Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 09 Geg 2024 18:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2012 19:30 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Tautininkų kandidatas J.Panka, protestuodamas prieš nedemokratišką rinkimų tvarką, keliasi gyventi į gatvę


http://www.tautininkusajunga.lt/lt/aktu ... ja-18.html

2012-09-25

Tautininkų Sąjungos kandidato į Seimo narius Vilniaus Žirmūnų rinkiminėje apygardoje Juliaus Pankos PRANEŠIMAS SPAUDAI

Sisteminės partijos 2011 metų pabaigoje ir 2012 metų pirmajame pusmetyje pasidalino milijonines lėšas iš valstybės biudžeto, taip pat 2011 metų pabaigoje, prieš pat įsigalint naujajam partijų finansavimo įstatymui, gavo nemažai finansinės paramos iš verslo

Nebiudžetinėms partijoms naujasis, nedemokratiškas, partijų finansavimo įstatymas maksimaliai apriboja bet kokį lėšų savo politinei veiklai ir rinkiminei agitacijai vykdyti gavimą.

Todėl susidaro labai nesąžininga konkurencija ir nesisteminis kandidatas neturi galimybės prisistatyti savo rinkėjams.

Vienam vienmandatininkui VRK suteikia šiek tiek mažiau nei 2 minutes eterio per Lietuvos radiją (Žirmūnų apygardos atveju 30 minučių išdalinama 16 kandidatų).

Turbūt ir arkliui aišku, kad per tiek laiko neįmanoma informuoti rinkėjų apie savo programą ar atsakyti į jų klausimus.

Todėl aš, kaip kandidatas, neturiu jokios kitos išeities, kaip keltis gyventi į gatvę, arčiau rinkėjo, todėl šiandien Vilniaus savivaldybei įteikiau prašymą, kad gaučiau leidimą organizuoti agitacinę kampaniją „SAVAS KANDIDATAS VISADA ŠALIA“.

Akcijos esmė:

nuo 2012-10-03 d. 11.00 val. iki 2012-10-07 d. 17.00 val.

aš ir mano rinkiminio štabo savanoriai apsigyvens priekaboje – namelyje, kuri bus pastatyta aikštėje šalia buvusios „Žirmūnų” parduotuvės (Žirmūnų g. 67, Vilnius).

Penkias dienas iš eilės vyks agitacinė kampaniją „Savas kandidatas visada šalia”.


Šis renginys skirtas mano, kaip kandidato į Seimą Žirmūnų vienmandatėje rinkiminėje apygardoje, prisistatymui rinkėjams. Programoje numatyti pokalbiai, viešos diskusijos, liaudiškos vakaronės, pasidainavimai, stalo žaidimai.

Rytoj 10 valandą esu kviečiamas į savivaldybę, kur sužinosiu, ar gausiu leidimą šiam vieninteliam būdui pasiekti savo rinkėją.

Pagarbiai,
JULIUS PANKA

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Spa 2012 00:07 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Pradedamas tyrimas dėl antisemitinių piešinėlių ir kaklaraiščio su svastikomis Tautininkų agitacijoje


http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/na ... d=59646229

Šarūnas Černiauskas,
http://www.DELFI.lt
2012 m. spalio 3 d. 16:47

Paveikslėlis

Tautininkų rinkiminė agitacija
© DELFI


Tautininkų partijos politikai, bandantys patekti į Seimą su sąrašu „Už Lietuvą Lietuvoje“, atsidūrė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) akiratyje. Mat jų agitacijoje pastebėta galimų tautinės neapykantos kurstymo požymių. Pavyzdžiui, antisemitiniai piešinėliai ar kaklaraištis, išmargintas svastikomis.

VRK narys Justinas Žilinskas DELFI teigė, jog inicijuojamas tyrimas dėl dviejų Tautininkų kandidatų – Juliaus Pankos bei Mariaus Galinio agitacinės medžiagos.

„Gautas skundas dėl J. Pankos. Aš savarankiškai pateikiau medžiagą dėl M. Galinio“, - sakė J. Žilinskas.

VRK sudomino skrajutės, kuriomis kviesta į susitikimą su J. Panka. Jos padabintos žydo karikatūra ir tekstu, kuriuo veikiausiai siekiama priminti Andriaus Kubiliaus Vyriausybės sprendimą išmokėti žydų bendruomenėms kompensaciją už nusavintą turtą: „O man Bubilius davė 130 milijonų ir duos dar...“ Žinoma, nepamiršta ir pagrindinė agitacinė žinia: „Balsuok už Nr. 10! Koalicija „Už Lietuvą Lietuvoje“ nemėtys pinigų!!!“

Kitas Tautininkų kandidatas M. Galinis agitacinėje medžiagoje vaizduojamas su tvarkingu kostiumu, juodais marškiniais ir kaklaraiščiu, išmargintu svastikos ornamentu. Tiesa, svastikos ant šio politiko aksesuaro pasuktos į priešingą pusę nei tos, kurias savo simbolikoje naudojo naciai.

Anot J. Žilinsko, VRK gali priimti įvairius sprendimus – nuo reikalavimo nutraukti tokio pobūdžio tautininkų agitaciją iki kreipimosi į teisėsaugą dėl tautinės nesantaikos kurstymo.

J.Panka: piešinėlyje – ne žydas, o svastika – lietuviška


VRK akiratyje atsidūręs vienas Tautininkų lyderių J. Panka DELFI teigė nesuprantantis, kuo VRK užkliuvo jo agitacija.

„Nustebinote iš tikrųjų. Manau, kad žmonės, kurie supranta humorą, neįžiūrės ten jokios tautinės nesantaikos kurstymo. Nebuvo tikslas kažką tai sukurstyti, įžeisti ar įskaudinti. Buvo tiesiog tikslas atkreipti dėmesį į valstybės pinigus, kurie švaistomi“, - kalbėjo politikas.

Jis taip pat pažymėjo, esą piešinėlis žydo nevaizduoja.

„Na, piešinėlis šaržuotas. Manau, ten kiekvienas gali įžvelgti vis kitą tautybę. Nebent kažkokia tai tauta save atrado šitame piešinėlyje. Tačiau aš neturėjau konkrečiai omeny jokios tautos“, - sakė J. Panka.

M. Galinio svastikoje jis taip pat nemato nieko blogo.

„Jisai prieš tai man buvo atsiuntęs tą nuotrauką. Jinai yra į VRK puslapį įdėta. Man labai gražu. Tai yra tautinė juostelė, išausta ganėtinai sunkiai, kaip suprantu, nes tokius simbolius kampuotus yra sunku išausti. Žmogus dalyvauja aktyviai etnografinėje veikloje, etninėje, baltų. Ir mes puikiai žinome, kad tai yra vienas pagrindinių baltų simbolių. Jeigu kai kurie politiniai veikėjai įžvelgia kažkur tai nacizmą, man tiktai gaila jų“, - sakė J. Panka.

Pasak jo, vadovaujantis tolia logika, Lietuvoje esą turėtų būtų uždrausta Europos Sąjungos vėliava – mat joje vaizduojamas penkiakampes žvaigždes esą galima laikyti sovietine simbolika.

Vis dėlto jis tikino su džiaugsmu sutinkantis žinią apie VRK veiksmus. „Mes labai daug skundų esame davę VRK. Ir jie nekreipė jokio dėmesio. Dabar bent jau turės darbo“, - reziumavo J. Panka.

Paveikslėlis

Tautininkų rinkiminė agitacija
© DELFI


Komentarai
http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/na ... &com=1&s=1

Žygeivis
2012-10-05 00:11


O kai kas dar stebisi, kodėl jau reikia kurti Nacionalinį sąjūdį "Už Lietuvą Lietuvoje"?

Deja, bet kuo toliau, tuo aiškiau, kad jei nesukursime, tai greitai turėsime "Izraelį Lietuvoje" arba "Lenkiją Lietuvoje".... :(

Žygeivis 2012-10-05 21:57:09

Beraščiams ir bemoksliams, vis dar gyvenantiems "gomo sovieticus" pasaulyje apie baltiškus simbolius:

Tikroji įvairių simbolių - runų, svastikų, žvaigždžių ir kitų simbolių - kilmė bei pradinė reikšmė
viewtopic.php?f=65&t=76

Trys Liepsnos – trišakio lietuviško švaistikio prasmė
viewtopic.php?f=65&t=8031

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007