Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 00:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Spa 2013 20:34 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
Kęstučio Čeponio (Žygeivio) "diskusija" su "jaunaisiais konservatoriais" ir neaiškios orientacijos (patikslinu - politinės :) ) Mykolu Klecku


Paveikslėlis

Mykolas Pleskas (internetinis slapyvardis - Mykolas Kleckas arba buržujus)

Šaltinis - https://www.facebook.com/notes/adomas-b ... 9625835907

Įsijungiau į "turiningą" diskusiją, kai perskaičiau žemiau pateiktą "straipsnį", kurį "sukurpė" Adomas Bužinskas - Jaunųjų konservatorių lygos http://lt.wikipedia.org/wiki/Jaun%C5%B3 ... C5%B3_lyga pirmininkas
https://www.facebook.com/adomas.buzinskas:

Adomas Bužinskas. Apie politikos Albinus (atsakymas dėl siemkų A.Terleckui)


2013 m. Spalio 25 d., 15:22

Žinau, kad įvykiai, kurie nutiko prieš kelias savaites nebėra fun, apie juos skaityti nėra įdomu. Bet anyway, kai šiandien pamačiau, kad siaurapročių sąmokslininkų irštva ,,ProPatria‘‘ įsimetė jaunojo Terlecko įrašą:

Antanas Terleckas. Jaunimas – Lietuvos ateitis?..
2013-10-18 14:06
http://www.patriotai.lt/straipsnis/2013 ... os-ateitis

kuriame esu minimas ir aš, pagalvojau, kad ir man pats metas išdėstyti aiškiai savo poziciją apie visas siemkas ir signatarus.

Iš savo patirties puikiai suprantu, kaip jaučiasi artimieji, kai brangus žmogus serga nepagydoma liga, tad nepatingėsiu visiems mano vertybių kvestionuotojams dar kartą pabrėžti, jog įrašas gimė ne dėl A.Patacko ligos, o dėl jo užimamų pareigų ir paskutiniųjų metų politinės degradacijos. Jis yra viešas asmuo, kuris petį petin surėmė su tokiomis garbingomis asmenybėmis, kaip bakenbardinės ekonomikos pradininku, raudonuoju Gyliu ar žymiausia Lietuvos pabėgėle, euro prie lito pririšėja Neringa. Ir viešo asmens kritika yra natūralus demokratinis procesas, dėl kurio ir kovojo signataras A.Patackas ir jo rezistencinę veiklą aš labai gerbiu.

Tiesiog paskutinė siemkų istorija buvo dar vienas spyris į jau beveik savo paties šūduose paskendusį politinį darinį, kuris taip garsiai nešė išganingąjį teisingumą. Žinau, kad sergantis žmogus gali nesiorientuoti aplinkoje, tačiau man taip niekas ir nepaaiškino, kodėl tokia sunkia liga sergantis A.Patackas vis dar yra Seime ir laikomas visiškai darbingu?

Ar visų ultradešiniųjų pozicijų gynėjai mano, kad nutylėjimas yra vertybė ir visus, net tokius signatarus, kaip Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus?

Ne, nereikia, nes, nepaisant to, kad patys buvo signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi.

Bet grįžtu prie reikalo, nes šis post‘as prasidėjo ne dėl Patacko ar mano noro pasiaiškinti.

Jis kilo dėl natūralaus pykčio ant visų violetinių, nacionalistinių, antiskalūninių ir proreferendumiškų padugnių, kurie vėl mėgina gauti politinio eterio, pasinaudojant sunkia signataro liga.

Nepaisant to, kad į Seimą pateko, užsiropštę ant mergaitės sprando, dabar, neturėdami menkiausių politinių idėjų, jie vėl bando pasijausti svarbiais tautos gynėjais.

Ir čia jau tiesiogiai referuoju jaunajam Terleckui, kurio kritiką priimu ir dėl jos net nesiginčiju. Kreipiuosi į Tave, Antanai, kad atkreiptum dėmesį, kaip skaudžiai į tai sureagavo visas politinis sąvartynas, kuriame aktyviai dalyvauja visokios propatrios (beje, jie labai mėgsta į savo puslapį dėti Tavo įraše minėto šūdkomunisčio Gylio pamąstymus), pseudo žemės gynėjai, antiatomščikai ir antiskalūnininkai.

Esi per gabus bičas, kad nesuprastum, kas finansuoja tokius darinius, kaip ekspertai.eu ar matrica Lietuvoje (Šarūnas Matulevičius savo blog‘e apie tai rašo plačiau ir net serijomis).

Tiesiog noriu perspėti, kad visi šie rudosios skylės gyventojai nepasinaudotų Tavimi, nes faktiškai dabar jie Tave pastatė į savo frontline‘ą ir nešasi kartu su visomis valstybei žalingomis idėjomis, kurie kažkodėl yra aktyvūs jų šalininkai.

Nemanau, kad norėtum būti kompanijoje, kurioje puikiai pritampa visi paprasti durniai nuo Algimanto Matulevičiaus iki violetinių pamazgų.

Ir jau visiškai pačiai pabaigai: niekas man nežadėjo jokių Seimo nario ar kitokių postų, tad ne dėl to aš aktyviai dalyvauju visuomeniniame gyvenime.

Negi iš tiesų jaunimas politikoje turi tik lankyti paminklus, dainuoti partizanų daineles ir grėbti vienuolynuose lapus (kas taip pat yra svarbu, nesupraskite manęs neteisingai)?

Mano nuomone, jaunimas turi kurti naujas, nepriklausomos Lietuvos taisykles, o ne mėginti šiltai įsitrinti tarp vyresnių, aklai pritardamas visokioms senių blevyzgoms, besiremdamas kažkada seniai padarytais itin svarbiais darbais.

Baigsiu cituodamas Albiną: ,,Lietuva lietuviams, referendumas referendumams, hailhitler!’’

P.S. Puteiki, bėk rašyt komentarą ir lopyk braškančios Lietuvos pamatus po tokio mano įrašo.

Paveikslėlis

Straipsnis ir komentarai Pro Patria
http://www.propatria.lt/2013/10/adomas- ... binus.html


Komentarai Veidaknygėje https://www.facebook.com/notes/adomas-b ... 9625835907 (išrinkau su manimi susijusius)

Zigmantas Devižis

Klausyk, gal gali praskleisti paslapties šydą - tokiais rašiniais bandai prašviesti neprašviestuosius, kad nestabdytų "Lietuvos vystymosi"?

Ar čia gerai PR'o taškai renkasi? Ar čia tau natūraliai taip gaunasi?

Nes nesuprantu kodėl JKL'as, ar kas ten, dar tavęs nesusirinko namo..

Linas Zasimavičius

Dar kart. Valstybės interesai - ne partijos interesai. Valstybiniai interesai - TAUTOS interesai. Tiek kiekvienu VALSTYBEI svarbiu klausimu TAUTA pasisako referendumu.

Kęstutis Čeponis

Kam čia kas neaišku su tais "jaunaisiais konservatoriais", tegu paskaito straipsnį:

Pranas Valickas. „Antielitas“
viewtopic.php?f=61&t=10403

Matrica Lietuvoje

Ne rašinys, o mėšlo krūva. Dar kartą įrodo kokie ciniški Lietuvos konservatoriai - fašistai

Julius van Cerniauskas

O koks partijos interesas buvo tarkim VAE projekte? Otkatai is Hitachi? xD Rinkeju daugumos klysta.

60% Lietuvos yra mokesciu nemokantys runkeliai/islaikytiniai. Balso teise jie turi, bet visiems mums butu geriau, kad ja nesinaudotu.

Kestuti, baigiau skaityti ties "Antielitas". Prascioko wall of text skirtas prasciokams.

Linas Zasimavičius

Juliau, gyvename ne aristokratinėje, bet demokratinėje valstybėje. Todėl turime gerbti demokratinius principus. Kas būtų geriau - kitas klausimas.

Vis dėlto manau, kad toks elitas, kuris niekad neatsižvelgia į kitų (kad ir "runkelių") nuomonę būtų nieko vertas.

Protingas žmogus nemato visko 2 spalvom: jeigu už VAE - esi protingas, prieš - esi runkelis, protingas žmogus į situaciją pasistengia žvelgti iš kuo daugiau įmanomų kampų.

Vytis Ramanauskas

Aš sau leisiu priminti, kad Hitlerį irgi tauta daugumos balsais išrinko.

Kęstutis Čeponis

Matricai Lietuvoje - nepainiok, konservatoriai tarnauja visai ne viduriniajai klasei (štai jeigu jai tarnautų, tada būtų galima juos iš tikro vadinti garbingu, itališkos kilmės, terminu - fašistais).

Jie, kaip ir kitos kosmopolitinės partijos, tarnauja Lietuvos posovietiniam oligarchiniam "elitui", kuris juos visus ir išlaiko.

Todėl jie visus kitus Lietuvos gyventojus ir vadina "runkeliais" bei "prasčiokais", kadangi patys yra turtingų ponų "chalujai".


P.S. Galų gale pamirškite iškraipytas politologinių sąvokų prasmes, įkaltas sovietų propagandos, ir pasiskaitykite, kas iš tikrųjų yra "fašizmas" ir kokių visuomenės sluoksnių interesus jis atspindi.

Julius van Cerniauskas

Fasizmas... garbinga... nu apie ka su tokiu galima diskutuot? Ukš, nelabasai. UKŠ.

Kęstutis Čeponis

Kaip jau sakiau, ir jaunoji liberalkomunistų karta yra persmelkta sovietinio debilizmo įkalto propagandinio viruso. Pasižiūrėk to meto istorinius Italijos dokumentus ir išsiaiškink, kas tai yra "fašizmas" - kol šį terminą nepradėjo "kraipyti" Kominterno propaganda.

Julius van Cerniauskas

"liberalkomunistų"

o cia kas per oksimoronas, nacistine siuksle?

Kęstutis Čeponis

"Julius van Cerniauskas " liberalkomunistų", o cia kas per oksimoronas.." -

Paaiškinu:

peržiūrėk visų pagrindinių Lietuvos turtuolių sąrašus ir pabandyk suskaičiuoti, kiek jų tarpe nėra buvę kompartijos nariais (netgi ne kokiais eiliniais, o užėmę kompartijoje nemenkus postus).

Ir kiek jų dabar dar vis įvardija save komunistais, o ne kokiais nors liberalais - jei ne partiniu principu, tai bent jau ideologiniu?

Akivaizdu, kad absoliuti jų dauguma jau "patapo" aršiais liberalais...

Todėl juos visiškai pateisinama ir netgi būtina vadinti tiksliu bei aiškiu terminu, atsimenant jų tikrąją "genezę" - liberalkomunistais, tai yra "milijonieriais tapę komunistai ir po to persidažę į liberalus".


Tokių liberalkomunistų pilna visame buvusiame soc.lageryje, o taip pat ir Izraelyje, JAV ir Vakarų Europoje, į kur jie jau sugebėjo persikraustyti (dažnai gavę ir dvigubą ar netgi trigubą pilietybę - tame tarpe ir Lietuvos).

Kęstutis Čeponis

Juliau, nepainiok nacizmą ir fašizmą - tai visiškai skirtingos politologinės sąvokos. Bet argi tau tai įmanoma suvokti, kai nuo mažens tavo šeimoje niekas tų sąvokų neskyrė?

P.S. Jūs nors kiek "pakelkite" savo išsilavinimo lygį ir galų gale atitrūkite nuo sovietžmogių mentaliteto.

Jei jau vaidini flamandų bajorą, vartodamas savo slapyvardyje žodelytį "van", tai bent kiek apsišviesk ir nebūk proto ubagas...


Julius van Cerniauskas

"Jei jau vaidini flamandų bajorą, vartodamas savo slapyvardyje žodelytį "van", tai bent kiek apsišviesk ir nebūk proto ubagas..."

flamandu? kodel butent flamandu? kodel ne fryzu, brabantieciu ar limburgieciu? ir kodel bajoras?

nacistuojantis erudite, "van" tereiskia "is", ir Nyderlanduose jis niekad nebuvo kazkokiu nobiliteto naudojamu prielinksniu. ne i tema, bet vistiek jauciau pareiga apsviest.

dar labai juokinga, kad loji cia kazka apie klasiu kova, konservatorius vadini turciu ir oligarchu interesu gynejais, ir jau kitame sakinyje mus vadini... komunistais. eik i stormfrontus lot, naciste.

Kęstutis Čeponis

Tai tu, Juliau, pasirodo esi tikras konservatorius, galima sakyti "grynaveislis"? Išlindo "grybas" iš po samanų...

O dėl "bajoro", tai juk tu pats labai įdomiai įvardijai savo "konkurentus" - "runkeliais" ir "prasčiokais" (kaip tu parašei 60 procentų Lietuvos yra būtent tokie).

Na, jei mes "prasčiokai", tai tu be abejo - tikras bajoras, gal ir koks baronas.


P.S. Ir, beje, aš esu ne nacistas (tai yra viena iš kosmopolitizmo atmainų), o nacionalistas.

Jei jau sugebėjai susirasti informaciją apie frizus ir brabantiečius, tai paieškok ir informacijos, kas yra nacistai, o kas - nacionalistai. Nes kitaip ir toliau liksi proto ubagu.

Arnas Luna

Kęstutis traukiamas į muziejų. Unikaliai čia varo. Kažkas naujo, vienok.

""Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)"

Mykolas Kleck

"Ar visų ultradešiniųjų pozicijų gynėjai mano, kad nutylėjimas yra vertybė ir visus, net tokius signatarus, kaip Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus?"

Yra frazių, kurias verta kalti ant sienos, kad kiekvienas matytų Super!

Lino komentaras tobulai patvirtina, apie tai, ką parašei: tokie žmonės teigia, kad negalima kritikuoti signatarų UŽ NIEKĄ, nes jie kažkada padarė labai daug gero (vieni mažiau, kiti daugiau).

Kaip šioje temoje jau rašiau anksčiau - tokie žmonės signatarus tikriausiai gintų net tada, kai anie girti kokį vaiką pervažiuotų. Idiotizmas.

Kęstutis Čeponis

Kleckai, visos oligarchinės partijos, įskaitant "konservus" ir "persidažiusius komunistus" būtent taip ir daro, kaip tu parašei - tik jos besąlygiškai taip "gina" visus savo "nomenklatūrininkus".

Pasižiūrėk senesnių metų spaudą - kiek kartų įvairūs girti ar pusgirčiai konservai ar eldėdėpistai suvažinėjo žmones - ir kas iš jų buvo rimtai nubaustas? Pvz., kas ten sutraiškė du senukus-savanorius?

Mykolas Kleck

Kęstuti, tai dėl nomenklatūros žinau. Nestebina. Bet kai tą daro JAUNI žmonės, nu niekaip nesuprantu.

Patacko atveju tai pasimatė labai ryškiai - daugybė jaunų konservatorių (ir ne tik) puolė jį ginti ir teisinti visais būdais. Ale užjaust reikia, o ne kaltint dėl vagystės.

Buvo netgi tokių, kurie sakė, kad "suėmė kaip kokį apsivogusį bomžą", kas pagal juos parodo, kad bomžas tai jau niekalas, kurį už vagystę reikia baust, o va Patackas aukščiau visko.

Whatthefuck?

Kęstutis Čeponis

Dėl Patacko - ar jis ką pavogė, ar ne - tikslių duomenų neturiu.

Aišku man tik viena - jis tikrai vartoja labai rimtus vaistus, nuo kurių žmogaus sąmonė "išsiderina". Pats esu sirgęs vėžiu ir žinau, kas būna kada daro chemoterapiją. Tai viena.

Antra - man labai įdomus kitas klausimas: kodėl didžiuosiuose prekybos centruose, jei žmogus nudžiauna kokį šokoladuką, iš karto kelia baudžiamąją bylą, o štai kada pavogė mūsų karutį (tiesiai iš kiemo du alkašai nutempė į metalo laužo supirktuvę), tai policijoje net pareiškimą priimti nenorėjo ir aiškino, kad bylą kels tik tada, jei nuostolis ne mažiau kaip 300 Lt.

Iš kur tokie "dvigubi" standartai mūsų teisėsaugoje?

Mykolas Kleck

Kęstuti, dėl ligos niekas nieko nesako, didžiulė užuojauta dėl to.
Bet jei jau serga, aš irgi kaip Adomas nesuprantu, ką jis veikia darbe. Pavogti ligotas, o dirbti - ne?

Vytis Ramanauskas

Kestuti, todel kad tyrimas lygioj vietoj kainuoja daugiau nei patirtas nuostolis. Prekybos centre visi ikalciai ir irodymai jau buna vietoj

Kęstutis Čeponis

Vyti, tau nedidelė užduotėlė: pateik apibrėžimus - fašizmo, nacizmo, bolševizmo, komunizmo, socializmo, anarchizmo...

Ir gerai būtų, jei nurodytum šaltinius, iš kur tu juos paėmei - tai ypač svarbu ...

Vytis Ramanauskas

Speju jei saltiniai ne alkas ir propatria tai nesiskaito, taip?

Kęstutis Čeponis

Geriausi šaltiniai visada yra pirminiai. O ne įvairūs vėlesni "perrašinėjimai", kuriuos koks nors "raštininkas" atliko pagal kieno nors "užsakymą".

Kęstutis Čeponis

Linai, turėtum suvokti elementarią tiesą: konservatoriai, socdemai, liberalai, paksistai, darbistai ir kt. yra tik marionetės, kurios tarnauja tam tikriems, labai konkretiems, oligarchams ir jų grupėms.

O masinė žiniasklaida taip pat yra tų pačių oligarchų ar jų grupių privati nuosavybė - ir ten dirbantys "žurnaliūgos" puikiai žino, kokius asmenis būtina pulti, o kokių "nepastebėti".


Tai, jog oligarchai ir jų grupės turi skirtingus interesus ir pešasi tarpusavyje toli gražu nereiškia, jog tai jau yra demokratija. Eiliniai įvairių partijų nariai ir supratimo neturi, kas yra tikrieji jų šeimininkai, tačiau partijų "elitas" tą žino puikiai...

Patackas "nepritapo" nei prie vieno iš šių "elitų", todėl jį oligarchų valdoma žiniasklaida ir užsipuolė kaip alkanų šunų ruja, paleista nuo pavadžio ir gavusi komandą "fas".

Karolis Ašmenys Birgilas

Kęstuti, gal gali papasakot, kurie oligarchai, kurias partijas valdo, bei kurią žiniasklaidą? Man labai įdomu, kam dirbu.

Kęstutis Čeponis

Karoli, parašyk kokiai partijai tu priklausai, tada aš tau konkrečiai atsakysiu.

Karolis Ašmenys Birgilas

Nepriklausau partijai ir tikrai nepasiruošęs tamstos asmeninių žinučių gaut, bet tokie drąsūs pareiškimai mažų mažiausiai turi būti argumentuoti. Ir ne kaip malalietkom "parašyk man PM".

Kęstutis Čeponis

Karoli, o kur gi aš rašiau, kad tu man į kokį "PM" rašytum?

Perskaityk dar kartą tai, ką aš aukščiau parašiau.

Beje, aš kalbu būtent apie "didžiąsias" partijas ir jų tikruosius "šeimininkus". Taigi, jei tu nepartinis, tai ir nesijaudink - vadinasi "šeimininko" neturi.

Pijus Baguševičius

Bet jau pripažįstate, kad žmogus, argumentuodamas liga ir neatskaitomumu už savo veiksmus, šiek tiek apie savo veiksmus paskutiniais metais pasako. Savikritiškai. Ir net tiesiogiai argumentuoja prieš savo buvimą Seime, nes ten dezorientuotų ir neatsakingų niekam nereikia.

Mykolas Kleck

Linai, ir vėl prikišate Patacko ligą. Ne apie ligą kalbama. Apie vagystę. Jei aš hiperbolizuoju, tai jūs - bandote pajautrinti situaciją traukdamas ligą.

Yra du keliai:

a) jei akcentuojate ligą, tuomet pasisakykite ir už tai, kad ligotas žmogus, kaip ir visi kiti, nedirbtų. Sergantys žmonės paprastai nedirba, o dar tokio atsakingo darbo. Jei dėl ligos ir išsiblaškymo apsivogė, tai ko gali pridirbti reguliuodamas valstybę? Tai kodėl dvigubi standartai?

b) antras kelias - nekreipti dėmesio į ligą. Tuomet tegu dirba į sveikatą, bet ir už vagystę reikia pasmerkti lygiai tiek pat, kiek bet kurį kitą apsivogusį žmogų. Ir už tai, kad melavo dėl vagystės.

Ir manęs prašau kitų politinių veikėjų NEsmerkimu nekaltinti. Man kaip tik, atvirkščiai nei tamstai, absoliučiai kiekvienas prisidirbęs politikas yra prisidirbęs lygiavertiškai. Prisidirbi - atsakai. Jūsų pasaulyje dvigubi standartai daug stipresni, nei manajame.

P.S.: Montažas (NE MEMAS) buvo labai vykęs, jis buvo labai laiku, sugretinant violetizmą ir apsivogimą. Be to, jis buvo įdėtas dar nieko nežinant apie Patacko ligą, neiškreipkite faktų.

Linas Zasimavičius

Tai, kad memas buvo įdėtas, nežinant tikrųjų aplinkybių - to nelegetimizuoja. Vadinasi, buvo išsižiota, po to pagalvota.

Aš niekur nesakiau, kad pateisinu, jog labai ligotas žmogus gali dirbti Seimo nariu toliau. Tačiau dar kart pakartosiu - tai nelegetimizuoja pašaipos šio žmogaus atžvilgiu.

Kaip galima atsieti ligą nuo vagystės, jeigu liga gali daryti tiesioginę įtaką žmogaus elgesiui. Nelabai supratau tavęs šitoje vietoje.

Mykolas Kleck

Linai,

montažo (NE MEMO, nes memo termino reikšmė absoliučiai kitokia) legitimizuoti nereikia - su juo viskas OK. Jeigu tu jo nesupratai, jis tau pasirodė nejuokingas, netinkamas - dar nereiškia, kad jis nėra geras. Vieniems patinka "Juokis", kitiems ne.

Atsieti ligą siūliau tuo atveju, jeigu kas nors mano, kad Patackas gali dirbti Seime. Nes tada reiškia, kad ignoruojama tai, kad jis serga, o liga ištraukiama tik tada, "kai naudinga" - kai konkrečiai reikia apginti nuo vagystės.

Tai tamstai gal ir netaikoma, nes netvirtini, kad jis turi teisę dirbti. Bet daugumai jo gynėjų - taikoma 100%. Netaikykime dvigubų standartų ligos vertinime.

Jei reikalaujate nesišaipyti iš Patacko prisidirbimo, eikite reikalauti, kad jis išeitų į pensiją.

Kęstutis Čeponis

Kodėl Patackas, sunkiai sirgdamas, vis dar dirba Seime?

Priežasčių keletas - viena iš jų dabartiniai Lietuvos įstatymai ir kai kurie poįstatyminiai aktai. Patys juos panagrinėkite...

Kęstutis Čeponis

Kleckai, gal tu vis tik pasiskaityk Seimo narių darbą reglamentuojančius teisės aktus, o po to teik savo pasiūlymus?

Kęstutis Čeponis

Seimo nario įgaliojimai nutrūksta, kai (LRK 63 str.):

pasibaigia įgaliojimų laikas arba susirenka į pirmąjį posėdį pirmalaikiuose rinkimuose išrinktasis Seimas;
jis miršta;
atsistatydina;
teismas pripažįsta jį neveiksniu;
Seimas panaikina jo mandatą apkaltos proceso tvarka;
rinkimai pripažįstami negaliojančiais arba šiurkščiai pažeidžiamas rinkimų įstatymas;
pereina dirbti arba neatsisako darbo, nesuderinamo su Seimo nario pareigomis;
netenka Lietuvos Respublikos pilietybės.

P.S. Pasiskaitykite galų gale "kritikai"...

Mykolas Kleck

Kęstuti,

tai OK, reglamentas leidžia Patackui dirbti, jis jo laikosi ir toliau dirba nekreipdamas dėmesio į sunkią ligą.

Tai kodėl tada staiga pradedama traukti ta ignoruojama liga, kai jis pažeidžia įstatymą?

Pasikartosiu: DVIGUBI STANDARTAI.

Kęstutis Čeponis

Kleckui - Todėl, kad Patackui, kaip ir bet kuriam Lietuvos Valstybės gyventojui (ir netgi ne piliečiui) galioja tie patys teisės aktai, kurie aiškiai nusako, kada žmogus gali būti apkaltintas vagyste, ir kas tai gali padaryti. Ir tai visai nepriklauso nuo žmogaus darbovietės.

Beje, kaip manai, kodėl mūsų žiniasklaida, kada įkliūna koks nors socdemų ar konservų "nomenklatūrinis veikėjas", labai dažnai geriausiu atveju pamini tik jo inicialus, o štai Patacko atveju krūva TV kompanijų tuoj puolė filmuoti bei kurti laidas ir be jokių užuolankų vadinti Patacką vagimi?

Kuo jis taip neįtiko mūsų "partinei nomenklatūrai" bei jos šeimininkams, kad jie davė komandą "fas"?

P.S. Kaip žinia, Lietuvos Konstitucija ir įstatymai garantuoja, jog tik teismai priima sprendimą dėl žmogaus kaltės.

Kažkaip negirdėjau, jog būtų įvykęs koks nors teismas, o visa žiniasklaida jau pila savo "išvadas".

Naglis Zukula

Kęstuti, nebūtina durniams įrodinėti akivaizdžias tiesas...

Kęstutis Čeponis

Nagli, ne visi jie durniai. Netgi, sakyčiau, yra atvirkščiai - dauguma puikiai supranta tai, ką aš rašau. - ir tai jiems "pjauna ausį", kadangi atvirai parašau "karalius tai juk nuogas".

Mykolas Kleck

Kęstuti, o kodėl tamsta rašai apie televizijas, jų siundymą, etc etc, kai iš tiesų tema apie Patacko ligą, jo darbą Seime ir jo apsivagimą?

Juk kalbam apie dvigubus ligos vertinimo standartus bei apie tai, ar galima kažkada Lietuvai nusipelniusį žmogų keikti už blogus darbus.

Ar čia reikia suprasti, kad mano nuomonę suformavo "nomenklatūrininkų užsiundytos TV kompanijos" ir aš iš tiesų tik nomenklatūrininkų marionetė Patacko menkinimo strategijoje?

Kęstutis Čeponis

Be abejo, tavo dabartinį "anti patackinį aktyvizmą" suformavo masinė propaganda - per daugybę metų, kuri buvo į tave "pilama". Ir, be abejo, nemažai prisidėjo ir tavo šeima bei aplinka, kurioje tu augai.

Tai ir yra oligarchų "valdomos demokratijos" pagrindinis instrumentas - per masinę žiniasklaidą pastoviai varyti kryptingą propagandą.

Ir absoliuti dauguma žmonių lengvai tai propagandai pasiduoda - ir ne tik Lietuvoje, o visame pasaulyje yra būtent taip.


O dėl Patacko, tai ir įdomu, kodėl kada prisidirba (netgi labai kraupiai) koks nors "nomenklatūrininkas" (iš bet kurios iš kosmopolitinių partijų), apie jį kaip taisyklė "nė mur mur".

Ir jokių diskusijų, kaip apie Patacką, niekas jokioje Veidaknygėje "nevysto".

Neretai netgi ta pati Veidaknygė "užbanina" "netinkamas diskusijas" - aišku, kažkam paskundus.

Išimtiniai atvejai būna tik tada, kai kelios oligarchų grupuotės "susipjauna" dėl savo didžiojo biznio interesų - pvz. dėl Mažeikių naftos gamyklos, dėl kurios ir "išskrido" iš prezidentų Paksas.

O dabar visi jo senieji "priešai" (ir konservatoriai) taip pat jau sutiko Paksą "reabilituoti". Kodėl - nes interesai "didžiojo biznio" šiuo metu jau kiti.

Patackas yra akivaizdi "balta varna" mūsų išsigimusiame Seime, todėl jį ir puola bet kuris "lojantis šuniukas", jei tik atsiranda bent menkiausia proga. Lygiai taip pat puolamos ir kitos "baltos varnos" - pvz. Naglis Puteikis, Kazimieras Uoka (kai jis dar buvo Seime), antipederastas Petras Gražulis ir dar keletas, ne tokių ryškių asmenybių.

Visas jas jungia vienas bendras požymis - jie nėra "valdomi" partinio "elito" - balsuoja ir dirba Seime vadovaudamiesi savo galva, o ne "iš aukščiau gautas įsakymais", kuriuos ir perduoda tie patys oligarchai per savo emisarus.

Johny Walker

Tokio šudu malūnėlio, kaip čia pabėrė ponas rašęs aukščiau, jau senai neteko matyti.

Kęstutis Čeponis

Džoni, ačiū už puikų įvertinimą. Be abejo šiame puslapyje retai kada pradeda rašyti kas nors, nemąstantis kaip tipinis "šiuolaikinis konservatorius".

Kęstutis Čeponis

Beje, Džoni, o lietuvišką slapyvardį susimąstyti per sunku?

Johny Walker

Džonis Valkata kažkaip prastai skambėjo.

Kęstutis Čeponis

Kodėl gi Džonis? O ne koks Ivanas? :)

O gal geriau jau būtų Jonas, kad ir Valkata...

Aš, pvz. internete visada pasirašau Žygeivis, ir kiekvienam aišku, kad tai aš.

Kęstutis Čeponis

Kalbant būtent apie konservatorių "elitą", tai prisiminiau kaip 1996 m., kada TS(LK) laimėjo Seimo rinkimus, mes šventėme vienoje pirtyje Utenos rajone. Dalyvavo beveik visas tuometinis "konservatorių" respublikinis elitas.

Būtent tada aš kardinaliai pakeičiau savo nuomonę apie šiuos žmones (o juk nemažai jų pažinojau dar nuo sovietmečio laikų - kartu mokėmės, dirbome, su kai kuriais net kartu į žygius vaikščiojau, tuo labiau ir Sąjūdyje kartu dirbome) - kada prisigėrė, ir pradėjo atvirai kalbėtis bei dalintis postus bei "būsimus navarus", moralinis jų išsigimimas buvo toks akivaizdus, kad po to ne aš vienas "juodai" spjaudžiausi.

Daktaras Hyde

Kęstuti, jūs tik galvos folija nepamirškit apsivyniot iš namų išeidamas, o tai kaip gi Lietuva, be tokių, mąsinės oligarchų propagandos neišplautų smegenų intelektualų.

Nepykit, kad klausiu.

O Lietuvos politinėje padangėje dar yra sąžiningų ir nuo visokių Bilderberg'ų ir masonų nepriklausomų politikų be Puteikio, Gražulio, Uokos ir Patacko?

Kęstutis Čeponis

Tam tikra priklausomybė yra ir išvardytųjų atveju - manau, atsimenate, kaip "nutarkavo" Puteikį ir neleido dalyvauti TS (LK) partijos pirmininko rinkimuose?

Tai juk irgi priklausomybė - nuo "partinio organo", kuris bet kokią demokratiją "atmeta į šoną", kai tik gauna atitinkamą komandą.

Beje, aš kalbėjau apie "valdžios partijas" - būtent jose viskas yra labai griežtai kontroliuojama ir "baltas varnas" ten labai greitai "išmedžioja".

Smulkesnėse partijose yra daugiau laisvesnių žmonių, bet irgi, deja, nedaug - visi jie turi vienokius ar kitokius darbus, šeimas ir pan.

Poveikio priemonių "laisvos rinkos" sąlygomis yra labai daug - ir visų pirma žinoma "per piniginę".

Čia ir yra esminis skirtumas nuo sovietmečio, kai tokius tiesiog pasodindavo (žinoma, ir tada naudojo "skatinimą rubliu" - nori užimti kokias nors pareigas privalai būti kompartijoje, ką nors ne taip išsižiosi - išlėksi ir iš darbo, ir iš kompartijos).

P.S. Kaip yra parenkamai "kadrai" į "didžiųjų" partijų "viršūnėles" siūlau paskaityti čia:

Pranas Valickas. „Antielitas“
viewtopic.php?f=61&t=10403

Daktaras Hyde

Gaila, tikėjausi gana įspūdingo sąrašo.

Matrica Lietuvoje

O kaip jus žiūrite į atmatą konservatorių, tautos debilintoją Ramanauską ? Va jis tai daro tikrą žalą - nuodija protus liberastiniu mėšlu. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Kęstutis Čeponis

Dėl Ramanausko - kaip jau rašiau, žmogų suformuoja masinė propaganda, kuri jį lydi nuo pat vaikystės bei jo šeima ir aplinka.

Taigi, visų pirma, nagrinėjant Ramanausko antilietuviškas "pažiūras", siūlau rimčiau pasidomėti, kokioje šeimoje bei kokioje aplinkoje jis išaugo, kas yra jo tėvai ir kur jie dirbo (tarnavo)... :)

Kęstutis Čeponis

Štai trumpa santrauka:

Algis Ramanauskas (Greitai)

Gimimo data. 1970, 11, 27.

Akių spalva. Ruda

Tėvas – lietuvis, atsargos pulkininkas leitenantas, dukart buvęs Lietuvos imtynių čempionas, mama – ukrainietė, dirba VRM, dukart buvo Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė.

Auklėjimas. Auklėjo vidutiniško griežtumo režimu (Žygeivio pastaba - A. Ramanauskas mokėsi Sporto mokykloje-internate).

Studijos. VU Teisės fakultetas (Žygeivio pastaba - A. Ramanauskas studijų nebaigė).

Šeiminė padėtis – išsiskyręs. Sūnus Adomas Dovydas.

1989 m. kartu su Dariumi Karveliu įkūrė muzikos grupę „Svastikos Sukitės Greitai“ (dar žinomą kaip SSG), kurioje vienu metu dainavo ir V. Riaubiškytė.

Politinė veikla:

Nuo 2006 m. Tėvynės sąjungos Vilniaus miesto skyriaus narys.
Nuo 2007 m. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys.

Po 2010 m. vykusių pirmųjų homoseksualų eitynių A. Ramanauskas sustabdė veiklą TS-LKD, pasipiktinęs kolegos K. Uokos elgesiu.

Taip pat galimai dėl šių motyvų A. Ramanauskas nedalyvavo savivaldybių rinkimuose TS-LKD sąrašuose.

Kęstutis Čeponis

Beje, pasižiūrėjau, jog nemažai Bužinskų yra teisininkai - tikras "teisininkų klanas".

Įdomu, jaunasis konservatorius Adomas Bužinskas iš šitos giminės ar tik bendrapavardis?

Kęstutis Čeponis

Įdomus straipsnis, kurį kažkodėl visa žiniasklaida neištrimitavo:

Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkui gresia atsakomybė už mitinge transliuoto sovietinio LTSR himno ištrauką
http://www.komentaras.lt/naujienos/jaun ... rauka?lang

2013-02-28 21:1.

Ištrauka:

"Kaip paaiškėjo vėliau, grupei jaunuolių, trypusių V.Kudirkos paminklą, galimai vadovavęs ir sovietinį himną transliavęs yra Adomas Bužinskas – Jaunųjų Konservatorių Lygos pirmininkas.

Jo atžvilgiu Vilniaus m. 3 PK buvo pradėta administracinių bylų teisenos pagal LT ATPK 188-18 str (Nacistinių ar komunistinių simbolių platinimas ar demonstravimas) ir LR ATPK 174 str. (Nedidelis chuliganizmas)

Kaip šiandien mus informavo policijos pareigūnai, minėtam piliečiui jau surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas ir už nedidelį chuliganizmą jau paskirta nuobauda - bauda.

Taip pat toliau tęsiamas tyrimas Adomo Bužinsko atžvilgiu, dėl viešo LTSR himno ištraukos atlikimo."

Algimantas Koncius

Rygoje kovo 16 dieną Latvių Legiono paminėjimo metu Latvijos komunistai ir kolonistai (Padleckiukas taip pat dalyvavo) irgi transliavo sovietines dainas.

Matyt Bužinskas iš jų įkvėpimo sėmėsi.

Algimantas Koncius

Bužinskas ne į tą partiją įstojo, Padleckiui labai reikia demagogo propagandisto. Idealiai tiktų.

Kęstutis Čeponis

Jei Padleckis vadovautų valdančiajai partijai, tai, manau, jau seniai būtų pas jį įstojęs... O dabar neverta - kokią gi ten karjerą padarysi...

Kęstutis Čeponis

Štai dar viena Adomo Bužinsko politinė provokacija - "pokštas":

Provokacija: „darbiečiais“ apsimetę jaunieji konservatoriai N. Venckienės štabe sukėlė sumaištį (atnaujinta 2.35 val.)

2012.10.15 02:18

http://www.balsas.lt/naujiena/625284/pr ... a-2-35-val

Apie 2 val. nakties į „Drąsos kelio“ būstinę atvyko trys jauni „Darbo partijos“ šalikais apsijuosę vaikinai. Jie sveikino „Drąsos kelią“ su pirminiais rinkimų rezultatais.

Paveikslėlis

Sveikino „Darbo partijos“ vardu, bet netrukus paaiškėjo, kad vienas iš sveikinančių yra Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas, o kitas - internetinių dienoraščių autorius Mykolas Pleskas (Mykolas Kleckas).

Visi trys jaunuoliai atrodė lengvai apgirtę, tačiau Neringa Venckienė priėmė jų sveikinimus ir skubiai su jais atsisveikino.

Šie buvo „lengva forma“ išprašyti iš partijos būstinės. Viduje jaunuoliai bijojo bendrauti su žurnalistai. Todėl juos pavyko pakalbinti tik lauke.

A. Bužinskas iš pradžių gynėsi, kad yra kitas asmuo. Jis pateikė kitą vardą ir pavardę. Bet priremtas įrodymų, galiausiai prisipažino.

Beviltiškai atrodęs jaunuolis teisinosi, kad jie norėjo tiesiog pasveikinti „Drąsos kelio“ partiją. Jam esą buvo nesvarbu, kieno vardu. Kodėl pasirinko „Darbo partijos“ simboliką jis paaiškinti nesiryžo.

Taip pat nepasakė, ar apie jų žygį buvo pranešta konservatorių vadovams.

„Jaunųjų konservatorių lyga nėra tiesiogiai susijusi su konservatorių partija. Todėl atskiro leidimo mums nereikia“, – pokalbio pabaigoje suvebleno A. Bužinskas.

------------------------------------------------

Pastaba: Šioje "diskusijos vietoje" praleidžiu visą krūvą "jaunųjų konservatorių" pasisakymuose pateiktų keiksmažodžių, aršiai keikiant ir mane, ir kitus jų oponentus...

P.S. Kam įdomu, galite pasiskaityti patys:
https://www.facebook.com/notes/adomas-b ... note_reply
-------------------------------------------------

Kęstutis Čeponis

Tikrai labai turininga diskusija "išsivystė" su "jaunaisiais konservatoriais" - ypač man patiko ypatingai puiki ir prasminga jų argumentacija, o keikiasi jau ne tik lietuviškai, bet ir angliškai bei rusiškai... :roll: :roll: :roll:

P.S. Labai jau primena mano diskusijas su anarchistais - lyg būtų vienos "kūdros varlės" - kurkia lygiai taip pat aktyviai pasikeikdami:

Kęstučio Čeponio (Žygeivio) "diskusijos" su įvairiais Anarchija.lt komentatoriais
viewtopic.php?f=107&t=4775

Mykolas Kleck

Kęstuti,
aš ne jaunasis konservatorius, idiote.

Kęstutis Čeponis

Kleckai, tu esi ne tik neeilinis chamas, bet ir tikras budulis - su teksto "įsisavinimu" pas tave akivaizdžios problemos. Kur tu radai, jog aš teigiu apie tavo priklausymą konservatoriams - jauniesiems ar kokiems "seniesiems"?

Gal pateik citatą, jei jau taip teigi?

P.S. O kas tu toks esi iš tikrųjų ir kokios tavo politinės pažiūros, man aiškinti nereikia. Kalbant trumpai - propederastinis "blogeris", kažkodėl dar ir besitrinantis prie našlės ir milijonierės "kristinutės"... - o tai kažkaip nesiderina su tavo "antiburžujiškais" pasisakymais...

Dovydas Skarolskis

"Kalbant trumpai - propederastinis "blogeris", kažkodėl dar ir besitrinantis prie našlės ir milijonierės "kristinutės"... - o tai kažkaip nesiderina su tavo "antiburžujiškais" pasisakymais... " - Čia tamsta įrodo, kad neturi net trimečiams vaikams būdingų aplinkos interpretacijos sugebėjimų. Oi, kaip tai derinasi su neurozių iššauktu blogu, kuriame esate parašęs trilijoną niekam neįdomių post'ų.

Kęstutis Čeponis

O iš kur, ponas Dovydai, žinote, kad ten "trilijonas postų" ir kad jie niekam neįdomūs, jei neskaitėte?

Beje, gal jūs patarsite kaip man reikėtų "teisingai" "interpretuoti" pono Klecko "aplinką"....

P.S. Faktai yra faktai, o interpretuoti juos kiekvienas turi teisę taip, kaip jam patinka. Jūs, kaip liberalas, šiuo klausimu man turėtumėte pritarti.

Dovydas Skarolskis

Kęstuti, jei išmanytumėte savo forumo išdėstymą ir elementarų jo naudojimą, suprastumėte, kad jo apačioje yra statistika, kurią galima lyginti su tamstos username'o post-count'u.

Kęstutis Čeponis

Savo forumo statistiką išmanau puikiai (kaip manote, kodėl forumo apačioje atsirado "skaitliukas" - jis juk prie forumo "standartinių rėmų" nėra "prilipdytas" ) - šiuo metu maždaug nuo 200 iki 300 skaitytojų ("unikalių lankytojų") per parą.

Mane tai visiškai tenkina - šiuo metu. Beje, daugiau nelabai ir galiu "priimti" - serveris užlūžta. Todėl dabar ir nesireklamuoju, kad lankytojai neviršytų "leisto limito".

Dėl "trilijono postų" irgi patikslinu - Statistika: Iš viso 23298 pranešimai(ų) | Iš viso 7800 temos(ų) | Iš viso 445 dalyviai(ių) |

Mykolas Kleck

Kęstuti,

man patinka būti žemiausios kastos besikeikiančiu marozu, nes netgi tai visuomenei naudingiau negu buvimas iš pašalpų gyvenančiu ir valstybei jokios naudos neduodančiu lengvu psichopatu, matančiu visur sąmokslo teorijas ir visuotinę jaunųjų konservatorių komunizmo šmėklą. Renkuosi būti nepagarbiu chamu, kad tik netektų būti idiotu.

P.S.: atspėjai, aš tikrai nuoširdus propederastas. Tu su Matrica Lietuvoje (Vygantu Kelertu) būtumėt nuostabi pora. I feel it in my guts.

Kęstutis Čeponis

Mykolai, aš, deja, jokių pašalpų negaunu. Tiesą sakant man jų ir nereikia.

P.S. O jei tu pakankamai "bagotas", tai aš kaip tik dabar pardavinėju senovinį akmeninį vandens malūną (pigiai - tik 50 000 Lt) Parduodu senovinį akmeninį Juodagalvių vandens malūną su užtvanka ir žemės sklypu Ignalinos raj., Kančioginos upės pakrantėje viewtopic.php?f=104&t=10368

Kęstutis Čeponis

"Mykolas Kleck Kęstuti,............... atspėjai, aš tikrai nuoširdus propederastas." - Kleckai, man spėlioti nereikėjo (ir apskritai spėlionėmis neužsiimu) - užteko įdėmiau panagrinėti tavo gausią rašliavą http://www.kleckas.lt/blog/ ir kitur...

Mykolas Kleck

Sveikinu, tu tikras seklys. Pasidovanok sau morką.

Kęstutis Čeponis

Kleckai, ačiū už pagyrimą ir už morką - tai yra pasiūlymą ją pasidovanoti. Gal taip ir padarysiu - rūsyje turiu kelias dėžes iš šių metų derliaus. :)

Kaip matau, sovietinių laikų filmukus dar prisimenate, ir nors jums tada buvo darželinuko amžius, bet akivaizdžiai įstrigo į atmintį...

Vis tik, paskaičius "buržujaus Klecko" "rašinėlius" ir komentarus, ir be morkos akivaizdu, kieno pusėje "tolerancijos ir demokratijos šauklio" pono Klecko gilios simpatijos:

Baltic Pride 2013 eitynės: gyvename tobulėjančioje visuomenėje
http://www.kleckas.lt/blog/baltic-pride ... isuomeneje

Parašė buržujus
2013-07-30 03:33
Komentarų: 227

Ir kieno pusėje - ypatingai ryškios antipatijos, nuosekliai peraugančios į sunkiai slepiamą neapykantą:

Pūvanti kovo 11-osios ideologija gatvėse
http://www.kleckas.lt/blog/puvanti-kovo ... ja-gatvese

Parašė buržujus
2012-03-11 22:43
Komentarų: 92

O diskusijos pabaigai priminsiu kitą seną Klecko diskusiją - su Zeppelinu, - jei jau pamiršote, pasiskaitykite:

Blogeris Zeppelinus. Plikos mergos – pramoga? Antipatriotinis striptizas Vilniaus centre.....
https://plus.google.com/118198014712853 ... yt6HL6iAHH

Bendrinama viešai - 2012 birž. 17

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 31 Spa 2013 18:01 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
Šaltinis - https://www.facebook.com/adomas.buzinsk ... 4087837423

Adomas Bužinskas

Zigmas jau mane vertina kaip visuomenės reiškinį. Manau, kad su tokiais situacijos iškraipymais tinkamiausias puslapis tokioms rašliavoms ir yra ekskrementai.eu

Nuopuolis (du klausimai Vytautui Landsbergiui)
http://www.ekspertai.eu/nuopuolisdu-kla ... dsbergiui/


Paveikslėlis

Kuo Jums skiriasi D. Grybauskaitė nuo K. Prunskienės ir V. Uspaskicho? Jais visais trimis Jūsų keiksnojama Maskva bent jau atitinkamais laikotarpiais pasitikėjo. Atsakykite į šį klausimą – po Jūsų sąžiningo paaiškinimo tikrai visiems palengvėtų.

Edvinas Stonikas

Uzkliuvai "ekspertams"? Vadinasi eini tinkamu keliu.

Karolis Ašmenys Birgilas

Tuoj surengs Seimo žiniasklaidos kambary konferenciją apie memus. Susirinks 3 žmonės. Įskaitant ir jį.

Adomas Bužinskas

trys žmonės būtų trigubai daugiau nei praeitą kartą

Kęstutis Čeponis

Deja, bet ir dabar dar labai mažai žmonių aiškiai suvokia, jog Landsbergis labai aktyviai kovojo dėl Lietuvos Valstybės išsilaisvinimo iš Sovietų sąjungos imperinės vergovės tik tam, kad po to Lietuvos Valstybės Nepriklausomybę parduotų kitai imperijai, o Lietuvių Tauta ir vėl taptų naujo šeimininko vergais.

Adomas Bužinskas

Mykolas Kleck, į eterį grįžo Tavo draugelis

Arnas Luna

Čeponi, gooooooooooooooooooo! Mes tavim tikim. Tik tu žinai tiesą.

Karolis Ašmenys Birgilas

Kęstuti, o ar liko kas ant Lietuvos gero??

Martynas Šimulis

:DDD Čeponi ;/

Kęstutis Čeponis

Adomai, ne į "eterį", o į tavo puslapį Veidaknygėje - beje, ačiū, kad nurodei įdomų straipsnį, nes gal būčiau pražiopsojęs...

Kęstutis Čeponis

P.S. Lojantiems šuneliams atsakau trumpai - jei kalbėti nemokate, tai bent jau lokite lietuviškai.

Daktaras Hyde

Čeponi, 100 metų. Kaip kabo? Actas nesibaigė? Žydomasonų mafija dar neužpelengavo tavo tiesos tinklapio?

Adomas Bužinskas

Eterį jau visą kažkas išuostė panašu

Kęstutis Čeponis

Haidai, žydomasonų mafija mano "tiesos tinklapį" index.php seka, stebi ir komentuoja savo svetainėse (tik kažkodėl angliškai) jau daugelį metų.

Štai, pvz., vienas iš daugelio pavyzdžių: http://defendinghistory.com/13862/13862 (keli pirmi sakiniai skirti Čekučiui, na o likusi gana ilgo "tyrimo" dalis jau skirta būtent man ir mano menkam puslapėliui).

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)
lndp.lt
Čia galima diskutuoti pačiais įvairiausiais klausimais. Jei diskusijos turės išliekamąją vertę, jos bus perkeltos į atitinkamus forumo skyrius....

Arnas Luna

Litvakai rašo, viskas labai normalu. Kokia jiem kalba daugiau rašyt, jei nori, kad didelį reachą info gautų?

O kai eini į tuoletą, nebijai, kad ten kampe kur kamera ir žydomasonai nufilmuos kaip tu darai reikalą gamtinį?
http://defendinghistory.com/about-us

Kęstutis Čeponis

P.S. Haidai, štai čia yra ir išsamiau tau rūpimu klausimu:

Štai kaip žydiški "antifašystai" kaupia informaciją apie Lietuvių Tautinį Centrą, Lietuvių nacionalistus - tame tarpe ir apie Ričardą Čekutį, Marių Kundrotą, Julių Panką, Kęstutį Čeponį (Žygeivį)
viewtopic.php?f=112&t=10133

Dick Clitbomber Brown

"žydomasonų mafija"?

Rekomenduočiau apsilankyti pas psichiatrą ir kuo greičiau.

Kęstutis Čeponis

Dikai, tu čia man siūlai ar šį terminą čia paskelbusiam "autoriui" Haidui, į kurio "aštrų" klausimą aš atsakinėjau?

Kęstutis Čeponis

P.S. Be abejo tikrai ne Haidas ir netgi ne aš esame šio termino autoriai - jis egzistavo dar tada, kai ir interneto dar nebuvo...
https://www.google.lt/#psj=1&q=%C5%BEyd ... %B3+mafija

Mykolas Kleck

Adomas aš kažkaip stengiuosi į smarkiai pasimetusius žmones nekreipti dėmesio. Nebent jie pasimeta geografiškai, tuomet būtinai pagelbėju. Bet kai psichiškai - aj, tiek to.

Dick Clitbomber Brown

https://www.facebook.com/AlexanderEmerickJones

Va dar vienas "super ekspertas". Siūlau paskaityti "tiesų" kol dar ne vėlu...

Algimantas Koncius

Adomai Bužinskai, esi "maladiec", triskart didesnis nei arkliui po pilvu.

Dick Clitbomber Brown

http://www.youtube.com/watch?v=9bpfAORTJ8U

Čia tie žydai masonai yra driežažmogiai iš kosmoso kurie dirba velniui.
Čia jie skleidžia gėjų propagandą, kad išnaikinti žmoniją.
Juos galima pastebėti tik galvą apsivyniojus aliuminio folija, taip jų bangos nepaveikia žmonių smegenų.
Jie užsimaskavę tarp mūsų gyvena ir naikina mus.

Kęstutis Čeponis

Dikai, jei jau rimtai kalbame apie žydomasonų mafiją, tai turiu tave nuvilti - tokia mafija iš tikrųjų egzistuoja.

Ypač akivaizdžiai tai paaiškėjo, kada įvairių pasaulio valstybių spec. tarnybos su dideliu užsidegimu puolė tirti Anderso Breiviko finansavimo šaltinius bei jo kontaktus įvairiose valstybėse - ir po kiek laiko visiškai nutilo....

Mat tada daug kam netikėtai paaiškėjo, kad "mėlynakis blondinas arijas", yra ne koks nors neonacis, o žydas bei masonas, kosmopolitas, aršus Izraelio gynėjas ir nacionalistų priešas.

Paaiškėjo, kad jis iš tikrųjų yra Norvegijos žydų kilmės rudaakis, brunetas, jaunystėje turėjęs akivaizdžią "žydišką" nosį....

Pasirodo, jis ne tik jau daug metų vaikšto persidažęs plaukus ir įsidėjęs akių spalvą pakeičiančias žydras linzes, bet ir pasidaręs plastines operacijas, kurios iš esmės pakeitė jo semitišką išvaizdą.

Taip pat paaiškėjo ir tai, kad jis iš tikro užima aukštas pareigas vienoje iš masonų ložių bei palaikė aktyvius kontaktus su kitose valstybėse veikiančiomis masonų ložėmis.

Beje, lankėsi jis ir Lietuvoje. Įdomu ir tai, kad mūsų spectarnybos taip ir neišsiaiškino, ką jis čia darė, o tuo metu kažkas "nežinomas" labai aktyviai trynė jo paliktus "pėdsakus"...

Tie, kas jau prieš gerą 10 metų suplanavo ir rengė "Operaciją nacis Breivikas", neatkreipė dėmesį į tai, kaip sparčiai išsivystys kompjuterinės technologijos bei paplis internetas.

O tai savo ruožtu sudarys puikias galimybes ir žurnalistams, ir kitiems nepriklausomiems tyrėjams labai greitai atrasti pačius menkiausius pėdsakus, kuriuos per eilę metų paliko būsimas teroristas Breivikas.

Štai tada kosmopolitų valdoma žiniasklaida "užsičiaupė"...

Plačiau čia:

Andersas Behringas Breivikas - Norvegų teroristas skerdė savo tautiečius dėl tariamos Izraelio gerovės?
viewtopic.php?f=64&t=6927

Kęstutis Čeponis

Papildymas pratęsiant faktinę informaciją apie realią (o ne įsivaizduojamą) žydomasonų mafiją: štai gana įdomi vieta iš Breiviko "Manifesto", parodanti, kas iš tikro yra tas Breivikas:

"...turime užtikrinti, kad paveiksime kitus kultūrinius konservatorius priimti mūsų antirasistines, homoseksualumui bei Izraeliui palankias pažiūras. Kai tai įvyks, galėsime žengti į kitą lygmenį." - Breiviko komentaras, jo paliktas "document.no" 2009 metų rugsėjo 14 dieną.

Andersas Behringas-Breivikas (g. 1979) yra Norvegų masonų ordino, šv. Jono ložės Osle narys - St. Olaus T.D. Tre Søiler Nr. 8 Osle).

Iš Anderso Breiviko paliktų užrašų aišku, kad jis nieko bendro su krikščionišku fundamentalizmu neturėjo, o jo paskyrą Veidaknygėje kažkas naktį, kai Breivikas jau buvo suimtas, pakeitė ir suklastojo, įrašydamas žodžius "krikščionis ir konservatorius", kurie jau kitą dieną buvo ištiražuoti visame pasaulyje.

Kada paaiškėjo klastotė, kas būtent suklastojo įrašą Norvegijos policija bei saugumas taip kažkodėl ir neišsiaiškino. :)

P.S. Reikia turėti omeny, kad liepos 22-osios žudynių organizatorius turėjo dvigubą pavardę: Behringas-Breivikas.

Jo pavardė buvo internete paskelbtame oficialiame Norvegijos masonų sąraše (yra ir dabar :) ):

Norske frimurere
http://www.tv2.no/nyheter/prosjekt/frimurer/

http://www.tv2.no/nyheter/prosjekt/frim ... r-navn/b/3

Behring, Anders 1979 Daglig leder Oslo

Frimurer Anders Behring
http://www.tv2.no/nyheter/prosjekt/frim ... dlem/80189

Vainius Nesinaudoja Pavarde

Nu skėlė Čeponis šičia gi. Nei bėgt nei rėkt.

Ramūnas Masiulis

Labai ilga bybienė

Algimantas Koncius

Niujorko dvyniai griuvo dvi savaitės po kongreso Pietų Afrikoje, kuriame Izraelis pripažintas agresoriumi.

Algimantas Koncius

Ar ne norvegą Norvegijoje per klaidą nužudė žydai, persekiodami ir žudydami be teismo, Izraelio sportininkų pagrobėjus.

Kęstutis Čeponis

Algirdas Saudargas. Riba
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... 1/asc#list

----------------------

Tokia pati akivaizdi riba yra ir dabar - ar tu už lietuvių kalbą ar už anglų kalbą, ar tu už Laisvą Lietuvą, ar už vergovę - tik šį kartą jau ne Rytams, o Vakarams.

Ar tapsi niekingu "jievrofilu" ir išduosi Lietuvą vardan savo sotesnio gyvenimo ir geresnės tarnybos, ar - kaip ir sovietmečiu - išliksi Lietuvybės gynėju, kurį aktyviai persekios jau "Laisvos" Lietuvos prokuratūra, policija, saugumas, teismai bei keiks ir peiks "laisvoji" kosmopolitinė žiniasklaida...

Štai šiame kelyje daug buvusių disidentų, deja, bet paslydo...

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007