Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 11:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Gru 2009 02:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
EIKIME VINCO KUDIRKOS IDĖJŲ TAKAIS...


    Kadaise žmonės manė, kad dievų valia suka istorijos ratą.

    Istorijos raida aiškinama valdovų, karvedžių bei žymių asmenybių veikla. Turim visokių minčių ir dėsningumų, tačiau pamirštame, kad visų tų istorinių įvykių begalinėje tėkmėje pagrindiniu veikėju, gyvos istorijos kūrėju buvo ir lieka žmogus, turintis savo prigimtį, tikslą, pasaulėjautą, valią, siekius, norus, charakterį, temperamentą bei požiūrį į gyvenimo vertybes...

    Amžių tėkmėje dėsningai keičiasi žmonių kartos.

    Kartos subrendimas - tai visapusiško atsiskleidimo laikas, kai viešpatauja pažiūros, aistros, visa apimanti kūrybinė valia. Kartų kaita ne visada buvo rami. Apie tai byloja istoriniai  šaltiniai...

    Kai visuomenėje egzistuoja seno ir naujo pusiausvyra, visuomenė klesti.

    O kai daugelis gyvenimo reiškinių nustoja būti progresyvūs - visuomenė pergyvena krizę, kuri visada yra visuomenės keitimo, žmonių keitimosi būtinybės požymis. Ir vertybių perkainojimas, naujų tiesų plitimas ar tikslingas atsigręžimas į savo šaknis - praeitį - visada būna neišvengiamas.

    Gyvename XXI a. istorinių įvykių, gyvenimo reiškinių bei įvairių peripetijų sudėtingoje tėkmėje.

    Kapstomės irdamiesi pirmyn, stengiamės apčiuopti tendencijas, bet dažnai viskas tik komplikuojasi.

    Gal mūsų tautą vėl slegia nepilnavertiškumo ir  nuolankumo kompleksas? Pasvarstykime...

    Žinome, kad XIX a. socialinių ir  tautinių prieštaravimų sutapimas pagreitino tautinį sąmonėjimą.

    Tautos švietėjų kartos atstovai negailėjo savo gyvenimo ir net gyvybės lietuvių tautai žadinti ir  šviesti.

    Vienas iš tokių – Vincas Kudirka, “Tautiškos giesmės“, Lietuvos Himno autorius.

    V.Kudirkos ŠVIESA - lietuvybė, pirmiausia – lietuvių  kalba, lietuviški raštai...

    Sakysit, buvo tada kiti laikai...Ir Jūs  teisūs... Taip... Buvo...

    Tik Jis, V.Kudirka, pats turėjo baugintis, kad draugai nepatirtų, jog moka lietuviškai ir turėjo gėdytis savo prigimtos kalbos, kad po to iš visos širdies graužtųsi.

    Štai V.Kudirkos žodžiai: “Rodos, girdėjau Lietuvos balsą, sykiu apkaltinantį, sykiu ir atleidžiantį: o tu, paklydėli, kur iki šiol buvai? Gaila man buvo tų valandų, kurios negrąžinamai išbrauktos iš mano gyvenimo, kaip lietuvio, ir gėda, kad taip ilgai buvau apgailėtinu pagedėliu.“ (V.Kudirka. Raštai. V. 1990).
 
    Vėliau V.Kudirka rašė: “Stipriausiu pamatu tautystės, pirmiausiu jos ramsčiu yra prigimtoji kalba. Atimk žmonių kuopai kalbą - dings tautystė su visais primestais jai priedais...

    Nėra  šviesos maskoliškose literose...“ (V.Kudirka. Raštai. V. 1990)

    V.Kudirkos balsas toks skaidrus - be jokio apsimetimo, grynas - be amžinojo teisuolio gaidos.. Įsiklausykite... Gerai įsiklausykite...

    Tame balse ne didis noras išgyti nuo paklydimo, bet ir išgijimo vaistas - darbas lietuvių kalbos labui ir lietuvybei LIETUVOS VARDAN...

    Mums, lietuviams, ieškantiems kelių savo ateičiai, žadinant Vilnijos krašto atlietuvinimą ir ypač čia, žarstantis lietuvišku žodžiu, verta rimtai kiekvienam (patariu ir rekomenduoju) išstudijuoti V.KUDIRKOS raštus.
Juose atrasime, kad Tautos vienybėje slypi Tautos galybė, kad Tautos ir Tėvynės geresnei ateičiai siekti vieninteliai keliai - demokratija ir žmoniškumas. Tais keliais kiekvienas eidamas ir net patį kukliausią  darbą, ypač švietėjišką (!), dirbdamas pasijus reikalingas Tautai ir Tėvynei.

    Žmogau, "Tėvynė į tave žiūri... tu jai reikalingas" (V.Kudirka)

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Gru 2009 01:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
VAIDILUTĖ rašė:
EIKIME VINCO KUDIRKOS IDĖJŲ TAKAIS...


    Absoliučiai neįmanoma suprast, kas šituo žodžių kratiniu bandyta pasakyt. Tu čia pati pribūrei ar tiesiog prikopipastinai iš kažkur? Gali man tūpam vienu sakiniu suformuliuot šitos rašliavos pagrindinę mintį?

    Dievų valia, bla bla bla.. Tada pist ir išdygsta: Gal mūsų tautą vėl slegia nepilnavertiškumo ir nuolankumo kompleksas? Tokia, žinote populiari šiais laikais klišė: lietuviai yra lochai, va dėl to taip viskas nekaip. Pasvarstykime.... bla bla bla.

    Kudirka. Kudirka malačius, nesiginčysiu. Bet toliau tai vėl jovalas: Vienybė tautybė galybė demokratija žmoniškumas Lietuvos labui Lietuvos vardan. Ir tada vėl ras: Vilnijos krašto atlietuvinimas. Ką tai reiškia iš viso ir kaip tai vyksta?

    1. Kudirką pakaityt yra gerai. Guli pora tomų jo raštų prie lovos.
    2. Tuščiažodžiavimas savaime yra visiškai bevertis. Bet kokia tema. Jei tu galvoji taip pat kaip rašai, tai tavo galvoj visiškas jovalas. Nieko asmeniško, neįsižeisk, tiesiog prieš kažką rašydama pamįslyk, ką tu iš viso tuo nori pasakyti. :smile89:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 31 Gru 2009 12:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
    Ačiū, gerb.Juzva, už atsiliepimą ir komentarą... Primenu, kad pagrindinė rašinio mintis slypi tekste - RAŠINYJE...

     Ją suprasti ir atrasti gali kiekvienas, kas turi išminties, tvirtų istorinių žinių bei pagarbos Sau - pirmiausia(!), kaip lietuviui patriotui...

     Ir dar... Rašydamas komentarus, anot Just. Macinkevičiaus, "jausk žodžio  skonį  burnoj".

     Išreikšdamas savo mintis, "nesisvaidyk" bjauriais žodžiais.

     Daugiau savigarbos tiems, kurie skaito ar skaitys tavo mintis, parašytas lietuvių kalba - t.y. lietuviškai ...

     "Žmogau, Tėvynė žiūri į tave..." (V.Kudirka)

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 31 Gru 2009 15:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
VAIDILUTĖ rašė:
    Ačiū, gerb.Juzva, už atsiliepimą ir komentarą... Primenu, kad pagrindinė rašinio mintis slypi tekste - RAŠINYJE...

     Ją suprasti ir atrasti gali kiekvienas, kas turi išminties, tvirtų istorinių žinių bei pagarbos Sau - pirmiausia(!), kaip lietuviui patriotui...

     Ir dar... Rašydamas komentarus, anot Just. Macinkevičiaus, "jausk žodžio  skonį  burnoj".

     Išreikšdamas savo mintis, "nesisvaidyk" bjauriais žodžiais.

     Daugiau savigarbos tiems, kurie skaito ar skaitys tavo mintis, parašytas lietuvių kalba - t.y. lietuviškai ...

     "Žmogau, Tėvynė žiūri į tave..." (V.Kudirka)


      Patriotizmas, kiek kitame kontekste:

"...kam reikalinga šita hipertrofuota tėvynės meilė ir kas yra tas
neišpasakytai išpūstas patriotizmas? Už jų geriausiai slėptis nemokšoms,
prisitaikėliams. Tai mašinos, nereikalaujančios didesnės pro-
to įtampos ar dvasinės pusiausvyros, jos labai greitai suvei-
kia pagal seniai vidutinybės įsisąmonintą principą: šauk ir
tau būtinai kas nors atsilieps, bent jau toks pat, kaip tu.. Kuo
garsiau rėksi, tuo labiau skambės tavo balsas, nes patriotiz-
mas, kaip rašė Levas Tolstojus, yra paskutinis niekšo prie-
globstis."

"Nemanau, kad sąžinę būtų galima įsigyti pigiame auk-
cione, tačiau esu įsitikinęs, kad besidalinant ar ką nors „pri-
chvatizuojant" jos iš viso žmogui nebereikia.Tai verslui truk-
danti chimera. Dar niekam neteko girdėti, kad kur nors pa-
saulyje atsirado sąžiningi plėšikai. Kas kita - patriotizmas,
žiaurus, dirbtinis, įžūlus ir savanaudis. Tai viską pateisinantis
skydas. Juk atvirai nepasigirsi, kad plėši per penkiasdešimt
metų sukauptą žmonių turtą nekęsdamas Lietuvos. Tu ją
myli, dievini, tik jai aukojies arba ateini jos gelbėti. O jeigu
netyčia įsidedi į savo kišenę gerą kąsnį, argi tai nuodėmė?
Tai tavo sąžiningai uždirbti procentai, pradinis kapitalo kau-
pimas, o tu - apaštalas. Kol nuosavybė valstybinė, - ji gi
niekas, „sovietinis" išmislas, o patekus į kieno nors kišenę, ji
jau šventa."

     Vytautas Petkevičius, "Durnių laivas"

     Lietuvių kalba:

Lietuvių kalba pasakyti tušti ar melagingi žodžiai nei kiek nevertingesni už bet kuria kita kalba pasakytuosius.

    Tėvynė žiūri:

     Tai žiūri. Bet aš sunkiai į ją savo akis pakeliu. Nes ji apiplėšta ir išniekinta ir verkti norisi į ją pasižiūrėjus. Jau 20 metų ji plėšiama, dangstantis būtent tokiais šūkiais: patriotizmas, lietuvybė, Tėvynė, dar pridedant importinius - demokratija, žodžio laisvė, liberalizmas, globalizacija ir dar visa krūva.

     Gal tamsta man paaiškinsit, kur visa tai, kas dar 20 metų atgal buvo, o dabar jau nebėra, kur nugaravo kaimai ir kaimo žmonės, neišsenkantis lietuvybės šaltinis, nuo ko pabėgo pusė milijono žmonių, gal nuo laisvės?. Ar jie visi ne tremtiniai?

     Tamsta labai neblogai įsisavinus šiuolaikinės propagandos taisykles ir puikiai žinai visus reikiamus žodžius ir lozungus, kuriais galima prisidengti. Bet jau toli gražu ne kiekvienam jais ausis ir akis užmuilinsi.

     Gal reaguoju per aštriai, bet aš visa tai matau būtent tokiam kontekste.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Gru 2009 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
     Vaidilut, aš nenoriu su niekuo pyktis. Aš tiesiog pavargau nuo lozungų. Užteks lozungų. Reikia kažką daryt. O ką galima padaryt - galva nebeišneša.

     Prieš dvidešimt metų buvom priėję tą kryžkelę, rinkomės kelią. Nežinau kurį kelią pasirinkom, bet tikrai ne Kudirkos. Nuo to laiko toli nuėjom, velniai žino katra kryptim. Tai dabar grįžt ilgas kelias. O gal mes ratais ėjom ir tas Kudirkos kelias kažkur visai netoli. Aš nebežinau.

     Dažnai galvoju kaip aš asmeniškai galėčiau įtakot tą lietuvišką jovalą. Kol kas nesugalvoju. Gal dar nušvis galva, kad tik nebūtų per vėlu. Nes jei leisim Lietuvai taip merdėt, neišvengsim griūties, ir labai greit. Internete matau labai nemažai kūrybingų ir kritiškai mąstančių žmonių. Juos reikia vienyti.

     Siūlau citatą iš to paties "Durnių laivo". Mano galva labai aktualios mintys:

"- šita sistema ne ilgaamžė, ji subyrės, - mokė mus vaka-
rykštis kalinys. - Todėl mums jau dabar reikia aušrininkų,
pasišventėlių, kurie šiam įvykiui parengtų žmones. Baisiau-
sia likti be žmonių, dar baisiau - tarp abejingų, o mums,
lietuviams, visų baisiausia palikti tarp besidraskančių tar-
pusavyje savanaudžių.

- Klausykit, rašytojau, - man atrodė, kad tie jo žodžiai
yra pačių dievų uždrausta fantastika, - tokia galinga slopi-
nimo ir propagandos mašina, tokia inercija!.. Be to, argi pas
mus jau viskas šitaip blogai? Taip kalbėdamas, jūs vėl paki-
šit galvą.

- Aš jūsų neskubinu, tačiau galvoti reikia. Tokios milži-
niškos, gerai apgalvotos sistemos negalima sugriauti iš iš-
orės, ji turi sugriūti iš vidaus. Štai kur šuo pakastas. Mūsų
fanatiškiems vadams dar viskas atrodo amžina ir tvirta, to-
dėl jie gaudo tiktai priešus. Kai jų pritrūksta, naujus sugal-
voja. Tačiau visai nekreipia dėmesio į savo draugelius. Jiems
regis, kad paskiro, tačiau sistemai ištikimo žmogaus netikęs
elgesys arba bukumas ne tik negali pakeisti esamos tvarkos,
bet ir palikti joje kokių nors esminių žymių. Supranti, meška
nebijo vieno uodo, siurbiančio jos kraują po lašelį. Bet tų
uodų priviso milijonai. Valstybės aparatas pamažu, bet ne-
pataisomai visų akyse pavirto kyšininkų, sukčių, kombina-
torių ir pataikūnų mafija. Procesas gilėja kasdien. Matysi,
netoli tas laikas, kai tos trandys suvarpys visą valstybės pa-
statą, ir jis pradės svyruoti..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Sau 2010 01:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Didis buvo rašytojas.
Ir tokiu išliks visada. Net tada, kada jį puolę šliužai bus jau seniai sugraužti sliekų. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 16 Sau 2010 01:02. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: GERB. PONE JUZVA
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 00:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    ETIKETAS VERČIA SU MOTERIMI - PATRIOTE KALBĖTI, BENT JAU JUS.

    ANTRA - JŪS PUIKIAI ŽINOTE, KAD SĄJŪDIS BUVO ORGANIZUOTAS MASKVOS-NIUJORKO-VOKIETIJOS.

    TAD TIKĖTIS GERO GYVENIMO YRA LABAI SUNKU, KADA ŠITIEK METŲ VALDŽIOJE KGB REZERVISTAI.

    DABAR YRA DAUG KOMUNIZMO TIKRŲ PRIEŠŲ. TAI SUVOROVAS, BUNIČ /žydas/ - NET IR ČIA YRA JO KNYGA, .JEIGU NORITE PASITIKSLINTI, PUIKUS ŠALTINIS - ,,PARTIJOS AUKSAS,, , SLAPTASIS LIETUVIŲ DIPLOMATAS,, /A.Eidintas/.

    JŪS PROTINGAS ŽMOGUS IR NORS VAIZDUOJATE VIENĄ, BET AŠ JUMYSE MATAU KITĄ. NEPULKITE MOTERS - JI GIMDĖ LIETUVAI VAIKUS, O DABAR JAU DIRBA ATLIETUVINIMO DARBĄ.

   KĄ DARYTI? O GI  PASITARKIME.

   PIRMIAUSIA REIKIA NESIPYKTI, O PASITARTI.

   J.von PR.LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: GERB.PONE JUZVA
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 01:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Juozas Prasauskas rašė:
    ETIKETAS VERČIA SU MOTERIMI - PATRIOTE KALBĖTI, BENT JAU JUS.

    ANTRA - JŪS PUIKIAI ŽINOTE, KAD SĄJŪDIS BUVO ORGANIZUOTAS MASKVOS-NIUJORKO-VOKIETIJOS.

    TAD TIKĖTIS GERO GYVENIMO YRA LABAI SUNKU, KADA ŠITIEK METŲ VALDŽIOJE KGB REZERVISTAI.

    DABAR YRA DAUG KOMUNIZMO TIKRŲ PRIEŠŲ. TAI SUVOROVAS, BUNIČ /žydas/ - NET IR ČIA YRA JO KNYGA, .JEIGU NORITE PASITIKSLINTI, PUIKUS ŠALTINIS - ,,PARTIJOS AUKSAS,, , SLAPTASIS LIETUVIŲ DIPLOMATAS,, /A.Eidintas/.

    JŪS PROTINGAS ŽMOGUS IR NORS VAIZDUOJATE VIENĄ, BET AŠ JUMYSE MATAU KITĄ. NEPULKITE MOTERS - JI GIMDĖ LIETUVAI VAIKUS, O DABAR JAU DIRBA ATLIETUVINIMO DARBĄ.

   KĄ DARYTI? O GI  PASITARKIME.

   PIRMIAUSIA REIKIA NESIPYKTI, O PASITARTI.

   J.von PR.LIETUVA PIRMIAUSIA.


   Anei aš ką nors puolu, anei ką.

   Klausyk. Tarkim, prieinu prie kažkuo užsiėmusio žmogaus ir klausiu: ką veiki? Jei jis man sako - skutu bulves, kasu duobę arba sodinu medį, aš iškarto suprantu kas tai per veikla ir kokių veiksmų imamasi tiems darbams nuveikti.

   Bet kai man sako - dirbu atlietuvinimo darbą, absoliučiai neaišku, kas tai ir kam to reikia.

   Prisikabinau prie Vaidilutės tik dėl to, kad jos rašliavos struktūra chaotiška, palaida. Neturiu nieko anei prieš Vaidilutę, anei prieš Kudirką. Nereikia čia kaišiot moterų ir gimdymų. Aš su kiekvienu bendraudamas stengiuosi išlikt korektiškas, gal retkarčiais pasikarščiuoju.

   P.S. Susirask ant savo klaviatūros ir spustelk kartelį tokį mygtuką "Caps Lock". Vien nuo to kad viską surašai didžiosiomis raidėmis, tavo tekstas įtikinamesnis netampa, tik akis vargina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: PONAS JUZVA
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 01:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    MES VISI VISADOS PASIKARŠČIUOJAME - TAI NATŪRALU - IR AŠ NE VISADA ESU IŠLAIKYTAS.

    PIKTAM NACIUI UŽ PASAKYMĄ, KAD AŠ GRYBAUJU IR DAR SU JUO GERIU - ŠIOJE SVETAINĖJE PASIŪLIAU Į SNUKĮ.

   KADANGI NEPAŽĮSTU - NĖRA KAM DUOTI.

   IŠGERKIME PO BOKALĄ ALAUS, SUSITAIKOME IR GENERUOJAME IDĖJAS. DRAUGIŠKAI MUDU GALIME DAUG KĄ SUGALVOTI. JŪS INTELIGENTAS AUKŠTOS PRABOS, TAD SIŪLAU TAIKĄ IR GALVOJIMĄ KARTU.

   J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: PONAS JUZVA
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 02:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Juozas Prasauskas rašė:
    MES VISI VISADOS PASIKARŠČIUOJAME - TAI NATŪRALU - IR AŠ NE VISADA ESU IŠLAIKYTAS.

    PIKTAM NACIUI UŽ PASAKYMĄ, KAD AŠ GRYBAUJU IR DAR SU JUO GERIU - ŠIOJE SVETAINĖJE PASIŪLIAU Į SNUKĮ.

   KADANGI NEPAŽĮSTU - NĖRA KAM DUOTI.

   IŠGERKIME PO BOKALĄ ALAUS, SUSITAIKOME IR GENERUOJAME IDĖJAS. DRAUGIŠKAI MUDU GALIME DAUG KĄ SUGALVOTI. JŪS INTELIGENTAS AUKŠTOS PRABOS, TAD SIŪLAU TAIKĄ IR GALVOJIMĄ KARTU.

   J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.


   Aš vis dar norėčiau, kad man tą vieta dėl atlietuvinimo darbo plačiau pakomentuotum, nes aš nesuprantu, kas tai...

   Alkoholio aš nevartoju ir, kadangi su niekuo nesipykau, tai nėr ir taikytis dėl ko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ačiū, JUZVA.
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 08:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   Ačiū, JUZVA. Perskaitykite mano atsakymą Eugenijui ir Jums atsiskleis, kodėl turime gintis nuo imigrantų.

   Gerbiu Jus - mes susigrosime ir generuosime idėjas.

   J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 08:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   GAILA, BET IR AŠ NEGERIU ALKOHOLIO.

    NIEKO, SAMDYSIME PIJOKUS. TAIP SAKYDAVO MANO TĖVAS - LIETUVOS /iki 1939 m./ KARINIS KONTRŽVALGAS VOKIETIJOS KARINĖS TECHNIKOS KLAUSIMAIS SMETONIŠKOJE LIETUVOS ARMIJOJE.

   J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Ačių JUZVA
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Juozas Prasauskas rašė:
   Ačiū, JUZVA. Perskaitykite mano atsakymą Eugenijui ir Jums atsiskleis, kodėl turime gintis nuo imigrantų.

   Gerbiu Jus - mes susigrosime ir generuosime idėjas.

   J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.


    Man emigrantai opesnė problema nei imigrantai. 5 kiniečių išsigandot? Be to, kol kas nematau nei vienos priežasties susigrot su tokiu atsitiktinių dydžių generatorium. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 14:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    Gerai - tai ko čia atėjote?  Jeigu aš Jums atsitiktinių dydžių generatorius, tai nesusigrokime - aš maniau, kad jūs protingesnis, o jūs tik eilinis ,,kaimo juzva,,

   J.PR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 16:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Juozas Prasauskas rašė:
    Gerai - tai ko čia atėjote?  Jeigu aš Jums atsitiktinių dydžių generatorius, tai nesusigrokime - aš maniau, kad jūs protingesnis, o jūs tik eilinis ,,kaimo juzva,,

   J.PR.


   O kas su tuo kaimu negerai? Kaimas visais laikais buvo neišsenkantis lietuvybės šaltinis, kaimas pats save išmaitindavo ir dar miesto dykaduonius šerdavo.

   Miestas akimirksniu rusėdavo, lenkėdavo ir panašiai.

   Galit mane kaimo juzva vadinti, manęs tai nei kiek nežeidžia. man paprastas, naivus kaimo žmogus artimesnis nei šlipsuoti miesto "kosmopolitai".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 16:45 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
   1. Juozui ir Juzvai - nustokite bartis dėl savo skirtingo požiūrio į įvairių problemų svarbą bei nevienodos gyvenimiškos patirties suformuotų mentalitetų skirtumo. Jei norite, prašome tai daryti per asmeninius pranešimus.

   2. Kalbant apie kaimą, tai šiuolaikinio kaimo esminė problema ta, jog tai jau toli gražu ne tas "smetoniškas" lietuviškas kaimas, koks dar šiaip taip išsilaikė maždaug iki Chruščiovo laikų.

   Deja, kuo toliau, tuo padėtis Lietuvos kaime vis prastesnė. Tame tarpe ir lietuvybės požiūriu. Jaunimo kaime beveik neliko, o likusieji ypač smagiai geria. :smile7:

   Daug kur Lietuvos kaime jau įsikūrė įvairūs užsieniečiai - danai, kinai, netgi čigonai...

   Kai kur netgi šmėkšteli žinių, kad beveik trečdalis Lietuvos žemių bei miškų jau supirkti įvairių užsieniečių (per statytinius) - ir iš vakarų, ir iš Rytų...

   Ir jie tik ir laukia, kada Lietuvoje bus panaikinta Konstitucijos nuostata, neleidžianti įsigyti žemės paskirties žemę užsieniečiams. O juk tai yra viena iš sąlygų, įrašytų į stojimo į Jievosojuzą "sutartį" (greta privalomo AE uždarymo ir dar daug kitų "įdomių" reikalavimų.)

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 17:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Žygeivis rašė:
   1. Juozui ir Juzvai - nustokite bartis dėl savo skirtingo požiūrio į įvairių problemų svarbą bei nevienodos gyvenimiškos patirties suformuotų mentalitetų skirtumo. Jei norite, prašome tai daryti per asmeninius pranešimus.

   2. Kalbant apie kaimą, tai šiuolaikinio kaimo esminė problema ta, jog tai jau toli gražu ne tas "smetoniškas" lietuviškas kaimas, koks dar šiaip taip išsilaikė maždaug iki Chruščiovo laikų.

   Deja, kuo toliau, tuo padėtis Lietuvos kaime vis prastesnė. Tame tarpe ir lietuvybės požiūriu. Jaunimo kaime beveik neliko, o likusieji ypač smagiai geria. :smile7:

   Daug kur Lietuvos kaime jau įsikūrė įvairūs užsieniečiai - danai, kinai, netgi čigonai...

   Kai kur netgi šmėkšteli žinių, kad beveik trečdalis Lietuvos žemių bei miškų jau supirkti įvairių užsieniečių (per statytinius) - ir iš vakarų, ir iš Rytų...

   Ir jie tik ir laukia, kada Lietuvoje bus panaikinta Konstitucijos nuostata, neleidžianti įsigyti žemės paskirties žemę užsieniečiams. O juk tai yra viena iš sąlygų, įrašytų į stojimo į Jievosojuzą "sutartį" (greta privalomo AE uždarymo ir dar daug kitų "įdomių" reikalavimų.)


   1. Na gerai, stengsimės valdytis. Del imigrantų ir emigrantų, tai čia kas kam svarbiau. Bet mano didžiausią pasipiktinimą kelią teiginiai apie atlietuvinimą. Aš klausiu: kas tai yra? O jis man siūlo alaus. Nenori man žmogus paaiškint. Gal pats nesupranta. Na nenori ir nenori, tiek to...

   2. Istorijos bėgy kaimo žmonės likimo buvo daužomi nuolatos. Karai (kryžeiviai, švedai, rusai), marai, nederliaus metai. Bet kažkodėl jis iki pat 20 amžiaus išliko.

   Kaip manai, Žygeivi, 21 amžius ir bus tas amžius kai Lietuvos kaimui ateis galas vienąkart ir visiems laikams, ar tai tik laikinas nuopuolis prieš pakilimą ir suklestėjimą?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 17:27 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:
   Bet mano didžiausią pasipiktinimą kelią teiginiai apie atlietuvinimą. Aš klausiu: kas tai yra? O jis man siūlo alaus. Nenori man žmogus paaiškint. Gal pats nesupranta. Na nenori ir nenori, tiek to...


   Juzvai - dėl "atlietuvinimo".

   Dviračio išradinėti nereikia. Užtenka pasižiūrėti, kaip tai buvo daroma prieškarinėje "smetoniškoje" Lietuvoje.

   Dabar jau beveik niekas ir neprisimena, kad tuo metu, po WW1, ne tik Kaunas, bet ir visi miesteliai, ir net kaimai aplink Kauną jau buvo sulenkėję. Tas pats buvo ir daugelyje kitų Aukštaitijos ir Žemaitijos miestelių bei ypač dvarelių, nes miesteliuose gyveno beveik tik žydai, kalbantys idiš ir rusiškai.

   Visokiose Vandžiogalose, Baisogalose, Kulautuvose ir pan. gyventojai kalbėjo beveik tik lenkiškai arba rusiškai.

   Pats Kaunas, jei kas nežino, labai ilgai buvo Rusijos imperijos tvirtovių sąraše ir ten oficialiai leido gyventi tik rusų kariškiams. Atrodo, ši tvarka galiojo iki 1903 m.

   Todėl 20 amžiaus pradžioje per surašymą Kaune užfiksuota tik 3 procentai lietuvių, o, pvz. Vilniuje - net 7 procentai :smile7:; (dauguma likusiųjų buvo žydai).

  Tačiau dėl kryptingos valstybinės politikos 1940 m. visoje Lietuvoje jau praktiškai nebeliko sulenkėjusių lietuvių, ypač jaunimo tarpe - visi jau laisvai kalbėjo lietuviškai, o svarbiausia - laikė save lietuviais ir Lietuvos patriotais.

  Tik Klaipėdos krašte, dėl kraštui suteiktos autonomijos ir ypatingai stipraus Vokietijos spaudimo bei visapusiškos materialinės ir kadrinės paramos vietos vokiečiams ir suvokietėjusiems lietuviams (deja, ir dėl kai kurių katalikiškos Lietuvos šiame protestantiškame lietuvių krašte taikytos valstybinės-kultūrinės-religinės bei ekonominės politikos klaidų), padėtis buvo labai bloga: ten kaip tik atvirkščiai - ne lietuvinimo, o būtent vokietinimo politika plėtėsi lygiai taip pat, kaip dabar lenkinimo politika plečiasi Vilniaus ir Šalčininkų apylinkėse.

  Beje, Lenkijos okupuotoje Rytų Lietuvoje Lenkija vykdė dar aršesnę politiką - jai juk nereikėjo skaitytis su Lietuvos nuomone, o štai žymiai silpnesnei Lietuvai - reikėjo visą laiką baimintis karinės Lenkijos invazijos. Ir ta Lenkijos politika davė savo rezultatus - būtent tada šis kraštas ypač stipriai sulenkėjo, ir daugelis lietuvių, dar kalbėjusių lietuviškai, užsirašė lenkais, o jų vaikai bei anūkai jau laiko save "tikrais lenkais".

  Neimsiu vardyti, kokie būtent buvo taikomi metodai - jų daug ir jie labai įvairūs - apie tai masė literatūros, tik reikia paieškoti.

  Problema Lietuvoje pastaruosius 20 metų tik viena - Lietuvos Valstybę, o ypač Vilniaus ir Šalčininkų savivaldybes, tebevaldo tie patys Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos priešai bei atviri Lietuvių Tautos, kalbos ir lietuvybės naikintojai - ir įvairūs kosmopolitai, ir lenkomanai, ir sovietinių laikų besiilgintys išdavikai.

  P.S. "Atlietuvinimo" metodų čia smulkiai neaiškinsime - kaip jau rašiau, pilna literatūros - ir prieškarinės, ir dabartinės - nes, jei pradėsime smulkiai nagrinėti, tai mums tuoj prokuratūra, VSD teikimu, iškels bylą už "tautinės nesantaikos kurstymą". Jie juk tik ir laukia, kol ką nors tokio parašysime.

  Beje, neatskleisiu didelės paslapties, kad VSD atstovai reguliariai skaito mūsų  svetainę (ir kitas mūsų tvarkomas svetaines). Tą patį daro ir įvairūs "tolerastai", kurie po to rašinėja skundus prokuratūrai.

  "Kas yra kas" man nesunku išsiaiškinti - aš juk matau IP adresus visų, kas ne tik rašo į forumą, bet ir tų, kas jį skaito. :img01:

   Taip, beje, yra visose svetainėse ir forumuose - juose visada yra specialios programinės galimybės, kurios tai leidžia daryti svetainių administratoriams ir ypač jų programistams.

   Apie visokius "raudonuosius" - komunistus, anarchistus, gėjus ir kt., net neverta minėti - keletas jų aktyviai dalyvauja ir mūsų forume (pvz. Bičiulis :img01: ).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 16 Sau 2010 17:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 17:29 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
juzva rašė:
    2. Istorijos bėgy kaimo žmonės likimo buvo daužomi nuolatos. Karai (kryžeiviai, švedai, rusai), marai, nederliaus metai. Bet kažkodėl jis iki pat 20 amžiaus išliko.

   Kaip manai, Žygeivi, 21 amžius ir bus tas amžius kai Lietuvos kaimui ateis galas vienąkart ir visiems laikams, ar tai tik laikinas nuopuolis prieš pakilimą ir suklestėjimą?


   Deja, turiu tave nuliūdinti - istorijos ratą atgal nepasuksi. Na, nebent po branduolinio karo likę gyvi vėl grįžtų į kokį feodalizmą. :smile7:

   Pokyčiai Lietuvos kaime buvo neišvengiami - ir ne tik dėl sovietų vykdytų "buožių" (tai yra pačių darbščiausių ir išsilavinusių) trėmimo bei viso turto "suvisuomeninimo", o dėl gamybinių-techninių priemonių bei mechanizacijos vystymosi.

  Patriarchalinis-šeimyninis valstietiškas ūkis, kuriame gyvendavo ir kartu dirbdavo kelios vienos šeimos ar net giminės kartos (pvz., mano tėvas dar gyveno tokioje giminėje, kur prie pietų stalo susirinkdavo ar ne 14 žmonių iš 4 kartų ir kelių šeimų) buvo reikalingas kaime, kada viską dirbant žemės ūkio darbuose be jokios mechanizacijos, tik padedant arkliams ir primityvioms mechanizacijos priemonėms, neišvengiamai reikėjo daug darbščių darbininkų...

  Juk susirgus ar nusenus keliems šeimos asmenims vis tiek buvo būtina dirbti ir atlikti visus būtinus darbus - o jie nelaukia, kol tu pasveiksi.

  Todėl būtinai reikėjo labai daug darbo rankų. Tai per amžius suformavo ir atitinkamą visuomenę, su jos mentalitetu ir požiūriu į darbą, gyvenimą kaime, santykius su žmonėmis ...

  Atsiradus kombainams, traktoriams ir pan., ši patriarchalinio ūkio išsaugojimo būtinybė palaipsniui išnyko. Taip buvo visoje Centrinėje ir Vakarų Europoje bei JAV. Visur ten liko fermerių ūkiai, tačiau gyventojų skaičius tragiškai sumažėjo - jaunimas vis dažniau išvažiuoja į miestus.

  Žinoma, galima užsiimti kaimo turizmu, amatais, suvenyrų gamyba ir pan. - Vakaruose tai labai skatinama ir palaikoma. Na o pas mus - kaip visada  - arba išvagia tam skirtus pinigus valdininkai, arba pasisavina įvairūs miestų turtuoliai, įsigiję žemės paežeriuose ir kitose gražesnėse vietose...  

  Tikrųjų, kaime gyvenančių nuo seno, amatininkų ir kaimo turizmo organizatorių ši parama pas mus beveik nepasiekia.

  Tačiau tai irgi yra tik Lietuvos Valstybę valdančių žmonių atvirai nusikalstama veikla, savo klanų interesų gynimo pasekmė.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 16 Sau 2010 17:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Žygeivis rašė:
juzva rašė:
    2. Istorijos bėgy kaimo žmonės likimo buvo daužomi nuolatos. Karai (kryžeiviai, švedai, rusai), marai, nederliaus metai. Bet kažkodėl jis iki pat 20 amžiaus išliko.

   Kaip manai, Žygeivi, 21 amžius ir bus tas amžius kai Lietuvos kaimui ateis galas vienąkart ir visiems laikams, ar tai tik laikinas nuopuolis prieš pakilimą ir suklestėjimą?


   Deja, turiu tave nuliūdinti - istorijos ratą atgal nepasuksi. Na, nebent po branduolinio karo likę gyvi vėl grįžtų į kokį feodalizmą. :smile7:

   Pokyčiai Lietuvos kaime buvo neišvengiami - ir ne tik dėl sovietų vykdytų "buožių" (tai yra pačių darbščiausių ir išsilavinusių) trėmimo bei viso turto "suvisuomeninimo", o dėl gamybinių-techninių priemonių bei mechanizacijos vystymosi.

  Patriarchalinis-šeimyninis valstietiškas ūkis, kuriame gyvendavo ir kartu dirbdavo kelios vienos šeimos ar net giminės kartos (pvz., mano tėvas dar gyveno tokioje giminėje, kur prie pietų stalo susirinkdavo ar ne 14 žmonių iš 4 kartų ir kelių šeimų) buvo reikalingas kaime, kada viską dirbant žemės ūkio darbuose be jokios mechanizacijos, tik padedant arkliams ir primityvioms mechanizacijos priemonėms, neišvengiamai reikėjo daug darbščių darbininkų...

  Juk susirgus ar nusenus keliems šeimos asmenims vis tiek buvo būtina dirbti ir atlikti visus būtinus darbus - o jie nelaukia, kol tu pasveiksi.

  Todėl būtinai reikėjo labai daug darbo rankų. Tai per amžius suformavo ir atitinkamą visuomenę, su jos mentalitetu ir požiūriu į darbą, gyvenimą kaime, santykius su žmonėmis ...

  Atsiradus kombainams, traktoriams ir pan., ši patriarchalinio ūkio išsaugojimo būtinybė palaipsniui išnyko. Taip buvo visoje Centrinėje ir Vakarų Europoje bei JAV. Visur ten liko fermerių ūkiai, tačiau gyventojų skaičius tragiškai sumažėjo - jaunimas vis dažniau išvažiuoja į miestus.

  Žinoma, galima užsiimti kaimo turizmu, amatais, suvenyrų gamyba ir pan. - Vakaruose tai labai skatinama ir palaikoma. Na o pas mus - kaip visada  - arba išvagia tam skirtus pinigus valdininkai, arba pasisavina įvairūs miestų turtuoliai, įsigiję žemės paežeriuose ir kitose gražesnėse vietose...  

  Tikrųjų, kaime gyvenančių nuo seno, amatininkų ir kaimo turizmo organizatorių ši parama pas mus beveik nepasiekia.

  Tačiau tai irgi yra tik Lietuvos Valstybę valdančių žmonių atvirai nusikalstama veikla, savo klanų interesų gynimo pasekmė.


   Žygeivi, aš tave už tai ir mėgstu, kad tamsta sugebi aiškiai dėstyt mintis ir pasivargini jas pagrįsti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: ŽYGEIVIS-VADAS
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 18:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    Žygeivis yra VADO tipo žmogus.

    Kadangi mes, juzva, tarnavome Rusijos armijoje, o Tu po pasaulį anglų kalbą studijavai ir Šveicariją tyrinėjai - yra pas Tave spragų. Apie žmones kaip Žygeivis mes sakome - TAI YRA IKI GALO IŠBAIGTAS ŽMOGUS. Mąstymas ir žinios nepaprastai gilios, ištvermė milžiniška, mūsų ginčų tvarkymas - idealus - reiškia ir valstybei vadovautų idealiai. Visi turime padėti, kad TOKS žmogus taptų LIETUVOS VALDOVU, arba bent antru asmeniu, kuris ir valdytų.

    Čia man yra malonu, kad sutikau protingų vyrų ir gudrių - vienais dedatės - kiti esate. Aš siūlau - valstybės saugumo departamentą PERVADINTI į ŽINIŲ TARNYBĄ - kaip Vokietijoje - tada bus užsiimama tikru žinių rinkimu. Žvalgyba dabar kaip SSSR laikais - KGB - nei šis, nei tas. Darbuotojai galvoja, kad jie saugo valstybę - kada jų funkcija yra rinkti informaciją. Ir kad jiems būtų LIETUVA PIRMIAUSIAI

J.PR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 19:13 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  Juozai, tu mane jau ir į grafus iškėlei, ir Valstybės vadovu padarei. :img01:

  Bijau, kad sprogsiu nuo pagyrimų, todėl daugiau jų neberašyk, nes tuoj mane "asmens kulto" kūrimu apkaltins. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: ŽYGEIVIS-VADAS
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 19:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Juozas Prasauskas rašė:
   
    Kadangi mes, juzva, tarnavome Rusijos armijoje, o Tu po pasaulį anglų kalbą studijavai ir Šveicariją tyrinėjai - yra pas Tave spragų. ...

J.PR. LIETUVA PIRMIAUSIAI.


Netarnavau aš Rusijos armijoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Sau 2010 20:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   JUZVA, tada  turėk protą ir SĄŽINĘ - klausyk bent ir gerbk vadus ir mokykis iš tokių žmonių, kaip aš ir VADAS ŽYGEIVIS. JO HERBAS YRA LIETUVOS HERBAS, o mano - VYTIS.

   Žinok, kad aš padėjau auklėjant A.A, LIETUVOS DIDVYRIO ALGIMANTO ANDREIKOS sūnų, dabar LIETUVOS ARMIJOS MAJORĄ - jo už jokius pinigus nenupirksi, už tėvą komunistams jis keršys, o baigus KARO Akademiją - JEIGU JAM BUS SUNKU - MAN PADĖS JO DĖDĖ UROLOGAS ANDREIKA.

    TAD SKAITYKIS SU BUVUSIAIS KAREIVIAIS, NES AŠ ,,GRYBAUTOJAS,, PIKTO NACIO ŽODŽIAIS - PASIŪLIAU JAM TIK Į SNUKĮ, O TU ČIA, NORS IR MOKI ŽYDIŠKAI-ANGLIŠKAI, BET NEMOKI KARIAUTI.

    BŪK SAVO VIETOJE --- ČIA TAU LIETUVA - DIDVYRIŲ ŽEMĖ.

JUOZAS VON PRASAUSKAS GRAF VON PREUSSEN EULENBURG-PRASSEN

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Sau 2010 11:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
   Nepažįsti manęs, tai ir prisigalvoji visokių nesąmonių apie užsienius, kreditus, tarnavimus kariuomenėse. Kaip sau nori... Dar nemažai norėčiau tamstai pasakyt, bet kaip man jau ne kartą priminė - čia ne vieta santykius aiškintis. Todėl, vadovaudamasis viena lietuviška patarle, duodu tamstai kelią.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Neprašau aš tamstos kelio
StandartinėParašytas: 17 Sau 2010 17:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   Neprašau aš tamstos kelio - bet kam tie ginčai, geriau atneškime čia kas ką galime, bendradarbiaukime, o ne varžybas darykime arba kaip kiti Leninus garbina...

J.PR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2010 17:42 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
    Tema "pravalyta" nuo bereikalingų asmeninių "intarpų".

   P.S. Juozai, tu visai be reikalo užsipuolei Juzvą (matyt, su kažkuo supainiojai) - jis padorus lietuvis-patriotas, tačiau labai mėgsta tikslumą ir konkretumą, ir ne visada supranta teisingai, ką tu nori pasakyti (kaip, beje, ir tu jo pasisakymus ne visada teisingai interpretuoji).  Vienu žodžiu, aš už jį garantuoju.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Dėl Lietuvos ateities..
StandartinėParašytas: 09 Vas 2010 06:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
    Kiekvienas žinome, kad žmogaus žmogiškumas ir jo gyvenimas tautoje ir tautai yra glaudžiai susiję dalykai. Ir žmogus visų pirma turi pareigų sau ir atsakomybę už savo gyvenimą.

     Žinom, kad reikia protą, darbą, savo jėgas skirti tautos labui, kad būtų dora, šviesi, sveika. Siekiame, kad žmogaus gyvenimas taptų vertingas, atitinkantis žmogiškąjį orumą.

     Deja, gyvenime viskas ne taip - lyg kreivų veidrodžių karalystėje... Ir, kol meldžiamasi Mamonai, dvasingumo Mūzos tyli, retežiais surakintos. Manau. čia vertėtų prisiminti Evangelijos parabolę apie šeimininką, išdalijusį tarnams saugoti savo turtą - aukso talentus (monetas). Ten rašoma, kad. sugrįžęs iš kelionės, tas  šeimininkas pagyrė ir apdovanojo ne tą, kuris auksines monetas buvo užkasęs į žemę ir po to sugrąžino šeimininkui tiek pat, kiek iš jo buvo gavęs, o tą, kuris buvo paleidęs jas į apyvartą ir daugeriopai padauginęs, jas sugrąžino…

     Šventai tikiu, kad Lietuva atsigaus, kad ir valdžia, ir žmonės (tauta) išgirs savyje vidinį imperatyvą - sąžinės balsą - ir atsigręš į tikras dvasines vertybes, supras, kad tik + ėjimo į ateitį kryptis ir gairės - V.Kudirkos IDĖJOS, išreikštos HIMNE - “Tautiškoje giesmėje”.

    Tai moralinis  kodeksas, o ne  lozungas. Tai tautos gyvenimo ir pasaulėžiūros KERTINIS AKMUO. Seniai žinoma, kad žmogaus dvasia gali net žiaurios prievartos tikrovėje ištverti ir laimėti. Taip pat žinoma, kad tik tauta kuria valstybę - politinę savo gyvenimo formą… Ir tik iš tautos meilės kyla pareiga ginti valstybę, gerbti jos institucijas ir simbolius…
Juk net Evangelijoje teigiama, kad teisus ir prasmingai gyvenantis yra tas, kuris naudoja ir gausina jam Viešpaties patikėtus talentus.

    O Lietuva - mūsų tautos ir kalbos išlikimo gyvastis, amžinas šaltinis bei dvasinė stiprybė… Ji - kaip tas iš Evangelijos šeimininko padovanotas auksinis talentas.

   Tad manau, kad tautinis ir valstybinis patriotizmas privalo susitelkti, kad visapusiškai suklestėtų prieš 20 metų atkurta Nepriklausoma Lietuva.

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2010 17:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Nė velnio nieko nesupratau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2010 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
Bičiulis rašė:
Nė velnio nieko nesupratau.


:img02:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2010 21:22 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Nė velnio nieko nesupratau.


   Čia, žinoma, tekstas, kuris sunkiai suvokiamas tikram marksistui-anarchistui. :img01:

   Ne koks nors Markso-Mordechajaus "Kapitalas" ar anarchistų-teoretikų filosofiniai ginčai apie "valdžią be valdžios" ir "valstybės nunykimą laisvoms darbo liaudies masėms perimant valstybės funkcijas". :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 23 Vas 2010 03:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
     Ačiū gerb. Žygeiviui už palaikymą ir labai išmintingą komentarą.

     O tiems, kurie sakosi, kad nesuprato (pvz., gerb. Bičiulis), siūlau
pirmiausia išmokti ir suprasti V. Kudirkos "Tautišką giesmę" - Lietuvos Himną.

     Ir dar... Siūlau pasidomėti ir perskaityti Maironio poemą "Jaunoji Lietuva".

     Ji išreiškia Lietuvą kėlusių žmonių idealus, pozicijas, laikyseną.
Šios poemos mintys AKTUALIOS ir ŠIANDIENINEI LIETUVAI, žengiančiai
Nepriklausomybės keliu Europos link...

    Pagarbiai, Vaidilutė.

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2010 15:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Skaičiau tą "Jaunąją Lietuvą" ir nieko ten gero nemačiau. Prie viso blogo, dar ir interpretaciją yra tekę iš jos rašyt. :img01:

Nei Maironis su Kudirka, nei jų kūryba manęs visai nežavi.

Nepykit, bei nei nacionalistinės giesmės, nei kūriniai, manęs nedomina. Turiu ką skaityt tikrai. Dabar sąraše stovi "Ką daryti?" bei "Kapitalo I tomas". :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2010 01:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Bičiulis rašė:
Skaičiau tą "Jaunąją Lietuvą" ir nieko ten gero nemačiau. Prie viso blogo, dar ir interpretaciją yra tekę iš jos rašyt. :img01:

Nei Maironis su Kudirka, nei jų kūryba manęs visai nežavi.

Nepykit, bei nei nacionalistinės giesmės, nei kūriniai, manęs nedomina. Turiu ką skaityt tikrai.  

Talmudą. O klausai Любэ. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 04 Kov 2010 04:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
    Žmogui būdinga domėtis savo tautos praeitimi. Tai natūralu...

    Tačiau žmogų formuoja du gyvenimai - vienas namuose, kitas esamoje visuomenėje.

    Visuomenės raida - labai sudėtingas reiškinys, kurio kreivė tai kyla, tai krinta, tai visai susiraizgo...

    Klausimas Bičiuliui, mąstančiam skaityti "Kapitalą "ir "Ką daryti?"...
 
                   ----------------------------------
    Kurį Vilniaus istoriką didžiai vertino K.Marksas ir F.Engelsas?

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: ATLIETUVINIMAS IR KUDIRKA
StandartinėParašytas: 05 Kov 2010 01:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
ATLIETUVINIMAS IR KUDIRKA


    Tai nėra nauja tema - pirmas atlietuvinimo darbą oficialiai pradėjo dr. med. JONAS BASANAVIČIUS - dar studijuodamas, tarp lietuvių pamatė, kad yra tik du lietuviai - Basanavičius /BASAS PONAS/ ir Pietaris.

    Pradėjo kurti lyg ir būrelį, nes lenkakalbiai būreliai buvo aktyvūs ir veiklūs.

    Kad kažkuo sudominti, prikalbėjo KUDIRKĄ - DAR KAIP GRYNĄ LENKĄ  - kažko padalyvauti. Ir išdiskutavo, jog KUDIRKA suprato labai klydęs ir greitai atsimetė nuo lenkų, ir tapo ATLIETUVĖJIMO pavyzdžiu.

    Vėliau atsirado dar keli. Išsivystė ir įdomi lietuviška veikla. Prasidėjo masiškas atlietuvėjimo procesas.

    Tad prieš KUDIRKĄ buvo dr. med. JONAS BASANAVIČIUS. Vėliau po Bulgarijos vedė Čekijos vokietę, gyveno Prahoje...

    Labai patiko JUZVOS nuoširdus išsireiškimas - "neįsivaizduoju, ką čia daryti..."? Dabar aš TAVIMI TIKIU - susigrojome.

    Visada reikalingas PAVYZDYS - TAUTOS VADAS, GILUS NACIONALISTAS.

     O jūs žinote, kiek šią svetainę skaito naujų žmonių - ir tai dėl to, kad aš neslėpiau pavardės - gydytojas, ir dar tokios mintys.... Mane jau darbe sesutės vadina von Prasauskas.... Garbės man nereikia - ją išlaikyti yra sunku - įpareigoja, bet pagarbą jaučiu... - slaptą.

    Esu parašęs 3 straipsnius į rusišką wikipedija ir du į lenkišką, kur kritikuoju lenkus už Lietuvos menkinimą ir faktų iškraipymą.... Į konferencijas pakvietė Rusijos istorikai /negavau nei vieno negatyvaus atsiliepimo/ ir Lenkijos istorikai.... Vokiečiai tikrieji labai pozityviai nusiteikę Lietuvos atžvilgiu. Per Schachareną išgarsinau teigiamą Lietuvos įvaizdį....

    Turime visur pasirašyti, kur komentuojame - bent nacionalistas, tautininkas.... Bus gerai. LIETUVA GALI.
 
    J.vPR. Lietuva pirmiausiai.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Kov 2010 02:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
BIČIULIUI

     MAIRONIO NURAŠYTI NEGALIMA - tai tikrai LIETUVĄ mylėjęs žmogus. Jo eilėraščiai pilni inteligencijos, meilės Tėvynei... - juk buvo "pelėsiais ir kerpėm apaugus seniai, Trakų štai garbinga pilis..."

     Tai buvo labai garbingas Kunigas, truputį skūpus, linkęs taupyti, truputį kolekcionierius...

     MAIRONĮ VERTINTI REIKIA IR SKAITYTI REIKIA. YPAČ KADA NESIKLIJUOJA IDĖJOS...

     J.vPR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 15:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
TAUTOS PRANAŠAI NEUŽMIRŠTAMI...


    TAUTOS PRANAŠAI IR JOS ŽADINTOJAI, JOS DVASINĖS KULTŪROS REIŠKĖJAI NEGALI BŪTI UŽMIRŠTI.

    JIE MŪSŲ TAUTOS DVASINĖS POTENCIJOS REIŠKĖJAI IR NEŠĖJAI, TAUTOS PASIDIDŽIAVIMAS IR JOS GENIJAI.

    JUK MAIRONIS SAVO BE GALO ĮTAIGIOJ POEZIJOJ TAIP IŠDAINAVO LIETUVOS ATEITĮ:

    “ATSIBUS TĖVYNĖS SŪNŪS, DIDŽIĄ PRAEITĮ ATMINĘ,
    VARGAI PAGIMDYS GALIŪNUS, UGNIMI UŽDEGS KRŪTINĘ.”

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 15:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
LIETUVIŲ TAUTOS DVASINĖS STIPRYBĖS ĄŽUOLAS


     Dr. JONAS BASANAVIČIUS (1851-1927) - LIETUVIŲ TAUTOS DVASINĖS STIPRYBĖS IR ATSIDAVIMO SAVO TAUTAI ĄŽUOLAS,
KURIO DARBŲ IR IDĖJŲ ŠVIESOJE IŠSIKRISTALIZAVO TAUTINĖS SĄMONĖS IŠSAUGOJIMO BŪTINYBĖ BEI JOS NUOLATINIO UGDYMO TAUTOJE GYVASTIS IR SAMPRATA.

     TAI TAUTOS ATGIMIMO  PATRIARCHAS, AUŠRININKAS-IŠKILUSIS DIDŽIOSIOS LIETUVOS INTELIGENTAS.

     LAIKRAŠČIO “AUŠRA” (1883m.) ĮKŪRĖJAS IR SIELA.

     DIDŽIAUSIAS  “AUŠROS” TIKSLAS BUVO TAIP IŠAUKLĖTI LIETUVIUS, KAD JIE VISADA IR VISUR JAUSTŲSI LIETUVIAI…

     JUK ANUOMET MAŽOSIOS LIETUVOS LIETUVIŲ DAUGUMA NEBUVO TIEK SUSIPRATĘ, KAD BŪTŲ GALĖJĘ JAUSTIS SU DIDŽIOSIOS LIETUVOS LIETUVIAIS SUDARANTYS VIENĄ TAUTĄ.

     J.BASANAVIČIAUS ”AUŠRA” ŽADINO TAUTIŠKĄ LIETUVIŲ SAVIGARBĄ…

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Paskutinį kartą redagavo VAIDILUTĖ 13 Kov 2010 15:21. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
V.KUDIRKA SAVO SUGRĮŽIMĄ Į LIETUVYBĘ PAVADINO ANTRU UŽGIMIMU


     ”AUŠROS” IDĖJŲ ŠVIESOJE DVASINĮ IMPULSĄ ATSIVERTIMUI Į LIETUVYBĘ PAJUTO IR VINCAS KUDIRKA - VARŠUVOS UNIVERSITETO STUDENTAS.

      PERSKAITĘS JONO BASANAVIČIAUS RAGINIMĄ KALBĖTI SAVO GIMTĄJA KALBA, PRISIMINTI TAUTOS GARBINGĄ PRAEITĮ, V. KUDIRKA SUSISIELOJO.

      JIS JAUTĖSI KAIP SŪNUS PAKLYDĖLIS, APLEIDĘS  SAVO GIMTINĘ.

      ŠTAI KĄ V.KUDIRKA APIE TAI VĖLIAU RAŠĖ:

”GAILA MAN BUVO TŲ VALANDŲ, KURIOS NESUGRĄŽINAMAI IŠBRAUKTOS TAPO IŠ MANO GYVENIMO, KAIPO LIETUVIO,
IR GĖDA, KAD TAIP ILGAI BUVAU APGAILĖTINU PAGEDĖLIU”.

      V. KUDIRKA SAVO SUGRĮŽIMĄ Į LIETUVYBĘ PAVADINO ANTRU UŽGIMIMU.

      V. KUDIRKA DAVĖ SAU ŽODĮ ATSILYGINTI GIMTAJAM KRAŠTUI NUOŠIRDŽIU PASIAUKOJANČIU DARBU  IR PAŽADĄ IŠTĘSĖJO…

      TAI RODO JO DARBAI, 1889 m. REDAGUOTAS LAIKRAŠTIS ”VARPAS”.

       “VARPAS” LAIKĖSI PRINCIPO, KAD LIETUVIAI TURI PASITIKĖTI SAVO JĖGOMIS IR DIRBTI, NELAUKDAMI JOKIŲ POLITINIŲ ATMAINŲ.

      “VARPAS” IR DABAR SAVO IDĖJOMIS ORIENTUOJA Į EKONOMINĘ LIETUVIŲ GEROVĘ, STIPRINDAMAS POLITINĮ IR IDĖJINĮ LIETUVOS SAVARANKIŠKUMĄ…

       LIETUVA GALI BŪTI KITOKIA… TIK DIRBKIME PROTU IR ŠIRDIMI…

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Bir 2010 00:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Lie 2009 22:49
Pranešimai: 111
Miestas: KAUNAS
ANUOMET VINCO KUDIRKOS IDĖJŲ ŠVIESOJE... ŽURNALAS"VARPAS"


    Tai buvo mėnesinis politinis, literatūrinis žurnalas inteligentijai, leistas 1889–1905 Tilžėje ir Ragainėje.

    Įsteigtas Varšuvos lietuvių studentų draugijos „Lietuva“. Idėjinis vadovas – Vincas Kudirka.

    Redagavo J. Adomaitis-Šernas, J. Kriaučiūnas, S. Matulaitis, J. Bagdonas, Jurgis Šaulys, Jonas Vileišis, Povilas Višinskis.

    "Varpe" buvo suformuluota Lietuvos valstybingumo samprata.

     "Varpe" paskelbta V.Kudirkos „Tautiška giesmė“, tapusi nepriklausomos Lietuvos Himnu.

    Žurnalas "Varpas" davė pradžią demokratijos ir liberalizmo idėjų plėtrai Lietuvoje.

    Žurnalas "Varpas"nagrinėjo ekonomines ir socialines šalies problemas,nors buvo  veikiamas lenkų pozitivizmo.

    Pripažindamas „atskirų luomų“ buvimą lietuvių visuomenėje, žurnalas "Varpas" laikė save Lietuvos balsu.

    XIX a. pabaigoje "Varpas "buvo įtakingiausias veiksnys lietuvių literatūros raidoje.

    Žurnalas"Varpas" kultūrinį darbą paskelbė inteligento moraliniu pagrindu.

    Straipsniais ir korespondencijomis iš visos Lietuvos ugdė krašto kaip visumos supratimą.

    Visa tai buvo labai svarbu nacionalinės literatūros ir tautos savimonei.

    Taigi... Žodis  uždega ...Lietuva gali ir turi vėl atgimti...
Iš praeities stiprybės turim semtis... Lietuvos karalystės idėja yra irgi iš ten pat...

    Tik ar didžio varpininko V.Kudirkos priesakai vykdomi  šiandieninėje Lietuvoje?

_________________
Lietuva, tegu visi keliai tau būna tiesūs,
O žmonės, čia gyvenantys, vieningi ir dori...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010 13:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Gru 2010 13:44
Pranešimai: 2
Miestas: Vievis
VAIDILUTĖ rašė:
ANUOMET VINCO KUDIRKOS IDĖJŲ ŠVIESOJE... ŽURNALAS"VARPAS"

   
    Tik ar didžio varpininko V.Kudirkos priesakai vykdomi  šiandieninėje Lietuvoje?


    Taip, vykdomi, galiu patvirtinti paties veiksmais. Reik susikooperuoti ir paduoti į teismą mūsų valstybinės simbolikos išniekintojus. Kudirkos aikštėje svetimtaučiai pastatė kažkokią didelę skulptūrą ir švenčia ten savo istorinės pergalės šventę.

    Kaip taip įmanoma. Pažiūrėkite šiuos du video:

http://www.youtube.com/watch?v=5j-CqvqpSCw
http://www.youtube.com/watch?v=Xa53cZI-ZLQ

http://www.atoveiksmis.lt

_________________
Bulgarijos aiškiaregė Vanga sykį pasakė - matau žmonių gyvenimus kaip video juostą - nuo pradžios iki galo. Tai reikštų jog viskas yra iš anksto nulemta. Gal būt ir tiesa...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   Taip - tai yra daroma specialiai, kad galėtų sakyti, jog lietuviai juos muša...

    Aikštė gera - vietos daug - reiktų pastatyti paminklą p. Hitleriui ir iš kitos pusės - Stalinui, ir kur nors centre gerą RAINIŲ tragedijos aprašymą su juos išdavusių ir kankinusių žmonių pavardėmis.

    IR PARAŠYTI: PRAEIVI, ĮVERTINK IR PRISIMINK WW2 KARO PRADŽIĄ.

J.vPR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010 15:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
     Hitleris su tuo iš blogosios pusės nieko bendro neturi - veikiau ir iš tiesų priešingai.

      Statomos "menoros", švenčiamos "chanukos", spjaunama į visą mūsų Tautą. Tačiau esminis momentas yra tas, kad taip, tai yra įmanoma... IR TAI VYKSTA ČIA IR DABAR - LIETUVOJE. Kodėl? Atsakau: nes Lietuvą valdo Lietuvių Tautos nacionalinių interesų išdavikai ir internacionalinės "dievo išrinktųjų" mafijos agentai bei atstovai, jokios nepriklausomybės nėra - tai yra farsas. Jeigu Lietuva būtų nepriklausoma, tada nebūtų jokios judofilų diktatūros, kurioje ir esame šiandien.

      Vienintelis teisingas ir, tuo pačiu, realistiškas būdas išgelbėti Lietuvių Tautą, yra vienytis po radikaliojo nacionalizmo - VIENINGOJO LIETUVIŲ NACIONALDARBININKŲ SĄJŪDŽIO - vienintelio tikrojo kovotojo už Naciją - vėliava.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Gru 2010 22:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 08 Spa 2007 21:24
Pranešimai: 34
    Gerais laikais, kai LR dar buvo laisva, Mindes vyrai dar darė  tvarką, bet dabar ir ta chebra bijo, o ta svetimtautę šiukšlę tikrai turėtų stovėti 9 forte.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Kov 2011 12:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Tai įdomu, ar dar kur jie stato tas menoras?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007