Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 14:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: DĖL PASISAKYMŲ
StandartinėParašytas: 20 Bal 2008 00:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   Forumo ir "N-T-P" tvarkytojas labai apkrautas darbu koreguojant mūsų straipsnius.

    Yra tokia SLAPTŲJŲ TARNYBŲ TIESA - ILGŲ STRAIPSNIŲ NIEKAS NESKAITO, todėl pasisakymuose būkime tikslūs ir trumpi.

    19 04 2008 Vašingtone kalbšjo popiežius Benediktas 16 ir "Die Welt" Jo asmenį apibūdino labai pamokančiai mums visiems - TAI YRA DIPLOMATIŠKAS SAVO PASISAKYMAIS, BET AIŠKUS SAVO MINTIMIS popiežius.

    Straipsniai gali būti ilgesni, jeigu savyje turi svarbią informaciją. Šiaip šiuo metu "N-T-P" yra geriausias ir informatyviausias lietuviškas portalas.

   Beje, prieš 2 dienas Latvijos prezidentas ZATLERS paragino latvius būti DIDESNIAIS patriotais - TAI YRA KONTRARGUMENTAS PRIEŠ MŪSŲ NACIONALISTŲ PUOLEJUS.... (šalt. "DIENA") ir paminėjo tai DELFI

  Parašė J.vPR. Lietuva pirmiausia.

  Ir būtų gražu, jeigu kiekvienas turėtų savo emblemėlę-ženkla. Juk puiki Semenavičiaus patrankėlė.

   J.vPR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Nemanau, kad reikėtų pasisakymus koreguoti - tai nedemokratiška, o ir mintį gali iškreipti. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008 22:12 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Nemanau, kad reikėtų pasisakymus koreguoti - tai nedemokratiška, o ir mintį gali iškreipti. :img06:


   Pirma - šiame forume visi privalo stengtis rašyti lietuviškomis raidėmis ir pakankamai "švaria" lietuvių kalba (tai nurodyta svetainės taisyklėse). Todėl visi pasisakymai yra patikrinami - visų pirma ištaisant įvairias grubias rašybos klaidas. Stiliaus klaidas dažniausiai netaisau, nebent labai jau "nukrypta į lankas" (nesu lituanistas, ir kai kada pats darau tokias klaidas).

   Antra - ši svetainė yra ne tik pažintinė, bet ir labai aiškios politinės pakraipos, todėl yra išvalomi (arba pataisomi) tie pranešimai, kurie akivaizdžiai pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus. Deja, bet jau pasitaikė aiškių provokacijų atvejų.

   Trečia - nors ir esu "aršus nacionalistas" (tai yra, kaip parašė tikras lietuvis apie nacionalistus: "nuolat linkęs į kraštutines priemones"), tačiau kaip svetainės tvarkdarys, esu pakankamai pakantus labai įvairioms nuomonėms ir netaisau pranešimus tik todėl, jog jie neatitinka mano bei šioje svetainėje propaguojamų pažiūrų.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bal 2008 22:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Jei pažeidžia įstatymus, tai yra negerai. Mano manymu tai Žygeivis nėra aršus, o mąstantis. Sėkmės. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: TIKRAM LIETUVIUI
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008 01:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   JŪS SIŪLOTE PUSLAPIO MODERATORIUI KOREGUOTI STRAIPSNIUS?

   AR JŪS SUVOKIATE, KAD TAI REIKŠ, kad PUSLAPIO TVARKYTOJAS TURĖS UŽ TOKĮ PRANEŠIMĄ ATSAKYTI, NES BET KAS GALĖS IŠSINEIGTI PRANEŠIMO IR APKALTINTI TVARKYTOJĄ.

   Ir dar - iš jūsų niko išeina, kad jūs tikras lietuvis, o aš ne- taip jūs JAU įžeidžiate mane ir kitus PUSLAPYJE rašančius žmones?

   J.vPR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2008 20:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Šitai pats sugalvojai. Perskaityk mano komentarus dar kartą ir tuo įsitikinsi. Reikia elgtis rimčiau. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 24 Bal 2008 20:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   GAL PAAIŠKINKITE SAVO SIŪLYMĄ "ELGTIS RIMČIAU" - TAIP LABAI MĖGO SAKYTI SOCIALIZMO LAIKAIS TAM TIKROSE DARBOVIETĖSE.

    NAGI, GAL PAPASAKOKITE, PO KURIOMIS VIETOMIS DIRBOTE POGRINDYJE TSRS /tų su ru su/ LAIKAIS.

    UŽ NERIMTĄ ELGESĮ MES PUSLAPYJE VIENI KITUS BAUDŽIAME, PRIŽIŪRIME, KONTROLIUOJAME.

    PAPASAKOKITE SAVO BIOGRAFIJĄ. MAN, GYDYTOJUI, LABAI ĮDOMU.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008 01:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Nemanau, kad suaugusius žmones dar reikėtų kontroliuoti - ne vaikų darželis. Ir ne Stalino ar Hitlerio laikai. O jei manęs paklaustų, kas čia labiausiai balansuoja arti įstatymo pažeidimo ribos, tai manyčiau, kad toks yra Juozas. Taip, kad Juozai, nebeskelbk karo, nebeturėk reikalų su užsieniu (gal kosmopolitais ?), ir t.t., ir pan., o ramiai diskutuok. IR VISKAS BUS GERAI. SĖKMĖS. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008 03:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   Ne visi užsienyje kosmopolitai - aš atradau savo 3 pusbrolius JAV - turiu bendraut i/vienas yra 1500 Amerikos armijos ligoninių tiekimo viršininkas/, o šiaip mano 6 kalbų geras mokėjimas ir titulas man atveria daug durų - vakar ir šiandien gavau 3 laiškus is Charlotenburg pilies Berlyne - ten GARBĖS žmonės, savo žurnale "Kolekcija" 1998 m. p. Armoška mane pavadino "subtiliu diplomatu" - kaip "slaptas lietuvių diplomatas" - nes kokią informaciją gaunu, velku į Lietuvą.

   O kontrolė dabar didesnė, negu Stalino ar Hitlerio laikais /beje, Hitleris nevaldė vienas/ - ką mes čia rašome, dabar mato VISAS pasaulis. Telefoną girdi net Saudo Arabijoje - o prieš karo su Vokietija pradžią, neprisilietus prie laidų, buvo galima girdėti tik 50 m.

    RASIU IR JUMS ĮDOMIŲ DALYKŲ, nors gerai dirbate kompiuteriu - apmokino? Aš tai savarankiškai. Bet esu žinomas žmogus, nesislepiu ir nemanau, kad tai blogai, nes kiekvienas žmogus yra analizuojamas.

    Beje, von Paleckis yra Rusijos ir Vokietijos grafų registre. Radau naujai įtrauktą k. von Prunskienę Vokietijos registre - nors šiaip aukštuomenė dabar yra paslėpta.

    J.vPR. Lietuva pirmiausia.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lie 2008 14:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Juozai, esate jaunesnis už mane, todėl Jums pasakysiu - juoką man sukelia tos visos "grafystės", nors iš mano tėvo pusės irgi tokių yra buvę. TAI YRA VISIŠKAS NULIS ŠIŲ DIENŲ GYVENIME. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lie 2008 22:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
TIKRAM LIETUVIUI - NA ČIA JAU MANO REIKALAS

    GERB. p. TIKRAS LIETUVI - TAI YRA MANO REIKALAS, NES AŠ TURIU LKBS NARIO BILIETĄ nr. - labai dar tik pirmoje 100, vos po 50 NR. + bajorų sąjungos ženkliuką + matau savo prosenelių pilaitę - dabar paverstą gyvenamu namu 330m2 + radau savo pavardę archyvuose - tad čia mano ,,nulis,,.

   Neklaidinkite žmonių. Vokiškas ADEL - kilęs iš Edelmuettigk - kilnus, kilniaširdis - todėl aš neduodu ir neimu medicinoje išgarsintų kyšių....

   O ŠIAIP, NAKTĮ BUDĖJAU - PERSKAIČIAU DIE WELT 10d. - ĮDOMU, KAD JAV PERMETA Į EUROPĄ 179 LĖKTUVUS UŽPILDYTI DEGALAIS ORE NAIKINTUVAMS - BUVO TOKIŲ IR RUSIJOJE IR TURI - BET PERMETIMAS IR KIEKIS VERTI DĖMESIO.

    Iki, malonus, slaptas pašnekove.

    J.v.PR. LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lie 2008 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Kiekvienam savo - buvo parašyta ant Buchenvaldo vartų. Sėkmės. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lie 2008 23:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
TIKRAM LIETUVIUI

     Žinote - jūs teisus, kiekvienam savo.

     Aš nemetu savo specialybės, nors dirbau 25 m. reanimacijose terapeutu - buvau prof. Klumbio pasirinktas net neurochirurginės reanimacijos vedėju 1982-85 - darėme bandymus, nes yra būsenų /smegenų edema/, į kurią įeinama, bet neišeinama. Naktį atvažiuodavo prf. pats ir mums 10 budinčių sakydavo - vyrai, jeigu iš 12 bent 1 ištrauksite - jūs gerai dirbate. Po to ,,ariau,, šv. Jokūbo lig. reanimacijoje Vilniuje - tai buvo tas pereinamas laikas, kada šaudėsi, sprogdinosi, Žirmūnuose, žinote, buvo ,,mūšio laikas,,....

    J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lie 2008 22:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Juozui.

     Tai labai gerai, kad darbuojatės žmonių labui. Tik čia, leiskite pastebėti, yra kita sritis - politinė ir teisinė, kur galioja kitokios, nei medicinoje, taisyklės. Aš, kaip teisininkas, patikėkite, geriau jas žinau, negu Jūs. Sėkmės. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lie 2008 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas

TIKRAM LIETUVIUI

    ŽMONIŲ IR TĖVYNĖS - o, kad jūs teisininkas - tai malonu, teko daugeliui žymių ir žinomų padėti, bet kada man reikėjo /del skyrybų/ - tai tuoj pasakė, kad mes komerciniai......

    Nors turėjau milicininką - apylinkės įgaliotinį - tai aš buvau 6 metais jaunesnis, bet prieš armiją mane apmokė kovinio sambo, o vėliau jau pats tobulėjau - na, dabar esu pasiekęs Volkerio lygį - didžiuojuosi, nes mano metuose būti pilnoje kovinėje formoje, dabar ne visi sugeba.

    Buvo tarybiniais metais Vilniau Universiteto prorektorius, kuris >50 pradėjo koviniu sportu užsiiminėti - aš negirdėjau, kad jis bent sirgtų..

    Paleckis aprašo, kad Vokietijoje, išgirdę seną kareivišką šlagerį, senukai atgyja, todėl aš labai vertinu tikrą kareivišką gyvenimą.

    VAIKYSTĖ SUGRĮŽTA.

    Vyrai, esame kariai. O dabar raketa, skriejanti į tą ar kitą valstybės miestą, nesirinks kas savas, kas ne.

    LIETUVOJE GYVENATE - TAI JAU TENKA IR LIETUVIŠKA DAINA DAINUOTI.

    Daug sesučių grįžta į Rusija atostogų - sako - Litovskim špionom obozvali - ir ten ne savas ir čia nepatikimas - todėl aš esu nepakeičiamas nacionalistas - nepersidažiau, o ir nereikėjo...

    J.vPR. LIETUVA PIRMIAUSIA. Aš jai tarnauju už 1300 lt į rankas.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2008 20:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Tarnauja tas, kur už dyką. Tas, kur ima pinigus, tas yra samdinys. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2008 00:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
Tikram lietuviui

   Jūs esate teisus - tarnavimas yra už mažą alga - ir  tarnavimas už didelę algą - samdinys profesionalas. Pvz., Prancūzijos svetimšalių legionas. Dabar dar ir LIETUVOS ARMIJA --- samdinių profesionalų.

   Tai yra mūsų Lietuvos gėda - vien profesionalų armija.

   J.vPR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2008 22:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Gal ne visai taip. Bet esmė ta, kad tokia maža jėga negali sulaikyti priešo ilgesniam laikui, ką galėtų didelė visų gyventojų armija. Kaip esu minėjęs, tokia tvarka yra Izraelyje - yra samdyti, profesionalai, o visi kiti yra visi gyventojai (aišku, išskyrus,tuos, kurie dėl sveikatos negali, vaikai, seneliai, nors per Būrų karą 1899 m. dabartinės PAR teritorijoje prieš keliasdešimtkart didesnę anglų armiją, vadovaujamą Robertsono, kovėsi visi būrai iki vieno. Dargi buvo atvykusių pagelbėti iš kitų šalių - Europos ir pan. vietų. Va šitą pavyzdį pasižiūrėjus matome, kad Smetona su šaika buvo tikrų tikriausi niekšai. Ir reikia stengtis, kad tai niekada nepasikartotų.) :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: DĖL PASISAKYMŲ
StandartinėParašytas: 30 Lap 2008 16:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Lap 2008 00:37
Pranešimai: 3
Miestas: Alytus
   Ar yra nacionalistų sąjunga Alytuje, prašom parašyti.

_________________
dalius_gausys@yahoo.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: DĖL PASISAKYMŲ
StandartinėParašytas: 02 Gru 2008 17:40 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Dalius rašė:
   Ar yra nacionalistų sąjunga Alytuje, prašom parašyti.


  Atskiros sąjungos tikrai nėra, o žmonių, laikančių save nacionalistais, yra.

   Pvz., mūsų forume dalyvauja Patriotas, žiūr.
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2897

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2009 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Pasiūlymas Žygeiviui. Nesilaikyti vienos (ir "tikros") nuomonės, tuo pačiu trinant kitas, nes tai - kelias į niekur.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2009 14:32 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Pasiūlymas Žygeiviui. Nesilaikyti vienos (ir "tikros") nuomonės, tuo pačiu trinant kitas, nes tai - kelias į niekur.


Paaiškinu:


   Asmenines "nuomones", kurios bando suniekinti nacionalizmo ideologiją, tautines-patriotines organizacijas ir jų aktyvistus, Lietuvos Laisvės Kovų Sąjūdį, Lietuvos savanorius ir partizanus, skleidžia komunistinę-sovietinę propagandą, garbina Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės išdavikus, kolaborantus, budelius, NKVD-MGB-KGB agentus, šnipus, informatorius arba pažeidžia Lietuvos Valstybės įstatymus, trinsiu.

   Dokumentus ir kitus faktinius įrodymus - ne.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2009 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Kažko tokių nepastebėjau. Abejojančių, kritikuojančių - taip. Bet ne kitaip. Nereikėtų nukrypti į kraštutinumus.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Sau 2011 02:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
    Alytuje jau yra nedidelė nacionalistų grupelė

    Trys žmonės sudaro mažiausią organizacinę grupę. Bet yra daugiau... Ten turiu didoką įtaką ir aš... Nors reikėtų, kad kelyje į pergalę vis tik reikėtų paklausyti, manau, ir mano balso.

    Kaune yra sveikų jėgų, bet joms trūksta drąsos ir ryžto, bei genialumo...

J.v PR. Lietuva pirmiausia

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007