Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 23:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Rgp 2009 19:30 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Lietuvių liaudies muzikos radijas

http://radio.albinas.lt/

Latvijas Folk Radio

http://radiooira.lv/

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Rgp 2009 19:38 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  Sveiki,

      Vilmos Čiplytės laidotuvių metu kunigas pasakė, kad tokių gražių laidotuvių su tokiomis gražiomis giesmėmis ir dūdmaišio muzika dar nėra matęs. Giesmes giedojo, dūdmaišiu ir kanklėmis grojo  Kauno, Rumšiškių, Kaišiadorių folkloro ansambliai, pavieniai muzikantai ir Vilmos mamos bičiuliai.

      Aš didelę šios muzikos dalį įrašiau, mano sūnus Kęstutis ją sutvarkė ir įdėjo į mano internetinę radio stotį http://radio.albinas.lt/  .

      Šią internetinę radio stotį sukūrė mano sūnus Kęstutis Vaškevičius. Interneto naršyklėje parašius radio.albinas.lt ir paspaudus „Enter“ galite pasiklausyti šios muzikos, prisiminti Vilmą.

      Šioje mano internetinėje radio stotyje ateityje skambės tik lietuvių liaudies tradicinė muzika. Jau sutariau su Veronika Povilioniene, Antanu Bernatoniu, Evaldu Vyčinu,... dėl jų muzikos transliavimo šioje stotyje.

      Joje skambės ir senųjų lietuvių liaudies dainininkų, muzikantų, ir folkloro ansamblių, ir pavienių dainininkų bei muzikantų dainos, giesmės ir muzika. Joje bus vietos ir tą pačią dainą dainuojantiems ar tą patį šokį grojantiems, bet savaip juos jaučiantiems dainininkams ir muzikantams. Tad laukia didelis darbas įrašinėjant dainininkus ir muzikantus.

      Labai palengvėtų šis darbas jeigu savo muziką esate įrašę į kompaktines plokšteles, tai bereiktų:

      1. gauti raštišką leidėjų sutikimą (jeigu visos teisės perduotos leidėjams) Jūsų įrašus transliuoti internetinėje radio stotyje radio.albinas.lt ;

      2. Jums parašyti raštišką sutikimą transliuoti Jūsų dainuojamas dainas ar grojamą muziką internetinėje radio stotyje radio.albinas.lt

      3. plokšteles arba jų įrašus kartu su raštiškais sutikimais perduoti man; .

       Jeigu atsiras šios stoties rėmėjų, kurie padengs stoties išlaikymo išlaidas ir dar liks lėšų, tai prižadu dalintis su tais, kurių muzika skambės šioje stotyje, nes žinau, kad šiuo metu tik dalis folkloro ansamblių vadovų gauna atlyginimus, o dauguma muzikos instrumentus ir tautinius kostiumus siuvasi savo lėšomis. Stoties išlaikymas man kainuoja apie 60 LT per mėnesį neskaitant išlaidų aparatūros įsigijimui ir sugaišto laiko.

Pagarbiai Albinas Vaškevičius
norintis būti lietuviškesniu ir gyventi lietuviškesnėje Lietuvoje
Tautos išlikimo formulė I = KALBA + ŽEMĖ + PAPROČIAI + ŽMONĖS

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007