Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 09 Geg 2024 01:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Sau 2011 16:56 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Sugriauti Vakarų visuomenę bei pakeisti ją islamiška


http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011 ... -islamiska

      Artimųjų Rytų žiniasklaidos tyrimo institutas (MEMRI) pateikė ištraukas iš paskaitos, kurią 2010 m. gruodžio 15 d. Islamo atbudimo konferencijoje Anglijoje skaitė islamų pamokslininkas Abu Munisa.

     Tai neįtikėtinas liudijimas, kaip krūvelė saracėnų, kuriuos į savo teritoriją įsileido minkštakūnė britų visuomenė, atvirai žada sugriauti tūkstantmetę civilizaciją.

http://www.youtube.com/watch?v=lT0_NyXd ... r_embedded

      „Brangūs broliai ir seserys, kai mes sakome „daua“ (misionierystė, islamo platinimas), nemanykite, kad kalbame apie praeivius gatvėje, kuriuos mes kviečiame priimti islamą. Mūsų „daua“ privalo tapti kvietimu į karą su jų sistema ir jos keitimą islamiškąja! Štai ką mes turime daryti: palenkti visą visuomenę į islamą! Mes nekviečiame atskirų brolių ir seserų sekti islamu: mes trokštame, kad visa visuomenė klauptųsi ant kelių prieš Alachą!

      Mes nenorime, kad viena sesuo nešiotų hidžabą: mes trokštame, kad visa visuomenė nešiotų hidžabą! Ne tik mūsų broliai ir seserys turi klūpėti ant kelių prieš Alachą: mes trokštame, kad visa visuomenė klūpėtų prieš Alachą! Tai ir yra pranašo Mahometo „daua“. Tai yra mūsų „daua“, brangūs broliai ir seserys. [...]

      Jeigu pakabinsite plakatą ir raginsite praeivius priimti islamą, kaip tai daro Zakiras Naikas, manote, kad tai pakeis visuomenę? Be puolimo prieš jų įstatymus ir jų tvarką? Ne, mano brangūs broliai, to nepakanka, kad pakeistume visuomenę. Neįmanoma, kad visuomenė pasikeistų. Šią visuomenę reikia priversti pasikeisti.

      Privalote suprasti, brangūs broliai: kai Pranašas Mahometas atėjo į Meką, ten tuo metu stovėjo 360 stabų. Mūsų laikais žmonės negarbina materialiųjų stabų. Šiais laikais jie garbina idėjas, tokias kaip demokratija, laisvė, kapitalizmas. Štai ką žmonės garbina šiandien.

      Moteris sako: „Aš turiu teisę pasidaryti abortą“. Vyras sako: „Aš turiu teisę ištvirkauti“. Suprantate, ką aš turiu omenyje? Tai šiandienos tikrovė.

      Kas suteikia jiems šią laisvę? Šią demokratiją? Kas leidžia šiems melagingiems dievams egzistuoti? Vyriausybė! Įstatymai ir toji tvarka, kuri leidžia visam tam egzistuoti. Kai žmonės pasakė Mahometui: „Kodėl gi tau nepridėti savojo dievo prie mūsų dievų kaip dar vieno?“, jis atsakė: „Jokiu būdu“.

       Jis atsakė: „Manote, aš maišysiu savąjį Dievą su jūsų dievais? Aš niekuomet nemaišysiu savojo Dievo su jūsų dievais. Aš to negaliu padaryti ir niekuomet nedarysiu. Aš tikiu Alachu kaip visagaliu. Jam nereikia jūsų dievų. Aš atėjau sunaikinti jūsų dievus. Kuomet Alachas suteikė Mahometui pergalę Mekoje, jis įėjo į Kaabą ir sunaikino visus 360 jų dievus tenai. Tačiau žinote ką? Jis tenai nesustojo. Jis ėjo tolyn į Latą, Uzatą ir Manatą ir sunaikino juos. Jis išžudė juos, nukapojo jiems galvas. Štai kodėl, mano brangūs broliai, mums reikia nukirsti galvą demokratijai. Išrauti jos šaknis.

      Mums reikia išrauti kapitalizmą iš pašaknų, nugalėti jį, nužudyti pačioje šerdyje. Štai ką mums reikia padaryti. Mes turime nekęsti jo taip stipriai, mano brangūs broliai, kad kiekvieną dieną pultume jų sistemą. Kiekvieną dieną. Kaip darė Pranašas Mahometas. [...]

      Štai kaip mes turime jausti. Štai kaip mes turime tikėti. Mūsų širdys turi liepsnoti aistra Alacho vardan, siekiant sunaikinti visą jų sistemą ir pakeisti ją islamu. [...]

      Kas pirmiausia leidžia alkoholį? Įstatymas ir tvarka. Vadinasi, reikia atsigręžti į įstatymą ir tvarką. Reikia pulti įstatymą ir tvarką. Pranašo Mahometo laikais vienas žmogus... Atsiprašau. Omaras Ibn al-Chatabas vienąsyk pamatė netinkamai apsirengusią moterį. Ką Mahometas padarė... Ne, atsiprašau, ką padarė Omaras Ibn al-Chatabas... Jis priėjo ir sudavė jai: „Kaip tu drįsti vaikščioti Pranašui Mahometui priklausančiomis Medinos gatvėmis taip apsirengusi?“. „O kas tu toks esi, kad tai man sakai?“, atsigręžusi tarė ji. Žinote, ką jis atsakė? „Aš esu visų tikratikių emyras“. Bet šiandien mes negalime vaikštinėti aplinkui, suduodami kiekvienai moteriai gatvėje. Mes taip negalime padaryti. Nes to mums neleidžia.

       Vadinasi, privalome imtis paties velnio – atsigręžti ir pulti visuomenę. Išraudami problemos šaknį, atsikratysime blogio. Problemą reikia rauti iš pašaknų. Jeigu mes kovosime su šakomis, nutverdami jų keletą čia, keletą tenai, mes neišspręsime problemos. Mes turime kariauti su problemos šaknimis – su žmogaus sukurtais įstatymais bei žmogaus sukurta sistema, kurioje mes gyvename šiandien. Suprantate, broliai? Štai ką mums reikia daryti.

       Reikia pulti lyderius. Mums reikia atsigręžti ir pulti šitą... Kaip jį... Daudą Kamrūną... Kameroną. Jis save vadina Daudu Kamrūnu. Reikia pulti jį. Turime pasakyti: „Tavo įstatymai mus engia. Mes juos pakeisime islamu“. „Tasai, kuris atmeta stabus ir pasikliauna Alachu...“. Taigi, mes sunaikinsime sistemą ir pakeisime ją islamu. Štai ką mums reikia padaryti. [...]

http://m.memri.org/14499/show/2dfd14fb1 ... 2bedb5dfbe
http://www.newsland.ru/news/detail/id/613160/cat/94/

Komentarai
http://www.patriotai.lt/straipsnis/2011 ... -islamiska

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Gru 2017 23:15 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina

https://imhoclub.lv/ru/material/v_shvec ... eskij_dolg

№1 uke uke, Латвия

Сравним демографические показатели Беларуси и Швеции,благо страны имеют примерно одинаковое количество населения.

---

Население Белоруссии — совокупность людей, проживающих на территории Белоруссии.

По оценочным данным на 1 апреля 2015 года, население республики составляло до 9 481,1 тыс. человек.

С начала 2014 года прирост населения составил 6 929 человек.

За 2016 год население Швеции увеличилось приблизительно на 81 425 человек.

Учитывая, что население Швеции в начале года оценивалось в 9 822 093 человека, годовой прирост составил 0.83 %.

Вот основные демографические показатели Швеции за 2016 год: Родившихся: 118 160 человек

№4 uke uke, Латвия - Константин Романов (№3)

Рассматривая данные из официального регистра имён в Швеции мы можем увидеть, что количество мусульман на 1998 год — 284000, составляющих 3,21 % от общей численности населения.

За период с 1998 по 2011 год, число мусульман стало в два раза выше.

Это означает, что более 41% прироста населения Швеции с 1998 по 2011 год, состоит из мусульманской иммиграции и естественного прироста мусульманского населения страны.

В Дании, мусульманская часть прироста населения 1998—2012 значительно ниже, на уровне чуть более 33 % прироста населения.

Мусульманское население Дании в 1998 году было 153 000 человек, что составляет 2,88 процента от общей численности населения. Таким образом за исследуемый период доля мусульман в Дании возросла до 4,59 процента.

Как уже отмечалось, ни в Швеции ни в Дании не публикуется статистика по количеству мусульман. Но можно посмотреть официальное количество людей носящих то или иное имя

Там вы можете увидеть, что на 1 января 2012 года, было 50 697 датских мужчин и мальчиков с именем Йенс и 43258 по имени Генри. Али носили 3776 человек, а так же зарегистрировано 3717 Мухаммедов. К этому следует добавить и многие другие варианты написания этого имени, такие как Мухаммад Ахмед и Махмуд.

В Швеции, два самых популярных имени в 2011 году Ларс — 98435, а затем с Андерс - 81562 носителей. Наиболее распространённые мусульманские имена были также в Швеции Али (9062) и Мохамед (5056). По официальным данным за 2010 в Мальмё третье самое популярное имя новорождённого Мухамед, а Али на шестом месте. Тенденция популярности этих имён прогрессирующая.

Поскольку мусульмане почти всегда с мусульманским именем, можно путём подсчёта имён вычислить количество мусульманских мужчин.

И если предположить, что существует примерно столько же мусульманскиx женщин, как и мужчины, вы можете умножить это число на два, чтобы получить общее мусульманское население.

Если у нас было сомнения в том, является ли имя мусульманским или нет, мы удаляли его. Кроме того, многие из числa шведов и датчан, были обращены в ислам. Многие из них в связи с обращениeм изменили своё имя c североевропейских на мусульманские, но это не распространяется на всех.

Эти неопределённости являются причиной статистической погрешности 20 000 человек в Швеции и 10 000 в Дании. По понятным причинам нe включены люди, которые незаконно пребывающих в Швеции или Дании. Равно как и мусульмане с немусульманскими именами.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007