Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 13:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Lap 2010 18:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2010 00:02
Pranešimai: 246
Hearts of Iron 2


    HOI 2  yra bene geriausias globalios strategijos 2 pasaulinio karo tema žaidimas. Galbūt ir HOI 3, bet jis kažkaip neužkabino, turbūt nebebuvo tiek laiko, kad į jį gilintis. Bet kiek aš savo vienintelio ir nepakartojamo gyvenimo laiko į HOI 2 sukišau, pats nežinau, nes jei sužinočiau, apimtų liūdesys, todėl aš verčiau linkęs likti palaimingame nežinojime.

     Galima žaisti ir už Lietuvą, bet buvo manoma, kad su Lietuva ne tik kažką nuveikt, bet ir aplamai išlikt ilgiau negu 1940 m. saulėtasis birželis, yra neįmanoma.

    Todėl buvau apimtas puikybės, kai sugebėjau ne tik išlikti, bet ir nemažai nuveikti, tam, tiesa, teko sukčiauti, pasinaudojant kad programuotojai kai ko nepastebėjo, ir vis tiek buvo labai sunku žaisti. Įsivaizduokite mano savijautą, kai užtikau, jog kažkas dar daugiau nuveikė ir net nesukčiaudamas,ir todėl teko pažiūrėti tiesai, kad yra ir protingesnių už mane, į akis. Iš to pykčio ištryniau žaidimą lauk ir savaitę gėriau iš nevilties.

     Kam įdomu,ir draugaujate su anglų kalba, galite paskaitinėt aukščiau minėtus užrašus, žmogus ne tik parašė kaip žaidė, net nepatingėjo kūrybiškai pažiūrėt į šitą procesą ir prikurt Smetonos kalbų bei kitų dalykų. Tuo pačiu susipažinsite su žaidimo valdymu ir visokiais niuansais, ir jei patiks galėsit žaidimą įsigyt, kas šiais informacijos amžiaus laikas nėra labai sunku, bei pradėt sėkmingai žudyt savo gyvenimo laiką:

http://forum.paradoxplaza.com/forum/sho ... -s-strugle

_________________
Tai, ką mes darome gyvenime, nuskamba aidu amžinybėje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007