Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 13 Geg 2024 14:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Lap 2007 21:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    Pagal Leniną, dabar Lietuvoje yra tipiška revoliucinė situacija - viršūnės nepajėgia valdyti, o apačios nenori daugiau to kęsti.

    Tai įrodo 600 žmonių mitingas Skuode ir tai, kad Vokietija jau įveda įvažiuojant pro sieną pasų griežtesnę kontrolę, bei šios dienos nacionalistų "Krištolines nakties" paminėjimo maršas PRAHOS gatvėmis - jis virto tikru susirėmimu su žydų nacionalistais, ir policija buvo bejėgė.

politische ubersicht

J.PR.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2007 18:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
  Aha, mūsų valdžia jau išvis išnaglėjo. Stebiuos, kad lietuviai kantrūs ir nieko nedaro, kai matom, kad jie taip meluoja ir nieko nedaro Lietuvos naudai, ir riejasi tarpusavyje, ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: atsakymas nacionalistui
StandartinėParašytas: 14 Lap 2007 20:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
  Taip teisingai - lietuviai, gerbkime vienas kitą, juk mūsų tiek mažai Seime beliko - pagal pavardes Seimo pirmas pimininkas buvo USPASKICH -rrruuussaaaaass., kitas yra - armėnas MUNTIAN, o kiek dar kitų, kur neištaria raidžių RRRRRRR.

J PR.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2007 21:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
Deja, taip jau yra ir mes nieko čia nepadarysim. Kad juos kur galas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Lap 2007 18:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    YRA GĖDA, KAD LIETUVOJE ŠIANDIENA  IŠRINKTAS DARBO PARTIJOS PIRMININKU USPASKICH, ir todėl siūlau už NEVEIKLUMĄ PREZIDENTĄ  - NELAIKYTI PREZIDENTU

    <O LAIKYTI, KAD YRA BEVALDYSTĖ ir LIETUVA gal valdoma iš centrų:  MASKVOS IR USA.

     Pavyzdžiui, sukilimą 1917 m ruosė TIK LENINAS IR PARVUS - kiti iš viso galvojo apie socializmą, o LENINAS IR PARVUS GALVOJO, kaip apiplėšti valstybę.

     Tik nesutarė nuomonės - LENINAS - RUSIJĄ, PARVUS - ŠVEICARIJĄ.

     TAI GAL PASVEIKINTI BELIEKA USPASKICH TAPUS GAUSIOS PARTIJOS PIRMININKU - NET LIETUVOS PROKURORAI BEJĖGIAI.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2007 18:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
     ŠIANDIEN VĖL IŠRINKO USPASKICH - DARBO PARTIJOS VADU - DIDESNIO PASIJUOKIMO IŠ LIETUVIŲ TAUTOS NEGALI BŪTI.

     VALSTYBĖJE VALDYMĄ IŠ MASKVOS PAKEIČIA MASKVOS ATSTOVAS ČIA>


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2007 20:41 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
   Vyrai,

   baikite svarstyti šią temą, nes mūsų svetainę tuoj "privers" saugumas, apkaltinęs antikonstitucine agitacija.

Pastaba - ši tema "apvalyta" nuo įvairių emocijų ir kitų nesąmonių.


_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 12 Kov 2009 00:30. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: pritariu -keiciame tema
StandartinėParašytas: 17 Lap 2007 20:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
  Reikia keisti šią temą, tikrai su tuo sutinku.

   Pasiūlykite ką nauja. Pvz., kaip būtų galėjęs vystytis Lietuvos-Lenkijos karinis konfliktas 1939 m.?

J.PR.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2007 00:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
    Oho, įdomią diskusiją praleidau. Et...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 02 Sau 2008 21:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   Šiuo metu geriausiai paruoštas yra būtent Lietuvos užslaptintas būrys, pajėgus pradėti vaikščioti "Kremliaus koridoriais" - apsivilkusius kostiumais,,,.

    Taigi, kaip esu rašęs, N-T-P puslapio atviri nariai, pasisakantys ir nesislepiantys, yra garbingi žmonės.

    Tačiau daug yra skaitančių, bet bijančių pareikšti savo nuomonę. Štai jie yra neprognozuojami ir pavojingi - pavyzdžiui, virš 1000 skaitančių bailių - tai yra mūsų gėda ir bėda - tokia masė pilkų asmenybių, be ryžto ir nuomonės sėdite valdžioje ir statote namus anūkėliams,---bet anūkėliai jau bus užsienio valstybių, o ne savo Tėvynės patrankų "mėsa". Turės po vieną vaiką, kuris visus jūsų uždirbtus turtus nepajėgs nei valdyti, nei įvertinti jūsų vargą - viskas išsisklaidys po kitas valstybes, tautas.

    Tai bus jums UŽMOKESTIS už abejingumą ir blogio  toleravimą savo Tautoje ir Tėvynėje.

    Dabar Lietuvoje jau yra ir rusų, kuriu tėvynė yra Lietuva /pažįstu vieną žymų juristą, kuris užsirašė lietuviu - nes, pasakė, mane užaugino LIETUVA /tad ne tokie mes maži ir ne tokie silpni - didžiuokimės, kad esame Lietuviais. O tokių grupių "szibkiego reagrowania w NATO" kol kas nėra - /poki niema takich woisk w NATO szybkiego regirowania/.

    Didžiausias smūgis iš Rusijos būtų prezidentas - nelietuvis, todėl palaikau monarchijos atstatymą, nes monarchijos valdovas savo ūkį /savo valdas/ prižiū9rės, kad neatimtų to TURTO kažkas, žiūrės kaip į savo nuosavybę.

    Von URACH giminės dar ir šiandien didžiuojasi, kad jie vos ne Lietuvos karalių kraujo yra ...

    Įdomus pamąstymas metų pradžioje - nebijokite pasirašyti, kad skaitėte ir mus pataisyti, ir į mūsų eiles, bėgant laikui stoti, per rinkimus balsuoti - juk čia pasirašantys -j au yra kariai, slaptas "greito reagavimo būrys".

  "Nacionaliste is high nobilitys" - nacionalistai yra kilmingiausi žmonės...

    Nacionalmonarcnistas Prasauskas J.PR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Sau 2008 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
    Mane tai labiausiai nervuoja, kad lietuvaitės tuokiasi su užsieniečiais ir gimsta vaikai - čiukčiai kažkokie. Tai taip ir išnyks lietuvių tauta.

    Ką, nėra gerų lietuvių vyrų? Stiprūs kaip ąžuolai, protingi, gerai nuaugę mūs lietuviai vyrai, tai ne - blogai. Taigi, joms reikia kažko "egzotiško" - gėda.

    Ar dar ilgai mes sėdėsime vietoje? Jei darai - daryk dabar, o ne vėliau.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Sau 2008 01:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
  Įdomu ką daryti, kada visi lietuviai sėdi namuose, viskas jiems vienodai rodo, ir nemąsto apie vienijimąsi ir rimtus veiksmus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2008 15:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
Man atrodo, Lietuvoje tikrai susirinktų apie 200 nacionalistų.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2008 21:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
Smalsu, kur tiek rastum nacionalistų? Ir kaip?  :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2008 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
   Tu negalvok, kad visi nacionalistai reiškiasi visokiuose forumuose ar apskritai internete.

    Va šito dar nežinau, kaip juos reikėtų į viena krūvą suvaryt, sunki užduotis. Pas mus nacionalistai labai neorganizuoti.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2008 02:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Gru 2007 18:03
Pranešimai: 15
   Kai nori - viskas įmanoma.

    Tos visos nesąmonės su Seimu ir pačia Lietuva jau vemti verčia, kaip viskas susiklostė...nieko gero nevyksta, kuo toliau tuo blogiau... tai liečia tiek politikus, tiek pačią valstybę, tiek žmones... kol patys žmonės neateis į protą (kuo aš abejoju iš vis), tol mes daug ir nepadarysim... renka, matai, visokius uspaskich bobutės ir tiki, kad gyvenimas pagerės... nu, vienu žodžiu - katastrofa.

_________________
Nacionalizmas - tai visų pirma principas, pagal kurį
politinis ir nacionalinis vienetai turi sutapti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2008 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
    O renka todėl, kad jiems melaginga propaganda plauna smegenis, pažadai per pažadus.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Sau 2008 20:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   Dabartiniams parlamentarams reikia žinoti, kad yra Interpolas, kurį sudaro ne vien kriminalinės valstybės.

    Ne tik JAV, bet ir Prancūzijos, ir Kinijos, ir įvairių pažiūrų valstybės, kurių visų nenupirksi.

    Šiaip tai, po Seimo, visi sėdi Kauno savivaldybės taryboje ir kitų miestų valdžios aparate. Dirbti jie jau nemoka - jie moka tik sėdėti neliečiamais.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2008 21:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Sau 2008 18:48
Pranešimai: 99
Miestas: Kaunas
    Šiaip pastebėjimas:

     mano pažįstamas rusas yra dar didesnis Lietuvos nacionalistas, nei lietuviai, kuriuos aš pažįstu.

    Beje, jis išmoko lietuviškai tik prieš 7 metus, nors gimė ir užaugo Vilniuje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2008 23:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
   Žinok, ne visi lietuviai nori būti nacionalistais ir savęs tokiais nelaiko.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Vas 2008 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Vas 2008 19:48
Pranešimai: 2
Miestas: Kaunas
juozasprasauskas rašė:
    Pagal Leniną, dabar Lietuvoje yra tipiška revoliucinė situacija - viršūnės nepajėgia valdyti, o apačios nenori daugiau to kęsti.

    Tai įrodo 600 žmonių mitingas Skuode ir tai, kad Vokietija jau įveda įvažiuojant pro sieną pasų griežtesnę kontrolę, bei šios dienos nacionalistų "Krištolines nakties" paminėjimo maršas PRAHOS gatvėmis - jis virto tikru susirėmimu su žydų nacionalistais, ir policija buvo bejėgė.

politische ubersicht

J.PR.



Tai, kad manau, apačios dar gali kęsti. Jei negalėtų, tai ne čia rašytų, o jau seniai laužus kūrentų...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bal 2008 06:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Bal 2008 20:46
Pranešimai: 5
Nacionalistas rašė:
Aš baigęs ne tik 10 klasių, bet ir 12 klasių baigęs, ir dabar studijuoju istoriją.

    Man atrodo, pats esi nebaigęs 10 klasių, kad tokias nesąmonęs tauški. O prie ko tie dantys? Prašyčiau paaiškinti, jei dediesi toks protingas. Man dėl tokio kaip tu, GĖDA!


   Jau tik ne tau, žmogau, prie mano išsilavinimo kibt... Na gerai, teigiat, kad čia renkasi protingi, išsilavinę, patriotinių jausmų vedami vyrai, taip?

    Taip pat labai jau patiko vieno veikėjo komentaras, apie susidariusią revoliucinę padėtį....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bal 2008 09:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
   Jei turi kokį nors aukšto mokslo diplomą ar pan., tai nereiškia, kad esi protingas ir kad esi teisus, nes tai yra tik POPIERIUS.

    Tu esi ANTINACIS, tai kas tu? Komunistas ar kas?

    O kad giriatės, kad esat išsilavinęs, tai parodo, kad neesat toks. Nes protingi žmonės nesigiria ir nesistengia parodyt esantys kažkas aukščiau, negu paprastas žmogus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bal 2008 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Bal 2008 20:46
Pranešimai: 5
Nacionalistas rašė:
   Jei turi kokį nors aukšto mokslo diplomą ar pan., tai nereiškia, kad esi protingas ir kad esi teisus, nes tai yra tik POPIERIUS.

    Tu esi ANTINACIS, tai kas tu? Komunistas ar kas?

    O kad giriatės, kad esat išsilavinęs, tai parodo, kad neesat toks. Nes protingi žmonės nesigiria ir nesistengia parodyt esantys kažkas aukščiau, negu paprastas žmogus.


    Visų pirma ne aš pirmas apie savo išsilavinimą pradėjau kalbėt ir nieko apie jį praktiškai nepasakiau... Tiesiog ne aš čia valdžią bandau imt, todėl ir nemanau, kad mano išsilavinimas čia kam nors yra svarbus.

    Tas tavo diplomo palyginimas su popierium šiek tiek absurdiškas, turbūt pats nesi tiek kvailas, kad reikėtų tokius dalykus aiškint ar klystu?

     Prie ko antinacizmas ir komunizmas? Nacizmas yra išvis, turbūt, didžiausia nesąmonė, kokią buvo galima sugalvot, o komunizmas turi milijonus trūkumų, todėl abejoju ar nors viena iš šių ideologijų kada nors grįš į šiek tiek labiau pažengusias valstybes nei Rusija.

     Sakai, protingi žmonės nesistengia parodyt, kad yra geresni už kitus? O tai kaip suprast skinheadų išpuolius prieš žmones vien dėl jų rasės?

     Nemanai, kad jie mano, jog yra pranašesni už kitus? Tai taip išeina jog ką tik savo gerbiamus kolegas išvadinai kvailiais?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bal 2008 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Komunizmo ideologijos nėra. Kokie ten prorusiški "komunizmai" buvo, tai ten buvo jų eksperimentas. Pasaulyje yra ir kitokių komunisto (galima pavadinti ir kitokiu vardu) idėjos supratimų (pvz., italai komunistai yra tikintys).

    Pvz., aš "komunistams" jų forume dėsčiau tokį - naują - komunisto idėjos supratimą šiuolaikinėje visuomenėje (matyt, neįtikinau, kad išspyrė, o gal, kaip ir esu jiems uždavęs tokį klausimą, jie tiesiog laukia rusų tankų ?): komunistas (ar kitas pavadinimas) = Kristus (dar vadinamas pirmuoju komunistu - štai dėl ko visą idėją vadinu komunisto idėja; Kristus čia yra kaip nesavanaudiško tarnavimo visuomenei pavyzdys), dirbantis visuomenės daugumai (ir be jokių smurtų). :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
   Antinaciui. Tie asmenys, kurie užpuldinėja kitos rasės žmones, nėra man jie jokie kolegos ir tokiam jų elgesiui nepritariu.

    Ir mano nacionalizmo supratimas yra visai kitoks nei jų. Aš prieš visus tuos nepateisinimus smurtus, juk nacionalizmą galima parodyt ir kitaip, taip sukuriant nacionalizmui nauja veidą. Nes dabar nacionalizmas turi blogą atspindį dėl kitų asmenų neapgalvotų beprasmių veiksmų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 00:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Pritariu - dabar nacionalizmas turi blogą veidą. Todėl geriausia jo atsisakyti ir būti tautiniais patriotais. Bus atsiribojimas nuo visų tų, kurie be reikalo žmones užgaulioja. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 00:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
  Ir kaip tada vadintis sutrumpintai?    Jei tautinis patriotas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 00:49 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
Antinacistas rašė:
   Sakai, protingi žmonės nesistengia parodyt, kad yra geresni už kitus? O tai kaip suprast skinheadų išpuolius prieš žmones vien dėl jų rasės?


    Apskritai, šis klausimas yra skirtas skinhedams, o ne nacionalistams.

    Vis tik, kadangi pas mus forume kol kas tikrų skinų lyg ir nėra, tai paaiškinsiu, jog skinai (bent jau didžioji jų dalis) mano, kad Europoje turi gyventi europiečių rasė (europeoidai), o ne afrikiečių rasė (negridai) ar azijiečiai.

    Ir šis noras susijęs ne su kažkokiu įgimtu genetiniu pranašumu (kurios nors rasės), o su tikrai pateisinamu ir netgi, sakyčiau, pagrįstu noru išsaugoti per tūkstančius metų susiklosčiusį "status quo", kadangi jo suardymas (visur kur tai įvyksta) visada sukelia dideles problemas visuomenėje ir po to beveik neabejotinai gali įvykti masinės tarpusavio skerdynės (kaip tai jau daugybę kartų vyko analogiškais atvejais pasaulio istorijoje).


Nacionalistas rašė:
   Antinaciui. Tie asmenys, kurie užpuldinėja kitos rasės žmones, nėra man jie jokie kolegos ir tokiam jų elgesiui nepritariu.

    Ir mano nacionalizmo supratimas yra visai kitoks nei jų. Aš prieš visus tuos nepateisinimus smurtus, juk nacionalizmą galima parodyt ir kitaip, taip sukuriant nacionalizmui nauja veidą. Nes dabar nacionalizmas turi blogą atspindį dėl kitų asmenų neapgalvotų beprasmių veiksmų.


    Tiesą sakant, skinų dauguma ideologiniu požiūriu ir nėra tikri nacionalistai. Pvz., bent jau dalis skinų rasę iškelia aukščiau už Tautą ir todėl pateikia atitinkamą veiksmų planą:

BH/C18 Lietuva, gerbdama visų baltų Europos valstybių istoriją, griežtai pasisako prieš bet kokius norus susigrąžinti kažkada priklaususias žemes, jei jos dabar priklauso kitai baltai valstybei.  

    Dar pridursiu, kad rasizmas ir nacionalizmas - tai tikrai ne tas pats. Nesikartosiu - apie tai jau esu rašęs. :smile38:


Kraujas ir Garbė - skinų organizacija

http://www.lithuania.bloodandhonour.net/

http://lithuania.bloodandhonour.net/web ... /index.php

    Blood and Honour Lietuva, oficialiai yra Blood and Honour/ Combat18 organizacijos dalimi.

http://www.lithuania.bloodandhonour.net/logo12.gif

Paveikslėlis

    Blood and Honour Lietuva, oficialiai būdama Blood and Honour/ Combat18 organizacijos dalimi, nepaisydama kitų BH/C18 divizijų požiūrių laikosi tokios nuostatos:

    “Mes pripažįstame ir palaikome visas baltas patriotines, nacionalistines organizacijas ir partijas, judėjimus tol, kol jų tikslai nėra nukreipti prieš Lietuvos Respubliką, Lietuvių Tautą, skinų judėjimą ar tiesiogiai BH/C18 Lietuvą.”

     BH/C18 Lietuva, suvokdama vis labiau įsigilėjantį kosmopolitinį, bei multirasinį gyvenimo būdą, griežtai pasisako prieš susiskaldymą judėjime. ”Mūsų nėra milijonai, kad šiuo sunkiu Baltajai Rasei laiku galėtume tarpusavyje aiškintis, kuris judėjimas yra tikras, ir kuris ne, mes turime žymiai didesnių priešų, nei asmeninės ambicijos.”

    BH/C18 Lietuva, gerbdama visų baltų Europos valstybių istoriją, griežtai pasisako prieš bet kokius norus susigrąžinti kažkada priklaususias žemes, jei jos dabar priklauso kitai baltai valstybei. Tuo metu, kol mes, baltosios tautos, kovosim tarpusavyje dėl žemių, kurios mums priklausė prieš kelis šimtmečius ar dešimtmečius, priešas sunaikins mūsų tautas. Nes tik vieninga Europa gali atsispirti Baltos Rasės išnykimui. Šiuo klausimu BH/C18 Lietuva vadovaujasi šūkiu: ”Mūsų jėga – vienybėje ”.

    BH/C18 Lietuva griežtai pasisako prieš narkotikus, alkoholizmą, kriminalinius nusikaltimus, bei prostituciją tiek savo organizacijos viduje, tiek visame skinų judėjime.

Už rasę ir tautą
Blood and Honour
Combat18 Lietuva

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 23 Vas 2010 18:03. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 08:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
     Nacionalistui. Jei esmė yra tautinis patriotiškumas, tai, galbūt, sutrumpintai galima būtų vadintis lietuvninku ? :img06:

    Kaip manai, Žygeivi ? :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 08:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Bet jokiu būdu nereikia nelietuviškų žodžių. :smile13:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 08:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Žygeiviui. Dėl nacionalistų. Niekas neskiria šios svetainės "nacionalistų" nuo kitų nacionalistų, pvz., skinų. Ir neskirs. Todėl geriau būkime lietuvninkais. LIETUVA PER AMŽIUS. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Vas 2008 19:48
Pranešimai: 2
Miestas: Kaunas
Aš nesuprantu. Ar galima vadinti tai rasizmu, jei eina koks nors balvonas sumuša lietuvį, o paėjęs toliau sumuša ir negrą. Juk šitiek daug lietuvių yra sumušama, o čia kelis juodaodžius prilupo ir baisus rasizmas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2008 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
  Na,   muštynės yra iš viso ne tas metodas savo tiesoms įrodinėti. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 17:45 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
     Nacionalistui. Jei esmė yra tautinis patriotiškumas, tai, galbūt, sutrumpintai galima būtų vadintis lietuvninku ? :img06:

    Kaip manai, Žygeivi ? :img06:


    "Tikram lietuviui" - žinių spragom užpildyti: lietuvininkai - taip nuo seno vadinami Mažosios Lietuvos senbūviai-lietuviai.

   Plačiau:
Lietuvininkų kraštas
http://www.google.lt/url?sa=t&ct=res&cd ... 5S3XhUT0_Q

[center]Lietuvininkų kraštas: monografija[/center]

Lietuvių etninės kultūros draugija
Lietuvos kraštotyros draugija

Redaktorių komisija: N. Vėlius (pirm.) ir kt.
– K: Litterae universitatis,
1995. – 738p., 32 p. iliustr.

http://pirmojiknyga.mch.mii.lt/Leidinia ... etkras.jpg

Paveikslėlis

    PRATARMĖ

    Šis leidinys skiriamas vakarinių lietuvių, kurie save vadino lietuvininkais, o savo gimtąjį kraštą – Mažąja Lietuva, istorijai, gyvenimo būdui, kalbai, papročiams aprašyti.

    Jų gyventas plotas (17 000 – 18 000 km2) apėmė Nemuno žemupio, Priegliaus vidurupio ir aukštupio baseinus: nuo Klaipėdos iki Geldapės ir nuo čia linija iki Šventapilio Aistmarių pakrantėje. Mažosios Lietuvos branduolį sudarė Klaipėdos, Tilžės, Ragainės, Įsruties ir Labguvos apskritys.

     Nuo seno šiose žemėse gyveno baltų (lietuvių, skalvių, nadruvių, sembų, kuršių ir kt.) gentys, iš kurių VI – XV a. ir susiformavo lietuvininkų etnosas.

     XIII a. lietuvininkų kraštas buvo pavergtas Vokiečių (Kryžiuočių) ordino. Po Žalgirio mūšio sudarytos Melno taikos (1422 m.) jis ir liko Ordinui.

     1525 m. didžiajam Ordino magistrui Albrechtui Brandenburgiečiui vietoj katalikybės priėmus protestantų tikėjimą ir paskelbus Ordino valstybę pasaulietiška Prūsijos kunigaikštyste (hercogyste), lietuvininkų kraštas dar buvo vadinamas ir Prūsų Lietuva.

     Vokiečių valdomoje Prūsijos kunigaikštystėje (1701 – 1918 m. – karalystėje) Mažoji Lietuva sudarė tarsi atskirą valstybėlę su skirtingo etnoso gyventojais.

     Sunkiomis priespaudos sąlygomis jie išsaugojo savo kalbą, papročius, lietuvišką gyvenimo būdą, pasaulėjautą ir sukūrė savitą kultūrą, kuri gaivinamai veikė ir šalia esančios Didžiosios Lietuvos kultūrą.

     Mažojoje Lietuvoje pasirodė pirmoji spausdinta lietuviška knyga – M. Mažvydo Katekizmas (1547 m.), į lietuvių kalbą buvo išversta Biblija (J. Bretkūno 1579–1590 m.), parašyta pirmoji lietuvių kalbos gramatika (D. Kleino 1653 m.). XVII a. intensyviai čia buvo aprašinėjama (E. Vagnerio, M. Pretorijaus, K. Hartknocho, T. Lepnerio) lietuvių buitis, papročiai, tikėjimai, o XVIII a. buvo sukurtas pirmasis klasikinis lietuvių grožinės literatūros veikalas – K. Donelaičio poema "Metai".

     Tačiau po 1709 – 1711 m. didžiojo maro prasidėjo vokiškoji Mažosios Lietuvos kolonizacija. Į lietuvių gyvenamas žemes 1710 – 1736 m. atsikėlė apie 23 000 kolonistų, daugiausia vokiečių valstiečių. Lietuvių teisės ir laisvės nuolat buvo siaurinamos, jų kultūra stumiama iš viešojo gyvenimo. 1872 – 1876 m. lietuvių kalba buvo uždrausta mokyklose, visose valstybės įstaigose.

     Krašto germanizavimo politika pasiekė savo: 1736 m. lietuviai Klaipėdos, Tilžės, Ragainės, Įsruties ir Labguvos apskrityse dar sudarė apie 80 proc. visų gyventojų, 1837 m. – tik apie 33 proc., o 1900 m. – apie 20 proc. Atviras lietuvininkų persekiojimas ir jų kultūros naikinimas prasidėjo XX a., atėjus į valdžią hitlerininkams (1933 m.), o mirtiną smūgį sudavė Antrasis pasaulinis karas ir pokario sovietinė okupacija.

     Beveik visi lietuvininkai tada buvo išblaškyti poEuropą ir Sibiro platybes, jų kraštas apgyvendintas naujais kolonistais iš Sovietų Sąjungos. Nuniokotos jų žemės, pakeisti (suslavinti) net vietovardžiai.

     Ir tik suirus Sovietų Sąjungai ir prasidėjus tautiniam lietuvių atgimimui, kaip paklydėliai paukščiai iš viso pasaulio pradeda sugrįžti į savo kraštą lietuvininkai, pradeda atsigauti jų kultūra.

     Siekiant surankioti nors šios nusiaubtos kultūros likučius į lietuvininkų kraštą, šiapus ir anapus Nemuno, Lietuvių etninės kultūros ir Lietuvos kraštotyros draugijos 1990 m. liepos 23 – rugpjūčio 6 dienomis suorganizavo kompleksinę ekspediciją, kurioje dalyvavo Lietuvos istorijos, Lietuvių kalbos, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutų mokslo darbuotojai, Vilniaus pedagoginio instituto, Konservatorijos, Dailės akademijos dėstytojai ir studentai, kraštotyrininkai.

     Jiems nuoširdžiai talkino lietuvininkų bendrijos "Mažoji Lietuva" nariai, visi lietuvininkai. Etnografus darban subūrė ir jiems vadovavo Vacys Milius, kalbininkus – Aloyzas Vidugiris, tautosakininkus – Norbertas Vėlius, muzikologus – Zita Kelmickaitė, istorikus, – Algirdas Matulevičius. Visai ekspedicijai vadovavo Norbertas Vėlius ir Irena Seliukaitė.

     Ekspedicijos metu ir vėliau surengtose išvykose buvo tiriama šio krašto gamta, istorija, renkama tautosaka, kalbos, etnografijos medžiaga. Remiantis surinkta ir anksčiau įvairiuose leidiniuose publikuota medžiaga bei archyviniais duomenimis, buvo parašyti straipsniai, kurie spausdinami šiame leidinyje. Lietuvininkų tautosaka, straipsniai apie ją, atsiminimai skelbiami leidinyje "Lietuvininkų žodis". Šios knygos – kuklus paminklas daug iškentėjusiems lietuvininkams ir jų senai, turtingai kultūrai. Tikimės, kad jos atkreips kitų mokslininkų ir kraštotyrininkų dėmesį į šią savitą kultūrą, ir jie pratęs mūsų pradėtą darbą.

Norbertas VĖLIUS

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 22:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Žygeivio spragoms užpildyti. Tai, kad kažkada kažką taip vadino niekaip negali sutrukdyti pasivadinti tautiniam patriotui. Nes be anų ir lietuvius, lietuvybę nešančius ,vadino lietuvninkais( kita reikšmė). O gal Žygeivis nežinojo šito ? NIEKADA NEREIKIA PRISIRIŠTI PRIE KAŽKIENO PASAKYTŲ ŽODŽIŲ IR JŲ išaiškintų tų žodžių REIKŠMIŲ, nes tai, paprasčiausiai, gali būti klaidinga. VISADA DERA VISKĄ PAGRĮSTI. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   N.Vėlius juos turėjo vadinti mažalietuviais - pagal krašto lietuvišką pavadinimą. Todėl matome, kad Vėlius padarė akivaizdžią klaidą. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 22:31 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
    N. Vėlius nieko "nevadino" ir "naujadarų" neišgalvojo - lietuvininkais Mažosios Lietuvos (arba dar dokumentuose jau nuo seno vadinamos Prūsų Lietuva) lietuviai vadina patys save jau daug amžių.

    Mano žmona, beje yra tikra lietuvininkė - jos giminė nuo Tilžės ir Rambyno apylinkių - jau daug amžių ten gyvena.

    Pasisavinti svetimą vardą gali nebent kokie pseudomakedonai-slavai ar pseudo prūsai-vokiečiai.

    O mes esame lietuviai ir kartu nacionalistai, ir šis vardas mums - nacionalistams - yra priimtinas.

   Jei Tikram lietuviui jis nepatinka, tai juk jis ir nėra joks nacionalistas savo pažiūromis. O gal aš klystu? :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Dar pasižiūrėjau į žodyną.

    Lietuvininkas: 1.lietuvis; 2.lietuvis, kuriam lietuvybės reikalai rūpi. Taip, kad antra prasmė kaip tik atitiktų lietuvių tautinį patriotą. Žygeivi, siūlau tinklapį pervadinti Lietuvininkų žygeivių vardu. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 23:26 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Dar pasižiūrėjau į žodyną.

    Lietuvininkas: 1.lietuvis; 2.lietuvis, kuriam lietuvybės reikalai rūpi.


   Įdomu, kokiame žodyne - nurodykite, jei nesunku, pavadinimą, išspausdinimo datą, tomą, puslapį.

Pastaba - Dabartinės lietuvių kalbos žodyne (V., Mokslo ir enciklopedijų leidykla, 1993), 365 psl. parašyta labai aiškiai:

   Lietuvininkai - vakarinių lietuvių etninė grupė - senieji Mažosios (Prūsų) Lietuvos gyventojai.

   Jokių kitų reikšmių nepateikta.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 23:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Lkz.lt. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 23:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Nacionalistai blogi žmonės. Taip sako visa Lietuva. Todėl tautinius patriotus kviesčiau vadintis kitaip. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    O savo pažiūromis aš esu tautinis patriotas. Todėl atmetu nelietuviškumą. Žygeiviui patarčiau daryti tą patį. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2008 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
  1993 m. žodynas jau yra ganėtinai pasenęs? :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 02 Geg 2008 03:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   KO ČIA VYRAI NEPASIDALINATE - JUK NE SEIMAS - VISI MYLIME SAVO TĖVYNĘ LIETUVĄ IR UŽ JĄ ŽŪTUME.

    GERIAU PAŠNEKĖTI KAIP BĖDAS GYDYTI.

    O ŠIAIP TAI AŠ LAIKAU SAVE GRYNU LIETUVIU, NORS PAGAL GENEALOGINĮ MEDĮ GALĖČIAU PRETENDUOTI Į VOKIETIJOS PILIETYBĘ.

    MANO PROSENELIAI BUVO SUSIMAIŠĘ SU VOKIEČIAIS IR TAIP PAVELDĖJAU GRAf VON PREUSSEN EULENBURG PREYSING SADAUSKAS DERLIŪNAS ILGŪNAS.. TITULĄ SU PILAITĖMIS GUMBINĖJE IR VIRBALYJE /TEN DAR STOVI MANO SENELIO PILIS, PAVERSTA 330 kv. m GYVENAMU NAMU.

    DĖL RUSŲ TANKŲ - DABAR TANKAI LENGVAI SUNAIKINAMI. "JAVELIN" JAV SISTEMA IMA JUOS 100 %, BE TO TANKUS REIKIA ATGABENTI Į MŪŠIO LAUKĄ, O TAI ŽVALGYBA UŽFIKSUOS TUOJ PAT, NORS LENKIJA YRA RUOŠIAMA JAV KARUI PRIEŠ RUSIJĄ IR BALTARUSIJĄ /SKAITYTI NATO/.

    TANKAI NEBAISŪS, O ŠTAI 100 VYRŲ SU KOSTIUMAIS SEIMĄ SUTVARKYTŲ, NES TEN ŠIUO METU YRA 80 MILIJONIERIŲ.

    TSRS ATSARGOS KAPITONAS, BŪTINĄJĄ TARNYBĄ 1968-1970 m. ATLIKĘS "ZAMKOMZVODA" - KARIAUTI IR VADOVAUTI KADRŲ IR BE MANĘS YRA, TAD NESIGINČYKIME, O MOKYKIME VIENAS KITĄ, BŪKIME "KAMMERADE" - KAIP SAVE VADINA VOKIETIJOS NACIONALISTAI.

    DISKUSIJA NETURI TURĖTI PYKČIO AR UŽGAULIOJIMO NIUANSŲ.

    Parašė lietuvninkas J.vPR.

    LIETUVA PIRMIAUSIA - ŠTAI KAS MUMS TURI RŪPĖTI.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2008 08:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
   Lietuvininkai gal ir neblogai skamba, bet paprasti žmonės, ypač jaunimas, kažin ar suprastų teisingai kas tas žmogus Lietuvininkas.

    Galų gale daugumai tai net nerūpi. Patriotizmas mokyklose nėra ugdomas -  tai irgi absurdas. Nes niekam tai nerūpi. O kad skinų nuo nacionalistų (gal būt Lietuvininkų, kaip dabar diskutuojama) neskiria? O man dar pikčiau būna, kai neskiria tarpukario Lietuvos kario nuo Vokietijos to laikotarpio kario. Sako tai nacis, o ne Lietuvos karys. Ech...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 02 Geg 2008 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    TERMINAS LIETUVNINKAI YRA SPECIFINIS IR NAUDOTAS TIK PRŪSIJOJE, KURI NESPĖJO PRISIJUNGTI PRIE VISOS LIETUVIŲ TAUTOS, NES JĄ PAVOGĖ VOKIEČIAI /VOKIEČIŲ PAVADINIMAS YRA NUO ŽODŽIO VOGTI/.

    ŠIAIP VOKIEČIAI /GYVENIMO IRONIJA - PILNA TURKŲ DABAR ATSIRADO/ VOKIŠKAI DAR VADINAMI "TIURKISCHES VOLK" - KLAIDINANTI TAUTA /TUIRKISH - SENOVĖS VOKIEČIŲ TARMIŠKAS ŽODIS/.

    TAM, KAS VIS MINI p. VON LANDSBERGĮ - GALIU PASAKYTI, KAD LANDSBERGIO NEPRIĖMĖ Į LIETUVOS KARALIŠKĄJĄ BAJORŲ SĄJUNGĄ 1994 m., NORS TAI BUVO KLAIDA - UŽ ATLIKTUS DARBUS TOKIE ŽMONĖS JAU YRA GRAFAI IR LIETUVOS, IR VOKIETIJOS.

   Pvz., DE GAULE ŠEIMA NUO 1200 m. TARNAVO KAIP de GAULE PRANCŪZIJOS KARALYSTEI - IR TIK JAI, BET PRAEJO 700 metų, KOL VIENAS TAPO VALSTYBĖS VADOVU - PREZIDENTU.

    PO WW2 PRADŽIOS PRANCŪZIJA TURĖJO PROVOKIŠKĄ VIŠI VYRIAUSYBĘ. BET de GAULE VIENAS SU DRAUGU LONDONE PRADĖJO KURTI ARMIJĄ EMIGRACIJOJE - ČERČILIS NET PAGALVOJO, KAD TURI REIKALĄ SU DURNIUMI, BET KADA JIS IŠSTATĖ 1000 VYRŲ, BRITANIJA IŠ KARTO PRADĖJO SU JUO KITAIP KALBĖTI IR DAVĖ VISOKERIOPĄ PAGALBĄ.

   Parašė J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA.

   P.S. BEJE, VYRAI SU KOSTIUMAIS YRA RUOŠIAMI RUSIJOS GRU - SPECNAZAS - PAIEŠKOS KARININKAI /skaityti daugiau "AKVARIUMAS" Viktor Suvorov/.

   ŠIUO METU LIETUVA TURI GERIAUSIĄ NATO GRUPĘ, VADINAMĄ "AITVARU" - JI DABAR BUDĖJIME BŪTENT NATO, KAD JEIGU KAS SU KOSTIUMAIS KURIĄ VYRIAUSYBĘ VERSTŲ, TAI ŠIUO METU JUOS GELBĖTŲ LIETUVIŠKAS "AITVARAS".

   JUOS NULEIDŽIA Į TAŠKĄ SU TINKLU - KAIP SILKES, PERPJAUNA IR Į MŪŠĮ = TAŠKINIS SMŪGIS.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2008 20:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Teisingai - lietuvininkais turime būti. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2008 09:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Spa 2007 18:45
Pranešimai: 170
    "Lietuvininkas? Nežinau..." - Tokį atsakymą gaudavau, kai paklausdavau bendraamžių, koks jiems vaizdas susidaro išgirdus ši žodį. Tai kaip tada visa Lietuva supras, kas tie Lietuvininkai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2008 21:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Jei norės suprasti, tai tikrai supras: lietuvninkas =  teisybininkas. Tikrai ne žulikas. O tai ir yra svarbiausia. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2008 22:35 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
Nacionalistas rašė:
    "Lietuvininkas? Nežinau..." - Tokį atsakymą gaudavau, kai paklausdavau bendraamžių, koks jiems vaizdas susidaro išgirdus ši žodį. Tai kaip tada visa Lietuva supras, kas tie Lietuvininkai?


   Kiekvienas išsilavinęs lietuvis (ir ne tik lietuvis) žino, kad lietuvininkais jau daug amžių vadinami (ir patys save taip vadina) Mažosios Lietuvos (arba Prūsų Lietuvos) lietuviai.

   Deja, kuo toliau, tuo daugiau Lietuvoje žmonių, kurie labai menkai išmano ne tik Lietuvos bei Lietuvių Tautos istoriją, bet ir bet ką, kas tiesiogiai nesusiję su jų pačių veikla.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2008 01:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Į temą.

     Nubausti trys kovo 11 eisenos dalyviai. Nuosprendžiai, garantuotai, priimti be semantinės dainelių ekspertizės, bet išspaudžiant iš jų prisiėmimą kaltės, kad būk jie prieš kažkokią tautą, kai aiškiai matosi, kad jie prieš blogiečius.

     KAS JUOS PAŽĮSTATE, SAKYKITE, KAD SKŲSTŲ NUOSPRENDŽIUS IR REIKALAUTŲ SEMANTINĖS DAINELIŲ EKSPERTIZĖS. Tos dainelės yra VISO LABO tik dviprasmiškos, bet nepasakančios, kad yra prieš kokią tai tautą. Nebent dar kas nors buvo, ko mes negirdėjom. :smile13:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007