Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 08:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ] 

Kodėl lietuviai vyrai mažiau gražūs, nei moterys
Ištvirkavimas 9%  9%  [ 1 ]
Kraujomaiša 9%  9%  [ 1 ]
Rasinio-tautinio auklėjimo stoka 36%  36%  [ 4 ]
Ką čia paistalioji? Lietuviai vis dar gražiausi vyrai pasaulyje :) 45%  45%  [ 5 ]
Viso balsų : 11
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 14:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Eugenika: kodėl Lietuviai darosi mažiau gražūs?


    Sveiki, man jau senokai neramu del to, kad Lietuvos moterys žymiai gražesnės uz vyrus. Pas vyrus, kuo toliau, tuo dažniau, pastebiu mongoloidu bruožus (trumpas pasodintas kaklas, siauros akys, suplotas veidas, plati ir neiškili nosis). Na jei neįsivaizduojate, apie ką kalbu - paziurekite i šitą nuotrauką:

Paveikslėlis

    Nežinau, ar prie to prisideda begalinis šiuolaikinių Lietuvos vyrų ištvirkavimas, maišymasis su ivairiomis ruskėmis, lenkėmis, žydelkomis ir pan. Iš kitos pusės, Lietuvos moterys tradiciskai puoselėjo dorovingą požiurį į santykius su vyrais - matyt dėl to ir išlaiko tradicinius lietuvaitei būdingus bruožus - ilgas kojas, laibą liemenį, žvitrias ir skvarbias akis. Bet ir šie lietuvaičių bruožai po truputį nyksta, užleidzia vietą nesubtiliems barbariškiems estetiniams elementams (vat prie Halės turgaus nesenai mačiau moterį su arbūzo dydžio krūtimis ...).

    Manau realybės TV turetų atgaivinti Eugenikos idejas - t.y. piršti gražesnius lietuvius vienus su kitais. Gal būt tokiu būdu ne tik pagerinsime  musų genetinį kodą, bet ir leisime suprasti visuomenei, kad kūno ir dvasinė švara ir grožis neatsiejami nuo kraujo švaros.


Paskutinį kartą redagavo Unteris 13 Gru 2013 23:00. Iš viso redaguota 7 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Mano ilgalaikio tyrimo ir stebėjimo rezultatai nelabai malonus:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Unteris 13 Gru 2013 23:53. Iš viso redaguota 10 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 14:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
    Šį klausimą išspręsti galės rasinės sąmonės kėlimas, kai Lietuva bus ne demoliberali-kosmopolitinė, o Tautinė valstybė: tuomet per tautinį-rasinį auklėjimą tiesiog susidarys toks sąmoningas šio klausimo susipratimas, kad ir santuokos bus rengiamos šitokiu arba panašiu pagrindu.

    Tamstos minimi bruožai yra būtent šiaurietiškosios rasės bruožai, kurie yra Lietuvių Tautos ir ariškosios žmonijos pagrindas.

    "Realybės TV" laikyčiau dekadentiškos vartotojiškosios visuomenės "popkultūros" apraiška, kas neturi nieko bendro su sveika Tauta.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
   Ar tiktais pats ponas Unteris nebūsite koks negražus? Man tai visai gerai lietuvaičiai atrodo, ne tiktais lietuvaitės, bet ir patys lietuvaičiai yra tikrai kur gražių (nepagalvokit, kad esu koks pydargėjus :smile59: ) pavyzdžiui, man Kučinskas sako daug kam negražus, kaip Kriugeris, bet man tai jis tikrai geras ir kaip dainininkas bei kaip lietuvaitis, tad gal baikit ponas Unteri, ieškoti kirmėlių šyknoj.

    Bet matau jūsų kalboje ir racionalaus grūdo - reikia, kad lietuvaitės draugautų TIKTAIS su lietuvaičiais, nes dabar išteka už dolerio ar dar blogiau - už musulmono.

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 15:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
    vat, Legionieriau, pastebejote is esmes teisingai del realybes TV minusu, taciau vietoj to, kad ta masine kultura pultume, geriau galetume ja isnaudoti. Tikrai manau LNK ar kas nors susidometu tokia laidos koncepcija 'poruojam grazesne Lietuva'. Ir socialine nauda is tokios laidos tiktai butu - gal but mano bendraamziai  labiau susimastytu del to, kam ir kodel moteris ir vyras buvo sutverti ir kokiais tikslais turetumem bendrauti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Unteris yra pasirodo žemaitukų veislės pegasusas  :smile100:

Man tai jeigu grinai vizualiai tai Uokas yra tikrai išvaizdus,o Kubilas tai pritariu Unteriui kad tikrai nekas.

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Na as cia nejuokauju, Perkuno vaiki. Tai tikrai mano jau senokai pastebeta, apgailetina tendencija.

Is dar graziu vyru Lietuvoj, islaikiusiu tradiciskai mums tipingus bruozus, pamineciau:

Marijona Mikutaviciu
Rolanda Paksa
Petra Austreviciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Dar gal būtų sekančiai:

Edmūndas Kučinskas (daug kas sako kad kriugeris bet man tai labai viriškas)
Julius Veselka
Kazimira Prunskienė (gaila kad išdavikė)

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Na Prunskiene nera graziausios lietuvaites pavyzdys, matau jusu ironija ... :img01:

Bet kad ji ko gero ir nera tikra lietuve, kilusi is Svencioniu. Matyt kraujomaisos su baltarusais rezultatas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Be to išdavikė.
O kaip jums Unteri atrodo kodėl tiek daug pederastų Lietuvoj, ačiū?

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Perkūno Vaikas rašė:
Be to išdavikė.
O kaip jums Unteri atrodo kodėl tiek daug pederastų Lietuvoj ačiū?


Tos pačios priežastys, kaip ir tautinių veido ir kūno bruožų praradimo atveju ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:39 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  Unteri, sutvarkykite visus savo ankstesnius tekstus - sudėkite ąčęėįšųūž ir kablelius, nes man jau atsibodo taisyti. :smile89:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 17:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
    Kaip matote, dabar jau rašau tvarkingai ir visos kitos temos bus rašomos taip pat. Ir temos pavadinimas sutvarkytas. Bet ankstesnius tekstus paliksiu, kaip yra, nes per daug darbo. Ačiū už supratimą. Juk svarbiausia - idėjos, o ne jų pateikimas ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:03 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Unteris rašė:
    Kaip matote, dabar jau rašau tvarkingai ir visos kitos temos bus rašomos taip pat. Ir temos pavadinimas sutvarkytas. Bet ankstesnius tekstus paliksiu, kaip yra, nes per daug darbo. Ačiū už supratimą. Juk svarbiausia - idėjos, o ne jų pateikimas ...


    Taigi, tau darbo per daug - o man, matyt, per mažai. :smile66:

    Juk turiu taisyti ne tik tavo, bet ir nemažai kitų tekstų - tik komentarus iš Delfi ir kt. netaisau, kadangi tai tekstai iš kitų svetainių.

     Dėl idėjų ir jų pateikimo: vis tik čia nacionalistų - tautininkų - patriotų svetainė, o ne kosmopolitinė - taigi, ir pagarba lietuvių kalbai bei raštui (o ir kitų tautų kalboms bei raštams) turi būti - bent jau minimali.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
  Na, sakydamas, 'piršti gražesnius lietuvius vienus su kitais', jokiu būdu neturėjau omeny jokių homoseksualų. Apsaugok Viešpatie ...

   Turiu omeny gražiausias, tipiškiausias lietuvaites suvesti ir sukergti su dar likusiais gražiais lietuviais. Jei nenori - per prievartą. Du gražūs žmonės turi atsakomybę tautai galvoti apie jos ateitį.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Žygeivis rašė:
pagarba lietuvių kalbai bei raštui (o ir kitų tautų kalboms bei raštams) turi būti - bent jau minimali

Sakyčiau, kad reikia siekti maksimumo.
Kas kita, jei dar žmogus yra neišmokęs ir po truputį išmoks.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Unteris rašė:
    Sveiki, man jau senokai neramu del to, kad Lietuvos moterys žymiai gražesnės uz vyrus.

Iš lubų ištraukta išvada.
Be to, vyrams ir nereikia vyrais grožėtis - jie juk ne pederastai. :smile89:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
Unteris rašė:
vat, Legionieriau, pastebejote is esmes teisingai del realybes TV minusu, taciau vietoj to, kad ta masine kultura pultume, geriau galetume ja isnaudoti. Tikrai manau LNK ar kas nors susidometu tokia laidos koncepcija 'poruojam grazesne Lietuva'. Ir socialine nauda is tokios laidos tiktai butu - gal but mano bendraamziai  labiau susimastytu del to, kam ir kodel moteris ir vyras buvo sutverti ir kokiais tikslais turetumem bendrauti.


   Tie "minusai" reiškia degeneraciją. Bet kokios mintys apie sveiką Tautą ir jos interesus atitinkančią rasinę politiką galės būt realiai net svarstomos tik nuvertus antitautinį režimą.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 18:59 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Unteris

Besikeičiančio Lietuvos vyrų genotipo pavyzdys:

http://flic.kr/p/8Pe1qQ


-------------------------------------------------------------

  Unteri, tavo įdėtą nuorodą pataisiau - kitaip neišeina. Foto matosi paspaudus šią nuorodą.

    Tik fotonuotraukas, kurių adresai baigiasi "piešininiais" praplėtimais .jpg, .bmp ir pan., galima dėti tiesiogiai, kad iškart matytųsi ne adresas, o nuotrauka.

    Tavo pavyzdžio atveju tokio praplėtimo tiesiog nėra, nes toje svetainėje taip "patvarkyta".

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Ačiū


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 19:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
tikras lietuvis rašė:
Unteris rašė:
    Sveiki, man jau senokai neramu del to, kad Lietuvos moterys žymiai gražesnės uz vyrus.

Iš lubų ištraukta išvada.
Be to, vyrams ir nereikia vyrais grožėtis - jie juk ne pederastai. :smile89:


Esate labai neteisus. Stipri tauta - graži tauta. O savo abejones del Lietuvos vyrų estetinio degradavimo esu pagrindęs gan ilgais socialiniais tyrimais.


Dar keli pavyzdžiai:


Paveikslėlis

Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Unteris 30 Spa 2010 20:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 19:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    NA, O JEIGU RIMTAI, TAI VYRAI YRA RIMTA TEMA VADINAMA, ,RASINIU KONFLIKTU,,.

    YRA PALIESTA ,,RASINIO KONFLIKTO,, TEMA: RIMTA - TIKRA MEDICININĖ - SLEPIAMA TEMA, NES TOKIOSE ŠEIMOSE VAIKAI DAŽNIAUSIAI BŪNA STORI, TRUMPŲ KOJŲ, JEIGU AUKŠTESNI - TAI SILPNESNI KAULAI IR DAUG RIEBALINIO SLUOKSNIO, MOTERYS GIMDO LENGVAI DĖL PLATESNIO DUBENS, LYTINIS AKTYVUMAS VĖL ATSIGAUNA PO 50 metų, TODĖL DAŽNAI VEDA JAUNESNIUS VYRUS, TUO ATITRAUKDAMOS NUO DAR PRODUKTYVIŲ GIMDYMUI MOTERŲ, UŽSIIMA SUTENERINE VEIKLA IR KENKIA NACIJAI SKIRDAMA ŠEIMAS, DAŽNAI SERGA CUKRINIU DIABETU...

J.vPR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 21:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Viskas, Juozai, yra daug paprasčiau: jis sudėjo girtų nuotraukas. Dar tegul sudeda mirusių. Pvz., avarijose sudaužytų ar kirviais užkapotų ir pan. Pamatysite tai ko nematę.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 21:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
tikras lietuvis rašė:
Viskas, Juozai, yra daug paprasčiau: jis sudėjo girtų nuotraukas. Dar tegul sudeda mirusių. Pvz., avarijose sudaužytų ar kirviais užkapotų ir pan. Pamatysite tai ko nematę.


    Norėčiau klysti, 'tikras lietuvi'. Tačiau nuotraukos tik labiau grafiškai pailiustruoja tai, ką gatvėje tenka matyti dažniau ir dažniau. Lietuvių genofondas prastėja ir to priežastys, deja, sunkiai įveikiamos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 21:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Niekai: lietuviai išliko tiek metų dėl to, kad buvo geriausi ir yra geriausi. Visom prasmėm.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2010 22:50 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  Manau, kad pagrindinė problema yra "išvystyto" sovietmečio "istorinis palikimas" - masinis girtavimas, o dabar dar ir nauja "neišvystyto kapitalizmo dovana" - narkomanija.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010 01:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Neįrodyta, todėl neegzistuojanti problema. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 02:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
   Supratau. Viskas, kas 'neįrodyta', ne problema :img01:


Paskutinį kartą redagavo Unteris 03 Lap 2010 02:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 02:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Žygeivis rašė:
  Manau, kad pagrindinė problema yra "išvystyto" sovietmečio "istorinis palikimas" - masinis girtavimas, o dabar dar ir nauja "neišvystyto kapitalizmo dovana" - narkomanija.


+1


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 03:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Dabar geria dar daugiau ir svaiginasi taip, kad tada niekam net nesisapnavo, kad taip gali būti.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 03:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Lap 2010 03:19
Pranešimai: 3
Miestas: Londonas
Brangus Unteri,

    Labai keista matyti tokio pobūdžio tema mano pamegtame forume. Tiesa pasakius aš jau ilgą laika vakarus leidžiu čia skaitydama apie musu gimtinę, tačiau tik dabar užsiregistravau, jog galečiau išreikšti savo nuomonę.

    Esu didelė Lietuvos patrijotė gimusi ir užaugusi Dzukijos miškuose, tačiau visus savo 25 gyvenimo metus praleistus Lietuvoje nesutikau savęs verto vyro. Turėjau keleta vaikinu, tačiau viskas baigesi skyrybomis del ju žemo išprusimo gyvenime ir ypač lovos reikaluose. Turiu pripažinti kad sutinku su tavimi jog Lietuvos vyrai nera patys gražiausi tačiau gyvenime kalba eina ne apie grozį o apie vertybes tiek dvasines tiek seksualines. Kuri moteris noretu praleisti savo gyvenima su vyru kuris net nesugebėtu jos niekaip nustebint arba patenkinti oraliniu budu? Ačiu dievui mano emigracija į Londona mane suvede su dabartiniu  mano vyru kilusiu is Nigerijos. Patrickas nėra pats gražiausias vyras žemeje tačiau turi kuo didžiuotis (aš kalbu apie vyriškus reikalus) Man neteko sutikti Lietuvio kuris bet kokiu būdu butų geresnis už Patricka. Manau daugelis moterų turetų pasekti mano pėdomis ir išteketi už juodaodžiu. Žmonės kilę iš Afrikos yra ne tik geri meilužiai bei tėvai bet ir geriausi mano sutikti žmones. Labai tikiuosi kad vieną dieną Lietuva isileis daugiau juodaodžiu ir suteiks jiems šansa. Aš taip pat viliuosi kad viena dieną įkalbesiu ir savo vyra su manimi sugryžti gyvent i Dzukiją!
 :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 05:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
O štai ką apie barborytes mano sodininkai (liaudies daina):

Barborytė nepatogi -
jai visuomet metai blogi:
rūtos mėtos neišdygo,
bulvės - nekastos apsnigo...
 

:img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 10:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
Barboryte rašė:
Brangus Unteri,
Labai keista matyti tokio popudžio tema mano pamegtame forume. Tiesa pasakius aš jau ilgą laika vakarus leidžiu čia skaitydama apie musu gimtinę tačiau tik dabar užsiregistravau jog galečiau išreikšti savo nuomonę. Esu didelė Lietuvos patrijotė gimusi ir užaugusi dzukijos miškuose tačiau visus savo 25 gyvenimo metus praleistus Lietuvoje nesutikau savęs verto vyro. Turėjau keleta vaikinu tačiau viskas baigesi skyrybomis del ju žemo išprusimo gyvenime ir ypač lovos reikaluose. Turiu pripažinti kad sutinku su tavimi jog lietuvos vyrai nera patys gražiausi tačiau gyvenime kalba eina ne apie grozį o apie vertybes tiek dvasines tiek seksualines. Kuri moteris noretu praleisti savo gyvenima su vyru kuris net nesugebėtu jos niekaip nustebint arba patenkinti oraliniu budu? Ačiu dievui mano emigracija į Londona mane suvede su dabartiniu  mano vyru kilusiu is Nigerijos. Patrickas nėra pats gražiausias vyras žemeje tačiau turi kuo didžiuotis (aš kalbu apie vyriškus reikalus) Man neteko sutikti Lietuvio kuris bet kokiu būdu butų geresnis už Patricka. Manau daugelis moterų turetų pasekti mano pėdomis ir išteketi už juodaodžiu. Žmonės kilę iš Afrikos yra ne tik geri meilužiai bei tėvai bet ir geriausi mano sutikti žmonies. Labai tikiuosi kad vieną dieną Lietuva isileis daugiau juodaodžiu ir suteiks jiems šansa. Aš taip pat viliuosi kad viena dieną įkalbesiu ir savo vyra su manimi sugryžti gyvent i Dzukiją!
 :img06:


     Čia yra atviras kurstymas naikinti Lietuvių Tautą, jos garbę, orumą ir biologinį pagrindą per rasės teršimą!

     Didžiausia žmogaus galima nuodėmė, kuri yra neatleistina, yra savojo kraujo teršimas.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 13:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Legionierius rašė:
     Čia yra atviras kurstymas naikinti Lietuvių Tautą, jos garbę, orumą ir biologinį pagrindą per rasės teršimą!

Atiduoti ją pederastams dėl malonumo? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 13:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
     Čia yra atviras kurstymas naikinti Lietuvių Tautą, jos garbę, orumą ir biologinį pagrindą per rasės teršimą!

Atiduoti ją pederastams dėl malonumo? :img01:


Atvirai tariant, man visai nebūtų gaila.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 21:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Negaliu patikiet tokiom "barboritėm" nejaugi iš tikrujų lietuvaitė esi tu "lupedra" negro ištepta tau kaip sykis ir laikas su tom supuvusiom baržom kur negrus į Ameriką gabeno išgabenti tave lauk iš Lietuvėlės bet tu ir taip jau save nubaudei kad Londone ten su negru giveni tu "išdavike"!

Ar tu supranti kad pagimdysi kokį kavinės spalvos "gavrošą" kuris net "Ant kalno murai neišsimokins kaip reikia dainuoti. ?

Prašau tokia išdavykę tuojaus pat užblokuoti pakol asmeniškai gerb. Žygeiviui nepraneš kad išsiskirė su savo Pedriku iš Nigerijos!

Prašau visus šio forumo dalyvius pasisakyti kad dėl tokios sankcijos kad tokiu "plaštakiu" mums nereikia!

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 22:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
     Palaukit, vyrai, neskubėkit su išvadom. Kad ir kaip norėčiau Barborytę išperti už tokį elgesį, jos atvejis vienok atskleidžia ir patvirtina mano hipotezę dėl to, kad vyrai Lietuvoj nelabai beatlieka savo pagrindinę funkciją, praranda kūno ir dvasios grožį.

     Argi moteris dėl to reiktų kaltinti?

     Girti, ištvirkę, nedievobaimingi, nesusitvarkę ir apsileidę lietuviai vyrai čia kalti, kad moterys taip toli i užsienius bėga dvasinės (ir kartu, seksualinės) laimės ieškoti ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 22:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Ei Unteri ko jau ponas  šią "paleistuvę" ginat?
Kad lietuvaičiai pajėgūs tai net kryžiuočiai gryžę namolio savo "frauleinoms" papasakojo kai matė kaip lietuvaičiai gražiai su savo vaidylutėm gražiai bei DORAI vaikučius "gaminti" moka! Pasiskaitik pas Petrą Duisburgą.

Ir iš viso ta Barborytė kai apie oralynį prašneko tai man atrodo kad ne visi namie tai mergytei iš Briuslio.

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 22:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
Perkūno Vaikas rašė:
Ei Unteri ko jau ponas  šią "paleistuvę" ginat?
Kad lietuvaičiai pajėgūs tai net kryžiuočiai gryžę namolio savo "frauleinoms" papasakojo kai matė kaip lietuvaičiai gražiai su savo vaidylutėm gražiai bei DORAI vaikučius "gaminti" moka! Pasiskaitik pas Petrą Duisburgą.

Ir išviso ta Barborytė kai apie oralynį prašneko tai man atrodo kad ne visi namie tai mergytei iš Briuslio.


   Na oralinis moteriai patinka, ir kas? Tai ką dabar, pačiam ne? Laikau tai labai netgi normalia sekso forma, kaip ir Bilas Klintonas :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 22:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 01:02
Pranešimai: 30
Matau ponas Unteri biškutį nesveikas esate. Gal čia dėl to kad visokį Enemą klausot ir jau per savo tą repą toliau savo sysiojimo galo nebematot

(Čia juokauju nes matau viduj tikrai doras lietuvis esate  :smile12:  :smile89:

_________________
Tiktais tas lietuvis, kurs lietuviu gimęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2010 23:25 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
     1. Ši tema skirta aiškintis, kokias pasekmes (genetines, socialines, kultūrines, ekonomines, politines ir t.t.) Europos ir pasaulio tautoms (tame tarpe ir lietuviams) turės tarprasinis maišymasis.

  2. Todėl visiems siūlau nenukrypti į asmeniškumus.

  3. Barborytei (o ir kitiems) savo seksualines fantazijas patariu išlieti ir aiškintis svetainėse, kurios būtent tokias temas ir nagrinėja.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2010 03:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 30 Spa 2010 14:27
Pranešimai: 38
    Pritariu Žygeiviui. Grįžtam prie mano originaliai pradėtos temos ...

     Kalba ėjo apie grožio trūkumą ir tam tikrą estetinį degradavimą tarp Lietuvos vyrų, o ypač to reiškinio priežasčių identifikavimą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Gru 2010 00:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
   Nu prajuokino kapitaliai. Žinok, aš esu negražus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Gru 2010 05:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Tokios temos yra pasityčiojimas iš lietuvių tautos.  

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2010 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Vas 2010 20:50
Pranešimai: 43
     Apie ką jūs čia kalbat brangieji...

      Ką jūs "mokslininkai" išvis žinote apie lietuvių genotipą, išvaizdą ir pan. ??? Iš kur traukiat tokias nuotraukas? Internete randate? Kur patvirtinimas, kad jos iš Lietuvos (kuo tikrai abejoju)?

      Iš vis, mes esame šiaurietiško tipo ir dar primaišyti visokio kraujo. Hitlerio metodus norėtumėt taikyti, kad vaikai arijais gimtų? Nebepaistykit.

      Na sakysim Daktaras prastesnės išvaizdos, o jo sūnus ar jau irgi toks?

      Auklėkit savo vaikus, mylėkit juos, mokinkit augt mylinčius Lietuvą ir save, bei aplinkinius. Apginkit vaikus nuo smurto ir patyčių mokyklose, neleiskit jiems ištisai sėdėt prie kompiuterio, leiskit į būrelius, sportinius užsiėmimus ir viskas bus gerai.

     Aišku tema plati, galima daug diskutuoti ir ginčytis, bet iš to jokios prasmės.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2010 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2010 00:02
Pranešimai: 246
Jeigu kiniečio ūgį padalintume iš negro svorio, gautume arijo kaukolės tūrį litrais.

_________________
Tai, ką mes darome gyvenime, nuskamba aidu amžinybėje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2010 18:35 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Tylenis rašė:
Jeigu kiniečio ūgį padalintume iš negro svorio, gautume arijo kaukolės tūrį litrais.


  Kalbotyriniu (ir istoriniu požiūriu) Europoje vieninteliai tikri arijai yra tik čigonai. :smile66:

P.S. Dar Kaukaze yra prisiglaudę sarmatų ir skitų palikuonys osetinai (alanai) bei digorai.

Tik štai Hitleris nežinojo nei istorijos, nei tuo labiau lyginamosios kalbotyros duomenų.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2010 02:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Spa 2009 16:50
Pranešimai: 97
tikras lietuvis rašė:
Unteris rašė:
    Sveiki, man jau senokai neramu del to, kad Lietuvos moterys žymiai gražesnės uz vyrus.

Iš lubų ištraukta išvada.
Be to, vyrams ir nereikia vyrais grožėtis - jie juk ne pederastai. :smile89:

tikras lietuvis rašė:
Viskas, Juozai, yra daug paprasčiau: jis sudėjo girtų nuotraukas. Dar tegul sudeda mirusių. Pvz., avarijose sudaužytų ar kirviais užkapotų ir pan. Pamatysite tai ko nematę.

tikras lietuvis rašė:
Niekai: lietuviai išliko tiek metų dėl to, kad buvo geriausi ir yra geriausi. Visom prasmėm.


Pritariu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007