Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 27 Bal 2024 22:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Vas 2022 17:48 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27103
Miestas: Ignalina

https://www.facebook.com/groups/1364006 ... &ref=notif

Faustas Stankevičius

1984 m. ąžuoliečių iniciatyva, iš tuometinės LŽŪA studentų įkurtas folklorinis ansamblis „Goštauta“, vadovaujamas Idos Stankevičiūtės.

Ida nesimokė LŽŪA (aš mokiausi miškų fakultete), mes abu su ja sumanėme 1977 - 1978 metais įsteigti Folklorinį ansamblį LŽŪA.

Man teko numinti nemažai kelių, kad pavyktų tai padaryti. Tuometinis prorektorius Šimatonis kuravo visas studentų veiklas. Jis griežtai atsisakė pritarti mano tokiai idėjai.

Teko ieškoti variantų ir aišku jie buvo surasti.....pavadinau Folkloro teatru ir tai tiko. Idėja buvo tokia, vaidiname vaidinimą ir traukiame dainas. Dainos papildytos veiksmu. Išėjo visai neblogai, tik va, surinkti norinčių dainuoti dainas buvo labai sunku surasti.....tiek to, gal kada memuarus parašysiu. :)

Teko daug kur dalyvauti ir su R.Matuliu Karaliaučiaus ekspedicijoje, Rasų šventėse Kernavėje, kai buvome vaikomi, Šiluvoje Užgavėnių šventime..., ypač daug teko bendrauti su Š.Boruta.

Gerai prisimenu tą kelionę į Karaliaučių H.Manto atminimui, su paruoštais dokumentais ir net medaliais su komjaunimo atributika ir proginiu šventimu. :)

Gal kada dar čia ir foto pridėsiu iš istorinių įvykių.

Geras buvo laikmetis - meilė Tėvynei, jos istorijai....

Už visą tai, ką teko matyti ir kur dalyvauti, tai esu dėkingas savo a.a. sesei Idai.

Kęstutis Čeponis

Su Rimantu Matuliu susipažinau apie 1981-1982 m. Po to nelegaliai dauginau ir platinau įvairius jo kūrinius bei Karaliaučiaus krašto smulkų žemėlapį, kurį jis nubraižė - su lietuviškais vietovių pavadinimais.

Kęstutis Čeponis

-----Faustas Stankevičius 1984 m. ąžuoliečių iniciatyva įkurtas folklorinis ansamblis „Goštauta“ ------

"Ąžuolas" - KTU žygeivių klubas (buvęs KPI turistų klubas "Ąžuolas")
viewtopic.php?f=71&t=770

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007