Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 09 Geg 2024 06:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2010 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
M. Murza - gerbtinas kaip politikas, bet nevadinčiau jo tautos vadu. Tokio, manau, kol kas iš viso nėra. O gal net ir būti negali, nes, pvz., JAV, t.y. galingiausioje pasaulio valstybėje, prezidentu (= vadu) nuolat yra renkamas kitas, nes dievų nėra, o vadovauti turi visada tas, kuris tuo metu šią sritį geriausiai išmano. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2010 01:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2010 23:20
Pranešimai: 1
    Na, Murza, be abejo, gerbtinas kaip politikas, bet paklausius jo kalbų man nepasirodė itin charizmatišku lyderiu, t.y. tokiu, kuriuo tikrai pasitikėčiau ir sekčiau per daug negalvodamas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2010 01:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Tokių, kuriais kas nors sektų, net nieko negalvodami, seniai nebėra.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2010 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Vilkas rašė:
    Na, Murza, be abejo, gerbtinas kaip politikas, bet paklausius jo kalbų man nepasirodė itin charizmatišku lyderiu, t.y. tokiu, kuriuo tikrai pasitikėčiau ir sekčiau per daug negalvodamas...


    Pasiklausius jo kalbų liežuvis nesiverčia jį gerbtinu vadinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2010 23:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
juzva rašė:
Vilkas rašė:
    Na, Murza, be abejo, gerbtinas kaip politikas, bet paklausius jo kalbų man nepasirodė itin charizmatišku lyderiu, t.y. tokiu, kuriuo tikrai pasitikėčiau ir sekčiau per daug negalvodamas...


    Pasiklausius jo kalbų liežuvis nesiverčia jį gerbtinu vadinti.


    Žinoma, judofilai ir tautos išgamos bei košerni asmenys jo niekada negerbs ir niekins. Bet priešų neapykanta, kaip ir randai, vyrą puošia.

    Tegyvuoja Mingaugas Gervaldas!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2010 23:31 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:
Vilkas rašė:
    Na, Murza, be abejo, gerbtinas kaip politikas, bet paklausius jo kalbų man nepasirodė itin charizmatišku lyderiu, t.y. tokiu, kuriuo tikrai pasitikėčiau ir sekčiau per daug negalvodamas...


    Pasiklausius jo kalbų liežuvis nesiverčia jį gerbtinu vadinti.


    Juzva, man įdomu, kas būtent tau nepatinka Mindaugo kalbose  - tik argumentuok be bereikalingų emocijų (kaip "argumentuoja" Legionierius), o konkrečiai ir pagrindžiant kodėl?

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Žygeivis rašė:
juzva rašė:
Vilkas rašė:
    Na, Murza, be abejo, gerbtinas kaip politikas, bet paklausius jo kalbų man nepasirodė itin charizmatišku lyderiu, t.y. tokiu, kuriuo tikrai pasitikėčiau ir sekčiau per daug negalvodamas...


    Pasiklausius jo kalbų liežuvis nesiverčia jį gerbtinu vadinti.


    Juzva, man įdomu, kas būtent tau nepatinka Mindaugo kalbose  - tik argumentuok be bereikalingų emocijų (kaip "argumentuoja" Legionierius), o konkrečiai ir pagrindžiant kodėl?


     Atleisk, konkrečiai turbūt nepavyks. Aš jo veiklos neseku, kelis pasisakymus esu girdėjęs, gal kokią ten eiseną per dėžę matęs  ir tiek. Nematau aš jame didelio žmogaus ar kovotojo už Lietuvą, nežinau jokių jo nuopelnų, į rėksnį jis man panašus. Nemanau, kad žmonės gerbtini vien už kalbas ir vaikščiojimą pulkais gatvėmis su vėliavomis ir lozungais. Nušvieskit mane apie jo, kaip man atrodo tariamus, nuopelnus, gal pakeisiu savo nuomonę. Teturiu vertinimą emocinį, kurio tamsta nenori, deja kitokio neturiu. :img01:

    O dėl judofilų ir panašiai, Legionieriau, nesidrabstyk seilėm ir tiek. Man kiekvienas geranoriškas ir doras žmogus yra mielas, nepriklausomai nuo tautybės. Yra ne vienas ir ne du ne lietuvių tautybės veikėjai, Lietuvos labui nuveikę gerokai daugiau nei vietiniai rėkiantys "patriotai".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
juzva rašė:

Yra ne vienas ir ne du ne lietuvių tautybės veikėjai, Lietuvos labui nuveikę gerokai daugiau nei vietiniai rėkiantys "patriotai".


    Aš tai šitą sakinį suredaguočiau taip:

Yra ne vienas ir ne du lietuvių tautybės veikėjai, Lietuvos labui nuveikę gerokai daugiau nei vietiniai rėkiantys"patriotai".

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
tikras lietuvis rašė:
juzva rašė:

Yra ne vienas ir ne du ne lietuvių tautybės veikėjai, Lietuvos labui nuveikę gerokai daugiau nei vietiniai rėkiantys "patriotai".
Aš tai šitą sakinį suredaguočiau taip:
Yra ne vienas ir ne du lietuvių tautybės veikėjai, Lietuvos labui nuveikę gerokai daugiau nei vietiniai rėkiantys"patriotai".


   Tu savo žodžius ir mintis geriau susiredaguok, nes juose apstu jovalo. Aš pasakiau būtent tai, ką ir norėjau pasakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Be reikalo pyksti - aš kaip tik palaikau tavo mintį. Tik ją pritaikiau Lietuvos šiandienai - dėl to ir pažymėjau raudonai. Nes tai gera mintis.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
juzva rašė:
tu savo žodžius ir mintis geriau susiredaguok, nes juose apstu jovalo
Būčiau dėkingas, jei nurodytum tokius mano komentarus - visada esu pasiruošęs tobulėti. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
tikras lietuvis rašė:
juzva rašė:
tu savo žodžius ir mintis geriau susiredaguok, nes juose apstu jovalo
Būčiau dėkingas, jei nurodytum tokius mano komentarus - visada esu pasiruošęs tobulėti. :smile38:


    Ne kartą jau bandžiau tai daryti. Baigiasi tuo, kad nukreipi kalbą kur nors į lankas ir nesiteiki atsakyti už savo žodžius. Bet tai ne į temą.

   Tai išdėstykit man kas nors Murzos nuopelnus Lietuvai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 02:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
juzva rašė:
ne kartą jau bandžiau tai daryti. baigiasi tuo, kad nukreipi kalbą kur nors į lankas ir nesiteiki atsakyti už savo žodžius. bet tai ne į temą. tai išdėstykit man kas nors Murzos nuopelnus Lietuvai.


1. Pvz.? O gal tiesiog klydote?

2. Negarbinu jo.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 15:16 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:
   Tai išdėstykit man kas nors Murzos nuopelnus Lietuvai.


   Pradžiai bent jau pasiskaityk temą:

MINDAUGAS MURZA - GERVALDAS
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=1823

   Ir palygink su kokio nors Kubiliaus biografija. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 16:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
   Na, kariškis. Po to politikavo ir keikė žydus. Visa politika baigdavosi, atleiskit už žodį, jo paties pagaidinimu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 16:40 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:
   Na, kariškis. Po to politikavo ir keikė žydus. Visa politika baigdavosi, atleiskit už žodį, jo paties pagaidinimu.


   1. Vien tai, kad jis tapo Lietuvos Valstybės savanoriu-gynėju dar 1990 m. (būdamas tik 16 metų), o ne po 1992 m. sovietų pučo žlugimo - kaip absoliuti dauguma dabartinių "didvyrių" - pulkininkų bei generolų, jau yra pakankamai didelis nuopelnas Lietuvai ir Lietuvių Tautai.

   2. Politinė karjera mūsų dabartinėje Valstybėje yra susijusi ne su žmogaus pažiūromis bei gabumais - to kaip tik visiškai ir nereikia, ir daugiau trukdo, nei padeda - o su padlaižiavimu esantiems valdžioje bei turimais prisivogtais turtais.

   Beje, dauguma dabartinių turtuolių savo turtus ("pirminį kapitalą") prisivogė būtent tais 1990-1992 m., kada keliolika tūkstančių lietuvių gynė Tėvynę, nemažai senosios valdžios atstovų intensyviai viską vogė ("prichvatizavo"), o absoliuti dauguma - deja - tik pasyviai stebėjo tai, kas vyksta. Kaip ir dabar.

  3. Aš nepritariu kai kurioms Mindaugo politinėms nuostatoms, tačiau visada laikiau ir tebelaikau jį ir kitus to meto savanorius vertais ypatingos pagarbos.

  Deja, absoliuti dauguma jų jau seniai yra "eliminuoti" iš armijos, saugumo, policijos, kitų valstybinių bei savivaldybių tarnybų - juk visos be išimties Lietuvą valdžiusios persidažiusių komunistų sukurtos partijos "miegojo ir sapnavo", kaip 1990-1991 m. savanoriai sukyla ir pakartoja 1926 m. perversmą. Tada juk irgi sukilo būtent Nepriklausomybės karo jaunieji savanoriai (visų pirma lakūnai, vadovaujami Stepono Dariaus), kuriuos tuometiniai "raudonieji" stengėsi bet kokia kaina pašalinti iš Valstybės valdymo struktūrų.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Žygeivis rašė:
juzva rašė:
   Na, kariškis. Po to politikavo ir keikė žydus. Visa politika baigdavosi, atleiskit už žodį, jo paties pagaidinimu.


   1. Vien tai, kad jis tapo Lietuvos Valstybės savanoriu-gynėju dar 1990 m. (būdamas tik 16 metų), o ne po 1992 m. sovietų pučo žlugimo - kaip absoliuti dauguma dabartinių "didvyrių" - pulkininkų bei generolų, jau yra pakankamai didelis nuopelnas Lietuvai ir Lietuvių Tautai.

   2. Politinė karjera mūsų dabartinėje Valstybėje yra susijusi ne su žmogaus pažiūromis bei gabumais - to kaip tik visiškai ir nereikia, ir daugiau trukdo, nei padeda - o su padlaižiavimu esantiems valdžioje bei turimais prisivogtais turtais.

   Beje, dauguma dabartinių turtuolių savo turtus ("pirminį kapitalą") prisivogė būtent tais 1990-1992 m., kada keliolika tūkstančių lietuvių gynė Tėvynę, nemažai senosios valdžios atstovų intensyviai viską vogė ("prichvatizavo"), o absoliuti dauguma - deja - tik pasyviai stebėjo tai, kas vyksta. Kaip ir dabar.

  3. Aš nepritariu kai kurioms Mindaugo politinėms nuostatoms, tačiau visada laikiau ir tebelaikau jį ir kitus to meto savanorius vertais ypatingos pagarbos.

  Deja, absoliuti dauguma jų jau seniai yra "eliminuoti" iš armijos, saugumo, policijos, kitų valstybinių bei savivaldybių tarnybų - juk visos be išimties Lietuvą valdžiusios persidažiusių komunistų sukurtos partijos "miegojo ir sapnavo", kaip 1990-1991 m. savanoriai sukyla ir pakartoja 1926 m. perversmą. Tada juk irgi sukilo būtent Nepriklausomybės karo jaunieji savanoriai (visų pirma lakūnai, vadovaujami Stepono Dariaus), kuriuos tuometiniai "raudonieji" stengėsi bet kokia kaina pašalinti iš Valstybės valdymo struktūrų.


   Taip, nematau nei vieno žodžio, prie kurio norėtųsi prisikabinti. Ko gero esu pažįstamas tik su Murzos įvaizdžiu, žiniasklaidos suformuotu. O mūsų žiniasklaida - ne tiek laisva, kiek laisvo elgesio. Tarp kitko ir užsienio žiniasklaidoje jis vadinamas ekstremistu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2010 16:51 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:

   Taip, nematau nei vieno žodžio, prie kurio norėtųsi prisikabinti. Ko gero esu pažįstamas tik su Murzos įvaizdžiu, žiniasklaidos suformuotu. O mūsų žiniasklaida - ne tiek laisva, kiek laisvo elgesio. Tarp kitko ir užsienio žiniasklaidoje jis vadinamas ekstremistu.


  Deja, mūsų žiniasklaida yra valdoma tų pačių pinigingų asmenų, kurie valdo ir Lietuvos "valstybines" partijas.

  Pats dirbau redaktoriumi rajoniniame laikraštyje ir todėl labai puikiai žinau, kaip valdoma bet kokia žiniasklaida (ir respublikinė, ir rajoninė) - visų pirma per reklaminius pinigus, per leidimus ir draudimus platinti spaudą prekybos tinkluose ir spaudos kioskuose, per "dotacijas" ir pan., o jei vis tik pinigų surandi, tai užsiundo Žurnalistų etikos inspektorių (tada, kai aš dirbau - p. Gudaitį) arba iškelia bylą - už "tolerancijos nebuvimą", "neapykantos kurstymą", "esamos tvarkos neigimą" ir taip toliau.

  Lygiai ta pati situacija ir užsienyje. Laisvų nuo pinigų spaudos leidinių praktiškai nėra - nebent musulmonų leidiniai, gausiai, tačiau irgi slapta, finansuojami arabų šalių oligarchų.

  P.S. Ekstremistais Vakaruose vadina visus, kas bando priešintis - ir visai ne ginklu - tokius jau vadina teroristais, o tik legaliais mitingais, piketais, atsišaukimais ir leidiniais, kosmopolitinių oligarchų "pastatytai" valdžiai.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007