Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 20:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Lie 2011 14:36 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
"Laisvės šaukliai" Anarchija.lt "rusvai-žydri trintukai" užblokavo Žygeivio IP


   Vakar, liepos 7 d., Anarchija.lt "redaktoriai", savo silpnais maumenėliais nepajėgdami argumentuotai diskutuoti su juos kritikuojančiu Žygeiviu, galų gale neišlaikė ir užblokavo jo IP.

   Prieš tai irgi kelias dienas intensyviai trynė visus Žygeivio pranešimus (palikdami tik kažkokio apsišaukėlio pranešimus).  

   Didieji "laisvės šaukliai" tuoj pat atskleidė savo tikruosius snukius, kai tik Žygeivis ėmė ir "pajudino" jų "dvasinį vadovą" ir, matyt, pagrindinį finansavimo šaltinį - žyduką p. Sergėjų.  :smile89:

   Štai paskutinis įdomus ir turiningas "pokalbis" su vienu Anarchija.lt "raudonuoju" aktyvistu, slapyvardžiu Pliusas (+):


Anarchija.lt prieš Žygeivį :smile84:


Šaltinis - Kruvinas proto užtemimas 1941-ųjų birželį (video)

Komentarai
http://www.anarchija.lt/politika/35399- ... mment35399

+
6Antradienis, 05 Liepa 2011 22:34


     pasiūlymas a.lt administracijai

     Kadangi ponas šunbajoris Šikeivis niekaip nesiliauja copy-paste'inęs savo nacistinių paklodžių, siūlau išmėginti tokį kovos prieš šį nepataisomą trolį metodą:

     jo "paklodes" ne trinti, o redaguoti, paliekant vietoj kiekvienos po kelias eilutes kokių nors irgi copy-paste'inių marazmų su Šikeivio parašu.


     Marazmų turinys galėtų būti pats įvairiausias: nuo sraigių verslo reklamos ir "visų patriotų" agitavimo balsuoti už Agurkicho partiją iki Šikeivio nuotykių Šalčininkų rajone (galima rasti Internete; kiek prisimenu, jau buvo ir a.lt komentaruose) ar kokiame Stambulo gėjų bare aprašymo.

     Galų gale, konkretus turinys ne taip svarbu, galima dėti nors ir paredaguotus sex skelbimus iš Interneto saitų.

     Svarbu, kad tai būtų absoliutūs marazmai, pasirašyti Šikeivio vardu.

     Gal tai pamažu atpratintų šitą kaziolą nuo įpročio čia tuštintis. Nes bliat, jau nervai nebelaiko, kasdien matant jūsų saite jo rudus šūdus.

Žygeivis - Pliusui
7Ketvirtadienis, 07 Liepa 2011 18:58


pasiūlymas a.lt administracijai

jo "paklodes" ne trinti, o redaguoti, paliekant vietoj kiekvienos po kelias eilutes kokių nors irgi copy-paste'inių marazmų su Šikeivio parašu.
-----------------------------

      Proto bokšte ir propagandos genijau, nors tu ir Pliusas, bet nesuvoki, kad tavo pasiūlymas pareikalautų neįveikiamų pastangų Anarchijos.lt "redaktorių" galvelėms - jie gi "per tupi", kad sumąstytų ką nors originalaus. :) :) :)

      O juos "reguliuoja" vienas pakankamai gudrus žydukas - bet gi jis neturi laiko kiekvieną minutę tikrinti, ką aš parašiau - šitą "juodą" darbą dirba įvairūs buki durneliai...

      Taigi, ir toliau šitie besmegeniai trins mano komentarus, nes normaliai ir argumentuotai į juos atsakyti jų pačių maumenėliai per silpni. :)


*************************************************************

    O čia iš mano senesnių komentarų Anarchija.lt svetainėje: :smile66:

Šaltinis - http://www.anarchija.lt/component/conte ... stybe.html

Jonas Kiselis - Pasikartoju
5Ketvirtadienis, 24 kovas 2011 16:38


      Na gerai, pasikartosiu dar kartą, bet visgi man keista, jeigu mano komentaras prieš tai buvęs galėjo dingti lyg niekur nieko ir jo niekas specialiai nepanaikino.

      Taigi. kodėl anarchistams rūpi tik vienintelis genocidas -- Holokaustas?

      Tai jau ne pirmas straipsnis apie jį šioje svetainėje. Tačiau apie jokį kitą genocidą, nei Holodomorą, nei Armėnų, nei Raudonųjų kmerų nei apie dar bet kurį kitą nė vieno straipsnio nėra.

      Pvz, vien pirmojo paminėto metu buvo nužudyta daugiau žmonių nei per Holokaustą.

      Ar vienos tautybės ar etninės grupės iškėlimas aukščiau kitų neprieštarauja anarchizmo idėjoms?

Žygeivis - Atsakau p. Jonui
Ketvirtadienis, 24 kovas 2011 16:50


      Problema tame, kad Anarchija.lt redkolegijoje (ir jai artimų asmenų tarpe) yra keli "idėjiniai holokaustininkai" - ir panašu, kad už tokių straipsnių talpinimą jie gauna labai konkretų materialinį atlygį - interne paieškojęs esu radęs to įrodymų (pačių žydų svetainėse apie tai užsiminta). :(

      Iš armėnų, ar tuo labiau khmerų, jie nieko negauna, todėl ir informacijos nededa.

      Beje, atkreipkite dėmesį, kiek daug straipsnių apie "seks mažumas" ir kaip jos "skriaudžiamos Lietuvoje".

      Deja, ir čia ta pati priežastis, kodėl Anarchija.lt mažai skiriasi nuo Gay.lt (ne be reikalo Gay.lt reklamavo Anarchiją.lt)... :)

      P.S. Nenustebsiu, jei ir šį pranešimą greit ištrins, nes tokia informacija labai jau nervuoja kai kuriuos pseudo "anarchistus". :)

-----------------------------------------------------------------------

P.S. Neapsirikau - tikrai ištrynė šį komentarą. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 10 Lie 2011 16:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2011 02:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Man atrodo, kad tiesiog visiems atsibodo tavo copy-paste'ai, todėl ir įkalė bloką.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2011 15:20 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Man atrodo, kad tiesiog visiems atsibodo tavo copy-paste'ai, todėl ir įkalė bloką.


    O kas gi kaltas, kad jie reguliariai trynė visus mano visai normalius komentarus, kurie mūsų "žydriesiems anarchistams" klaikiai nepatiko (beje, visokių šūdmalių keikimosi visai netrynė - tik dabar kiek apvalė, nes ištrynus mano komentarus, ten tik tokie ir liko :smile89:) ?

    Žinoma, aš ištrintus mano komentarus vėl pakartodavau. :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2011 15:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kad tu per daugybę straipsnių kartoji tas pačias "giesmeles".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2011 15:56 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Kad tu per daugybę straipsnių kartoji tas pačias "giesmeles".


     Šiuo konkrečiu atveju kartojau tą patį pranešimą (tiesa, vis papildydamas :img06: ) toje pat temoje - 1941 m. birželio 23 d, sukilimo. :smile12:  :smile13:

     Tai klaikiai nepatiko ružaviesiems šūdmaliams, ir jie jį ištrindavo per kelias ar kelioliką minučių - lyg specialiai lauktų, kada aš jį pakartosiu (net ir naktį - tyčia paeksperimentavau :smile95: ) (viso pakartojau šitą pranešimą per kokią savaitę toje temoje ar tik ne 18 kartų :smile66: ).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lie 2011 19:00 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
   Na va - mano kritika paveikė: vėl galiu komentuoti Anarchija.lt, tik įdomu ar ilgai?  :img01:

   Ką tik įdėjau komentarą, bet įtariu, kad mūsų "anarchistams" jis nepatiks. :smile89:

Šaltinis - Izraelis: sindikalistiniai metodai veikia!
http://www.anarchija.lt/aktyvizmas/3577 ... mment35779

Žygeivis
2Šeštadienis, 09 Liepa 2011 17:57


     Gera mintis

     Visada sakiau, kad iš žydų reikia mokytis... :)

     Pvz., pas juos problemos su arabais, pas mus - su šūdlenkiais.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007