Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 18:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Sau 2009 18:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
  Sukūriau šią temą, nes susidomėjau, kodėl mano bendraamžius traukia Skinheadų judėjimas. Tad laukiu visų kolegų nuomonės, nes pats nelabai gerai įsivaizduoju, kodėl...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Sau 2009 05:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   LABAI GERAI PADARYTA - TEMA AKTUALI.

   APIE SKINŲ JUDĖJIMĄ ESU MAŽOKAI INFORMUOTAS, BET KIEK ŽINAU, GAL JIE NETURI TVIRTOS IDEOLOGINĖS PLATFORMOS IR SKIRIASI NUO NACIONALISTŲ, KURIE TURI IDĖJAS, JAS FORMUOJA, VYSTO.

   BŪTŲ ĮDOMU, KĄ APIE TAI ŽINO IR GALVOJA TIKRAS LIETUVIS - JO NUOMONĖ. TAD KLAUSIU TIKRO LIETUVIO /informuoti žinute, kad yra klausimas/.

   Parašė Juozas Prasauskas. J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2009 23:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Gru 2008 23:13
Pranešimai: 6
    Kadangi pati buvau gan nemažai laiko su skinais. tai galiu pasakyt. kodėl mane tai patraukė.

   Pirmas dalykas turbūt toks, kad nuolat jaučiu nesaugumo jausmą ir atrodė, kad jei būsiu su skinais, mane apgins ir pan.

   Kitas dalykas tas, kad labai domėjausi fašistine Vokietija ir tuo pačiu skinizmu, labai traukė tas Hitlerio garbinimas, neapykanta, norėjosi muštynių, jaučiau didele neapykantą kitoms rasėms. Man patinka kai mane tapatina su tam tikra visuomenės grupe. Taip pat manau, kad ir noras kažkam priklausyti čia daug duoda. Ir kvailiausia, kad hitlerinė Vokietija man siejosi su meile Lietuvai, o tą meilę norėjosi išreikšti kitataučių mušimu. Tuomet radau WP skinus. Oi, ko tik man nepričiulbėjo ten... Paskui perėjau pas tradus.

   Dabar galvoju, kad man kaip reikiant buvo praplautos smegenys. Aišku, kai kurie dalykai išliko iš seniau, bet tikrai Hitlerio nebegarbinu, nebejaučiu jokios neapykantos iš oro. Dabar liko tik meilė Lietuvai ir noras jai padėt ne vien žodžiais, o ir darbais.

   Aišku, visos tos pažiūros ir nuomonė apie skinus pasikeitė, kai viską iš arti pamačiau. Nusivyliau, patekau pas skinelius, kurie ne tik kad išgerti nevengia, bet ir žolytės papučia.O paskui trenkia kam nors galvon ir bėga iškėlę kumštį, esą čia labai už Lietuvą. Apie tokių galvos turinį jau nebešneku, nors pati taip elgiausi anksčiau.

   Negaliu sakyti, kad visi skinai debilai, paveikti bandos jausmo. Yra ten tam judėjime tikrai puikių žmonių, protingų, kuriems ne vien galvoj muštynės ir svaiginimasis.

   Žinoma, jei kas pasiūlytų grįžt pas skinus, turbūt, kad sutikčiau vien dėl to, kad paragint juos eiti už Lietuva, o ne prieš ją.

   Liūdniausia, kad galiu daryt išvadą - viskas būtų gerai, jei juos vienytų meilė Lietuvai, o ne alkoholis ir muštynės.

  Turbūt šie du ir labiausiai patraukia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Sau 2009 00:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    Žinoti kiekvienam nacionalistui:

   GALIMA DAUG DISKUTUOTI APIE SKINUS - BET SAUSIO 13 d. JŲ ATVYKIMAS PAGERBTI SAUSIO 1991 m. AUKAS RODĖ, KAD TAI NE PALAIDA IR NEVALDOMA MASĖ, BET TAI ĖJO KARIAI, O KARIUS PIRMIAUSIA VIENIJA DRAUSMĖ, O DRAUSMĘ SUKURIA VADO BUVIMAS. REIŠKIA JŲ VADAS PASIELGĖ TEN TEISINGAI.

    Visuose judėjimuose mes negalime reikalauti, kad kiekvienas narys būtų filosofas - to nėra nei vienoje armijoje, bet visur yra VADAS.

    Karo mokslas moko, kad kartais net ir blogas gynybos ar puolimo planas yra geriau, NEGU PLANO NEBUVIMAS, TODĖL PLANAS - SVARBIAUSIA, IR JĮ KURTI TURI LABIAUSIAI PARUOŠTI, ŽINANTYS SITUACIJĄ ŽMONĖS.

    Bet žemiau yra dar - generalinis ŠTABAS, KURIS RENKA INFORMACIJĄ, o sprendimą priima VADAS - VIENAS /jeigu žinos 2 - reiškia galimas žinių nutekėjimas/.

   Parašė Juozas Prasauskas J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2009 02:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Pritariu Martynai. Juozai, sausio 13 parodė kaip tik, kad tai yra palaida bala - galėjusį būti geru pavertė renginį su daugybe pažeidimų. img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2009 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
Martyna rašė:
    Kadangi pati buvau gan nemažai laiko su skinais. tai galiu pasakyt. kodėl mane tai patraukė.

   Pirmas dalykas turbūt toks, kad nuolat jaučiu nesaugumo jausmą ir atrodė, kad jei būsiu su skinais, mane apgins ir pan.

   Kitas dalykas tas, kad labai domėjausi fašistine Vokietija ir tuo pačiu skinizmu, labai traukė tas Hitlerio garbinimas, neapykanta, norėjosi muštynių, jaučiau didele neapykantą kitoms rasėms. Man patinka kai mane tapatina su tam tikra visuomenės grupe. Taip pat manau, kad ir noras kažkam priklausyti čia daug duoda. Ir kvailiausia, kad hitlerinė Vokietija man siejosi su meile Lietuvai, o tą meilę norėjosi išreikšti kitataučių mušimu. Tuomet radau WP skinus. Oi, ko tik man nepričiulbėjo ten... Paskui perėjau pas tradus.

   Dabar galvoju, kad man kaip reikiant buvo praplautos smegenys. Aišku, kai kurie dalykai išliko iš seniau, bet tikrai Hitlerio nebegarbinu, nebejaučiu jokios neapykantos iš oro. Dabar liko tik meilė Lietuvai ir noras jai padėt ne vien žodžiais, o ir darbais.

   Aišku, visos tos pažiūros ir nuomonė apie skinus pasikeitė, kai viską iš arti pamačiau. Nusivyliau, patekau pas skinelius, kurie ne tik kad išgerti nevengia, bet ir žolytės papučia.O paskui trenkia kam nors galvon ir bėga iškėlę kumštį, esą čia labai už Lietuvą. Apie tokių galvos turinį jau nebešneku, nors pati taip elgiausi anksčiau.

   Negaliu sakyti, kad visi skinai debilai, paveikti bandos jausmo. Yra ten tam judėjime tikrai puikių žmonių, protingų, kuriems ne vien galvoj muštynės ir svaiginimasis.

   Žinoma, jei kas pasiūlytų grįžt pas skinus, turbūt, kad sutikčiau vien dėl to, kad paragint juos eiti už Lietuva, o ne prieš ją.

   Liūdniausia, kad galiu daryt išvadą - viskas būtų gerai, jei juos vienytų meilė Lietuvai, o ne alkoholis ir muštynės.

  Turbūt šie du ir labiausiai patraukia.


   1. Trečdalis būsimų skinų ir ateina pas skinus dėl "stogo". Skinai tada kieti kai jų daug, ir kai turi "teleskopus". Turbūt girdėjai, kaip būna muštynės tarp skinų ir forsų. Forsų ateina 20, skinų 100. Tai jai jie tokie kieti, tai kodėl neina lygiom jėgom?

   2. Pusė skinų net nežino kas yra nacionalizmas. Ant bomberio svastikų daugiau, negu pas Hitlerį, o galvos tuščios. Atsimenu, paklausiau pas viena skiną, kas yra nacizmas, tai jis man pradėjo šnekėti "pievas", kad jis turi vokiško kraujo  :img01:  Tai taip ir nesulaukiau atsakymo apie nacizmą. :smile7:

  3. O Lietuvoj dar tradų yra? Esu matęs tik vieną vilnietį skiną, kuris tradam"s priklauso.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Sau 2009 23:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Gru 2008 23:13
Pranešimai: 6
   Jo, šitas dalykas, kad silpnesnius patraukia skinai yra gryna tiesa, nors dauguma bando šita paneigti (ypač kas priklauso skinams), nes tokius dalykus jiems gėda sakyt.

   Pamenu, kaip kartą barake pas drauge gulėjau ant lovos ir į kambarį užėjo kažkoks skinelis, pradėjo vapėt kažką panosėj dėl tos trispalves ant mano kožos, bet paskui įsišnekėjom, tai aš jo paklausiau, kuo ji skinizmas patraukė, tai jis tik patrūkčiojo pečiais, dar paminėjo, kad Romper Stomper yra neblogas filmas. O svarbiausia, kad pas ji ant bomberio ir vokiečių erelis buvo ir šiaip daug lietuviškos atributikos, o pats nesupranta kodėl.  :img01:

   Na, bet manau čia iš tos serijos kaip mano klasioke turi rankinuka su Che Guevara, tai kas aš jos paklausiau ar tu suvoki, kas jis per vienas? Tai tik numojo ranka - ai, gražus vyras. Tragikomedija gaunasi.

   Tokie ten tie tradai, save taip vadina, o iš tiesų tai ten, kaip aš juos mėgstu vadint, pankai su skinų apranga, bet dėl šventos ramybes visur juos tradais vadinu - jie patys yra tikri, kad jie tradai, tai tebūnie.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2009 00:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Pritariu - žaidimai visa tai .  :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2009 01:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    TURIME REMTI TUOS, KURIE MOKOSI.

    LIETUVA GALI BŪTI IR LIKTI STIPRI TIK SKATINDAMA LIETUVIŲ MOKYMĄSI ČIA LIETUVOJE, KUR DAR IŠLIKĘS SVEIKAS PROTINGAS MOKSLO ŽMONIŲ POTENCIALAS.

    AŠ PRIEŠ EMIGRACIJĄ.

    J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA IR MES VIENU VIENI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2009 13:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Pritariu.  :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007