Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 28 Kov 2024 11:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 00:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žydus jis laiko tauta :smile63: ir laiko juos kaltais už socialdemokratiją, kuri gresia pasauliui pabaiga. :img01:

Šposininkas ir tiek.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Citata :smile63: :
"ten (Lince - mano pastaba) gyvenusių žydų išvaizda europeizavosi ir jie tapo panašūs į žmones." :smile63:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    1. Pastebi, kad jo sutikti žydai niekada nediskutuodavo tvarkingai - tai nueina nuo esmės, tai dar kaip tai išsidirbinėja ir pan.

    Aš irgi tai pastebiu dažnuose diskutantuose. Matyt jie - žydai? :img01:

    2. citata: "kovodamas už žydų išnaikinimą, aš kovoju už dieviškąjį reikalą".

    Visų pirma sutiktų žmonių blogybių negalima pripiršti visiems tos grupės ar tautos (kaip jis juos vadina) žmonėms. Ir todėl naikinimas žmonių yra jau velnio reikalas. Jei jis laikytų žydus ne tauta, jei kovotų tik su žydavimu, t.y. gudravimu, tada, manau, būtų galima suprasti - mes, juk, visi prieš blogį? :smile38:

    Bet perkelti atskirų žmonių kaltes ant tautos (pvz. žydšaudžių ant lietuvių tautos) yra neteisinga, neleistina ir nežmoniška.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 01:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
1. Pastebi, kad jo sutikti žydai niekada nediskutuodavo tvarkingai - tai nueina nuo esmės, tai dar kaip tai išsidirbinėja ir pan.
Aš irgi tai pastebiu dažnuose diskutantuose. Matyt jie - žydai? :img01:
2. citata: "kovodamas už žydų išnaikinimą, aš kovoju už dieviškąjį reikalą".
Visų pirma sutiktų žmonių blogybių negalima pripiršti visiems tos grupės ar tautos (kaip jis juos vadina) žmonėms. Ir todėl naikinimas žmonių yra jau velnio reikalas. Jei jis laikytų žydus ne tauta, jei kovotų tik su žydavimu, t.y. gudravimu, tada, manau, būtų galima suprasti - mes, juk, visi prieš blogį? :smile38:
Bet perkelti atskirų žmonių kaltes ant tautos (pvz. žydšaudžių ant lietuvių tautos) yra neteisinga, neleistina ir nežmoniška.


     Tai nėra citata. Tikroji citata - "Gindamasis nuo žydijos, aš kovoju už Viešpaties darbą."

     Apskritai, esate tikrų tikriausias intelektualinis impotentas, kurio intelektinis pasaulis yra apgailėtinai sterilus.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 01:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
   Tai nėra citata. Tikroji citata - "Gindamasis nuo žydijos, aš kovoju už Viešpaties darbą."
     Apskritai, esate tikrų tikriausias intelektualinis impotentas, kurio intelektinis pasaulis yra apgailėtinai sterilus.

1. Nusišneki: jis rašo - "kovodamas už žydų išnaikinimą, aš kovoju už dievo reikalą".
Išverčiau pažodžiui antrąkart.
2. skaityk tavo numylėtinio Hitlerio pasisakymą apie tokius kaip tu diskutantus: iš esmės pralaimi, tai pradeda visaip išsidirbinėti. Jis tokius vadina žydais.
Geriau nekvailiok - nepadės.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 11:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Legionierius rašė:
   Tai nėra citata. Tikroji citata - "Gindamasis nuo žydijos, aš kovoju už Viešpaties darbą."

     Apskritai, esate tikrų tikriausias intelektualinis impotentas, kurio intelektinis pasaulis yra apgailėtinai sterilus.


1. Nusišneki: jis rašo - "kovodamas už žydų išnaikinimą, aš kovoju už dievo reikalą".

Išverčiau pažodžiui antrąkart.

2. skaityk tavo numylėtinio Hitlerio pasisakymą apie tokius kaip tu diskutantus: iš esmės pralaimi, tai pradeda visaip išsidirbinėti. Jis tokius vadina žydais.

Geriau nekvailiok - nepadės.
:smile38:


      Aš žinau, kad:

      1. Citata, "Gindamasis nuo žydijos, aš kovoju už Viešpaties darbą", yra iš 2 - ojo skyriaus galo ir aš šiuos žodžius žinau nuo 12 metų amžiaus, kai pradėjau tą knygą nagrinėti. Arba nemokate versti, arba žiūrite neteisingą vertimą, arba sąmoningai klastojate tekstą, kad kažką pavaizduoti ir paprovokuoti - kas, tarp kita ko, nėra keista.

      2. Antroji "citata", vėlgi, nėra tikra citata, o tik tamstos iš konteksto išimti kliedesiai. Tačiau aš dabar visą tą ištrauką, į kurią duodate aliuziją, išversiu į Lietuvių kalbą ir pateiksiu apačioje:

      "Kuo daugiau aš su jais ginčijausi, tuo geriau ėmiau pažinti jų dialektiką. Pirmiausia jie remiasi tikėjimu savo priešininko kvailumu. o tada, kai nėra kito kelio, jie patys paprasčiausiai vaidina kvailius. Jei visa tai nepadėdavo - jie apsimesdavo nesuprantantys arba, jeigu jiems būdavo mestas įššūkis, jie skubomis keisdavo temą, cituodavo citatas, kurios, jeigu jas priimdavai, jie staigiai susiedavo su visiškai kitais klausimais ir tada, jei vėl užsipuolami, jie "nusileisdavo" ir apsimesdavo nežinantys apie ką būtent kalbi. Kai tik mėgini užsipulti vieną iš šitų apaštalų, tavo ranka susiduria su slidžia gleive, kuri suskyla ir prabėga pro pirštus, bet kitą akimirką vėl susijungia. Tačiau jei tikrai "smogdavai" vienam iš šių veikėjų taip, kad, stebint publikai, jis negalėtų nesutikti ir jeigu manydavai, kad tai tave atvedė nors vienu žingsniu į priekį, tavo nuostaba būdavo didelė sekančią dieną. Žydas ne tik neprisimindavo praeitos dienos, jis kartodavo tas pačias senas nesąmones lyg nieko iš vis nenutiko ir, jeigu jam su pasipiktinimu metamas įššūkis, vaizduodavo nuostabą; jis nieko neprisimindavo, išskyrus tai, kad praeitą dieną jis neva įrodė savo teiginių teisingumą."

     Kadangi mano vertimas gali nebūti visiškai tikslus, nes šitą paragrafą versti į Lietuvių kalbą labai sunkiai sekėsi man dėl įvairių specifinių žodžių, apačioje pateiksiu originalą iš 2 - ojo Mano Kovos skyriaus 1 - ojo tomo:

    "Je mehr ich dann so mit ihnen stritt, um so mehr lernte ich ihre Dialektik kennen. Erst rechneten sie mit der Dummheit ihres Gegners, um dann, wenn sich ein Ausweg nicht mehr fand, sich selber einfach dumm zu stellen. Nützte alles nicht, so verstanden sie nicht recht oder sprangen, gestellt, augenblicklich auf ein anderes Gebiet über, brachten nun Selbstverständlichkeiten, deren Annahme sie aber sofort wieder auf wesentlich andere Stoffe bezogen, um nun, wieder angefaßt, auszuweichen und nichts Genaues zu wissen. Wo immer man so einen Apostel angriff, umschloß die Hand qualligen Schleim; das quoll einem geteilt durch die Finger, um sich im nächsten Moment schon wieder zusammenzuschließen. Schlug man aber einen wirklich so vernichtend, daß er, von der Umgebung beobachtet, nicht mehr anders als zustimmen konnte, und glaubte man, so wenigstens einen Schritt vorwärtsgekommen zu sein, so war das Erstaunen am nächsten Tag groß. Der Jude wußte nun von gestern nicht mehr das geringste, erzählte seinen alten Unfug wieder weiter, als ob überhaupt nichts vorgefallen wäre, und tat, empört zur Rede gestellt, erstaunt, konnte sich an rein gar nichts erinnern, außer an die doch schon am Vortage bewiesene Richtigkeit seiner Behauptungen."

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 13:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
   Štai, vėl Interne atsirado:
Адольф Гитлер. Моя борьба.
http://der-fuehrer.org/meinkampf/Russisch.htm

Žygeivio įdėta, Legionieriau.
Štai tie žodžiai (antrojo skriaus paskutiniai), kuriuos tu bandai kitaip sakyti:
"борясь за уничтожение еврейства, я борюс за дело божие".
Kur tu čia randi žodį gintis?
Apie diskutuotojus aš perduodu jo mintį, o ne cituoju (ar tu nesupranti ką reiškia žodis citata?)
Be to, patariu atsisakyti visokių kolionių.
Ar tu nemoki žmoniškai kalbėtis?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 14:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Žygeivis rašė:
   Štai, vėl Interne atsirado:
Адольф Гитлер. Моя борьба.
http://der-fuehrer.org/meinkampf/Russisch.htm

Žygeivio įdėta, Legionieriau.
Štai tie žodžiai (antrojo skriaus paskutiniai), kuriuos tu bandai kitaip sakyti:
"борясь за уничтожение еврейства, я борюс за дело божие".
Kur tu čia randi žodį gintis?
Apie diskutuotojus aš perduodu jo mintį, o ne cituoju (ar tu nesupranti ką reiškia žodis citata?)
Be to, patariu atsisakyti visokių kolionių.
Ar tu nemoki žmoniškai kalbėtis?


Pateikiu citatą originalo kalba:

"Indem ich mich des Juden erwehre, kämpfe ich für das Werk des Herrn."

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Ir kur čia žodis gintis? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Ir kur čia žodis gintis? :img01:


     Tai priklauso nuo vertimo, galima versti "gintis", galima versti "priešintis" (geresnis variantas, tikriausiai, būtų "priešintis", tačiau daugelyje vertimų naudojama "gintis").

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Prašau kalbėti konkrečiai: ar yra žodis gintis? Nėra. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 14:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Prašau kalbėti konkrečiai: ar yra žodis gintis? Nėra. :smile38:


Nėra žodžio "naikinti", yra žodis PRIEŠINTIS/GINTIS, priklausomai nuo to, kaip bus VERČIAMA, kadangi tai yra labai specifiškas vokiškas žodis.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Latviai (ten pat yra) tą patį sakinį verčia lygiai taip pat kaip ir rusai (tikrinau su internetiniu vertėju) - nėra jokių žodžių gintis, priešintis ir pan. Vienžo, jis ne gintis rengėsi, o pulti (kovoti).
Nebesuk galvos niekais.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 07 Spa 2009 23:09
Pranešimai: 428
Miestas: Vilnius
tikras lietuvis rašė:
Latviai (ten pat yra) tą patį sakinį verčia lygiai taip pat kaip ir rusai (tikrinau su internetiniu vertėju) - nėra jokių žodžių gintis, priešintis ir pan.


Internetinis vertėjas dažnai klysta, o šiaip mėginkite į anglų kalbą - tai yra germaniška kalba, žymiai panašesnė į vokiečių, negu latvių ar Lietuvių kalbos.

_________________
"Nacionalizmas yra dvasinė revoliucija." - Horia Sima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Latvių aš ir pats kiek tai suprantu, taip, kad man latvių nėra neaiški. Vertėją pasitelkiau tik pasitikslinimui.
Tas pats ir anglų variante: rašo aiškiai  - prieš žydus  (against the Jew).
Visas sakinys: In standing guard against the Jew I am defending the handiwork the Lord.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 13 Gru 2010 15:38. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 15:31 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27008
Miestas: Ignalina
   Dėl vertimų iš vokiečių kalbos klauskite Juozą Prasauską - jis laisvai kalba ir skaito vokiškai, reguliariai su jais bendrauja. :smile66:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 15:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Nėra ko čia beburti - reikalas yra aiškus.
Tuo labiau, kad ir knyga vadinasi - mano kova. Ne gynyba.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
tikras lietuvis rašė:
Tuo labiau, kad ir knyga vadinasi - mano kova. Ne gynyba.

Čia topas. :img02: Tenka pripažint, tikras lietuvi, kad kartais humoro jausmą tikrai turi. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2010 20:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Bičiulis rašė:
Tenka pripažint, tikras lietuvi, kad kartais humoro jausmą tikrai turi.

     Aš tik tuo norėjau pasakyti, kad pavadinime tarsi ir yra raktinis arba pagrindinis knygos minties žodis, kuris ir atspindi knygos ir nagrinėto sakinio esmę.

     Visai pritariu Adoliui, kad "žydai" turi (ar turėjo) polinkį spiestis, padėti vienas kitam, varyti bendrą savanaudišką politiką ir pan. Netgi esu girdėjęs tokį pasakojimą kaip smetonmečiu vienas ūkininkėlis, pamanęs, kad artimiau gyvenęs žydas už parduodamus grūdus mokės mažiau, nei toliau gyvenęs, nuvežė pas tą tolimesnį, bet tas neėmė, o paskui nebeėmė ir tas artimasis.

      Su "žydais" dėl panašių dalykų konfliktavo nemaža dalis ir senųjų lietuvių visuomenės visuomenės veikėjų.

      Ką tai sako - kad sutiktieji nebuvo iš geriausių. Betgi vėl - apibendrinti negalima, nes nors vieną gerą visada rasi (todėl nagrinėjamos knygos esminė mintis yra klaidinga).

      Kad ir mano mamos pasakotas atvejis apie dešimtmetį judėjų (tėtis buvo gydytojas) vaiką, vardu Bobis (pilnas vardas, matyt, buvo Robertas) Pasvalio raj. Vaškų mstl. Jis specialiai norėjo mokytis ir ėjo į lietuvių mokyklą, nenorėjo mokytis žydų mokykloje (sakė - man nepatinka kaip jūs armazuojate :img01: ). Jis mokėsi geriausiai, buvo labai gabus, gero būdo ir viso miestelio numylėtinis.

     Ir štai atėjo žydų sušaudymo valanda. Kažkodėl, prieš sušaudant, leido Bobiui pasisakyti (kitiems judėjams liepė eiti išpažinties). Tada jau jo tėvą buvo nušovę.

     Štai jo žodžiai: "saulutė šviečia, paukšteliai čiulba, žolytė žaliuoja - visi nori gyventi. Ir mes norime gyventi."

     Tuo momentu nušovė jo mamą.

     Tada jis pasakė: "mano tėvelį nušovėt, nušovėte mamytę - šaukite ir mane".

      Kažkodėl manau, kad ir tie šaudytojai jį norėjo kaip tai išgelbėti.
      Va, tas pavyzdys rodo, kad gerų žmonių būna visose pusėse ir visiems atskirų žmonių kalčių niekaip pripaišyti nevalia.

      Taip dėl atskirų, žydšaudystėm užsiėmusių, negalima kaltės primesti visai lietuvių tautai.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Bal 2011 02:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Legionierius rašė:
Pateikiu citatą originalo kalba:
"Indem ich mich des Juden erwehre, kämpfe ich für das Werk des Herrn."

Pabandžiau išversti pirmą sakinio dalį ne literatūriškai, o pažodžiui:
1. iš vokiečių
- tuo metu kada aš ginuosi nuo žydo;
2. iš anglų
- stovėdamas savęs sargyboje prieš žydą.

Dabar pasižiūrim rusišką vertimą:
борясь за уничтожение еврейства. Šis vertimas aiškiai neatitinka parašyto teksto prasmės.

Gal būt galima padaryti tokį  jau viso to sakinio literatūrinį vertimą:
kovodamas prieš žydavimą, aš atlieku dievo misiją.

Dabar paaiškinu kodėl taip išverčiu:
1. tekste nėra, vis tik, aiškiai išreikšto siekio naikinti kokią tai žmonių grupę (jo pasisakymuose iš viso nėra kalbama apie naikinimą, o tai greičiausiai reiškia, kad siekis buvo išstumti tokį nepageidautiną sluoksnį, kuris nesiintegruoja:"Однако конечной целью должно быть полное и бескомпромиссное изъятие евреев" http://www.bbc.co.uk/russian/society/20 ... tter.shtml , t.y., panašu, jo siekis buvo tas pats kaip ir visų iki tol Europos valstybių, kurios dėl to paties vydavo žydus iš savo valstybių - pradedant Anglija 1290m., tame tarpe Ispanija 1492m. ir Lietuva 1495m., ir baigiant 1742m. Rusija, pvz.) ;
2. еврейство, mano žiniomis, gali reikšti žydiją, o gali -  žydavimą, nes žodis  еврействовать  (žyduoti - apie šį žodį: Еврейские общины не сплошь состояли из одних только евреев по племени; к ним принадлежали или, по крайней мере, примыкали также и еврействующие , т. е. язычники, принявшие в большей или меньшей мере еврейский закон http://enc-dic.com/brokgause/Hristianstvo-36617.html ) yra išvestinis iš žodžio еврейство; Taigi prie minties atvedė rusiškojo vertimo autorius;
3. siekia kovoti ne su kokiu tai žydu (parašyta vienaskaita, o ne daugiskaita) aplamai, nes tokio nebūna (todėl sakinyje žodis žydas reikštų kažko įvaizdį, gal, pvz., jis turi omenyje žydą kaip blogio įvaizdį, kas atitiktų rusiško žodžio жид = blogas žmogus reikšmei?), o su žydavimu, t.y. užsiėmimu, kuris jam netinka. Žydavimo, kaip žinia, esmė yra gudravimas, ką iliustruoja nuo senų senovės egzistuojantys tokie lietuviški liaudies posakiai: Baltasis žydas, žmogui - ne žydui ir pan., - daugiau lkz.lt;
4. Сitata: "Antradienį sakydamas kalbą B.Netanyahu pareiškė, kad Hitleris neplanavo naikinti žydų, kol 1941 metais nesusitiko su palestiniečių nacionalistu Jeruzalės didžiuoju muftijumi Haj Aminu al Husseiniu.
„Tuo metu Hitleris nenorėjo naikinti žydų. Jis norėjo žydus ištremti“, – sakė B.Netanyahu kalbėdamas Pasaulio sionistų kongrese.
„Tuo metu Hajas Aminas al Husseini nuvyko pas Hitlerį ir pasakė: „Jeigu juos ištremsite, jie visi atkeliaus čionai.“ „Taigi, ką turėčiau su jais daryti?“ – paklausė jis (Hitleris). Jis (muftijus) atsakė: „Sudeginkit juos“,“ – citavo premjeras". http://pasaulis.lrytas.lt/ivykiai/b-net ... itleri.htm
5. Stalino kova su žydais, pasibaigusi jo mirtimi:
http://uznai-pravdu.com/viewtopic.php?f ... 92158db2c2
http://uznai-pravdu.com/viewtopic.php?f ... c2&start=7
6. rusišką vertimą, kaip man pranešė vienas forumietis, padarė koks tai neobjektyvus, t.y. suinteresuotas suklaidinti, žydas.

Išvada: toks A.Hitlerio teiginys, turint omenyje tam tikrą tokio gudravimo žalą, yra kaip ir suprantamas, ir šiame sakinyje nėra, vis tik, pasakyta apie tikslą žudyti žmones.

http://ru.wikipedia.org/wiki/Еврейство
ta pati nuoroda:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0% ... 0%B2%D0%BE

http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=44655265

http://www.zman.com/news/2012/07/08/130223.html
Nuoroda apie tai, kad buvęs musulmonas ir homoseksualistas tapo žydu ir rabinu.
Бывший мусульманин иранского происхождения и гей станет нью-йоркским раввином
iosifgvozd8/17/12 01:12 amPrevious Entry Share Next Entry
25 августа 2012 года в Нью-Йорке состоится уникальное событие в истории иудаизма. Дарио Хантер, молодой адвокат иранского происхождения окажется первым мусульманином, ставшим раввином. Мало того, он еще и гомосексуал, что увеличивает его шансы войти в книгу Гиннеса. Церемония его превращения в раввина пройдет в Нью-Йорке. Дарио вырос в семье иранца и афро-американки. В прошлом году он приехал в Израиль, чтобы выучиться на раввина.
Его еврейский наставник отдает себе отчет, что мусульманское прошлое раввина будет многих смущать, но , по его мнению, плюрализм истоков прекрасно вписывается в еврейский универсализм». «Я не думаю, что еврейский народ исключительный избранник для общения с Богом – у Бога нет любимчиков», цитирует учителя Дарио Хантера франкоязычное агентство JSSNews. Авторы заметки не поясняют, к какому течению иудаизма принадлежат учитель и будущий раввин-гомосексуал-иранец. Вероятно, не к ортодоксальному.
http://iosifgvozd.livejournal.com/51256.html


http://toldot.ru/urava/ask/urava_1546.html

http://www.dazzle.ru/spec/psg.shtml
http://dalas.ru/showthread.php?t=12333
ПРОИСХОЖДЕНИЕ СЛОВА «ЖИД»
генерал Соломон Абрамович Коган, отрывок
borzoi.dvo.ru/elib/klimg002/00000024.htm
А вот происхождение слова «жид», которое евреи так не любят. Оказывается, это древнееврейское слово, которое употребляется даже в Талмуде:
«Никогда не прикасайся к жиду (член) или шмора (член), когда мочишься - это первый талмудический закон воспитания детей» («Тохарот, Ниддах», стр. 128).
- У Эдвардса стоит «жид (пизл)», а редкое английское слово «пизл» вы найдете только в самом большом словаре Вебстера, где оно означает «половой член животных».
- В принципе, древнееврейское слово «жид» это то же, что на современном еврейском жаргоне «шмок» или «потц», а по-русски «х…». А в более точном переводе, если покопаться во всех этих талмудических премудростях, слово «жид» относится к животным, то есть вроде «х… собачий».
- Видимо, когда-то хорошие евреи ругали плохих евреев «жидами». А соседи-гои услышали, как евреи ругаются между собой, и переняли это слово у евреев, не зная, что это такое. Ну и стали обзывать всех евреев «жидами». Ведь в других языках до сих пор евреев называют юде - по-немецки, жуиф - по-французски и т. д.
- В Польше и на Украине, где жило наибольшее количество евреев, для них нет другого слова, как «жид». Поэтому там даже сами евреи вынуждены были называть себя «жидами».

http://dal.sci-lib.com/word007926.html

http://toldot.ru/urava/ask/urava_4413.html
Источник слова "еврей" – ивритское слово "иври" (עברי), с тем же значением. Первый раз слово "иври" появляется в Танахе, когда речь идёт об Аврааме (Берешит 14:13). Поясняет мидраш (Берешит Раба), что Авраам назван так, поскольку весь мир находится – по своим мнениям и взгляду на жизнь – с одной стороны, а Авраам – с другой ("сторона" – эвер).

Евреи - секта
https://www.youtube.com/watch?v=3zhumnleSmY
Армяне - вторые евреи
https://www.youtube.com/watch?v=ON8lt9Wvahs
Армяне - запасные евреи
https://www.youtube.com/watch?v=6eX-dQ34PAA
Армения - Земля Ноя
https://www.youtube.com/watch?v=ygoqL-t5Sxg
ХАЛДЕ́И
В библейской генеалогии Кесед — сын брата Авраама, Нахора, однако о семействе Авраама говорится, что оно прибыло из Ур Касдим (Ура Халдейского; Быт. 11:28, 31; 15:7). Память о кочевом образе жизни халдеев сохранилась в книге Иова 1:17, где они обрисованы как грабители, нападающие на поселения.
http://www.eleven.co.il/article/14419

http://www.pseudology.org/Jews_of_Russia/index.htm

http://www.newswe.com/index.php?go=Page ... ew&id=3180
(К еврейскому вопросу Карла Маркса)
Философия освобождения от еврейства
https://www.marxists.org/russkij/marx/1844/jewish.htm
К. Маркс
К ЕВРЕЙСКОМУ ВОПРОСУ
Citata: "Эмансипация евреев в ее конечном значении есть эмансипация человечества от еврейства (11). Еврей уже эмансипировал себя еврейским способом". - K.Markso žodžiai.
Paaiškinimas: 11. Маркс имеет в виду эмансипацию человечества от торгашества, от власти денег. Употребление слова "еврейство" ("Judentum") в смысле торгашества связано здесь у Маркса с тем, что в немецком языке слово "Jude", кроме своего основного значения - "еврей", "иудей", употреблялось также и в смысле "ростовщик", "торгаш". - Ред".

Citata: "По идее политическая власть возвышается над денежной властью, на деле она стала ее рабыней» (К.Маркс и Ф.Энгельс. Собр. Соч., т. 1, с. 409).
«Стихийный марксист» Адольф Гитлер попытался «решить» это противоречие, лишив евреев Германии и других европейских стран права участвовать в какой-либо форме в жизни государства, а затем, лишив их права на жизнь. Он проиграл в первую очередь потому, что не понял главного - глобального характера еврейства".
https://pub.wikireading.ru/79292 Маркс и его труд «К еврейскому вопросу»

http://mokslas.delfi.lt/mokslas/europos ... d=60454741
E.Elhaikas nustatė, jog Europos žydai turi paveldėtų požymių, aiškiai susijusių su Kaukazu, tačiau taip pat su Artimaisiais Rytais, nors jų tokių buvo mažiau.
Mokslininkas teigia, kad šio tyrimo rezultatai aiškiai pagrindžia alternatyvią prielaidą, vadinamą chazarų hipoteze.
Pagal ją Rytų Europos žydai yra kilę iš chazarų - mišrios kilmės tiurkų klanų, apsigyvenusių Kaukaze mūsų eros pirmaisiais šimtmečiais. Ši tauta buvo veikiama Palestinos žydų ir priėmė judaizmą VIII amžiuje.
Judėjai chazarai sukūrė klestinčią imperiją, į kurią atvyko žydų iš Mesopotamijos ir Bizantijos imperijos.

Marksistai.lt – antibolševikinis, antisovietinis, šiuolaikinio marksizmo portalas
Straipsnis: "Nacionalizmo kritika", autorius Mefisto
http://marksistai.lt/skaityti/mefisto-n ... mo-kritika
Archyvinis išrašas: http://www.archive-lt-2012.com/lt/m/201 ... sistai-lt/

Dar viena diskusija, ką reiškia žodis žydas ir ar egzistuoja žydų tauta
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=78&t=5384

http://lib.com.ua/books/6/578n11.html
Citata: "Уже в повседневном общении с моими товарищами по постройке меня часто
поражало то хамелеонство, с которым они по одному и тому же вопросу выс-
казывали совершенно разные мнения иногда на протяжении нескольких дней и
даже нескольких часов. Мне трудно было понять, каким образом люди, кото-
рые с глазу на глаз высказывают довольно рассудительные взгляды, внезап-
но теряют свои убеждения как только они оказываются в кругу массы. Часто
я приходил в отчаяние. Иногда после нескольких часов мне казалось, что я
переубедил на этот раз того или другого из них, что мне наконец удалось
сломить лед и доказать им нелепость того или иного взгляда. Едва успевал
я порадоваться своей победе, как на следующий же день к моему горю при-
ходилось начинать сначала. Все было напрасно. Как раскачивающийся маят-
ник возвращается к своей исходной точке, так и они возвращались к своим
прежним нелепым взглядам".

С другой стороны, Ленин, как и Сталин, не считал евреев единой нацией, из-за отсутствия у евреев общности территории и языка. Идею единой еврейской нации Ленин называл «сионистской, совершенно ложной и реакционной по своей сущности». Сионизм Ленин считал ещё более вредным, чем антисемитизм, поскольку сионизм по мнению Ленина отвлекал от революционной борьбы широкие слои культурного еврейского пролетариата, а антисемитизм привлекал только тёмные и некультурные элементы русского населения. Достаточно негативно Ленин высказывался о тех, кто выдвигал лозунг о еврейской национальной культуре («враг пролетариата», «пособник раввинов и буржуа»). Путём решения еврейской проблемы Ленин считал добровольную ассимиляцию.
http://cyclowiki.org/wiki/%D0%9B%D0%B5% ... 0%B5%D0%B8
Ta pati nuoroda:
http://cyclowiki.org./wiki/Ленин_и_евреи

В своей книге "Антисемитизм в древнем мире. Попытки объяснения его в науке и его причины" (Петроград, 1922 год) профессор древней истории Соломон Лурье писал: "... Если везде, где только ни появляются евреи, тотчас вспыхивает и антисемитизм (Mommsen, Rom. Gesch. V, 519), и если антисемитизм есть совершенно "своеобразное явление", не имеющее никаких параллелей в отношении греков и римлян к другим национальным группам (Wilcken, Zum alex. Antisemitismus, 783), то, очевидно, следует искать причину антисемитизма в самих евреях. (...) Как я уже сказал, я определенно примыкаю к той группе ученых, которые, исходя хотя бы из одного того, что везде, где только ни появляются евреи, вспыхивает и антисемитизм, делают вывод, что антисемитизм возник не вследствие каких-либо временных или случайных причин, а вследствие тех или иных свойств, постоянно соприсущих еврейскому народу. Поэтому необходимо отвергнуть объяснение антисемитизма случайными экономическими, религиозными или политическими конъюнктурами".
http://www.xpomo.com/ruskolan/liter/jew.htm

"Многие высшие чины Третьего Рейха были евреями"
"Особо Шонфельд обращает внимание на заявление Вейцмана, сделанное им еще в 1937 году: «Я задаю вопрос: «Способны ли вы переселить шесть миллионов евреев в Палестину?» Я отвечаю: «Нет». Из трагической пропасти я хочу спасти два миллиона молодых... А старые должны исчезнуть... Они - пыль, экономическая и духовная пыль в жестоком мире... Лишь молодая ветвь будет жить». Shonfeld М. The Holocaust Victims Accuse. Documents and Testimony on Jewish War Criminals. N.-Y., 1977. P. 25".
http://forum-msk.org/material/society/955884.html
https://www.youtube.com/watch?v=le9VeBoNvkU

http://www.lndp.lt/diskusijos/viewtopic ... 78&t=10409
Apie sąvokas per taip vadinamų žydų nesamą tautiškumą

http://www.lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=51&t=4379
Saliamonas Vaintraubas: Dabartiniai žydai yra daugiausiai prisitaikėlių, fašistų palikuonys


Nuo senų senovės buvo suprastas žydų pavojingumas ir juos buvo bandoma visokiais būdais riktinti:
http://www.lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=64&t=432

"Vakarų Europos žydai, viduramžiais gyvenę kvartaluose, naujaisiais laikais pateko į labiau juos ribojantį ir varžantį getą. Jo prototipu tapo ir bendrinį pavadinimą tokiai žydų gyvenimo miestuose formai suteikė 1516 m. Venecijos miestiečių sprendimas vienoje miesto saloje suformuoti žydų atskirtį užtikrinančią dalį, kuri tapo vienintele jiems leistina vieta gyventi mieste.
LDK miestiečiai taip pat bandė riboti žydų sklaidą miestuose, geto idėja, kaip priemonė suvaldyti žydų ekonominę konkurenciją, jiems atrodė tinkama ir siektina.
Miestiečiai skųsdamiesi išsakydavo standartinius argumentus: žydai kuriasi reprezentacinėse ir verslui patraukliausiose gatvėse, smukdo miestiečių ekonominę veiklą ir kenkia krikščionims.
Bandydami riboti žydų pasklidimą miestiečiai nebuvo išradingi. Pamažu išsiskyrė universalūs žydų gyvenamosios erdvės mieste ribojimo būdai: nustatoma mieste žydams priklausančių sklypų kvota, miesto ir žydų bendruomenės susitarimo metu esanti žydų sklaidos būklė mieste fiksuojama kaip ateityje nekisianti, draudžiama žydams gyventi ir verslauti pagrindinėse gatvėse ir turgaus aikštėje".
http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyva ... 4300?cf=df

"Lie­tu­vo­je vy­rau­ja nuo­mo­nė, kad Lie­tu­vos ka­rai­mai yra ne­di­de­lės tiur­kų kil­mės gen­ties cha­za­rų pa­li­kuo­nys su ka­rai­tų ti­kė­ji­mu kaip at­ski­ra re­li­gi­ja, tu­rin­čia sa­va­ran­kiš­kas dog­mas, tra­di­ci­jas ir dva­si­nę hie­rar­chi­ją.
Ka­raiz­mo prin­ci­pą su­da­ro Se­no­jo Tes­ta­men­to in­di­vi­dua­lus in­terp­re­ta­vi­mas ne­prik­lau­so­mai nuo au­to­ri­te­tų. Net­gi re­li­gi­nė­se šven­tė­se ka­rai­mams daug svar­biau tau­ti­nis pa­pro­ti­nis mo­men­tas, ku­ria­me la­bai ryš­kiai iš­reikš­tas tiur­kiš­ka­sis pra­das.
Nė­ra vie­na­reikš­mio at­sa­ky­mo, ką ga­lė­tų reikš­ti pa­ts žo­dis ka­rai­mai, nuo ko jis ki­lęs: ar tai re­li­gi­nė gru­pė, iš­pa­žįs­tan­ti ka­raiz­mą, su­for­ma­vo et­ni­nę gru­pę – ka­rai­mus ar at­virkš­čiai, tiur­kų kil­mės gen­tis iš Kry­mo priė­mė ka­raiz­mą, tuo me­tu lai­ky­tą nuo ju­daiz­mo at­ski­lu­sia sek­ta.
Aust­ri­jos im­pe­ra­to­rė Ma­ri­ja Te­re­sė 1774 me­tais sa­vo raš­tu su­tei­kė ka­rai­tams ly­gias tei­ses su krikš­čio­ni­mis už jų „pa­vyz­din­gai do­rą cha­rak­te­rį" ir, kad jie be­veik vi­si buvo ūki­nin­kai, žem­dir­biai ar dar­ži­nin­kai. (Žy­dai to ne­tu­rė­jo jo­kio­je vals­ty­bė­je ir jų pa­grin­di­nis vers­las bu­vo su­si­jęs su pi­ni­gais, kas tuo me­tu lai­ky­ta ne­gar­bin­gais už­siė­mi­mais.)
Ru­si­jos im­pe­ri­jo­je ka­rai­tai iš­si­rei­ka­la­vo pa­na­šias tei­ses, t. y. 1795 me­tais im­pe­ra­to­rė Je­ka­te­ri­na II at­lei­do ka­rai­mus nuo dvi­gu­bų mo­kes­čių, už­dė­tų žy­dams, jiems leis­ta įsi­gy­ti že­mės".
http://www.skrastas.lt/?data=2014-08-16 ... 1408027777
Pastarasis pavyzdys, rodydamas karaimų teigiamus skirtumus nuo žydų, kartu rodo žydų, kaip sluoksnio, minusus.

Pasaulinio masto visų laikų įžymybės (B.Franklinas, Ciceronas, Tacitas, Kantas ir kt.) apie žydus:
http://vk.com/album39812018_113372739
Pvz., Getė:
"jų tikyba juos nukreipia tam, kad apvaginėti kitus".

Šlomas Zandas - Tel avivo universiteto profesorius: žydų tauta, kaip ir rusų, pvz., buvo išrasta 19a.
Религии долговечнее наций, а современный еврейский народ был "изобретен" в XIX веке и состоит из потомков жителей Африки, Европы и России, принявших в разное время иудаизм, заявил профессор истории Тель-авивского университета Шломо Занд во вторник на презентации русскоязычного издания своего бестселлера "Кто и как изобрел еврейский народ".
Книга, как сказано в аннотации, разрушает "статус-кво еврейской национальной историографии" - опираясь на труды историков разных стран и народов XIX-XX веков, ее автор доказал, что привычные представления о "вечном народе" - это миф.
http://newsland.com/news/detail/id/482750/
http://www.sedmitza.ru/text/1080214.html

Žydų tauta - mitas?
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=78&t=2848
В 1787 году при посещении Екатериной II города Шклов во время поездки на юг по протекции князя Потёмкина ею был принят Иошуа Цейтлин с прошением от шкловских иудеев о прекращении употребления в официальных документах унизительного для них слова «жиды». Екатерина дала согласие на это, предписав использовать в официальных бумагах Российской империи только слово «евреи
https://ru.wikipedia.org/wiki/Жид

"Daugelis kalba apie žydų istoriją, bet kas yra žydai? Vieni kilo iš chazarų, kiti atėjo iš Ispanijos, Graikijos, dar kiti su Aleksandru Makedoniečiu".
Kas tokie yra žydai?
"Kas tie žmonės? Abraomo palikuoniai? Tačiau tai paaiškina tik mažą dalelę istorijos. Abraomo istorija yra atsivertimo istorija. Tai nebuvo gentis. Tai žmonės, kurie atsivertė, įtikėjo".
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=78&t=2636

Įdomi nuoroda apie judėjų ir krikščionybės giminystę:
"Подобное же отношение установилось к нарождавшемуся христианству: обратившийся в христианство неЕВРЕЙ не считался евреем, в то время как ЕВРЕЙ, принявший христианство (см. Иудеохристиане), продолжал, в основном, рассматриваться как ЕВРЕЙ согласно правилу: «Еврей, даже согрешив, остается евреем» (Санх. 44а), хотя в других отношениях (главным образом правовых) он не считался евреем (Кид. 18а; Гит. 44а; Ав. Зар. 34а). В 66 г. н. э., в начале ЕВРЕЙского антиримского восстания, иудеохристиане покинули Иерусалим и переселились в Пеллу. Этот акт положил начало разрыву между иудаизмом и христианством. "
http://www.eleven.co.il/?mode=article&i ... 2%D0%C5%C9

Жидови́н (от Жид) — богатырь из русского эпоса, враг и поединщик Ильи Муромца, герой былины «Илья Муромец и Жидовин». По сюжету былины, неизвестный всадник проехал из земли из Жидовской мимо богатырской заставы в Цыцарской (Цуцорской?) степи. Богатыри решаются на погоню. Выбор падает на есаула Добрыню, поскольку Гришка боярский сын, Васька Догополый и Алёша Попович недостаточно хороши для погони — один хвастлив, другой неповоротлив, а третий корыстен. Однако, увидев всадника, Добрыня Никитич уехал на заставу богатырскую. Только атаман Илья Муромец решается на схватку с неизвестным всадником. Сначала поединщики сражаются на копьях, потом на палицах, а затем в рукопашную. Только одолев противника Илья узнает, что его враг — это «у Жидовинихи, сын Жидовин». Илья отрубает ему голову.
По мнению ряда исследователей[1], отражает борьбу русского государства с Хазарией (где жили иудеи, на Руси называемые жидами). Другими персонажами «хазарского» происхождения в русской литературе были Михайло Козарин и хан Ратмир из пушкинского «Руслана и Людмилы».
https://ru.wikipedia.org/wiki/Жидовин
Pastaroji nuoroda rodo, kad rusuose blogiečiai nuo seno buvo įvardijami žydais.

"Жид - не обязательно еврей":
https://www.youtube.com/watch?v=QS0V9ojxJcE

Отличие еврея от жида. Священник Максим Каскун
https://www.youtube.com/watch?v=ODhydcWhg5c

Skirkime jehudimus ir judėjus nuo žydų:
http://litalita.com

У евреев понятия национального и религиозного совпадают, они тождественны и неразделимы! Поэтому евреи, не народ как все народы мира. Посудите сами. Есть ли русская религия? Нет! Есть ли христианская национальность? Нет!
https://www.youtube.com/watch?v=8uUX7-kPknk

Кто из евреев нарушит еврейский закон, тот уже не еврей
https://www.youtube.com/watch?v=QG0lpANZYxM
Iš tautos niekaip nepašalinsi, o tai rodo, kad jie (ivrim'ai arba евреи ir, tuo labiau, žydai - ne tauta

Iki 1951m. Izraelis neminėjo tokio reiškinio kaip holokaustas, o ortodoksai jo nepripažįsta iki šiol:
http://www.youtube.com/watch?v=27homnOtO-k
Išvada: tai yra žydomasonų išmįslas tikslu pasipelnyti.
Daugybė žydų (jų tarpe Dzeržinskis) buvo KGB'istai.
https://www.youtube.com/watch?v=H1eYDTZwnPk
Истинное лицо Жидов, их ненавидят даже евреи
https://www.youtube.com/watch?v=rXopLcuHyZg
Еврейский погром в Министерстве госбезопасности СССР в 1951 году - Кем были эти сотрудники сталинской "охранки"?
https://www.youtube.com/watch?v=H1eYDTZwnPk
Žydų nusikaltimai Rasiejoje:
https://www.youtube.com/watch?v=oSi6DdSIWP8
https://www.youtube.com/watch?v=RcxdgYyrExQ#t=6.745668
Оказывается, Гитлер был евреем ( https://www.youtube.com/watch?v=qDgqtFCKbmQ ), а в германской армии во время второй мировой войны служило 150 тысяч евреев. Но каких же евреев тогда преследовали и уничтожали фашисты? Узнайте из этого ролика.
https://www.youtube.com/watch?v=Z5G1vG5 ... MFbGAFHALQ
Нацистов полностью финансировали евреи.
https://www.youtube.com/watch?v=n12vl7I3sB4
Žydai - ne semitai, nes absoliuti dauguma jų - iš chazarų, o senųjų izraelitų palikuonių tarp jų nėra
https://www.youtube.com/watch?v=fhNkoVL ... tml5=False
Голубоглазые евреи-блондины.
https://www.youtube.com/watch?v=pEFSMwajJSc
Как Сталин определил суть евреев
https://www.youtube.com/watch?v=XNNoWgP7wsU

Paskelbta 2016-01-02
0:33 - Сталин был евреем и педераст - сообщает Бнай Брит Мэсэнджэр - центр еврейского мирового масонства
2:16 - мать и сын Сталина были рыжими (что зачастую встречается у евреев)
https://www.youtube.com/watch?v=RHwcK-XElcc
https://www.youtube.com/watch?v=maTCXGCmo1s
https://www.youtube.com/watch?v=EfRYuCa9ETM
Мать Сталина - осетинская еврейка. Отец - Пржвальский. Мать Сталина имела рыжий цвет волос.
https://www.youtube.com/watch?v=JKrSu4kiFu8

Jehudimų kilmė ta pati kaip ir arabų:
https://www.youtube.com/watch?v=FebF3yZ0FHU
Apie naikinimą:
В. В. Пякин_Почему Гитлер устроил ХОЛОКОСТ евреев?
https://www.youtube.com/watch?v=3MVI5OAsgvo
Откуда взялись жиды:
https://www.youtube.com/watch?v=hJzTGKQON2k
ПРАВДА и Факты, которые тщательно скрываются:
https://www.youtube.com/watch?v=6gq7iaCRr3w
O štai ką pasakė pasaulio supersunkaus svorio bokso čempionas Taisonas Furis:
„Pasikeisiu lytį ir galėsite mane vadinti Tysina. Jūs manote, kad tai normalu? Transseksualai yra gamtos klaidos. Palaukite dar dešimt metų ir galėsite užsiimti lytiniais santykiais su savo šunimis ir katėmis. Valstybė greitai tai įteisins. Mums visiems plauna smegenis ir prie to labiausiai prisideda žydai. Pasižiūrėkite, kam priklauso visi bankai, televizijos stotys ir žiniasklaida. Viskas žydų rankose.“
http://www.sportas.lt/naujiena/207853/v ... a-hitleris
За что во всем мире ненавидят евреев
https://www.youtube.com/watch?v=WDYW84zcAOU
Истинное лицо Жидов, их ненавидят даже евреи
https://www.youtube.com/watch?v=rXopLcuHyZg
Вечный жид(Фильм, Германия 1940 год)
https://www.youtube.com/watch?v=OCwTjXYCUTE
Жидовствующие
http://www.eleven.co.il/?mode=article&i ... =%C6%C8%C4
ЧТО ОЗНАЧАЕТ СЛОВО "ЖИД" В РУССКОЙ ПРАВОСЛАВНОЙ ТРАДИЦИИ?
http://www.ic-xc-nika.ru/texts/Alexandr ... zhidy.html

Michael43
А что такое "выжили"? Если бы мои родители ассимилировались и стали бы русскими например, я бы что, не родился бы у них? И как бы они стали русскими? Как татаромонголы в свое время? И откуда взялась национальность "американец" например или "палестинец"? Боюсь что среди нас живут и потомки арамейцев, филистимлян или ацтеков. Просто они об этом не догадываются. Они же вымерли! А Вы не задумывались, над тем, почему мы в Израиле называемся иегудим, а вроссси - евреями? и почему мы, иегудим, говорим на ИВРИТЕ? И откуда взялись эти названия? И какой национальности был праотец Авраам, до того как принял иудаизм? Национальность ИМХО это условность, которую люди сами себе придумали и пестуют. И евреи как раз это и доказывают тем, что еврейство можно принять или отказаться от него. Русский, принявший ислам где нибудь в Афганистане или в Чечне, остается русским. Он такой же блондин с голубыми глазами, и папа с мамой у него такие же русские. Он просто меняет вероисповедание. А вот еврей, принявший христианство почему то перестает быть евреем. У него что, форма носа меняется? Нет. Просто мы все смешали в одну кучу. Вероисповедание, национальность и гражданство. Он перестал быть Иегуди (т.е. избранным (ивр)). Но ибри (пришелец (ивр.)потому, что именно так (ибрим - от слова лаавор (корень עבר) называли наших предков, когда они пришли в из за Эфрата в эти места, где жили филистимляне.) он остался. И от этого ему никогда не "оттделаться". Таким образом, человек может быть евреем (ибри) по национальности, Иудеем по вере и израильтянином по гражданству. Так почему же у меня в т.з. записано "иегуди", если я неверующий? Почему не написать "ле ло дат" например? И почему у моей жены записано "ле ло леом" (без национальности), хотя она русская? Так что такое выжить? Сохранить свою культуру? А если не сохранить? А принять другую? А может она даже более "культурная"? И зависит ли это от смешанных браков? Или может от моего личного желания? Кто может заставить меня забыть своих предков? Только я сам! Народы "вымерли" потому что забыли свои традиции. Но почему они их забыли? Может потому, что приняли другие? Приняли тот же иудаизм вместо язычества. И как много они от этого проиграли? Или выиграли? Так нужно ли "выживать" цепляясь за старое, или лучше "вымереть" продвинувшись к новому?
http://base.ijc.ru/new/site.aspx?STID=2 ... PE=Replic&

Сионизм перед судом истории
https://www.youtube.com/watch?v=IWmxExt_X5k

Nuo seno tikintieji į Kristų buvo vadinami žydais:
Štai lyvių (tauta, buvusi dabartinėje Latvijos teritorijoje ir išnaikinta kryžeivių), kuriuos užpuolė kryžeiviai, valdovas Dabrelė, išėjęs ant įtvirtinimų savo pilyje, taip drąsino saviškius:
”laikykitės ir kaukitės, kad netaptumėte žydų vergais!”
Šaltinis: Livonijos kronikos, Vilnius, 1991m., psl.46.

Почему ортодоксальные евреи считают Иисуса самозванцем?
https://www.youtube.com/watch?v=x5UyDkbXCSg

kai kuriuose būriuose 1943-iųjų pabaigoje žydai sudarė nuo trečdalio iki pusės visų kovotojų, tačiau jiems vadovaujantys komisarai neretai pasistengdavo kuo greičiau atsisakyti kitokias pažiūras išpažįstančių savo tautiečių. Štai pogrindžio kovotojas Icchakas Aradas, vėliau tapęs Izraelio armijos brigados generolu, prisimena, kaip komisaras Iseris Šmidtas likvidavo antikomunistinės organizacijos „Beitar“ narį Nataną Ringą ir jo draugus: „Juos šiaip sušaudė: drauge su kitais kovotojais jie gavo kovinę užduoti ir draugai juos nušovė pakeliui.“ Taip bolševikų komisarai naikino tuos, kuriuos būtų galima vadinti tikraisiais partizanais – juk jie išėjo į miškus kovoti ne už draugą Staliną ir sovietinę Lietuvą, o prieš pikčiausią savo tautos priešą nacizmą.

http://lzinios.lt/lzinios/Istorija/raud ... tai/206137

Žydų juodi darbai Lietuvoje:
http://on.lt/pirciupio-motinos-paslaptis
Aba Kovner pasakoja ,kaip susidorodavo su vietiniais gyventojais. Knyga 'The Avengers" aut. Rich Kochen, pusl. 119., isryskinta vieta, kur atpasakojama Kaniuku sunaikinimas.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Yitsak Arad " Ghetto in flames". pusl. 454-455.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Kaip pagaminti žydšaudį, kaip suklastoti istoriją
http://www.harmonio.net/kaip-suklastoti-istorija/
http://www.llks.lt/pdf2/Tumaviciute-Ser ... ISKIAI.pdf
http://www.prodeoetpatria.lt/index.php/ ... kauno-geto

Izraelis žudiko neišdavė
Didžiausiu sadistu vis dėlto buvo laikomas Sventochlovicių lagerio komendantas Salomonas Morelis, pavaldinių net pramintas Psichu. Tarsi didžiuodamasis savo pasiekimais jis naujus kalinius sutikdavo sakydamas: „Osvencimas buvo niekis, palyginti su tuo, ką aš jums surengsiu.“ Šio su naciais kovojusio partizano mėgstamiausias susidorojimo su kaliniais būdas buvo piramidė: S.Morelis nuogus kalinius suguldydavo eilėmis nuo grindų iki palubių tikėdamasis, kad apačioje esančios aukos uždus. Kad padidintų aukų skaičių, komendantas užsilipdavo ant piramidės viršaus ir šokdavo rusišką „Kalinką“. Jei kas nors iš gulinčių apačioje likdavo gyvas, S.Morelis pasikviesdavo jį į savo kabinetą ir medine lazda galvą daužydavo tol, kol ištikšdavo smegenys. Gandas apie žiaurumus Sventochlovicių lageryje pasiekė net Jungtinės Karalystės Raudonąjį Kryžių. Ambasada Vokietijoje pranešė apie belaisvių kankinimą ir žudynes – esą kaliniai žiemą verčiami iki kaklo stovėti vandenyje, kol sustingsta į ledą. Be to, badu marinami kaliniai buvo priversti valgyti numirusius kolegas, nes nespėta jų užkasti. Lageryje nuo ligų, bado ir susidorojimų mirė daugiau kaip 2 tūkst. kalinių. Likvidavus stovyklą S.Morelis buvo paskirtas vadovauti kitam lageriui, o vėliau ėjo direktoriaus pareigas įvairiose kalinimo įstaigose, buvo apdovanotas valstybiniais medaliais. Tiesa, 1992 metais buvę kaliniai padavė S.Morelį į teismą, tačiau jis paspruko į Izraelį, o tenykštė valdžia neišdavė jo Lenkijai.
http://pasaulis.lrytas.lt/rytai-vakarai ... edium=Copy

Эсэсовец Джордж Сорос
"К: Вы спаслись, и фактически, затем помогали отнимать имущество у евреев.
С: Да. Это верно. Да".
http://www.kramola.info/blogs/metody-ge ... ?_utl_t=fb

http://www.kramola.info/blogs/rusy/nael ... m-po-gorlo
Наелась Западом по горло…
Iš komentarų:
Ira Mirnaya
Да, когда было тяжело жиды свалили из России. А как обстановка улучшилась - жиды потянулись обратно в Россию.
21 Jan at 11:08
Tautos sąvoka:
Для Н. характерны замена прежних кровнородственных связей территориальной общностью, племенных языков - единым языком наряду о существованием ряда диалектов. Каждая Н. имеет свое собирательное название, внутри нее возникают элементы общей культуры.
http://filosof.historic.ru/enc/item/f00 ... 0727.shtml

Ar galima priversti žmogų tikėti istorinėmis mistifikacijomis, kas ir kodėl jas fabrikuoja?
http://www.ldiena.lt/straipsnis/3257/ho ... strumentas

Žydų, vadovaujamų žydo G.Zimano, genocido nusikaltimas prieš lietuvius:
"Страх и слёзы маленькой деревни
Леонард Огар
В этой статье, я хочу рассказать вам о прошлом, о событиях Второй мировой войны. Я хочу вам рассказать про мечты которые не домечтали, про любовь которая не долюбила, про не допетые песни, про детей которые не родились, про расстрелянную старость и убитых матерей... О моей маленькой Родине, которая пролила так много слёз и вынесла так много боли, в годы войны.

Канюкай - это маленькая деревушка, подавляющее большинство людей которой поляки, она находится на южной окраине Литвы,небольшой гордой страны, в нескольких километрах от небольшого городка Шальчининкай. Cейчас в нашей деревне проживает не очень много людей, которые жили здесь всегда. Многие, кто-то в поисках счастья и лучшей жизни уехал в город, кто-то на заработки за границу, но летом все приезжают в деревню, у которой есть всё необходимое человеку для того, чтобы отдохнуть от суетливой шумной городской жизни - тишина, лес с его чистым воздухом и очаровательным пением птиц, речка с её спокойным и красивым течением. Сейчас мы с вами всё куда то спешим, спешим пытаясь куда-то успеть, спешим и не успеваем и не получаем от этой гонки никакого удовлетворения… До войны деревня была весёлой и большой, в каждой семье воспитывалось помногу детей. Все люди конечно же разные, но всех их объединяла любовь к своей маленькой родине, своему родному дому, своей земле. Люди очень много и тяжело работали ради своих детей, чтобы им жилось лучше, после работы вечерами собирались у кого-то дома, на танцы, веселились, отдыхали, а утром снова шли обрабатывать свою родную кормилицу-землю и самое главное все они были счастливы. И вот в этих красивых и гостеприимных местах, в годы войны произошла очень большая трагедия.

В 1939г. д. Канюкай была большой деревней, в ней в 82 домах проживало больше 300 жителей, большая часть жителей проживала на хуторах. Наша деревушка расположена на окраине Руднинкской пущи, которая в годы войны была главной базой советских партизан, там было сборище поддонков всех вероисповеданий и национальностей, кто-то спрятался в лесу от войны, кто-то от тюрьмы, кто-то был вонючим коммунистом или комсомольцем и дрожа от страха убежал в лес от немцев. В соответствии с различными историческими источниками, в лесу находились от нескольких сотен, до нескольких тысяч, так называемых партизан.

Всем понятно, что такая большая толпа народа должна каждый день питаться, одеваться, обуваться. И всё это, эти вояки, отбирали у местного населения. Хотя во время войны, эти маленькие деревушки окружающие Руднинкскую пущу , были и так очень бедны. По рассказам моей бабушки Воронис Станиславы, которой сейчас 96 лет, эти горе-партизаны приходили и в нашу деревню и воровали то скот, то зерно, они даже не просили, а брали, как своё и тихо, чтобы ненароком не встретить немцев, которых они очень боялись, уходили в свой лес. Мой дедушка Воронис Владислав собрал деревню и на сходе всей деревни, решили устроить дежурство, чтобы прекратить грабежи. В одну из ночей они поймали одного партизана и намяв ему бока предупредили, чтобы в эту деревню они забыли дорогу. За то, что жители деревни Канюкай решили не отдавать свой так тяжело заработанный хлеб партизанам, руководство советских партизан решило наказать деревню.

29 января 1944 ранним утром 200 до зубов вооружённых советских партизан, из отрядов с такими высокими названиями, как Смерть оккупантам”, “Смерть фашизму”, “Мститель” напали на спящую и беззащитную деревню и в течении двух часов её жгли, убивали и насиловали. Этот партизанский отряд состоял из людей разных национальностей. Им был дан приказ никого не оставлять живыми, убивать даже домашних животных. Рано утром, перед восходом солнца, мирных беззащитных людей ждала смерть. Через несколько минут была окружена вся деревня, с трёх сторон, с четвёртой стороны протекает речка, а единственный мост был занят партизанами. И началась резня, бандиты зажигательными пулями жгли дома и постройки, из домов раздавались только плач и стоны умирающих людей. Люди с детьми на руках выскакивали в окна и пробовали бежать, но их догоняли и убивали, некоторые прыгали в такую любимую ими речку, но их и там ждала только смерть.

В этой резне погибли по меньшей мере 38 человек, были ранены десятки человек, в том числе несколько тяжело. Деревня была полностью разграблена и сожжена.


Потом после войны, эти горе партизаны хвастались, что разгромили отряд который сотрудничал с немцами. На самом деле - эта деревня для своей самообороны имела лишь несколько ржавых винтовок, и любые другие разговоры на эту тему, полная чушь. Это была обычная деревня, где люди были обязаны организовать свою самооборону и попытаться защитить себя, чтобы не умереть с голоду. Их единственной виной было то, что они не побоялись поддонков из леса и попытались предотвратить грабежи и насилие. Мои бабушка и дедушка, с моей мамой на руках, смогли спастись. Каждый день моя бабушка молится милосердной Богоматери Остробрамской. Той которая глядя с образа, который висит на стене и хранит её всю жизнь, той у ног которой она стояла в часовне в Вильнюсе, куда её маленькой девочкой привели родители, той которая спасла ей и её родным Жизнь… На этой земле наши предки жили веками и это наша земля, или всех тех для кого эта земля является маленькой Родиной – местом, где мы пришли в этот мир.

Когда закончилась война был арестован мой дедушка Воронис Владислав и военным трибуналом приговорён к 10 годам особых лагерей, без права переписки - это в то время была расстрельная статья, он через полгода был вывезен в сибирские лагеря, вернулся только в 1956 году, после смерти Сталина, без гражданских прав и права проживать в любых городах Советского союза.

Из воспоминаний моей бабушки Воронис Станиславы:

… Я помню, что - это было 29 января. В ранние утренние часы около 7 (в это время как правило, темно, поэтому я не могла понять, откуда исходит свет) я проснулась от страшного рывка мужа рукой и крика, что нужно убегать из дома и оставить его немедленно. Наш дом находится в центре деревни. Первый дом уже пылал …

- На другой стороне дороги, которая проходит через нашу деревню, лес – который стал молчаливым свидетелем страшной трагедии. Советский партизаны часто бывали у нас и раньше. Обычно приходили с приказом или с пистолетом в руке, чтобы жители отдали им продукты питания. И тогда наши люди восстали. Мы не имели чем кормить своих детей. Когда организовали самооборону, то советы расправились с нами звериным способом, с использованием убийств и пожаров. Я понимаю войну с мужчинами, но убийство невинных людей, никогда! .. Это было хуже, чем война. На войне погибаешь от пули. В Канюкай те в кого пуля не попала или был только ранен, добивали живыми, убивали целыми семьями. Последствие той страшной ночи, мы будем помнить всегда, страх и свист пуль у нас за спиной. Мы будем помнить горящую деревню и людей, тщетно умоляющих о пощаде. Кладбище для всех сделали тут же, около леса. Недалеко, где стоял крест, который поставили перед войной для того, чтобы увековечить наши католические корни, как будто предвидя большое несчастье и страдание…

В советские времена мы смотрели фильмы, читали книги и газеты, и всегда слышали о том, как вели себя немцы жестоко в отношении измученного гражданского населения. Это не совсем так, Германия выступала против жестокого поведения своих солдат в войне, и издевательства над мирным населением, немцы стояли у нас в деревне и очень хорошо и с пониманием относились к людям, Советы хуже любых нацистов…

- Нас, законных жители этой земли, людей которые пережили резню своих родных, соседей, друзей, убивали не немецкие солдаты, а советские партизаны Руднинкской пущи…

Через четырнадцать месяцев после трагедии в Kанюкай,советские войска одержали победу над Берлином. Но кровопролитная война в истории, не закончилась. Царил почти всеобщий восторг. “Почти всеобщий“, но только не в Литве которая находилась под советским грязным сапогом. Выжившие люди Канюкай, только мгновенье могли мечтать о правосудии. Люди, которые выжили были под постоянным страхом, одни бежали в Польшу, другие в Канаду, в Америку. Потому, что при советской власти они всегда были "Конюховскими бандитами".

В Рудницких лесах Советские власти открыли с большой помпой музей, посвященный партизанам. Музей прославляющий убийц грудных детей и беременных женщин… Многие из нападавших на Koнюкай стали героями. Во всяком случае, о нападении на деревню в целом никто не вспоминал. Только советская пропаганда и та шёпотом твердила "те конюховские бандиты".

Советская власть по-моему мнению столь же бесчеловечна, как и глупа, она не прислушивалась к мнению большинства людей, у этой власти лидировало полное равнодушие к долгу, чести, справедливости, праву, истине, полное презрение к достоинству человека, к его правам и надеждам. Наверное, поэтому в годы советской власти в Литве, у большей части народа, притупился такой основной инстинкт человека как Cовесть. Совесть заменили комунистической идеологией, люди опустились до инстинкта cтада, а главным правилом людей стал принцип быть, как все. Совесть людей была вытеснена ужасом и ледяным страхом, перед бесчеловечной советской властью, перед вседозволенностью всяких там, партийных секретарей колхозов и районов, полной беззащитностью простых людей.

Жители Канюкай всё чаще начали говорить о своём, о сокровенном тихо, с опаской озираясь, всегда вздрагивать от стука в дверь, от скрежета тормозов подъезжающей ночью машины, умирать от страха получая распечатанное письмо. Всюду царили такие паскудные явления, как круговая порука и беспринципность, подхалимство, угодничество и стукачество.

А по ту сторону дороги стояли надменные партийные царьки, с красными партийными книжками и с фотографией лысого Ленина, лентяи и бездарности , которые, когда в Литве пришла демократическая власть, попрятали свои красные книжечки и резко поменяли свои взгляды и стали демократами, почему-то они очень быстро забыли, как отравляли жизнь моей деревне и моей семьи. Они быстро вспомнили что они поляки и надо поставить памятник безвинно погубленным людям. Быстро забыв о том, что многие из них, когда были большими руководителями при советской власти в то время они об этой деревне и этом кладбище ничего не хотели знать.

У власти были всякие недоумки и бездарности, люди, которые, когда-то прятались от войны в Руднинкской пуще, грабили и убивали беззащитных людей. Вот поэтому по-моему, эта нелюдская власть так быстро и закончилась, эта власть была не для людей, а против народа, они и сами наверное не верили в то, во что верят…

Иногда я смотрю из окна дома, где родился, на лес, где стоит довоенный крест - символ страданий родных мне людей, символ муки. Я вижу - братскую могилу невинно убитых людей… Я вижу, как приходят люди и ставят букеты цветов у подножия Креста… Значит память жива, пока мы помним, пока нас помнят.

Любое зло - это несколько больших шагов от добра, в сторону зла, от мудрости, любви и красоты, от самых высоких человеческих ценностей. Это шаги от солнца в ночь, невежество, во власть самых низменных сил. Но зло не всегда может победить. Оно может победить лишь в отдельных областях, некоторых ненастоящих ценностей. И победить зло можно, в первую очередь, милосердием, совестью и любовью, а значит, высоким достоинством и честью. Вечная память безвинно погибшим…

Канюкай - 29января 1944 были убиты: 1. Бандалевич Станислав около 45 лет, 2. Бандалевич Иосиф 54, 3. Стефания бандалевич около 48 лет, 4. Бандалевич Мечислав 9 лет, 5 .Бандалевич Зигмунт 8 лет, 6. Бобин Энтони около 20 лет, 7. Виктория Boбин лет около 45 лет, 8. Бобин Иосиф около 50 лет, 9. Бобин Мариан 16 лет 10.Бобин Ядвига около 10 лет, 11.Бобин Эдвард около 35 лет, 12.Янковска Станислава 13.Янковски Станислав, 14.Лашакевич Иосиф 15.Лашакевич Геноефа 16.Лашакевич Янина, 17 .Лашакевич Анна Винсент 18.Мартинкевич Винценты около 63 лет, 19.Марцинкевич (парализован, сожгли), 20.Молис Станислав около 30 лет, 21.Moлис Н. около 30 лет,
22.Moлис около 1,5 лет, 23.Пильжис Казимеж 24.Пильжис Н., 25.Пильжис Геленна, 26.Пильжис Тереза 27.Парвицка Уршула около 50 лет, Иосиф 28.Парвицки Иосиф лет 25, 29 . Ровба Михаил, 30.Тубинь Ивашка (?)45 лет, 31.Тубинь Иван около 30 лет, 32.Tубинь Мария около 4, 33.Войшнис Игнатий около 35 лет, 34.Войткевич София около 40 лет, 35.Воронис Анна 40 лет 36.Воронис Мариан 15 лет 37.Воронис Валентина 20, 38. Сцепура Н. – Портной из деревни Миконты.

Авт. Ogar Leonard"
https://www.stihi.ru/2009/10/30/6201

Dar apie tą nusikaltimą:
http://www.llks.lt/Varpo%20straipsniai/ ... amatu.html

Kaniūkų kaimą iššaudę žydai – holokausto aukos?

Fania Jocheles ir Michoelis Brancovskis 1944 m. liepą apdovanoti „Didžiojo tėvynės karo partizanų“ medaliais. Po 73 metų Lietuvos Prezidentūroje F. Jocheles–Brancovskajai toje pat vietoje ant krūtinės buvo užkabintas Riterio kryžius „Už nuopelnus Lietuvai“.

Vasario 21 d. „Ūkininko patarėjas“, pirmasis iš Lietuvos žiniasklaidos priemonių, pranešė visuomenei, kad Prezidentūra, Vasario 16-osios proga „už nuopelnus Lietuvai“ užkabinusi „riterės“ kryžių sovietinei diversantei, Rytų Lietuvos Kaniūkų kaimą išžudžiusios žydų gaujos narei Faniai Brancovskajai, iš tiesų apdovanojo ir reabilitavo visus lietuvių tautos genocido vykdytojus. Po straipsnio redakcija gavo naujų šiurpių liudijimų apie masinį Kaniūkų moterų ir vaikų naikinimą, todėl Prezidentūros dekretas dėl F. Brancovskajos apdovanojimo kvalifikuotinas kaip grubiai sulaužęs LR Baudžiamojo kodekso 170 (2) straipsnį „Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos piktadarybėms Lietuvos Respublikai ir jos gyventojams, jų neigimas ar šiurkštus menkinimas“.
Piktindamiesi LR Prezidentės kanceliarijos istoriniu nihilizmu, dailininkai grafikai iš visuomeninio Lietuvos filatelinės opozicijos judėjimo greitai sukūrė ir išleido specialų protesto pašto voką su nuoroda į „Ūkininko patarėjo“ publikaciją. O Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, norėdamas pateisinti Prezidentūros poelgį, „pakišo“ seniai mirusį „ordininkės“ vyrą.

Nusikalstamas istorinis neraštingumas
„Tai ne pirmas Prezidentūros akibrokštas Lietuvos visuomenei. Rusijos KGB generolus ir vietinius buvusius kagėbistus, kurių sąžinę slegia legendinių lietuvių partizanų kraujas, apdovanodavo ir Prezidentas Valdas Adamkus. Dėl tokio nusikalstamo istorinio neraštingumo ir piktavališkumo kalčiausi būna Prezidentūros pareigūnai, iš gausybės visuomeninių organizacijų, kultūrinių, tautinių bendruomenių pasiūlymų atrenkantys būsimuosius Lietuvos ordinų ir medalių kavalierius“, – „Ūkininko patarėjui“ teigė voko „Teroristų gaujos, kuriai priklausė F. Brancovskaja, nusikaltimams nėra senaties“ autorius, garsus lietuvių grafikas, knygų iliustratorius, tapytojas, ekslibrisų ir suvenyrinės filatelijos darbų kūrėjas Antanas Rimantas Šakalys.

„Nulaižyta“ biografija
Lietuvos žydų bendruomenė (LŽB) labai privilegijuota. Kovo 1 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pažadėjo LŽB vadovei Fainai Kukliansky, kad, planuodamas 2018 m. valstybės biudžetą, parlamentas numatys atskirą programą „litvakų“ paveldui tvarkyti. „Žydų Lietuvoje nedaug, o Prezidentūra vis viena prašo atsiųsti jų kandidatų į lietuviškus apdovanojimus pavardes. Štai ir gauna visokias odiozines asmenybes. Matyt, Prezidentūrą paveikė ir „nulaižytas“, pataikūniškas Editos Mildažytės filmas apie F. Brancovskąją, Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjai nepatikrino tos moterėlės biografijos ir skaudžiai įžeidė lietuvių tautą, nukentėjusią nuo sovietinio teroro“, – apibendrino dailininkas A. R. Šakalys, nuo 1978 m. išleidęs apie 2 tūkst. iškilioms Lietuvos asmenybėms, svarbiausiems lietuvių tautos istorijos įvykiams skirtų suvenyrinių pašto vokų.
Jeigu Prezidentė D. Grybauskaitė ir jos komanda norėjo pagerbti tikrą holokausto ir sovietinio genocido auką, tai galėjo apdovanoti 78 metų kaunietę Julianą Zarchi, žydo ir vokietės dukterį, kuri Vokietijos nacionalsocialistams atėjus į Lietuvą vos trejų metukų būdama kartu su kitais žydais pateko į getą, lietuviai ją išgelbėjo, slapstė, o grįžę sovietai mergaitę kartu su mama ištrėmė į Tadžikistaną kaip „hitlerininkę“, vokietę…

„Nepatogios“ temos
Dailininką labiausiai traukia „nepatogios“ temos, kurių kaip velnias kryžiaus bijo aukštieji Lietuvos politikai: Lenkijos tarpukario skriauda Lietuvai, rusų ir žydų kagėbistų atsakomybė dėl lietuvių kančių, valdžios institucijų pataikavimas „lytinėms mažumoms“.
„Laiškus visiems adresatams mano vokais galima siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienį, tačiau jie atspausdinami mažu tiražu – 20–30 vienetų. Vis dėlto jeigu kas pageidaus nusipirkti „F. Brancovskajos voką“, tegul parašo man el. paštu: arsfilop@gmail.com. Atspausdinsiu“, – pažadėjo A. R. Šakalys.

Ne tik šaudė
„Ūkininko patarėjo“ straipsnis apie Šalčininkų r. Kaniūkų kaimo žudynes sulaukė milžiniško skaitytojų ir svetainės http://www.ukininkopatarejas.lt lankytojų susidomėjimo. Redakcija gavo naujų faktų apie šį kraupų nusikaltimą žmoniškumui. 1944 m. sausio 29-ąją Kaniūkų kankiniai buvo ne tik šaudomi ir sprogdinami. Žydas „partizanas“ Abrahamas Železnikovas po karo gyrėsi, kad jo draugai sučiupo maldavusią pasigailėti „kaimietę“, prispaudė jos galvą prie akmens, o kitu rieduliu perskėlė moteriai kaukolę. 35 metų Stasė Molienė bandė kūnu pridengti pusantrų metų dukrelę Danutę. Abi buvo nušautos.

Išniekino palaikus
Raudonosios armijos generaliniam štabui per Antrąjį pasaulinį karą pavaldžios „Vilniaus brigados“ (nepainioti su to paties pavadinimo kriminaline gauja, vadovaujama pusiau žydo Boriso Dekanidzės, siautusia Lietuvos sostinėje 1990–1993 metais) „Už pergalę“ būrio „kovotojas“ Pavelas Bagrianskis (po karo pasivadino Paulu Bagriansky), kurio atsiminimai apie Kaniūkus 1988 m. gruodį buvo atspausdinti Tel Avivo Partizanų ir specialiosios paskirties kovotojų muziejaus leidinyje „Pirsumim. Publications of the Museum of the Combatants and Partisans“, plačiau papasakojo, kaip žydai baudėjai elgėsi po „kovinės operacijos“: „Miško pievelėje pusračiu buvo suguldyti nuogi šešių Kaniūkų kaimo moterų ir dviejų vyrų lavonai. Švietė mėnesiena. Partizanai įniko šaudyti lavonams į tarpkojus. Kai kulka pataikydavo į nervą, lavonas sudrebėdavo lyg gyvas. Moterų palaikai „šokdavo“ smarkiau ir ilgiau negu vyrų“.
P. Bagrianskis užsiminė, kad su nužudytųjų palaikais linksminosi visi „Vilniaus brigados“ galvažudžiai. Brigadai priklausė ir „Keršytojo“ būrys, kurio narė buvo F. Jocheles – Brancovskaja.
Istorikas Rimantas Zizas apskaičiavo, kad Rūdninkų girioje, iš kurios į Kaniūkus atsėlino žudikai, 1944 m. liepą siautėjo 11 Maskvos įsakymus vykdžiusių gaujų, apie 1200 diversantų. Nors jie save vadino ,,Lietuvos partizanais“, lietuvių komunistų tose gaujose buvo vienetai. Brigadų, būrių branduolį sudarė žydai ir rusai.

Nenori ištaisyti klaidos
Prezidentūra akivaizdžiai suklydo, apdovanodama vieną iš tų banditų. Kaip sakė romėnų filosofas Seneka: „Errare humanum est, sed perseverare diabolicum“ („Klysti žmogiška, tačiau nepripažinti klaidos – velniška“). Bet Prezidentūra pasirinko kitokią taktiką. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) Prezidentės kanceliarijos nurodymu išplatino „pažymą“, kad „F. Jocheles-Brancovskajos sovietinėje asmens byloje partizaninių nuopelnų sąraše nurodytas tik sėk­mingas Varėnos rajono Urkionių ir Krūminių kaimų lietuvių savisaugininkų nuginklavimas 1944 m. gegužės 27–28 dienomis“. (Koks likimas ištiko tuos nugalėtus „buržuazinius nacionalistus“ LGGRTC nepraneša – tikriausiai buvo nukankinti ir nužudyti kaip Valkininkų nuovados policininkas Stasys Kavaliauskas, pagrobtas Dargužių kaime 1943 m. lapkričio 30-osios naktį, arba savisaugininkai Kostas Virganavičius ir Vaclovas Čiupalas, 1944 m. vasario 4 d. iš pasalų užpulti Tolkiškių kaime.) Visą kaltę dėl Kaniūkų žudynių LGGRTC suvertė prieš 32 metus mirusiam to paties žydų būrio smogikui Michailui (Michoeliui) Brancovskiui (po karo F. Jocheles sutuoktiniui).
Anot Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinės direktorės Teresės Birutės Burauskaitės, Maskva M. Brancovskiui specialiai padėkojo už Kaniūkų akciją.

Ūkininkų žudymas – kova dėl demokratijos?
Įstaigos, kurios pareiga atkurti tiesą apie Lietuvos okupacijas 1939–1990 metais, vadovė, pripažinusi, kad „sovietinių (žydų) partizanų veikla Lietuvoje buvo nukreipta prieš lietuvių tautos laisvę ir nepriklausomybę“, trinktelėjo išvadą, kad iš getų pabėgusių žydų (taigi ir Kaniūkų žudikų) naktiniai žygiai į lietuvių ūkininkų klėtis ir tvartus, nepaliekant gyvų ne tik ūkinius trobesius saugojusių šunų, bet ir sodybų šeimininkų „objektyviai įsikomponavo į bendrą demokratinio Vakarų pasaulio tautų kovą su Vokietijos nacionalsocializmu, kuris buvo ypatingas, išskirtinis anticivilizacinis reiškinys“, o medalis F. Brancovskajai yra „pagarba visiems holokaustą išgyvenusiems Lietuvos žydams, pasipriešinusiems nacionalsocializmui“.

Truputis šviesos tamsioje istorijoje
Buvę F. Brancovskajos bendrininkai paneigia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro išvedžiojimus. Žydų „partizanė“ Rachelė Margolis 2006 m. Vilniuje rusiškai išleistoje knygoje „Truputis šviesos tarp sutemų“ Kaniūkų operacijos „didvyriais“ pavadino F. Brancovskają ir Elhananą Magidą, kuris užlipęs ant akmens kaimo pakraštyje darkyta rusų kalba sušuko: „Esame žydai, parodykime šitiems, iš kur kojos dygsta. Pirmyn, draugai!“ Kaip rašo tinklalapis http://www.centropa.org, F. Brancovskaja buvo „Keršytojo“ gaujos komunistinio jaunimo kuopelės sekretorė, turėjo automatą (dauguma kitų diversantų buvo ginkluoti šautuvais), iš parašiuto kupolo šilko buvo pasisiuvusi slepiamos spalvos apsiaustą, ištrynusi jį svogūnų laiškais ir žolėmis, kad nešvytėtų tamsoje, ir keršijo, šaudė į priešus „be jokių skrupulų“. O jos būsimasis vyras M. Brancovskis tik sudarydavo baudžiamųjų antpuolių planus, bet pats nėjo į kaimus, nes buvo persirgęs skorbutu ir kentėjo nuo vitaminų trūkumo. Be to, ir F. Jocheles kilmė buvo proletariškesnė: jos tėvas – elektromechanikas, o M. Brancovskio artimieji turėjo maisto krautuvę, buvo smulkūs kapitalistai. Po pergalės prieš hitlerinę Vokietiją 1945 m. birželio 24 d. F. ir M. Brancovskiams buvo suteikta garbė stovėti Maskvos Raudonojoje aikštėje netoli Sovietų Sąjungos generalisimo Josifo Stalino per karinį paradą, abu jie buvo ateistai, sinagogose lankėsi retai, tikėjo Sovietų Sąjunga, didžia rusų tauta, komunizmu ir Maskvos vadovaujamos pasaulinės proletarinės revoliucijos pergale.

Įspraudė save į kampą
Kovo 11-ąją prie Prezidentūros piketavę žmonės liūdnai juokavo, kad, ko gero, lietuvišką ordiną po mirties gaus ir J. Stalinas, pats didžiausias kovotojas su nacionalsocializmu (bet tik nuo 1941 metų birželio 22-osios, o iki tol – geriausias nacionalsocialistų vado Adolfo Hitlerio draugas). Anot piketuotojų, Prezidentūra pati save įvarė į kampą – nežino, ką toliau daryti, nes bijo Izraelio pykčio, jeigu atims apdovanojimą iš „holokausto aukos“.

Arnoldas ALEKSANDRAVIČIUS
„ŪP“ korespondentas
http://ukininkopatarejas.lt/kaniuku-kai ... sto-aukos/

Žodis žydas nuo seno lietuviuose yra neigiamos prasmės. Pvz., yra toks pavadinimas velykžydžiai:
http://www.delfi.lt/veidai/kultura/spau ... d=74169162

"Žygiuodami po nusiaubtą miestą, žydų partizanai" (tie patys, kurie išžudė Kaniūkų kaimo gyventojus) "ieškojo lietuvių, kurie buvo šaudomi vietoje.“
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/is ... 582-782064

Иудея как геополитическое понятие отмирает, сохраняясь лишь в раввинистической литературе и в таких определениях, как название народа (ИУДЕИ) и его религии (иудейская вера, иудаизм).
http://www.eleven.co.il/?mode=article&i ... 3%C4%C5%C8

Наименования страны.
Часто приводимое в Библии (Быт. 10:19 и во многих других местах) древнее наименование страны — Ханаан — фигурирует во 2 тыс. до н. э. в древнеегипетских источниках, где иногда встречается и другое ее название — Ратену. В аккадских источниках применяется название Амурру, известное по текстам 23–16 вв. до н. э. (см. Аморреи); а в ассиро-вавилонских текстах середины 2 тыс. до н. э. — Харру или Хурру (см. Хурриты). Принятое в еврейской традиции, литературе и быту название Эрец-Исраэль (Земля Израиля, Страна Израиля; см. Израиль) приводится впервые в Библии (I Сам. 13:19), в повествовании о войнах царя Саула (примерно 1030 г. до н. э.), но лишь как обозначение территории, заселенной израильтянами. В тексте Библии этому названию предшествуют обозначения Эрец ха-‘иврим (Земля евреев; Быт. 40:15) и Эрец бней Исраэль (Земля сынов Израиля; ИбН. 11:22), под которыми уже подразумевается Земля обетованная (ср. ИбН. 11:23). С расколом единого царства после смерти Соломона (928 г. до н. э.) территорию Северного (Израильского) царства стали именовать Израиль (Исраэль; II Ц. 5:2), а Южного — Иудея (Иехуда; Иех. 27:17). После падения Израильского царства (722 г. до н. э.) название Иудея постепенно привилось как наименование всей территории страны. В эллинистическом мире за ней как провинцией державы Селевкидов утвердилось название Сирия — Палайстина, производное от Ашшур, то есть Ассирия — Сирия, неточно (см. Месопотамия) и Филистия или Филистея — заселенной филистимлянами части побережья (название Сирия Палестинская встречается уже в 5 в. до н. э. в сочинениях Геродота). Название Иудея сохранялось при власти Хасмонеев, Ирода I и при римском владычестве вплоть до подавления Бар-Кохбы восстания (135 г. н. э.), когда римский император Адриан в административном порядке переименовал Иудею в Палестину (латинизированная форма греческого искажения ивритского слова плештим (Эрец-Пелешет) — филистим (в Септуагинте) — Филистея — Палайстина.
http://www.eleven.co.il/article/11757

http://www.prizme.lt/zurnalas/?p=618
Sąvoka mūsų dienomis
Istoriškai taip susiklostė, kad kai kalbame apie Izraelį, tai paprastai turime galvoje tautą, kilusią iš abiejų pietuose gyvenusių Judėjos genčių – Judos ir Benjamino.
„Izraelis“ reiškia Jokūbo palikuonių tautą. Izraelio pravardę Jokūbui davė Dievas (plg. Pr 32, 28).

Pavardė Hitleris gali būti žydiška:
Visi žino, kas buvo Adofas Hitleris. Bet pasirodo, kad su fašistine Vokietija kariavusi SSRS turėjo savąjį Hitlerį. 1922 m. dabartinės Ukrainos teritorijoje žydų šeimoje gimė Semionas Hitleris. 1940 m. jis buvo pašauktas į kariuomenę ir nukreiptas į Odesos karinės apygardos kulkosvaidininkų mokyklą. Mokymus S.Hitleris baigė likus vos mėnesiui iki karo tarpo Vokietijos ir SSRS pradžios ir buvo nusiųstas tarnauti Tiraspolyje. Įsiplieskus mūšiams S.Hitleris buvo vienas sovietų armijos karių, kuriuos 1941 metais generolas leitenantas Georgijus Safronovas apdovanojo medaliu už drąsą. S.Hitleriui apdovanojimas įteiktas už tai, kad sužeistas neapleido savo pozicijų ir toliau kovėsi su vokiečiais. Fiurerio bendrapavardis dalyvavo ne viename mūšyje – Odesoje, Kryme. S.Hitleris žuvo 1942 m., gindamas Sevastopolio miestą nuo A.Hitlerio armijos.

http://pasaulis.lrytas.lt/marga-planeta ... edium=Copy

Fišeris tvirtino, kad šachmatus yra užvaldžiusi mafija, kuri trukdo žmonėms, atstovaujantiems ne Sovietų Sąjungai, pasiekti gerų rezultatų.
Perspėjimas įsiutino Fišerį. Jis pareiškė, kad JAV turėtų jį ant rankų nešioti kaip nacionalinį didvyrį, o ne drįsti grasinti. Šachmatininkas pareiškė, kad jis nebelaiko JAV savo tėvyne, kad ją užvaldė žydai, kurie apraizgė visą valstybę savo finansiniais voratinkliais.
http://lzinios.lt/lzinios/Zmones/skanda ... =hootsuite

Žydų genocidai senovėje:
https://www.youtube.com/watch?v=kQnk4VaMHiU
Žydų darbeliai:
https://www.youtube.com/watch?v=CiPDuI9Q-Xg

"О государстве древних евреев
В период 1067–720 годов до Р.Х. известны два государства, созданные переселенцами в Ханаан хапиру-ибри: Израиль и Иудея. Но не было в те времена единого иудейского народа, а были 12 племен — как племенные союзы Древней Руси, из которых только века истории выковали единый народ.
Не было ни какой-то образцовой культуры, ни даже соблюдения иудеями библейских традиций. Даже иудаизм был совсем не такой, каким он сделался впоследствии. В небольшой Палестине каждый человек легко мог приходить на праздники в Иерусалим, в Иерусалимский храм: единственный, где шло поклонение Й'ахве. Наследственные священники из особых родов приносили тут кровавые жертвы, по щиколотку в жертвенной крови поклонялись Единому — и одновременно — племенному божку. Нравы оставались дичайшие, в культурном отношении иудеи сильно уступали крупным и цивилизованным народам: египтянам, хеттам, вавилонянам, амореям.
Шепну на ухо — не завидовал бы я современному еврею, очутись он в этой дикой восточной стране — в государстве первых иудейских царей, Соломона и Давида. Как сказал один кот устами евреев-Стругацких, — не советую, гражданин, не советую… Съедят".
http://lib.rus.ec/b/199129/read

"В городских стенах Киева (закончены в 1037-м) имелись Жидовские ворота, к которым примыкал еврейский квартал".
http://lib.rus.ec/b/199129/read

Еврейский ученый Векслер полагает, что название евреев именем нееврейского народа «ашкеназ» несет в себе еще одно ясное указание на их преимущественно несемитское происхождение.
http://lib.rus.ec/b/199129/read

А ашкенази — это самоназвание польско-литовских евреев, которым немецкие евреи никогда не пользовались. И они не только говорили, но и вели себя, одевались и молились не так, как германские евреи и как сефарды.
http://lib.rus.ec/b/199129/read

Более чем вероятно, евреи-ашкенази произошли и от хазар.
http://lib.rus.ec/b/199129/read







:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 18 Bal 2023 12:06. Iš viso redaguota 7 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Bir 2017 10:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Г.Климов о Гитлере
https://www.youtube.com/watch?v=qDgqtFCKbmQ

Окружение Гитлера состояло только из евреев
https://www.youtube.com/watch?v=M8nv70lSjRo

https://www.delfi.lt/news/daily/world/a ... 9#cxrecs_s
Adolfas Hitleris prie nacių prisijungė po to, kai jį atstūmė kita radikalios dešinės politinė partija. Aberdyno universiteto istorijos profesorius Thomas Weberis aptiko prieš tai niekur neskelbtą dokumentą, kuriame teigiama, kad 1919 metais ką tik susiformavusi Vokietijos socialistų partija atstūmė Adolfą Hitlerį, pareikšdama, kad jo narystė partijoje nepageidaujama, kaip ir jo straipsniai šios politinės jėgos laikraštyje.


:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 30 Spa 2017 21:10. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Bir 2017 16:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774

https://www.youtube.com/watch?v=ObOa7BBXrRs
Самая страшная правда, которую скрывают евреи — А Шляхов

https://www.youtube.com/watch?v=4hAKYnvQKOs
Евреи и мусульмане, что же на самом деле произошло? Палестина и Израиль

Žydai į LDK pateko kartu su Rusios žemėmis
http://lzinios.lt/lzinios/Istorija/kada ... dk-/246069
http://m.ldkistorija.lt/index.php/istor ... re-ldk/376
Žydai į LDK pateko kartu su Rusios žemėmis

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/i ... ium=copied

Citata: "Pirmas žydus Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje minintis istorinis šaltinis – Vytauto Didžiojo 1388 06 24 privilegija Trakų žydams".
https://www.vle.lt/straipsnis/zydai/

евреи и израильтяне – это все-таки два разных народа, которых иногда ошибочно принимают за один.
http://jewish.ru/ru/columnists/articles/180067/

Citata: "На побережьях Черного и Азовского морей евреи жили в греческих полисах еще со II века до нашей эры. Общины имели синагоги и кладбища. С IV века евреи стали расселяться на территории Крыма, Таврии и Кубани.
В конце VIII века иудаизм как государственную религию принимает Хазарский каганат – огромное государство, включающее в себя Кавказ, Закавказье, побережья Арала, Каспия, Азова и Черноморья, низовья Волги, Дона и Днепра. Там жили этнические евреи.
Евреи в Киевской Руси

С распадом Каганата часть его населения мигрирует на запад.

Евреи расселяются по Киевской Руси. С XI века еврейские общины образуются в Чернигове и Владимире-Волынском.
В Киеве еврейская община известна с X века. через пару сотен лет она занимала уже целый квартал. Одни из ворот городской стены назывались «Жидовскими воротами».
С XIV века Киевская Русь входит в состав Великого Княжества Литовского, Русского и Жемойтского и евреи распространяются на землях будущих Украины, Белоруссии и Смоленщины.

Польские евреи в составе России
В том же XIV веке ашкеназы (евреи Западной Европы), изгоняемые с земель Германии, а в разное время из Франции, Англии и Испании, по приглашению короля Казимира III массово переселяются в Польшу. В 1569 году Польша объединяется с Литовским Княжеством в Речь Посполитую. В 1772-1795 годах в результате трех ее разделов, часть Польши достается России. 700 тысяч польских евреев становятся подданными Российской империи. https://dzen.ru/a/Y6k_chvrLTA8_l0j

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/kod ... l?spref=fb
"Kaip ir kas gali tapti Izraelio valstybės piliečiu papasakojo Telavivo profesorius Šlomo Zand knygoje „Kaip ir kodėl aš nustojau būti žydu“.
Profesorius Šlomo Zand savo knygoje rašo:
„Nėra jokių abejonių, kad būti žydu Izraelyje reiškia valdžią ir privilegijas“.
„Priklausyti sekuliariems žydams, - tai, reiškia, patekti į tam tikrą išrinktųjų klubą. Į jį negalima taip paprastai įstoti. Niekas negali tapti sekuliariu žydu, jeigu jis negimė iš motinos-žydės“.
„ Ir asmeniškai sau aš nutariau atsisakyti nuo tokios dovanos, visam likusiam savo gyvenimui“.
Зачем Сталин создал Израиль
https://www.youtube.com/watch?v=Bb2koewANt0&t=38s

Istorikas Ilja Lempertas teigia: „nebuvo žydų holokausto, nebuvo čigonų holokausto. Holokaustas buvo vienas. Jis prasidėjo, kai dar prieš karą visos vienos valstybės jėgos buvo nukreiptos naikinti kitų tautybių žmones“.
http://www.lzb.lt/2017/04/18/romu-kanciu-keliai/

Евреи украли Тору у древних шумеров
https://www.youtube.com/watch?v=TmpwBI2ouiM

Рав Михаил Финкель. Правда о еврейских солдатах Гитлера
https://www.youtube.com/watch?v=GaV-F-d7UVA

В период 1067–720 годов до Р.Х. известны два государства, созданные переселенцами в Ханаан хапиру-ибри: Израиль и Иудея. Но не было в те времена единого иудейского народа, а были 12 племен; http://lib.rus.ec/b/199129/read
ИДЕНТИФИКАЦИЯ ЕВРЕЕВ КАК «ХАПИРУ» И «ШАСУ»
https://svardat.wordpress.com/2016/05/25/10-hapiru/

Citata: "„The New York Times“ praneša, kad kai kurie skandavo „jūs mūsų niekuo nepakeisite“ ir „vietoje mūsų neateis žydai“.
http://www.delfi.lt/news/daily/world/sm ... d=75474749

https://www.youtube.com/watch?v=pi94e4HZlYA
Еврейский фашизм, Гитлер был прав!
Įrodinėdami tai gali būti laikomas "žydu", pagrindiniu dalyku laiko tai ar tas asmuo praktikuoja judaizmą.

https://www.youtube.com/watch?v=3zxv6_FUNm8
Как появились ЕВРЕИ - ОТВЕТ ! ЗАПРЕЩЕНО НА ТВ !

https://www.youtube.com/watch?v=SfnDYL_0-2U
Евреи и гомосексуализм

https://www.youtube.com/watch?v=5dXAOGv1Zkg
Геи и евреи - названы 5 общих качеств

https://www.youtube.com/watch?v=b0qX0DWfUWw
Откровенность Гордона: "Евреи устроили массовый террор. Это мерзавцы!"

https://www.youtube.com/watch?v=kq0gJmVRHQc
Высказывания известных людей о жидах.

http://poistine.org/o-chyom-govoryat-ev ... guuCvntmko
О ЧЁМ ГОВОРЯТ ЕВРЕЙСКИЕ ФАМИЛИИ

https://www.youtube.com/watch?v=x5UyDkbXCSg
Почему ортодоксальные евреи считают Иисуса самозванцем?

https://www.youtube.com/watch?v=kNsAD2kROFU
Михаил Цин. Вопросы и ответы после семинара.
Jei esi ivrimas, tai esi ir judėjus, jei nesi judėjus, tai tave išveja iš iš ivrimų. Taigi senas jų pavadinimas yra jadut, kuris apima ir ivrimą, ir judėjų.

Izraelio globoto žydo nusikaltimai Lietuvoje: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/i ... 582-873800

Образ израильтянина формировался как полная противоположность образу галутного еврея. Еврей старый – израильтянин молодой. Еврей лишен родины – у израильтянина она есть. Еврей противостоит властям – израильтянин эту власть представляет. Еврей хитрый и жадный – в израильском фольклоре эту функцию выполняют выходцы из Ирана, «парсим». Еврей уклоняется от армии – для израильтянина служба в боевых частях – вопрос престижа. Русский язык для еврея чужой, он говорит с акцентом. Иврит для израильтянина – родной язык. И так далее.
https://www.facebook.com/arunas.brazaus ... 4867311021

Žydai JAV veikė maskolių naudai
https://www.delfi.lt/news/daily/world/s ... d=76178759

Naciai, užsibrėžę „išvalyti“ Europą nuo žydų, pasiūlė sovietams: priimkite ir apgyvendinkite savo erdvėse kelis milijonus žydų, kurių Naujajai Europai nereikia. Vyko susirašinėjimas, kai kas iš jo skelbta, istorikai galėtų rasti ir aptarti. Jei norėtų. Bet žinomas yra Stalino štabo atsakymas: „mums ir savų užtenka“.
http://lzinios.lt/lzinios/Komentarai/ve ... une/253602

https://www.delfi.lt/archive/ciskauskas ... d=47679299
Žydai A.Hitlerio tarnyboje

D. LUPSHITZ: Mano manymu yra labai sunku suprasti, apibendrinti ir pasakyti, kas yra žydas.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... ros/161836

Karlas Liugeris: tai aš sprendžiu, kas yra žydas, o kas – ne.
https://www.delfi.lt/archive/zydas-zydu ... id=8239409

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9468630467
1941 год рассказ военнопленного:
"Немцы заставили нас копать яму. Когда яма была готова, нас построили. Немецкий офицер сказал: -юде выйти из строя! Евреи вышли. –юде прыгай в яму! Евреи попрыгали –рус бери лопаты и закапывай юде! Мы переглянулись и никто не взялся за лопаты. Немец сказал: -юде вылазь! -рус прыгай в яму! – юде закапывай рус! Евреи похватали лопаты и начали нас закапывать. Когда земля дошла нам до пояса немец остановил евреев и спросил: -ну, что рус, понял, кто такой юде?"

Реше, однако, считает невозможным сформировать самого себя: "Человек не приобретает знания из ниоткуда, это постхристианская концепция, когда божественные знания привносятся в голову человека". На вопрос, насколько сознательны изменения в ее личности, какую роль играет саморефлексия, она отвечает, что это сложно – сознателен или бессознателен такой процесс, но в любом случае, это процесс формирования личности на основании среды.
https://www.svoboda.org/a/28850942.html

https://www.youtube.com/watch?v=TmpwBI2ouiM
Евреи украли Тору у древних шумеров

Skiria kilmę, kultūrą ir tautą:
https://www.youtube.com/watch?v=_Cmd3MAgUTg
Русские евреи: так вы русские или евреи?‎
https://www.youtube.com/watch?v=L1TZxOblNcs

https://www.youtube.com/watch?v=PI4Z98q-7fg
Žydai žydo žydus kaip jie nori jūsų pinigų. Lietuvos lietuviai atpažinkit aferistus.

https://www.youtube.com/watch?v=M3huW1Yuo1A
Izraelio žydai iškiliausius Lietuvos partizanus vadina žiauriais žudikais ir žydšaudžiais

https://www.youtube.com/watch?v=PrtatSImzaI
Евреи - народ ли это?

https://www.youtube.com/watch?v=Oz9-Aw4rPds
Почему ЕВРЕИ Воюют с ЖИДАМИ и Чем Они Отличаются

https://www.youtube.com/watch?v=8uUX7-kPknk
Judėjai nuo Judo (Judas Iskariotas (Judas Iskarijotas, hebr. יהודה איש־קריות = Jehuda Iš-Krajot arba Jehuda Iš-Kerijot https://lt.wikipedia.org/wiki/Judas_Iskariotas) (названия «иудей» и «жид» восходят к греческому иудайос, которое происходит от ивритского יְהוּדִי (иехуди; Иер. 34:9; Зх. 8:23; Эсф. 2:5; 3:4 и другие места http://www.eleven.co.il/?mode=article&i ... 2%D0%C5%C9 ), žydai nuo žodžio ožidajuščyje (laukti Mesijo)
Корень понятий евреи, иудеи, жиды.

Почему ортодоксальные евреи считают Иисуса самозванцем?
https://www.youtube.com/watch?v=x5UyDkbXCSg



:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 16 Vas 2024 14:55. Iš viso redaguota 5 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Gru 2017 16:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://wowavostok.livejournal.com/7714018.html

Последнее интервью Эриха Прибке: Холокост придумали чтобы скрыть собственные ужасные преступления

ВОПРОС: Итак, Вы полагаете, что смыслом всей этой дезинформации было желание держав-победительниц скрыть свои преступления?
ОТВЕТ: Вначале это было именно так.
ВОПРОС: Почему только вначале?
ОТВЕТ: Так как впоследствии литература о Холокосте очень пошла на пользу в первую очередь государству Израиль по двум причинам. Первую причину хорошо разъяснил писатель Норман Финкельштейн, сын депортированных евреев. В своей книге "Die HolocaustIndustrie' («Индустрия Холокоста») он объясняет, как этот бизнес при помощи требований о возмещении ущерба принес миллионные суммы в форме репараций и компенсаций в кассы еврейских учреждений и государства Израиль. Он пишет о „настоящем организованном вымогательстве". Вторую причину объясняет писатель Серджо Романо, который, несомненно, не считается ревизионистом. После войны в Ливане Израиль осознал, что распространение и подчеркивание драматичности в "литературе о Холокосте" принесло бы ему преимущества в его территориальном споре с арабами и привело бы „к чему-то вроде полудипломатического иммунитета".
ВОПРОС: Вы, как немецкий гражданин, знаете, что согласно некоторым законам в Германии, Австрии, Франции, Швейцарии, тем, кто отрицает Холокост, грозит тюремное заключение?
ОТВЕТ: Да, сильные мировые державы потребовали таких законов, и скоро они будут навязаны также и Италии. Фокус состоит как раз в том, чтобы заставить людей думать, будто те, кто противостоят, например, израильскому колониализму и сионизму в Палестине, являются антисемитами. Тот, кто решается критиковать евреев, является и навсегда останется антисемитом. Кто рискует задавать вопросы о доказательствах существования газовых камер в концентрационных лагерях, автоматически считается сторонником идеи уничтожения евреев. Это подлая манипуляция. И как раз эти законы свидетельствуют о страхе того, что правда однажды выйдет на поверхность. Очевидно, есть опасения, что вопреки такой эмоциональной кампании пропаганды историки спросят о доказательствах, и ученые осознают, что общепринятые изложения являются лживыми. Как раз само существование этих законов открывает глаза тому, кто все еще верит в свободу мышления и значимость независимых исторических исследований.


http://www.russia-talk.org/cd-history/Wiebe.htm
Др. Ф.К. Вибе “Germany and the Jewish Problem”
Dr. F. K. Wiebe
"ГЕРМАНИЯ И ЕВРЕЙСКАЯ ПРОБЛЕМА
В той же книге «Слушай, Германия», за которую застрелили министра иностранных дел Вальтера Ратенау, он пишет: «В жизни Германии, евреи – это очевидно чуждый и пришлый элемент
Чужеродная раса, не имеющая в Германии никаких корней, практически владела Германией как своей частной собственностью. В декабре 1910 года английский журнал «Таймс» в рецензии на книгу Стюарта Чемберлена «Основания девятнадцатого столетия» (Stewart Chamberlain “The foundations of nineteenth century”) отметил, что в Германии всё находится под еврейским контролем, и что столкновение неизбежно.
Среди шести так называемых «Представителей Народа», которые сформировали Первое Правительство Германии после падения государства, было два явных еврея Гуго Хазе (Hugo Haase) и Отто Ландсберг (Otto Landsberg). (Прим. пер. Помните первого президента Литвы в послеперестроечное время – Ландсбергиса?)
Еврейский автор Рудольф Шей (Rudolf Schay) пишет в своей книге “Juden in der deutschen politik”: «Среди тех элементов, которые сделали революцию, удачное слово для банального государственного переворота, и которые не хотели ограничиваться буржуазно-демократическими изменениями, а настаивали как и в России на полной концентрации абсолютной власти в своих еврейских руках, были такие имена как Роза Люксембург, Карл Либкнехт, Эйзнер, Ландауэер, …»
се пацифистские организации, которые буйным цветом расцвели во время войны, находились под еврейским руководством. Наиболее известной из этих организаций была «Новое отечество» (Neues Vaterland), имевшая и другое название - «Немецкая Лига за Права Человека». Тут не надо забывать, что всегда, когда ведётся речь о правах человека, то речь идёт только о правах евреев и ни о чьих правах больше. В руководстве этой организации находились следующие евреи: Witting, Grelling, Bernstein, Magnus Hirschfeld, Heymann, Gumbell, Wulfsohn и другие.
Пацифистская Молодежная организация тоже возглавлялась евреями: Max Hodann, Jakob Felder, еврейский коммунист Scholen, и один из родственников Карла Либкнехта.
Другой еврей – Фердинанд Лассаль был вторым после Маркса в коммунистической иерархии. Лассаль был сыном еврейского купца из Бреслау, а значит, тоже получил иудейское воспитание и образование, кроме этого он был женат на дочери Карла Маркса. Учителем и духовным отцом обоих, и Карла Маркса и Фердинанда Лассаля был Моисей Гесс (Moses Hess). «Еврейский лексикон» (Jewish Lexicon)стандартный справочник всех немецких евреев называет Моисея Гесса: «Отец современного социализма» и «коммунистический раввин». С того времени вся еврейская мысль была притянута к этому продуктивному источнику неприятностей для гоев. «Классовая борьба» - центральная аксиома марксизма, существовала только у гоев и не существовала для самих евреев. Не удивительно, что ещё сто лет назад все евреи как по команде ринулись создавать «классовую борьбу» у гоев, и эта эпидемия только нарастает.
В Германии как нигде очевидно, что еврейство и марксизм - это одно целое.

2). В течение всей своей истории евреи находятся постоянно в движении. Они не сидят на месте. Они не работают. Они рыщут и ищут удобного случая. В еврейской общине нет крестьян и рабочих, и это тоже добавляет к невозможности евреям ассимилироваться с коренным народом".

Po romėnų Palestinos žemė buvo dykynė, kur daugiausia gyveno musulmonai, bet vietomis buvo ir judėjų.
https://www.youtube.com/watch?v=x9HRohb ... &index=160
Po to atvyko daug ir visokių - ir musulmonų, ir klajoklių "žydų", kurie supirkinėjo žemes, o ko nenupirko, tą paėmė užkariavimu ir paskelbė tose žemėse Izraelį.

Amosas Ozas Knygoje Žydai ir žodžiai, parašytoje su dukra Fania Oz-Salzberger, deklaruoja:
„Mūsų tapatybę apibrėžia ne kraujo linija, o tekstų linija“
https://www.lzinios.lt/lzinios/Istorija ... mas/257329
Citata: "Kiekvienas žydas, ar jis būtų iš Bagdado, ar Jemeno, ar Vilniaus, ar Paryžiaus, su savimi nešiojasi mišinį meilės ir neapykantos, nostalgijos ir pykčio savo buvusios šalies atžvilgiu",
"Izraelyje vyksta mažas pilietinis karas tarp skirtingų tradicijų, o fronto linija eina per patį žmogų. „Net ir antra ar trečia karta, kad ir iš kur būtų, dar neturi vidinės harmonijos ir ją apibūdina ambivalentiškumas. Kiekviename mūsų vyksta kova tarp religijos ir sekuliarumo, senos kalbos ir naujos kalbos, kraštovaizdžių, apie kuriuos girdėjome močiučių pasakojimuose, ir kraštovaizdžių, kuriuos pažįstame čia. Savyje mes nešame tą ambivalentiškumą, prieštaringus jausmus“, – akcentavo rašytojas".

https://www.youtube.com/watch?v=BaFlTc0P1ng
Удовольствие для евреев

https://www.youtube.com/watch?v=-89bSIPq_5A
Еврейское счастье. 8 серия. Что есть еврей. Познер, Ургант

https://www.youtube.com/watch?v=SPlVna5jJcc
Почему евреи в России "лезут в русские люди"?

Albertas Einšteinas:
Apie politiką „Pagal kilmę esu žydas, pagal pilietybę – šveicaras...“
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/10 ... d=76925531

Не мнимые слабость и изоляция Израиля, не страх перед вторым холокостом, а доказанная на практике сила Израиля и его стратегический союз с США побудили еврейские элиты после июня 1967 г. завести машины индустрии холокоста.
https://studfiles.net/preview/1772362/page:2/
Норман Дж. ФИНКЕЛЬШТЕЙН ИНДУСТРИЯ ХОЛОКОСТА

https://www.youtube.com/watch?v=HZTXNKiyQKs
Древние евреи (рус.) История древнего мира.

https://www.youtube.com/watch?v=pEFSMwajJSc
Голубоглазые евреи-блондины. Что? Как? Откуда?

https://www.youtube.com/watch?v=jFBPMbaNgXw
Я вам открою тайну. Евреи и иудеи: есть ли разница?
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 02 Vas 2018 16:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=uE_Hx1S2Uys
Шанс для Путина.

https://www.youtube.com/watch?v=cxhIPjWHlWc
Еврейский Гитлер: "Русские", езжайте обратно к Путину!"
Rusakalbiams siūlo grįžti į Rasieją, nes jie - ne judėjai - nesilaiko
judėjų tradicijų, dėl ko juos laiko nepriklausančiais jehudimams.

https://www.youtube.com/watch?v=mCIaF2hEj-o&t=77s
"Русские" бегут из Израиля

https://www.youtube.com/watch?v=maTCXGCmo1s
Г.Климов: Сталин был евреем

https://www.youtube.com/watch?v=9nhxNSc7eZE
Русские евреи Фильм первый

https://www.youtube.com/watch?v=ASg0Gg8RUgU
Что значит быть евреем?

https://www.youtube.com/watch?v=plXVw0k_YTU
Что значит быть бедным в Израиле

https://www.kramola.info/vesti/metody-g ... a-v-rossii
Хабад Любавич: планы на Россию

https://www.youtube.com/watch?v=1CLYhXuUwpg
Почему евреев так ненавидят?
Kabalistas aiškina žydijos esmę.

https://www.lzinios.lt/lzinios/Pasaulis ... ido/260028
Izraelio žydai genocidu pripažįsta tik tai ką nori.

https://www.delfi.lt/archive/ciskauskas ... d=47679299
Č.Iškauskas. Žydai A.Hitlerio tarnyboje

https://www.lzinios.lt/lzinios/Pasaulis ... mis/260238
Jei neleidi žydams kalbėti bele ką ir bele kaip, tuomet esi antisemitas.

https://www.youtube.com/watch?v=YTqDTaAsamU
Путину напомнили про Бауыржана Момышулы

– Taigi, vertinate Bibliją kaip literatūrinį kūrinį?
– Taip, visiškai.

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/l ... 286-932124

https://www.youtube.com/watch?v=I411H0lKSlA
Знаменитые люди о евреях.

https://www.youtube.com/watch?v=TmGgAN6WOrM
Евреи, ‎"Путин НАШ"!

https://www.youtube.com/watch?v=am0qn5xR_O8
ПОЧЕМУ АРАБЫ И ЕВРЕИ НЕ ЕДЯТ СВИНИНУ?

"Tribunolas gynėjais paskyrė tris amerikiečių armijos karininkus. Mūsų advokatai buvo pulkininkas leitenantas dr. Robertas Durstas iš Springfildo (Misūris), pulkininkas leitenantas Donaldas McLure iš Oklando (Kalifornija) ir majoras Lewis I. Horowitzas iš Niujorko.
Paskutinis iš jų, norėčiau pabrėžti, buvo judėjas.
Šie karininkai išsiaiškino mano biografijos, gyvenimo Vienoje faktus, kokią veiklą vykdžiau per karą. Jie pasirodė esą puikūs gynėjai".
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/hi ... d=77362691

https://www.youtube.com/watch?v=ObOa7BBXrRs
Самая страшная правда, которую скрывают евреи — А Шляхов

„Ar žydai yra ypač talentinga šachmatams tauta? Turėdamas 30 metų patirtį, drįsiu atsakyti į šį klausimą tokiais žodžiais: taip, žydai pasižymi aukščiausiais gebėjimais šachmatuose panaudoti savo protą ir praktinę išmonę. Bet žydo, kuris būtų tikras šachmatų menininkas, niekada nėra buvę“, – rašė A.Aliochinas.
https://sportas.lrytas.lt/startai/sachm ... argsas.htm

Žydų visuomenės veikėjai neketino ilgai užsibūti Lietuvoje - jų tikslas buvo grįžti į istorinę tėvynę Palestinoje. Lietuvoje jie norėjo išlavinti tautiečius, parengti juos valstybinam gyvenimui Izraelyje.
https://kultura.lrytas.lt/istorija/liet ... 160910.htm

https://www.youtube.com/watch?v=EBLjdXM7MCA
Что стояло за массовыми репрессиями 1937 года

https://www.youtube.com/watch?v=PrtatSImzaI
Евреи - народ ли это?
Juos jungia TIK ideologija.

https://www.youtube.com/watch?v=4mnOkuoKOYU
Давай поженимся! Еврейские традиции. Выпуск от 16.02.2016

1899m. Nahum Slouschz savo knygoje "Kelionė per Lietuvą" rašė: "We are in the Jewish country".
http://litvaks-lithuanian-jewish.com/about-project/

https://www.youtube.com/watch?v=8uUX7-kPknk&t=25s
Корень понятий евреи, иудеи, жиды.

https://www.youtube.com/watch?v=JcyKJIgD-PU
Почему русскоговорящие составляют костяк группы?

https://www.youtube.com/watch?v=6ionr1Y3Vtw
Известные люди о евреях и жидах Григорий Климов

https://www.youtube.com/watch?v=T2ktfw1Dxok
Если бы не было Гитлера (07.09.2010)

«Еврей – это не тот, у кого папа еврей, а тот, у кого внуки – евреи»
https://www.youtube.com/watch?v=Z2sIH2QXJ_g&t=105s

https://www.youtube.com/watch?v=gSOqJCRMaj0
Жиды
Sukurpta dirbtinai bendrija, o ne tauta

https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0
ИУДАИЗМ, СИОНИЗМ, ФАШИЗМ. Запрещенный Фильм

https://www.youtube.com/watch?v=uIq1OncfZ_Y
"РУССКИЕ ЕВРЕИ". ФИЛЬМ ПЕРВЫЙ. До революции.

https://www.youtube.com/watch?v=v4fjkxSOPTI
Что будет с евреями, если вы вернете себе Палестину? Опрос палестинцев

https://www.youtube.com/watch?v=1E4Wp6g7DaQ
Почему "русские" евреи Америки поддержали Трампа?

https://www.youtube.com/watch?v=SPlVna5jJcc&t=180s
Почему евреи в России "лезут в русские люди"?

Komentaras:
Perkunas
2010-05-02 07:39
"Jei kalbeti apie grazinimus, tai galima zmonems priminti, kad is Babilono jie buvo isvyti kaip socialines padugnes, o ne jokia tauta, ir begdami jie isvoge manuskriptu bibliotekas (liaudiskai vadinant). Tas pat nutiko kai juos vijo is Egipto. Jokio Abraomo (anot zydu, ju patriarcho) kaip istorines asmenybes visai nebuvo, kaip nebuvo ir Mozes, kaip nebuvo ir Dovydo ir Saliamono karalysciu. Ir Jerico miestas buvo sugriautas pora simtmeciu iki Joshua „musio prie Jerico“. Cia ne paistalai, o archeologiniai irodymai, kuriuos pateikia dokumentiniame filme prof Silberman is Belgijos Universiteto ir prof Finkelshtein is Tel Avivo Universiteto.
Tai gal pagaliau proto turintys zmones ir vertins zydus ne pagal tai ka jie apie save pasakoja, o pagaltai, kas jie yra is tikruju - socialines srutos, vagys, finansiniai aferistai sukciai, isdavikai ir t.t. ir pan".
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/liet ... grazinima/

https://www.youtube.com/watch?v=i8o6u4CnYpY
Речь Гитлера на съезде НСДАП 1934 с русским перводом

https://www.youtube.com/watch?v=csHSZKJ8rCk
Кто же такие евреи?
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Geg 2018 07:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žydomasonai ir jų šiknabirbiai puola kitaminčius
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuan ... d=77422473

S.Vaintraubas apie žydus karo laike ir po to:
viewtopic.php?f=51&t=4379
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 19 Bir 2018 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=O2q9p2WBk-E
Почему нацисты ненавидели евреев?

https://www.youtube.com/watch?v=H0riQUb94dE
Как евреи захватили Россию

http://newsru.co.il/israel/04jul2018/hattin_202.html
"Здесь пало Иерусалимское королевство": на севере Израиля реконструируют знаменитую битву

Dar vienas įrodymas, kad žydomasonai ir maskoliai veikia ranka rankon:
http://www.totpi.com/23953-2/

https://www.youtube.com/watch?v=pcAz5wIWBl8
Цыгане и евреи...

https://www.youtube.com/watch?v=qVUZEGtFEiQ
Гомосексуализм и каббала

https://www.youtube.com/watch?v=_mkgDKMXXro
Кто такие евреи?

Израильские ортодоксы не стесняются в использовании откровенно расистских высказываний в отношение русскоязычных репатриантов в своих СМИ.
https://www.youtube.com/watch?v=cxhIPjWHlWc
Еврейский Гитлер: "Русские", езжайте обратно к Путину!"

https://www.youtube.com/watch?v=KJ5u-WdkBSk
Рав М.Финкель: Еврейские корни Ленина
Lenino prosenelis pasiūlė Nikolajui I neleisti žydams nešioti žydiškų rūbų, peisų ir taip jie eitų link asimiliacijos.
Po Revoliucijos Leninas įstatymu įvedė: už žodį žydas - 3 m. kalėjimo. Jis buvo už jų
asimiliaciją, naikino sinagogas ir jų tarnus.

https://www.youtube.com/watch?v=Fxmx-VuVRlw
Кто был до Адама и Евы?

https://www.youtube.com/watch?v=AcEoVBTreSE
Рав М.Финкель: евреи должны поставить Путину памятник. "Алло, Смольный!".Ч-3

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/l ... 56-1002344
Gerasis nacis: Vilniuje šimtus žydų išgelbėjęs vokietis tapo filmo herojumi

https://www.youtube.com/watch?v=HDubJ2q6GW0
Рав М.Финкель: «Еврейские комиссары – сатанисты»

Žydų (ne judėjų, ne jehudimų) tipiškas elgesys
https://scisne.net/t-429
Раввин Йосеф Овадия: гоям нет места в этом мире, если они не служат евреям

"После того, как руководство Израиля предложило обязать всех клясться в лояльности «еврейскому сионистскому государству», многие израильские граждане нееврейской национальности, а также «некошерные» евреи (у которых мать - нееврейка) всерьез задумались о своем месте в этой стране. И почти сразу же получили ответ одного из самых авторитетных раввинов. Духовный лидер и один из основателей партии ШАС раввин Йосеф Овадья выступил с традиционной субботней проповедью, обращенной к евреям.

Бывший главный сифардский раввин Израиля, рассуждал на темы, связанные с теологическими аспектами соблюдения субботы и использования людей нееврейской национальности, так называемых шаббес-гоев, при обслуживании иудеев, соблюдающих «святой» день недели.

«Гои были созданы Богом с тем, чтобы обслуживать евреев в субботний день. Эта единственная причина, по которой Бог допустил их появление на свет. Гоям нет места в этом мире, если они не служат евреям» - заявил духовный лидер партии ШАС. Отметим, что субботние проповеди раввина Овадии транслируются партийной радиостанцией, количество слушателей которой только в Израиле превышает один миллион человек.

По словам Йосефа, жизнь неевреев в Израиле ниспослана свыше для предотвращения потерь среди евреев.

«В Израиле смерть не имеет над ними власть... С язычниками, как и с любым другим человеком: они должны умереть, но он (Бог) даст им долголетие. Почему? Представьте себе: если у кого-то умирает осел, человек теряет свои деньги. Это его слуга... Вот почему он получает долгую жизнь, чтобы хорошо работать на еврея» - сказал Йосеф Овадия.

«Зачем нужны язычники? Они будут работать, они будут пахать, они будут пожинать. Мы будем сидеть, как эфенди, и есть. Именно поэтому и были созданы язычники» - добавил он.

Напомним и другие высказывания раввина Йосефа. Так, в одной своей проповеди коснулся переговоров Израиля с палестинцами. «Я надеюсь, что все палестинцы вымрут, что Абу-Мазен и другие лидеры сгинут с этого мира, что Господь наш израилев пошлет на них чуму, на всех этих злодеев проклятых, ненавидящих святую землю».

В другой раз он поставил вопрос несколько шире и призвал уничтожить всех арабов: «Нельзя их жалеть, - заявил раввин в понедельник в проповеди, посвященной празднику Пасхи. - Вы должны послать на них ракеты и уничтожить их. Они - зло, и их следует проклясть».

Раввин Иосеф также напомнил, что враги старались причинить вред евреям с момента их исхода из Египта и вплоть до настоящего времени: «Б-г обратит деяния арабов на их собственные головы, истребит их семя и уничтожит их, разорит их и заставит исчезнуть с лица земли» - заявил Йосеф Овадия.

Впрочем, достается от него не только арабам. После стихийного бедствия в Новом Орлеане раввин Йосеф заявил: «Там есть негры. Негры будут учить Тору? Ялла, накличем на них цунами, потопим их всех. Все это потому, что у них нет Всевышнего». Затем немножко подумав, он объявил, что ураган «Катрина» ни что иное, как кара Бушу за его поддержку плану палестино-израильского размежевания. Достается от него и нынешнему президенту США, которого он издевательски назвал «рабом».

В свое время он постановил, что «идти между двумя женщинами это все равно, что идти между двумя ослами». А о Шуламит Алони (политического деятеля Израиля, сторонницы мира и диалога с палестинцами) он сказал, что «в день, когда она умрет, следует устроить пирушку». В отношении другого политика - Йоси Сарид, защитника гражданских прав и сторонника светского государства Йосеф заявил: «Опасный злодей... Дьявол. Пусть будет проклято его имя. Пусть будет стерта память о нем. Его нужно искоренить из этого мира... Повесить на высоком дереве».

Ощущение, будто в Израиле идет незримое соревнование, кто кого переплюнет в расизме. Так, один из ведущих раввинов правого лагеря - раввин Дов Лиор в своем галахическом постановлении заявил: «Если семейная пара бесплодна, запрещается использовать для искусственного оплодотворения сперму гоя... Какими качествами может обладать этот гой? Только дикостью и жестокостью! Это не приличествует народу Израиля!... В книгах написано, что качества отца переходят к ребенку. А если отец не еврей, то какие качества наследует сын? Дикость и жестокость! Если человек рожден у еврейских родителей, то даже если те не учили Тору, ему через кровь перейдут их добродетельные качества. Это генетика!»

Может показаться, что эти раввины черпают вдохновение для своих речей из антисемитских анекдотов. Между тем, на последних парламентских выборах в Израиле партия ШАС, лидером которой является Йосеф Овадия, получила около 10% голосов и вошла в правящую коалицию. Лидер партии Эли Ишай с 2009 по 2013 год занимал пост вице-премьера Израиля и пост министра внутренних дел. Йосеф Овадия обладает огромным влиянием на израильскую политику, формирует ее «духовную» основу.

Немало последователей есть у него и за пределами политической арены. Так опрос среди израильской молодежи показал, что абсолютное большинство молодых израильтян считает его самым влиятельным человеком в стране".

https://www.youtube.com/watch?v=PTiqmwTlnkI
Рав М.Финкель: лидеры сионизма продали душу дьяволу
Sionistai bendradarbiavo su nacistais.

https://www.youtube.com/watch?v=W0n1Jj5RjrA
Рав Финкель: О масонах и жидомасонах

https://www.youtube.com/watch?v=W4qr5TpOtz8&t=182s
Рав М.Финкель: Как стать евреем

https://www.youtube.com/watch?v=SfnDYL_0-2U&t=102s
Евреи и гомосексуализм: можно или нельзя

https://www.youtube.com/watch?v=27homnOtO-k
До 1951 года года евреи Израиля отрицали Холокост

https://www.youtube.com/watch?v=F6kDbsU-zMs
Евреи-индейцы из Перу и 100 миллионов евреев-китайцев

https://www.youtube.com/watch?v=2EY230w5EjQ
УКРАИНСКИЙ ЕВРЕЙ СТАЛ ВЕЛИКИМ МУСУЛЬМАНИНОМ
Hebrajų, aramėjų ir arabų kalbos - giminingos.

https://www.youtube.com/watch?v=TmpwBI2ouiM
Евреи украли Тору у древних шумеров?

https://www.youtube.com/watch?v=3zhumnleSmY
Г.Климов - откуда пошли евреи-масоны?

https://www.youtube.com/watch?v=6AXdwCDDZPc
Раввин М.Финкель: Пророк Моисей произошел от обезьяны?

https://www.youtube.com/watch?v=gV3LAIL0r9I
Друзы отказались бесплатно быть евреями

https://www.youtube.com/watch?v=5dXAOGv1Zkg
Геи и евреи - названы 5 общих качеств

Žydas:
https://www.youtube.com/watch?v=aIJZeclGvfo&t=69s
Латвия и Эстония ТРЕБУЮТ деньги у России за ЖИДОВ которых сами УБИЛИ? ЖЕСТКОЕ выступление Кедми

Pranciškus 2013 metų gruodžio mėnesį buvo įtrauktas į 50 žymiausių metų žydų sąrašą, kurį sudaro žurnalas Jewish Daily Forward, esantis JAV liberalaus judaizmo ruporu.
https://lebionka.blogspot.com/2018/09/k ... iukas.html

Katalikų bažnyčia pripažįsta savo tikėjimo ryšį su žydais:
http://lebionka.blogspot.com/2017/05/ka ... acija.html

https://www.moteris.lt/lt/veidai/g-3180 ... savo-tiesa

Dvejus metus Palestinoje gyvenusi Giedrė Steikūnaitė: ten žmonės turi savo tiesą
Unikali žurnalistės Giedrės Steikūnaitės knyga „Palestina. Laisvė yra labai graži“ apie palestiniečius ir septynis dešimtmečius trunkančią kasdienę jų kovą už išlikimą sukrečia. Pasaulio žiniasklaida tai patogiai nutyli arba vadina šiuos žmones teroristais. Per dvejus gyvenimo Palestinoje metus G. Steikūnaitė užrašė palestiniečių gyvenimo istorijų.

Dvejus metus gyvenote Palestinoje. Kas Jus sustabdė šalyje, kur žmonės bene kasdien kaunasi už išlikimą?

Kova už išlikimą ir teisę gyventi oriai, be priespaudos mums labai artima ir pažįstama. Tai besitęsianti žmogiškosios patirties istorija, išgyvenama kaskart iš naujo. Palestinos realybė mūsų nepasiekia, ji pradanginama propagandos liūne, tad jaučiu moralinę atsakomybę pasidalyti su kitais tuo, ką sužinojau apie šią laisvės trokštančią tautą.

Rašote: „Izraelis yra todėl, kad Palestina verčiama nebūti.“ Kodėl apie tai nenoriai kalba pasaulio žiniasklaida?

Izraelis yra aštunta galingiausia pasaulio valstybė, gausiai remiama pirmos galingiausios pasaulio valstybės. Agresorius save sugeba pateikti kaip auką, ir pasaulis juo tiki. Be to, Izraelio politikos kritika iškart sulaukia kaltinimų antisemitizmu (dažnai visiškai nepagrįstų), tad daugelis žurnalistų ir redaktorių pasirenka patogią tylą, o ne faktus ir moralės normas. Galbūt jie pamiršo, kad negalima vienos tragedijos teisinti kita.

Kaip atsitiko, kad Palestina septynis dešimtmečius palestiniečiams yra didžiulis kalėjimas?

Tautų suverenumo teisė gražiai parašyta ant popieriaus, tačiau Palestinai tarptautinės teisės normos, regis, netaikomos. Kai Azijos, Afrikos kraštai veržėsi iš kolonializmo gniaužtų, Palestinoje jėga įkurta valstybė, neigianti palestiniečių teises. Izraelis kontroliuoja visus jūrų ir oro uostus, sausumos pasienio punktus, – į Palestiną neįvažiuosi be Izraelio leidimo. Be jo ir neišvažiuosi. Tad Tėvynė tampa kalėjimu, tačiau vis tiek yra Tėvynė.

Šiurpu skaityti, kaip kiti ateina į dirbamą palestiniečių šeimos žemę ir pradeda elektriniais pjūklais pjauti alyvmedžius. Arba kviečių laukus paleidžia liepsnomis. Taip ciniškai užimamos palestiniečių teritorijos?

Palestiniečiai nuo seno yra žemdirbiai, tad jų ryšys su žeme itin tvirtas. Ji nėra tik pragyvenimo šaltinis, ji – ir žmogaus tapatybės dalis. O žemė atimama įvairiais būdais, pvz., plečiant nelegalias Izraelio kolonijas arba atskiriant ūkininką nuo jo alyvmedžių betonine kelių metrų aukščio siena. Žemė nusavinama ir „saugumo“ sumetimais, tik kieno tas saugumas? Kaimuose, ypač kai laikas nuimti alyvuogių derlių (spalio ir lapkričio mėnesiais), dažnai automatais ginkluoti nelegalūs Izraelio kolonistai (Lietuvoje jie vadinami pozityviai nuteikiančiu žodžiu „naujakurys“) padega, išrauna arba elektriniais pjūklais nupjauna palestiniečių alyvmedžius – nacionalinį Palestinos medį. Arba liepsnomis paleidžia kviečių laukus. Taip žmonės praranda derlių ir kartu – pragyvenimo šaltinį.

Kodėl Izraelio kareiviai taip žiauriai tyčiojasi iš palestiniečių? Iš kur ta neapykanta?

Kad kareivis galėtų pakelti ginklą prieš neginkluotą civilį, ypač vaiką, būtina, kad kareivio galvoje tas civilis būtų nužmogintas. Neapykanta prisidengiant saugumu ar grėsme didelėje Izraelio visuomenės dalyje skatinama nuo mažumės, pavyzdžiui, vaikams diegiama, kad arabas yra priešas. Tą nuolatos kartoja ir žmones kiršinti suinteresuoti Izraelio politikai. Užaugę neapykantos „kitam“ persunktoje aplinkoje, į kariuomenę (karinė tarnyba Izraelyje privaloma visiems piliečiams, išskyrus palestiniečius; dėl sąžinės ar pacifizmo jos atsisakiusieji baudžiami kalėjimu) atėję jauni izraeliečiai elgiasi taip, kaip visą gyvenimą buvo mokyti. Tik kas turi dėtis tavo galvoje, kad sugalvotum, pavyzdžiui, įkišti vaikui po apykakle garsinę granatą; per naktinį reidą palestiniečių namuose išdarkyti baldus, sulaužyti vonią, kiaušiniais apmėtyti sienas ar kariniame patikros punkte rėkti ant močiutės, kad per lėtai traukia iš rankinuko savo tapatybės kortelę. Toks elgesys, žinoma, traumuoja ir pačius kareivius. Jie jaučia spaudimą pritapti neapykantos aplinkoje, kurioje yra „išrinktieji“ ir visi kiti.

Ar pati esate patyrusi Izraelio kariuomenės atstovų puolimą, grėsmę gyvybei?
Ne.
Kas Jus labiausiai sukrėtė Palestinoje?

Žmogaus gebėjimų horizontai – ir tie šviesūs, ir labai labai tamsūs.

Palestiniečiai (vyrai, moterys, vaikai) grūdami į kalėjimus, ir tam nereikia jokių priežasčių. Šiurpūs moterų pasakojimai apie patirtį Moskabijoje – kalinių kankinimo centre…

Politinis įkalinimas yra ne vienos valdžios išbandytas būdas traumuoti žmones emociškai, fiziškai, psichologiškai. Šeimos narį prievarta ištraukus iš jo aplinkos, naikinama ir visa bendruomenė, socialinės struktūros, pati šeima. Įkalinimas palestiniečiams, deja, labai gerai pažįstamas. Izraelis taiko ir vadinamąjį administracinį sulaikymą, kai žmogus įkalinamas be jokių kaltinimų ir teismo, neva pagal slaptus įrodymus. Dauguma buvusių politinių kalinių, tarp jų ir nemažai vaikų, liudija apie prieš juos vartotą fizinį ir psichologinį smurtą.

Dauguma vyresnių palestiniečių išgyveno nakbą. Trumpai paaiškinkite, kas tai yra.
Žodis „nakba“, išvertus iš arabų kalbos, – „katastrofa“. Tai – 1947 metais pradėtas vykdyti palestiniečių etninis valymas. 1948 m. įkuriant Izraelį, sunaikinta apie pusė tūkstančio palestiniečių kaimų, į tremtį iškeliavo daugiau nei 700 tūkst. gyventojų, jiems grįžti neleidžiama iki šiol. Nakba tebevyksta ir dabar, tik kiek kitokiais metodais.

Kaip manote, kas laukia Palestinos?

Palestinos problema nėra vien nelegalūs Izraelio kolonistai, nors jie ir yra svarbi tos problemos dalis. Okupaciją ir priespaudą įgalina visi tie pasaulio valstybiniai, diplomatiniai, ekonominiai ir kitokie subjektai, kurie gali, bet nesiima jokių realių veiksmų situacijai pakeisti. O palestiniečiai pasiduoti galėjo dar prieš 70 metų, tačiau jie – maždaug šeši milijonai istorinės Palestinos teritorijoje ir dar tiek pat tremtyje arba diasporoje – to daryti nelinkę, jie vis dar kovoja už laisvę. Tragedijoje turi būti padėtas taškas.

Vienas Jūsų knygos skyrius vadinasi „Kaip toliau gyventi lyg niekur nieko?“ Taigi kaip?

Palestinoje paraleliai vyksta dvi tarpusavyje susijusios realybės – okupacija (ji veikia kiekvieną žmogaus gyvenimo aspektą) ir tiesiog paprastas gyvenimas. Reikia labai daug vidinės jėgos ir stiprybės, kad priespaudos akivaizdoje kasdien atsikeltum ir eitum į darbą, derėtumeisi turguje, padėtum vaikams ruošti pamokas, planuotum savaitgalį su draugais, rinktumeisi naujus batus parduotuvėje… Tiesiog gyventum. Palestiniečiai gyvena nepaisydami sunkumų, o galbūt kaip tik dėl jų, nes sveikos sąžinės žmogus negali nesipriešinti neteisybei.

O ką mes taip toli? Geriau žinoti sunkią tiesą ar gyventi neįpareigojančiame mele?

Ar yra kokia nors išeitis?

Kažkada atrodė, kad Berlyno siena stovės amžinai, o ji ėmė ir sugriuvo. Nelsonas Mandela po dešimtmečių vienutėje išėjo į laisvę. Išeičių visada yra. Ir jos randamos pagrindiniu atspirties tašku pasirinkus žmogų, o ne politinius ar ekonominius interesus.

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 25 Rgs 2018 23:28. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 23 Rgp 2018 01:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=3PEaW-9eelY
Советская Иудея Одержимые кровью
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Spa 2018 02:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=UqgYILoZGSA
Израиль и народ Израиля. Взгляд каббалиста
Tai - ne tauta.

http://ieshua.org/svyashhennik-frantsis ... -narod.htm
Священник-францисканец Гедиминас Нумгаудис: Я понял, что Бог любит Свой народ

Однажды Реувен встретил Густава Рейслера из немецкой секты темплеров. Тот пожаловался: "Вот, купил участок на Святой земле, а обустроиться не получается, слишком тяжелые условия. Ищу покупателя на свое имение".
Реувен предложил Рейслеру обменяться землями. Причем предложил не двойную и даже не тройную цену: за 20 тысяч дунамов одесской земли - 2000 дунамов в Эрец-Исраэль. Сделка была заключена.

Так Реувен Лерер стал хозяином первой частной еврейской фермы на Земле обетованной.
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 00,00.html
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 11 Gru 2018 13:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Lap 2018 20:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Talmudas: žydiškos „tolerancijos“ pamokos
https://lebionka.blogspot.com/2018/11/t ... AGD-q5WBiw

Alys • 2018-11-05 17:40 Berods, Viliuje yra pakabintos dvi įdomios lentos. Apie vieną iš jų radau šitokią informaciją: Savo laiku Niujorko žurnalas Time rašė: „Žydų teroristai iš organizacijų Stem Gang ir Irgun Zvai Leumi šturmavo Deir Jasino kaimą ir žiauriai visus iki vieno išžudė. 250 arabų lavonų, iš esmės moterų ir mažų vaikų, vėliau buvo surasti sumėtyti į šulinius“. Izraelio valstybės steigėjas Davidas Bengurionas Beginą atvirai vadino „fašistu“, uždrausdamas jam pasirašyti (kaip „liaudies tarybos“ nariui) Izraelio sukūrimo deklaraciją. Britanijos administracijos Palestinoje duomenimis, vadovaujant Beginui, buvo nužudyta daugiau kaip 20.000 arabų. Kai 1977 metais Beginas tapo ministru premjeru, tik nedaugelis Europos ir Amerikos spaudos organų (suprantama, seniai paženklintų kaip „kraštutiniai dešinieji“ ir „antisemitiniai“) išspausdino 1947 metų Anglijos vadovybės Palestinoje plakatus su iki mirties nukankintų, iki neatpažinimo sudarkytų ir pakartų medžiuose, dviejų Anglijos kareivių fotografijas. Plakatas vaizdavo ir 9 teroristinės „Irgun“ gaujos vadovus, pa-žadėdamas 50.000 svarų už kiekvieną, kas juos sugaus, o pirmasis iš ieškomųjų nusikaltėlių buvo Menachemas Beginas. Ministru premjeru tapsmo metais Beginas su oficialiu vizitu atvyko į Londoną, kur Margaret Tečer vyriausybė tą masinį žudiką ir karo nusikaltėlį pasitiko su garbės sargyba ir „raudonu kilimu“. Sprendžiant iš tylos spaudoje, Anglijos karalienė vis dėlto buvo atleista nuo būtinumo tą Anglijos kareivių žudiką priimti Bekingemo rūmuose.

Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/lzinios/Lietuva/ ... komentarai

https://www.delfi.lt/news/daily/world/p ... d=79600561
Pasaulį apskriejo ypatinga Hitlerio fotografija su žydų mergaite

Talmude sakoma:„Seksualiniai santykiai su mergaite leidžiami, jei mergaitei yra 3 metai“. (Yebhamoth 11b).
http://ldiena.lt/straipsnis/11037/sakal ... Y0oLzx1bWI

https://www.youtube.com/watch?v=p6waAxcvhiU
Библию надиктовали евреи. Священник Максим Каскун

Šio lėktuvo pirkimas – tai tik viena aferų, kuria pagarsėjo S.Velonskis ir jo brolis Mėjus. Sukūrė legendą apie dėdę Broliai Velonskiai augo neturtingoje iš Jurbarko kilusioje žydų šeimoje. Kai jie atsikėlė į Kauną, buvo bene vieninteliai žydai priemiestyje. Močiutės net sakydavo, kad jie netikri žydai, nes labai jau neturtingi. Tokių kalbų išerzintas Simas, kad atrodytų reikšmingesnis, buvo sugalvojęs legendą: esą jo dėdė pulkininkas – karo didvyris. Pats buvo bailokas. Kai kartą klasės draugas jį pavėžino motociklu, S.Velonskis pareiškė, kad jam buvo baisu ir daugiau niekada nevažiuos. Tuo tarpu jaunesnysis brolis Mėjus bandė šlietis prie vėliau nusikalstamo pasaulio autoritetais tapusių stiprių berniukų, kad galėtų pasislėpti už jų nugarų. Per Izraelį – į JAV

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kri ... edium=Copy

https://www.youtube.com/watch?v=mmutWuAj9r0
Рав М.Финкель : Еврейские корни Адольфа Гитлера
Atitinkamų genų rasta, bet ne genai apsprendžia priklausomybę kokiai tai tautai, etninei grupei ir pan. - tokia išvada.

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Gru 2018 03:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Еврей - Национальность или Религия ???
https://www.youtube.com/watch?v=iCUYL851WEA&t=25s

2005–2008 metais A.Weimanas tarnavo kariuomenėje. Vyrams trejų, o moterims dvejų metų karinė tarnyba Izraelyje yra privaloma. Po mokymų jis tarnavo snaiperių būryje, jo tarnybos vieta buvo Vakarų Krante, taip pat ir Gazos ruože. N.Weimanas tikina, jog tarnyba jam padėjo suvokti, ką iš tiesų jis turi daryti – saugoti vykdomą okupaciją.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/p ... O40&copied

https://www.youtube.com/watch?v=y1g_uL20FoE
Скандальное интервью Буша про доллар, евреев, Россию и Украину

https://www.youtube.com/watch?v=4hAKYnvQKOs
Евреи и мусульмане, что же на самом деле произошло? Палестина и Израиль

Kas su kuo Lietuvoje:
https://www.facebook.com/iskariotas/pos ... 5576505669

https://www.youtube.com/watch?v=utqKpkiOyRY
Евреи против Израиля
Jie tiki, kad holokaustas yra bausmė už nuklydimus nuo tikėjimo

Žydų darbeliai:
Вот вам пример коммунистической сатанинской твари - Розалия Залкинд. «… Речь прежде всего о Крыме, куда Розалию Залкинд (Демон, Землячка) отправили наводить новый порядок в качестве секретаря обкома партии. После её появления Чёрное море у берегов покраснело от крови расстрелянных. «Бойня шла мeсяцами. Смертоносное таканье пулемёта слышалось до утра... В первую же ночь в Симферополе расстреляли 1800 чел., в Феодосии - 420, в Керчи - 1300 и т. д.», - писал историк Сергей Мельгунов, сам переживший Октябрьскую революцию, в работе «Красный террор в России. 1918-1923 гг.». Пулемёты в Крыму работали не переставая, пока товарищ Демон не скомандовала: «Жаль на них патронов. Топить. И всё». Приговорённых к казни собирали на баржу, привязывали к ногам камни и сбрасывали в море. Часто это делалось на глазах у жён и маленьких детей, которые стояли на берегу на коленях и молили о пощаде. Но как сказал нарком просвещения Луначарский: «Долой любовь к ближнему! Мы должны научиться ненависти». Потом рыбаки, выходившие на лов, видели, как в воде стоит армия мертвецов. Розалия не только давала отмашку на уничтожение людей, но и активно принимала участие в казнях. Носилась в комиссарской кожанке с маузером на боку из города в город, из посёлка в посёлок - «фурия красного террора», как назвал её Александр Солженицын. Ряд подчинённых Землячки, глядя на её садизм, пытались достучаться до Кремля: расстреливают всех подряд - врачей, учителей, медсестёр, больных в госпиталях, рыбаков, рабочих порта, бывших гимназистов, священников. В городах Крыма на фонарях, деревьях в парках и даже памятниках висели трупы. А вот прохожих не было - прятались. В пригородах трупы расстрелянных лежали слегка присыпанные землёй. Многих хоронили заживо. По ночам недобитые подползали к жилым домам и стонали. У Мельгунова есть показания свидетелей, которые видели расстрелянных женщин с грудными детьми. Но Ленин не думал прекращать вакханалию Землячки, ведь она воплощала в жизнь его слова о диктатуре, которая «есть власть, опирающаяся на насилие и не связанная никакими законами». В инструкциях по террору Ленин писал: «ищите людей по¬твёрже». Однако правда о крымской трагедии вскроется в тех же ¬20-х гг. не только благодаря труду историка Мельгунова, но и произведению большого русского писателя Ивана Шмелёва «Солнце мёртвых». Единственный сын Шмелёва Сергей стал одной из жертв карательных акций в Крыму. Выясняя, как погиб сын и где закопано тело, писатель обратился куполномоченному ВЧК Реденсу, на что тот ответил: «Чего вы хотите? Тут, в Крыму, такая каша!..» Шмелёв пережил в Крыму и красный террор, и страшный голод - спецотряды заходили в дома, забирая запасы еды и одежду, снимая с людей последнее. Сосед Шмелёва пришёл к нему босым и в брюках в розочку - сшил из фартуков: из его дома вынесли даже старые кухаркины юбки. Оголодавшие люди с трудом передвигались, дети искали кости околевших лошадей и глодали их, как собаки. «Неужели чтобы сделать человека счастливым, для этого надо начать с человеческих боен?.. Эх, Россия! Соблазнили Тебя - какими чарами? Споили каким вином?!» - сокрушался писатель. О «Солнце мёртвых» немецкий писатель Томас Манн сказал: «Прочтите это, если у вас хватит смелости». В книге обезумевший от голода доктор-химик создаёт свою собственную систему подсчёта количества жертв в тоннах человеческого мяса: «Только в одном Крыму, за какие-нибудь три месяца! - человечьего мяса, расстрелянного без суда, без суда! - восемь тысяч вагонов, девять тысяч вагонов! Поездов триста! Десять тысяч тонн свежего человечьего мяса, мо-ло-до-го мяса! Сто двадцать тысяч го-лов! че-ло-ве-ческих!!» Цифра 120 тысяч жертв террора в Крыму упоминается и в исторических исследованиях…»
https://www.facebook.com/stasys.kausini ... 1810041202

NBA žvaigždė LeBronas James'as - „Los Angeles Lakers“ klubo lyderis sekmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo istorija, kurioje pacitavo reperio „Savage 21“ kūrinį ASMR. Tame kūrinyje buvo eilutė, kuri skambėjo: „Mes gauname tuos žydų pinigus ir viskas yra košer'inis“.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis ... edium=Copy

https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/ ... i-8705962/
Žydų sektos nariai pagrobė du vaikus
Keturi Gvatemaloje įsikūrusios radikalios žydų sektos nariai buvo suimti Niujorke dėl kaltinimų pagrobus du vaikus, penktadienį pranešė JAV federaliniai prokurorai.
Niujorko Pietų rajono federalinės prokuratūros pranešime sakoma, kad keturi suimti vyrai priklauso ultraortodoksų žydų bendruomenei „Lev Ahor“. Šios bendruomenės moterys privalo dėvėti juodas tunikas, dengiančias kūną nuo galvos iki kojų.
Vienas iš vyrų, 45 metų Aronas Rosneris, gyvenantis Niujorko Bruklino rajone, buvo suimtas gruodžio 23 dieną.
Kiti trys yra atvykėliai iš Gvatemalos: numanomas sektos lyderis 36 metų Nachmanas Helbransas, 42 metų Mayeris Rosneris ir 20 metų Jacobas Rosneris. Šie asmenys ketvirtadienį buvo deportuoti iš Meksikos, kur jie buvo išvežę pagrobtus vaikus, ir tą pačią dieną suimti, kai atvyko į Niujorką.
Suimtieji kaltinami organizavę ir gruodžio 8 dieną įvykdę keturiolikmetės mergaitės ir jos dvylikamečio brolio pagrobimą. Vaikai buvo pagrobti Vudridžo kaime, esančiame maždaug už 150 kilometrų į šiaurę nuo Niujorko.
Maždaug prieš šešias savaites vaikų motina pabėgo iš sektos Gvatemaloje, bijodama dėl savo šeimos saugumo.
Prieš tai nukentėjusioji buvo jos tėvo įkurtos bendruomenes „savanorė nare“, tačiau kai sektai ėmė vadovauti naujas lyderis – moters brolis N. Helbransas – bendruomenė tapo dar radikalesnė.
Keturi įtariamieji suplanavo pagrobti vaikus ir grąžinti juos atgal į Gvatemalą per Meksiką. Į šią šalį jie vaikus išskraidino iš nedidelio oro uosto netoli Skrantono miesto Pensilvanijos valstijoje.
Padedant Meksikos pareigūnams, vaikai buvo rasti penktadienį Tenango del Airės miestelyje ir sugrąžinti motinai.
Visiems įtariamiesiems pateikti kaltinimai dėl pagrobimo. Didžiausia numatyta bausmė už šį nusikaltimą yra įkalinimas iki gyvos galvos.

https://ss69100.livejournal.com/1767916 ... AgSkY0Cl0s
70% собственности бывшей РСФСР оказалось в руках 200 еврейских семейств

https://www.lrytas.lt/pasaulis/rytai-va ... s-8984522/
Nemaloni istorija: žydaitė talkino naciams išduodama kitus žydus
"„Sutartis su velniu“​1942 m. liepos 2 dieną S.Goldschlag pakliuvo į rankas gestapui. Po kelias dienas trukusio tardymo ir kankinimų ji sutiko bendradarbiauti su naciais – ji ėmė pati ieškoti besilapstančių žydų. Mainais jai buvo pažadėta, kad nei ji, nei jos tėvai nebus deportuoti iš Vokietijos. Ji tapo tiesiog idealia „medžiotoja“ ne tik dėl įgūdžių, įgytų besislapstant nuo nacių, bet ir pažinčių bei išskirtinio pasitikėjimo savimi. Žydų „nelegalų“ ji pirmiausia ieškojo vakarinėje Berlyno dalyje arba miesto centre. Nemažai atgarsių sulaukė istorija, nutikusi 1943 m. gruodžio 16 dieną Valstybiniame operos teatre. Tądien besislapsšiusi žydų šeima nusipirko bilietus į teatrą, kad bent vieną dieną galėtų praleisti šilumoje. Niekas jų nepastebėjo, išskyrus S.Goldschlag. Ji atpažino šeimos sūnų, sugriebė jį už diržo ir ėmė šaukti, kad salėje yra žydai. Vaikinas dar bandė bėgti, tačiau suvokęs padėties beviltiškumą tėvas naciams į akis išrėkė, jog jo šeima yra žydai, bet ne nusikaltėliai. „Medžioklės“ būdas Įprastai S.Goldschlag ir kiti nacių „savanoriai“ veikdavo skirtingais būdais. Jie turėjo oficialius dokumentus, leidžiančius jiems suimti žydus. Tačiau efektyviau buvo patiems apsimesti nelegalais. Eva Ronsfeld dirbo vienoje Berlyno dalių, jos aptiktus žydus vėliau siųsdavo į mirties stovyklas. „Aš tarsi susidraugavau su S.Goldschlag. Naudojausi šia draugyste, kad sužinočiau daugiau apie jos „medžioklę“. Ji kartais gyrėsi kaip jai pavyko sugauti vieną ar kitą žydą“, – pasakojo E.Ronsfeld. Labiausiai S.Goldschlag mėgo gaudyti žydus pirma siūlydama jiems pagalbą. Moteris tikino galinti parūpinti jiems maisto. Nieko apie S.Goldschlag negirdėję žydai sutikdavo susitikti sutartoje vietoje, o ten jų jau laukdavo naciai. Tiesa, tarp „medžiotojų“ buvo ir tokių, kurie perspėdavo žydus apie gręsiantį pavojų. Kartais tai darydavo ir S.Goldschlag. Pavyzdžiui, ji perspėjo savo buvusį gydytoją Fritzą Gottschalką ir jo žmoną. Naciai, kurie jau ėjo sulaikyti sutuoktinių, namuose jų neberado. Šeimai pavyko pasprukti. Maždaug iki 1944 m. pabaigos – 1945 m. pradžios S.Goldschlag medžiojo besislapstančius žydus. Vėliau ji ėmė vis dažniau atsisakyti šios veiklos. 1944 m. jos tėvus išvežė į Aušvicą, kur jie mirė. 1945 m. S.Goldschlag, artėjant Trečiojo reicho žlugimui, išvyko iš Berlyno į Branderburgą. Po karo į kalėjimą 1945-aisais S.Goldschlag kreipėsi, kad būtų pripažinta nacių režimo auka, tačiau buvo atpažinta kaip naciams talkinęs asmuo ir sulaikyta. 1946 m. sovietų karo tribunolas S.Goldschlag nuteisė už talkinimą naciams ir skyrė jai 10 metų darbo stovyklose. Bausmę ji atliko buvusioje koncentracijos, o dabar darbo stovykloje, vėliau moterų kalėjime ir galiausiai ligoninėje-kalėjime. Atlikusi įkalinimo bausmę, S.Goldschlag sugrįžo į Vakarų Berlyną. Tačiau 1956-1957 m. dėl jos veiklos pradėta dar viena byla. Moteriai buvo skirta dar 10 mėtų laisvės atėmimo bausmė. Tiesa, jai pritaikė amnestiją už tai, kad įkalinimo bausmę jau atliko. S.Goldschlag liko gyventi Berlyne iki praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio ir dar tris kartus ištekėjo. Kai mirė jos paskutinysis vyras, ji išvyko iš Berlyno į nedidelį miestelį".

https://www.youtube.com/watch?v=BP1cbBANuxo
Куда переедет Израиль?II

Зачем Сталин убил Михоэлса
https://www.youtube.com/watch?v=VHJHVAsVsiQ

https://www.lzinios.lt/Pasaulis/jt-tyre ... ais/282916
Esama įrodymų, kad Izraelis reaguodamas į 2018 metų protestus Gazos Ruože įvykdė nusikaltimų žmoniškumui, nes snaiperiai taikėsi į aiškiai atpažįstamus vaikus, sveikatos apsaugos darbuotojus ir žurnalistus, rodo ketvirtadienį paskelbtas Jungtinių Tautų remiamas tyrimas. Tuo metu Izraelis atmetė ketvirtadienį paskelbtas Jungtinių Tautų tyrimo išvadas ir pavadino jas „priešiškomis, melagingomis ir šališkomis“. „Izraelio kariai įvykdė tarptautinių žmogaus teisių ir humanitarinės teisės pažeidimų. Kai kurie iš šių pažeidimų gali prilygti karo nusikaltimams ar nusikaltimams žmoniškumui“, – pareiškime nurodė JT nepriklausomos protestų okupuotoje palestiniečių teritorijoje tyrimo komisijos pirmininkas Santiago Cantonas. „Izraelis visiškai atmeta šią ataskaitą“, – sakoma užsienio reikalų ministro Israelio Katzo pareiškime. Pasak tyrėjų, Izraelio kariai tyčia šaudė į civilius per palestiniečių demonstracijas, kurių metų žuvo 189 žmonės. Žmogaus teisių tarybos įgaliota komisija nurodė, kad kariuomenės snaiperiai koviniais šoviniais nušovė ar pašovė daugiau kaip 6 tūkst. žmonių, tarp kurių yra „realios grėsmės“ nekėlusių civilių. Komisija pripažino, kad su tomis demonstracijomis prie sieną žyminčios tvoros buvo susijęs reikšmingas smurtas, bet sakė, kad tai neprilygo kovinėms kampanijoms. Tokiu būdu komisija iš esmės atmetė Izraelio pareiškimus dėl palestiniečių ginkluotų grupių „teroristinės veiklos“. Komisija taip pat kaltino Gazos Ruožą valdantį palestiniečių judėjimą „Hamas“ neužkirtus kelio padegamųjų aitvarų naudojimui protestų metu.

http://www.newsru.co.il/world/25feb2019/ark444.html
Депутат Сейма: "Евреи хотят доить Польшу, как раньше Германию"

https://www.youtube.com/watch?v=zGGKLrVkF9g
Латвия подаёт в суд на Израиль?

Citata: "Arī latvju tautai tagad dota iespēja, piedalīties lielajā Eiropas tautu cīņā pret žīdisko boļševismu savā jaundibinātā leģionā" -

citatos vertimas"Dabar Latvijos žmonėms suteikiama galimybė savo naujai įsteigtame legione dalyvauti didžiojoje Europos tautų kovoje prieš žydiškąjį bolševizmą".

https://lv.wikipedia.org/wiki/Herberts_Cukurs

(1055.1) 96:2.3 Būtent tiktai po Makiventos Melkizedeko ir Abraomo laikų kai kurios semitų gentys, dėl savo ypatingų religinių tikėjimų, buvo vadinamos Izraelio vaikais, o vėliau hebrajais, žydais, ir “išrinktąja tauta.” Abraomas nebuvo visų hebrajų rasinis tėvas; jis net nebuvo protėvis visiems beduinams semitams, kurie buvo laikomi nelaisvėje Egipte. Tas tiesa, jo palikuonys, išėję iš Egipto, iš tikrųjų suformavo vėlesniosios žydų tautos branduolį, bet absoliuti dauguma vyrų ir moterų, kurie buvo įjungti į Izraelio klanus, niekada nebuvo gyvenę Egipte. Jie buvo tiesiog tokie pat klajokliai, kurie nusprendė atsiduoti Mozės vadovavimui, kada Abraomo vaikai ir jų bičiuliai semitai iš Egipto keliavo per šiaurės Arabiją.

Šaltinis: http://viduje.puikiai.lt/?ae=1073#ixzz5iEorMhxr

https://www.youtube.com/watch?v=HErmQ5PaD0Q&t=18s
Кто ты, народ Израиля?


https://www.youtube.com/watch?v=XINmxKF4PBQ
Какой национальности были руководители СССР?

https://www.youtube.com/watch?v=kXDqhx-nj6E
Очень много "экспертов" на ТВ, которые нас учат жизни - евреи и армяне. Почему их так много?

Citata: "Dar 1936 metų viešose kalbose Niurnberge Jozefas Gebelsas daug kartų buvo pabrėžęs, kad naujas didelis karas planuojamas su tikslu išgelbėti europinę civilizaciją nuo žydų-bolševikų užkrato!"
https://lebionka.blogspot.com/2019/04/h ... gnMf_-962g

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 08 Bir 2020 00:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 24 Lie 2019 23:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=KTHpHll6OBE
Григорий Климов. Известные люди о евреях и жидах

https://www.youtube.com/watch?v=AjIWBYVtct0

Teorija per žydų ir ivrimų skirtumus.
Joje įdomu tai, kad Rasiejos valdymas pagal teoriją priklauso tik judėjų klanams. Dalinai panašu, nes po 1917m. vadai, kaip taisyklė, buvo panašios kilmės.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 28 Lie 2020 01:32. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Hitleris ir žydai
StandartinėParašytas: 06 Rgs 2019 07:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Rabinas aiškiai pasako, kad į Izraelį susirinko įvairių grupių, įvairių tautų žmonės, t.y. jie iki Izraelio nebuvo viena tauta.

Кто ты, народ Израиля?
https://www.youtube.com/watch?v=HErmQ5PaD0Q
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2019 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774

https://lt.wikipedia.org/wiki/Izraelitai

Likimas

Dvi atskiros izraelitų karalystės ilgainiui lėmė skirtingą susiformavusią tapatybę ir papročius. Joms būdinga ir skirtinga istorija. 720 m. pr. m. e. šiaurinė (Izraelio) karalystė buvo nukariauta Asirų imperijos, o Judėja savo dalinį valstybingumą išsaugojo iki 586 m. pr. m. e., kuomet ją nukariavo Naujoji Babilono karalystė.

Abi imperijos užkariautojos vykdė asimiliacinę politiką ir naudojo ištisų tautų tremtį mažinti etniniams ir kultūriniams skirtumams. Manoma, kad Asirija ištrėmė didelę dalį Izraelio genčių. Biblijoje yra minima Reubeno, Gado, Užjordanės Manaseho, Efraimo ir Naftalio genčių deportacija, o Dano, Ašero, Isacharo, Zebuluno ir Piešjordanės Manaseho genčių likimas yra nutylimas. 9 čia gyvenusios gentys ir levitai kartu yra laikomos 10 prarastųjų Izraelio genčių. Jos niekada negrįžo iš tremties, ir jų likimas nežinomas. Pagal visuotinai priimtą versiją, Izraelio žemėje likusi neištremta izraelitų dalis susimaišė su asirų čia atkeltomis etninėmis grupėmis, perdavė joms savo kultūrinį palikimą ir davė pradžią samariečių tautybei.

Po Judėjos karalystės nukariavimo, trys vietinės gentys ir Judėjos levitai irgi buvo ištremti. Taip prasidėjo Babilonijos tremtis. Jos metu izraelitai išlaikė savo tapatybę, tradicijas, kultūrą. Tuo metu taip pat nunyko tarpgentiniai skirtumai, konsolidavosi vieninga etninė grupė. Vėlesniuose šaltiniuose ji jau žinoma kaip Jehudim, t. y. žydai (hebr. ‏יְהוּדִים‏‎ = Yehudim), pagal buvusios karalystės ir didžiausios genties pavadinimą. Po Babilono tremties VI a. pr. m. e. jiems grįžus į Pažadėtąją žemę, izraelitų pavadinimas nebenaudojamas, ir ši etninė grupė vadinama judėjais (arba žydais)

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 20 Spa 2019 21:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://zen.yandex.ru/media/rusbeyond/k ... 00b10b36fc
Как русским евреям удалось стать генералами Вермахта
По нацистским канонам эти люди должны были закончить жизнь в концлагере. Но вместо этого они умудрились занять высокие посты в руководстве вооруженных сил Третьего Рейха.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Lap 2019 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=cjQI7a0ZwpE
Кто такие евреи
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Gru 2019 04:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Критикам ответил в той же New York Times зять Дональда Трампа Джаред Кушнер, под чьим руководством, по данным американской прессы, разрабатывался указ.

"Многие поспешили с критикой указа, не разобравшись в его целях. В указе не говорится, что еврей - это национальность.

https://www.bbc.com/russian/features-50813416
Трамп подписал указ о борьбе с антисемитизмом. Не все евреи в США этот указ одобряют

T.y. Trampo žentas pripažįsta, kad žydai (netgi ivrimai - izraelitai ) - ne tauta.
Žydai, taip išeitų iš jo pasisakymo, sluoksnis.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 26 Sau 2020 12:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://matveychev-oleg.livejournal.com/5955129.html
Археологи подтвердили, что Ветхий Завет был просто списан у шумеров :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Vas 2020 05:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://grimnir74.livejournal.com/5258806.html?
Евреи в украинской повстанческой армии (УПА). Разоблачая большевистскую ложь
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 11 Kov 2020 04:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=rE9Ttf4blk0
Почему евреи ненавидят друг друга :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 07 Bal 2020 00:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=_mkgDKMXXro
Кто такие евреи?
Jie - ne tauta.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 07 Bal 2020 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=EWLrjJ4Cbes
Кто такие евреи? Этого не знает никто.
Jie - ne tauta.
Jie patys to nežino.
https://www.youtube.com/watch?v=csHSZKJ8rCk
Кто же такие евреи?
Tai - sluoksnis, kurį vienija savas gyvenimo būdas (su tam tikromis taisyklėmis).
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 07 Bal 2020 01:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Jie visada ieško kur jiems geriau:
https://www.youtube.com/watch?v=gsJWRF-uWAI
Netgi Puškinas jų :smile100: :
https://www.youtube.com/watch?v=_x-wyTbK8Go
Рав М.Финкель: Как стать евреем
https://www.youtube.com/watch?v=W4qr5TpOtz8

Izraelitų tauta tik formuojasi:
https://www.youtube.com/watch?v=jTUhMxY2dCw
Как евреи-сефарды ненавидели выходцев из России
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 21 Bal 2020 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
М.Финкель: Адольф Эйхман вел переговоры с сионистами
https://www.youtube.com/watch?v=_HTL2GKWG7U

Александр Проханов и Михаил Финкель (заочный диалог)
https://www.youtube.com/watch?v=ZwnbixjJRww
Rabinas Finkelis pripažįsta žydų padarytą blogį.

Gelbėjo judėjų vaikus:
https://www.youtube.com/watch?v=moeDw1-UREA
Люди сразу встали на ноги, когда поняли кто сидит рядом!

Sionistų darbeliai:
Холокостом иудеи пытаются скрыть свою вину в организации II Мировой Войны
https://www.google.com/search?client=opera&q=Холокостом+иудеи+пытаются+скрыть+свою+вину+в+организации+II+Мировой+Войны&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Geg 2020 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Miša Jakobas - citata: "Patyriau, kad Lietuvos žydai tavęs niekada neparduos, yra garbingi. Vienas malonumas su jais bendrauti.

Gaila tik, kad Lietuvos žydų Lietuvoje beveik nebelikę".

http://www.moteris.lt/lt/veidai/g-51497 ... jo-prieinu

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Lie 2020 01:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=WR5__qx5uQg
Ivrimai - ne tauta, o ideologinė grupė.

Susidarė ne iš tautų, o iš genčių žmonių:
https://www.youtube.com/watch?v=pGzojWuzVSo

https://www.youtube.com/watch?v=3IlFk9Nuhsw
Столица Израиля - Иерусалим. Еврейские ученые против?! Взгляд каббалиста

Logiškas paaiškinimas apie "žydus": https://www.youtube.com/watch?v=cjQI7a0ZwpE&t=17s

Кто такие евреи

https://www.youtube.com/watch?v=_mkgDKMXXro&t=42s Laitmano paaiškinimas

https://www.youtube.com/watch?v=cc9H6jGWlaM
Apie tai, kad beveik viskas, ką tvirtina visokie žydų propagandistai, išsigalvota.

https://www.youtube.com/watch?v=EWLrjJ4Cbes&t=12s
Кто такие евреи? Этого не знает никто

https://www.youtube.com/watch?v=csHSZKJ8rCk
Кто же такие евреи?

https://kauno.diena.lt/dienrastis/kita/ ... U.facebook

https://www.youtube.com/watch?v=-5HrZtbg3js
Евреи-откуда произошли на самом деле. Прародина и каста

http://rus-sky.com/history/library/aksakov.htm ЕВРЕЙСКИЙ ВОПРОС

http://rus-sky.com/history/library/akvilinov.htm ИУДЕЙСКИЙ ВОПРОС
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 03 Spa 2020 02:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=wY4GFWofrrM

Это большое заблуждение, что евреями рождаются - ими становятся!

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Spa 2020 00:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Vilmantas KrikštaponisLietuvos Istorijos Ieškotojų Klubas
3 val. ·
Vilmantas Krikštaponis
Kovo 27 d. ·
Lietuvos žydai ir pirmoji sovietinė Lietuvos okupacija
Žydai ir jiems uoliai tarnaujantys asmenys, turintys lietuviškas savo kilmės šaknis, teigia, esą Lietuvoje gyvenę žydai, niekuo neprisidėjo prie 1940 – 1941 m. Lietuvoje vykusių permainų, skaudžiai atsiliepusių Lietuvos nepriklausomybei ir daugeliui lietuvių. Tai teigiantys, klastodami Lietuvos istoriją, bando nuslėpti žydų įvykdytus nusikaltimus žmogiškumui, nes tai nenaudinga žydams. Tačiau nemažos žydų dalies veikla Lietuvoje tuo metu buvo kenkėjiška ir netgi nusikalstama. Tai patvirtina savo atsiminimuose ir anuo metu Lietuvoje gyvenę žydų tautybės asmenys. Sovietinė antilietuviška propaganda be atvangos buvo skiepijama netgi vaikams, besimokiusiems žydų mokyklose. Tai patvirtina Irena Veisaitė, kuri savo atsiminimuose rašė :
„ … Aš mokiausi kairuoliškoje mokykloje, ir mus mokė žavėtis Sovietų Sąjunga. Mes iš tikrųjų manėme kad ji antilietuviška...’’ ( 1 )
Kad tarpukario metais Lietuvoje gyvenantys žydai organizavo ir vykdė Lietuvoje kenkėjišką antikonstitucinę veiklą, tai pripažindamas Jochelis Gliauberzonas rašė :
„ Kai augau ir mokiausi, Lietuvoje buvo buržuazinė santvarka ( … ) .Dugelis žydų jaunuolių jau tada tapo komunistais ir ruošė dirvą 1940 metais įvykusiam Tarybų valdžios Lietuvoje atkūrimui’’. ( 2 )
Būdami priešiškai nusiteikę Lietuvai jos nepriklausomybei ir lietuviams, kai 1940 m. birželio pradžioje tarp Sovietų Sąjungos ir Lietuvos ėmė pastebimai blogėti santykiai ir pasklido gandai, kad ateis sovietų Raudonoji armija, pagausėjo pranešimų, kad Lietuvoje gyvenusių žydų požiūris ir elgesys radikaliai pasikeitė. Valstybės saugumo žiniomis, žydai tapo kategoriškesni viešumoje : Sovietams pateikus ultimatumą, žydai ėmė jaustis daug laisviau. Žydai spekuliavo valiuta – supirkinėdavo rusiškus rublius ir pranašavo litui galą. Tuo metu daugelis lietuvių matė, kaip žydai laukė Raudonosios armijos įžengimo. ( 3 )
Lietuvą okupavus sovietams, praktiniais ir politiniais sumetimais sovietų valdžia į reformuotų įstaigų ir įmonių vadovų laisvas vietas, skyrė žydų tautybės asmenis. Dauguma žydų savo naująja padėtimi puikavosi su niekuo nesiskaitydami. Taip savo atsiminimuose buvęs Kauno žydas Hešelis Gordonas rašė :
„ Žydai pasijuto labai laisvi ( … ). Žydai vaikščiojo aukštai iškėlę galvas. Jeigu žydas susitikdavo lietuvį ant šaligatvio, lietuvis turėdavo nulipti nuo krašto, duodamas jam kelią ( … ). Yra žydiškas posakis : „ Jeigu mes šiandien sėdime ant arklio, tai lietuviai sėdi dešimt pėdų žemiau’’. ( 4 )
Žydų nusikalstamai savivalei buvo suteiktos kuo plačiausios teisės. Valdant sovietams, kartas nuo karto gatvėse susiremdavo žydų ir lietuvių jaunimas, nesantaiką dažniausiai išprovokuodami, galią įgydami jauni žydų vyrai, dabar pajutę laisvę, o lietuviai, jauni bei vyresnio amžiaus, pasijuto nelaisvi. Žydų vyrai įgijo galios dėl to, kad buvo komjaunuoliai arba dirbo milicijoje ar NKVD, dabar galėjo priekabiauti prie lietuvių ir jiems įsakinėti. Štai 1940 m. birželio 24 d. Šiaulių saugumo skyriaus raporte pažymima :
„ SSRS kariuomenei įžengus į Lietuvą, žydai elgėsi arogantiškai. Pasitaikydavo, kad neatsakinga žydų visuomenės dalis, daugiausia miestų gatvėmis vaikštinėjantis jaunimas, neleisdavo lietuviams praeiti šaligatviu. Be to, yra lietuvių nusiskundimų jog žydai grasindami sakydavo : „ Dabar mes ponai’’. ( 5 )
Lietuvius labiausiai piktino buvusi padėtis. Atsirasdavo tokių asmenų, užėmusių įvairius postus, tačiau neturinčio net menkiausio supratimo apie vieną ar kitą darbo sritį. Tačiau niekas nedrįso tokių nei apskųsti, nei keisti. Apie tokią padėtį žinoma demokratinių pažiūrų lietuvių visuomenės veikėja Felicija Bortkevičienė rašė :
„ … Atvažiuos žydukas ( komjaunuolis ) iš miestelio ir eina mokinti, ką sėti, kaip įdirbti žemę, teirautis, kodėl taip daroma, o ne kitaip. Iš apmaudo žmonės vos galėdavo nusilaikyti, kad ant vietos netrenkti jam į snukį. Žinoma, valsčiuje visur vyravo žydai, jie sustatinėdavo ne tik įrašus kas kiek turi atlikti prievolių pinigais ar natūra, bet ir ką reikėjo ištremti. Žmonės visų nelaimių kaltininkus matė žyduose, o už jų pečių nematė bolševikų – rusų. Suprantamas dalykas, čekistai buvo žydai, tik viršūnės rusai, kurių paprasti žmonės neregėjo’’. ( 6 )
„ Kai augau ir mokiausi, Lietuvoje buvo buržuazinė santvarka ( … ) .Dugelis žydų jaunuolių jau tada tapo komunistais ir ruošė dirvą 1940 metais įvykusiam Tarybų valdžios Lietuvoje atkūrimui’’. ( 2 )
Būdami priešiškai nusiteikę Lietuvai jos nepriklausomybei ir lietuviams, kai 1940 m. birželio pradžioje tarp Sovietų Sąjungos ir Lietuvos ėmė pastebimai blogėti santykiai ir pasklido gandai, kad ateis sovietų Raudonoji armija, pagausėjo pranešimų, kad Lietuvoje gyvenusių žydų požiūris ir elgesys radikaliai pasikeitė. Valstybės saugumo žiniomis, žydai tapo kategoriškesni viešumoje : Sovietams pateikus ultimatumą, žydai ėmė jaustis daug laisviau. Žydai spekuliavo valiuta – supirkinėdavo rusiškus rublius ir pranašavo litui galą. Tuo metu daugelis lietuvių matė, kaip žydai laukė Raudonosios armijos įžengimo. ( 3 )
Lietuvą okupavus sovietams, praktiniais ir politiniais sumetimais sovietų valdžia į reformuotų įstaigų ir įmonių vadovų laisvas vietas, skyrė žydų tautybės asmenis. Dauguma žydų savo naująja padėtimi puikavosi su niekuo nesiskaitydami. Taip savo atsiminimuose buvęs Kauno žydas Hešelis Gordonas rašė :
„ Žydai pasijuto labai laisvi ( … ). Žydai vaikščiojo aukštai iškėlę galvas. Jeigu žydas susitikdavo lietuvį ant šaligatvio, lietuvis turėdavo nulipti nuo krašto, duodamas jam kelią ( … ). Yra žydiškas posakis : „ Jeigu mes šiandien sėdime ant arklio, tai lietuviai sėdi dešimt pėdų žemiau’’. ( 4 )
Žydų nusikalstamai savivalei buvo suteiktos kuo plačiausios teisės. Valdant sovietams, kartas nuo karto gatvėse susiremdavo žydų ir lietuvių jaunimas, nesantaiką dažniausiai išprovokuodami, galią įgydami jauni žydų vyrai, dabar pajutę laisvę, o lietuviai, jauni bei vyresnio amžiaus, pasijuto nelaisvi. Žydų vyrai įgijo galios dėl to, kad buvo komjaunuoliai arba dirbo milicijoje ar NKVD, dabar galėjo priekabiauti prie lietuvių ir jiems įsakinėti. Štai 1940 m. birželio 24 d. Šiaulių saugumo skyriaus raporte pažymima :
„ SSRS kariuomenei įžengus į Lietuvą, žydai elgėsi arogantiškai. Pasitaikydavo, kad neatsakinga žydų visuomenės dalis, daugiausia miestų gatvėmis vaikštinėjantis jaunimas, neleisdavo lietuviams praeiti šaligatviu. Be to, yra lietuvių nusiskundimų jog žydai grasindami sakydavo : „ Dabar mes ponai’’. ( 5 )
Lietuvius labiausiai piktino buvusi padėtis. Atsirasdavo tokių asmenų, užėmusių įvairius postus, tačiau neturinčio net menkiausio supratimo apie vieną ar kitą darbo sritį. Tačiau niekas nedrįso tokių nei apskųsti, nei keisti. Apie tokią padėtį žinoma demokratinių pažiūrų lietuvių visuomenės veikėja Felicija Bortkevičienė rašė :
„ … Atvažiuos žydukas ( komjaunuolis ) iš miestelio ir eina mokinti, ką sėti, kaip įdirbti žemę, teirautis, kodėl taip daroma, o ne kitaip. Iš apmaudo žmonės vos galėdavo nusilaikyti, kad ant vietos netrenkti jam į snukį. Žinoma, valsčiuje visur vyravo žydai, jie sustatinėdavo ne tik įrašus kas kiek turi atlikti prievolių pinigais ar natūra, bet ir ką reikėjo ištremti. Žmonės visų nelaimių kaltininkus matė žyduose, o už jų pečių nematė bolševikų – rusų. Suprantamas dalykas, čekistai buvo žydai, tik viršūnės rusai, kurių paprasti žmonės neregėjo’’. ( 6 )

Tai patvirtina, o kartu ir papildo Juozas Abraitis, kuris savo atsiminimuose rašė, jog žydai greitai „ susimaišė’’ su okupantų įstaigomis, „ ten jie buvo tinkamai įvertinti ir pas jį gavo gerai apmokamus darbus – mitingų organizatorių ir propagandistų, antri NKVD ( saugumo ) pagalbininkų – seklių, treti – įvairiausių provokatorių pareigas. Kai kurie iš jų gavo ginklus, buvo aprengti uniformomis ir visi, nusistatę prieš lietuvius, pasišventusiai vykdė okupanto jiems patikėtas pareigas ir uždavinius...’’ ( 7 )
Ypač žiaurūs buvo žydai NKVD tardytojai. Pavyzdžiui, pirmają sovietinę okupaciją sovietų saugumui suėmus ir tardant Kazimierą Gimžauską, žydų tautybės tardytojas jam sakė :
„ … Mes jus, visus lietuvius išmušime ! Nekenčiame jūsų vien dėl to, kad esate lietuviai !’’ ( 8 )
Pastarasis atvejis, tai tik vienas iš daugelio tokių, kuriuos šiandien žydai vadina nesąmone.
Nors po tų dienų praėjus daugeliui metų žydai visą tai ir bando kategoriškai neigti, tačiau tiesa išlenda lyg „ yla iš maišo’’. Šią tiesą atskleidė ir Lietuvos žydas Aleksandras Štromas. Jis kalbėjo :
„ Labai mandagi, drovi ir išsilavinusi lietuvė ponia kartą man prisipažino, jog nors ir labai gėdijosi jausmo, tačiau nesugeba nuslopinti neapykantos žydams, kad ir kiek stengtųsi. Ši neapykanta, kaip ji man pasakė, gimė 1941 metų pavasarį, kai NKVD būrys, kurį sudarė trys žydai ir viena žydė, atėjo suimti jos tėvų, kurių ji daugiau niekada nebepamatė. Šio būrio vadas buvo žydas, kurį šeima laikė draugu’’. ( 9 )
Ir čia tik vienas atvejis iš daugelio panašių atvejų. Visa tai atsako į klausimus, kas paruošė dirvą 1940 m. Lietuvoje įvykusiems įvykiams, kas vėliau terorizavo, areštavo, tardė, kankino, žudė ar į Sibirą trėmė Lietuvos inteligentiją, karininkus, tarnautojus… Žydai tąkart Lietuvoje šeimininkavo ir „ darė tvarką’’. Vėliau, kai 1941 – jų birželį prasidėjo masiniai lietuvių trėmimai, kai Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimuose sunkvežimiais į geležinkelio stotis enkavedistai gabeno moteris, senelius ir vaikus, pasmerktus lėtai mirčiai į šaltąjį Sibirą, ne vienos šeimos tragediją stebėjęs ar visą tai patyręs žmogus, yra teigęs, kad ypač žydai brutaliai elgėsi su tremiamaisiais, kaip tyčiojosi iš jų.
Šiandien žydai privalo įsisąmoninti, jog lietuviai neprivalo jausti jokios kaltės jausmo dėl žydus karo metu ištikusios tragedijos. Anaip tol, žydai prieš lietuvius privalo jausti kaltę dėl jų įvykdytų nusikaltimų 1940 – 1941 m. Lietuvoje ir dėl to atgailauti. Tuo tarpu nežinantiems Lietuvos istorijos ar tendencingai iškraipantiems ją nutautėjusiems lietuviams, pravartu patylėti, užuot aklai pataikaujant žydams. Tai ką šiandien daro jie, tai tik dangsto nusikaltėlių įvykdytus nusikaltimus žmogiškumui.
Nuotraukoje matyti, kaip gausus žydų būrys ir negausus proletariatas, 1940 m. pirmosios sovietinės okupacijos pirmąją dieną, nepaisant nei amžiaus, nei lyties, sveikina Lietuvoje okupacinę Raudonąją armiją.
Šaltiniai :
1. Anatol Lieven. Pabaltijo revoliucija. Estija, Latvija, Lietuva – Kelias į nepriklausomybę, - V, 1995. - P. 156.
2. Jochelis Gliauberzonas. Kur mūsų tėvynė // Tiesa. - 1970 m. kovo 13 d.
3. Alfred Erich Senn. Lietuva 1940. Revoliucija iš viršaus. - V, 2009. - P. 313 – 314.
4. Harzy Jordon. - Tche Holocaust in Lithuania. - Kentucky, 1992. - P. 16.
5. Alfred Erich Senn. Lietuva 1940. Revoliucija iš viršaus. - V, 2009. - P.318.
6. Liudas Subačius. Aplenkusi laiką. Felicija Bortkevičienė 1873 – 1945. - V, 2010. - P. 129.
7. Juozas Abraitis. Gedimino pulko likimas. - V, 1994. - P. 126.
8. Autoriaus pokalbis su Kazimieru Gimžausku. - Menčiai, Akmenės raj. - Niujorkas. - 1994 m. gegužės 26 d.
9. Dr. Aleksandro Štromo paskaita, perskaityta 1989 m. balandžio 10 d. Dangun Ėmimo koledže kaip kasmetinė Robbi Kleino paskaita ir atspausdinta kaip šios serijos dalis.
Nuotrauka žurnalo „ Kardas’’ archyvo

facebook, 2020 10 13
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Spa 2020 08:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://lebionka.blogspot.com/2019/04/i ... -zydu.html

Istorijos bėgyje Lietuva tapo „žydų rojumi“, bet ne lietuvių.

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Sau 2021 07:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Kaip tik čia visu pilnumu pamatome kuo skiriasi žydas nuo judėjaus ir jehudimo (izraelito), todėl nebesistebime, kad istorija jų, žydų,
atžvilgiu buvo tokia griežta:

https://isralove.org/load/14-1-0-3151?f ... 2onMWvuoJs

https://detaly.co.il/zhestokost-naproti ... liberalna/

Архивы свидетельствуют: израильские военные избивали и унижали арабов


:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Sau 2021 13:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=ovcTGQfmc2c

2. Причины гибели ЕВРЕЕВ и ХОЛОКОСТ. ( САЙТ Автора http://rabarial.com ) :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 19 Vas 2021 01:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
http://www.isrageo.com/2021/02/11/druge090/

Другой Геринг и единственная Стелла
11.02.20210

Стелла Гольдшлаг - белокурая иудейка.
Степень их заслуг перед еврейским миром прямо противоположна. Альберт Геринг, младший брат нациста номер 2, уличенный в связях с евреями, не раз попадал в гестапо, куда регулярно отправляла доносы Стелла Гольдшлаг. Оба были после войны под следствием, но Альберт был оправдан благодаря показаниям спасенных им евреев, а Стелла за содействие депортации в Освенцим отсидела 10 лет, подтвердив, что она антисемитка, уже после войны выйдя замуж за нациста


http://www.isrageo.com/2015/02/08/racuh/

Рацпредложение для палача

"Примерно через месяц после того, как туда попал Веня, в бараке появился невысокий крепыш лет тридцати с небольшим. Фима сразу же проникся интересом к владеющему немецким соплеменнику, при каждом удобном случае старался побеседовать с ним. А однажды показал какие-то чертежи, сделанные в невесть откуда добытой школьной тетрадке.

— Понимаешь, Вениамин, я же в Минске был рационализатором, не раз меня за это премировали, — пояснил он. — Мы, заводчане, парни с хваткой. Я пригляделся, как можно лучше организовать работу здесь, чтобы не ощущался страшный кадровый голод. К тому же следует ввести лагерное соревнование. Кто лучше работает, тот получает повышенный паёк, кто хуже — у того норма урезается.

— Да люди и так с голоду мрут, — возмутился Веня.

— Каждый будет стараться работать как можно лучше, — махнул рукой Фима. — А кто плохо работает — что с него возьмёшь, отстающие всегда проигрывают.

— Так фрицы тебя и послушают, — поморщился мой ещё совсем юный дядя.

— Послушают, — похлопал его по плечу минчанин. — Я такую штуку придумал, что нас с тобой ждут хорошие времена. Мои мозги и твой немецкий спасут нас.

— Так что же ты такое придумал?

— Слушай сюда, а смотри сюда, — Фима раскрыл тетрадку. — По-твоему, что это?

В чертежах Веня не разбирался. Ну, какой-то прямоугольник с заштрихованной полосой вдоль него, какие-то кругляшки нарисованы, по низу — с десяток коротких пунктирных линий. Сбоку — колёсико, напоминающее корабельный штурвал.

— Что это такое? — спросил парень.

— Это рацпредложение, которое очень понравится немцам! — торжествующе прошептал Фима. — Ты же знаешь, что им приходится убивать очень много тех, кто не прошел селекцию. При этом высоки затраты патронов, веревок и времени. А немцы — люди экономные. Моё предложение очень простое, как гильотина, но в современных условиях гораздо более эффективное.

Фима перевернул страничку и Веня увидел рисунок, заставивший его поёжиться. Прямоугольник оказался стендом, вдоль которого тянулась чёрная полоса, кругляшки оказались крючками с ремешками для рук, а пунктирные линии — подставками для ног. И на каждой такой подставке было нарисовано по человечку в полосатой робе. В зависимости от роста, подставки размещались то ниже, то выше. А черная полоса проходила на уровне горла.

— Видишь, как всё просто придумано, — с гордостью сказал Фима. — Можно одновременно обработать от десяти до двадцати человек. Если надо умертвить побыстрее — опускаешь рычаг. Если казнь показательная и надо, чтобы приговорённые помучались, крутишь вот это колесо, — рационализатор показал на "штурвал". — Такой простой аппарат можно изготавливать и в промышленных масштабах, и на месте в каждом лагере. Так что завтра же надо будет показать это начальству, а ты переведешь. Будем как сыр в масле кататься!

— Но это же… — задыхался от возмущения Веня. — Посмотри на них, — он показал на других узников. — Каждый из них может быть убит при помощи твоей машины смерти.

— Зато мы с тобой выживем, дурачок, — Фима посмотрел на своего собеседника исподлобья. — Подумай до утра. Если против — поищу другого переводчика.

До утра Веня думать не стал. Дождавшись, когда сосед по нарам уснет покрепче, Вайнштейн прижал к его рту тряпку и крепко сжал правой рукой горло Ефима. Из-за его хрипа и конвульсий проснулось несколько заключённых. Когда уже всё было кончено, Веня пояснил им, какие планы были у их соплеменника. И его поддержали.

Поскольку не так уж редко узники не доживали до утра, очередной мертвец у нацистов подозрений не вызвал. Кто станет обращать на следы асфиксии? Одним "юде" больше, одним меньше"…

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 06 Kov 2021 10:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Citata:
"Marija132
03.03.2021 20:24:26 Yra toks geras vieno išmntingo žydo pasvarstymas apie ilgas žydų nosis. Vertėtų Vinokurui paskaityti: "Vox Baraca Yra toks geras litvakų rašytojas Efraimas Sevela. Rašo grožinės literatūros knygas lietuviška tematika. Ištrauka iš knygos "Parduok savo motiną" (rusų girtas karininkas, vienoje Kauno Laisvės alėjos kavinių 1949 metais, pasakoja jaunam žydui saugumiečiui, kodėl nekas nemėgsta žydų ir jo uošvis dalyvavęs žydų šaudyme pasakoja, kodėl lietuviai nemėgo žydų. Literaturinis kūrinys, bet mintis idomi): "Ir štai tada jis pradėjo, aiškinti man, kad mes, žydai, patys kalti dėl savo nedėkingo likimo. Nes lendam į priekį kitų. Visur ir viskas mums rūpi. Visur kišam savo nosį. Ir aš su skausmu suvokiau, kad jo pamąstymuose, nepaisant to, kad jis yra girtas, buvo nemažai logikos. - Pagalvok pats, - aiškino jis, nekreipdamas dėmesio į tai, kad mus girdi kitų žmonių ausys už gretimų staliukų. Dergti žydus atvirai tada jau valstybėje, skelbiančia savo politikos pagrindu internacionalizmą ir tautų draugystę, nebuvo laikoma nusikaltimu. - Kas tokie žydai? Pasakas apie Kristaus nukryžiavimą mes atmetam, kaip ateistai, bet liaudis, paprasti žmonės, o jų dauguma, ji - svoris, tai žydams iki šiol atleisti negali. Jūs turite savo žemę? Jūs turite savo kalbą? Nieko jūs neturite. Tik ilgas žydų nosis ir pasaulio liūdesį akyse. Gyvenate svetimoje žemėje... ir kalbate užsienio kalba. Na, sėdėtumėte sau tyliai ir nekeltumėte bangų. Nelystumėte kitiems į akis, kurių dauguma, su pamokymais, kaip gyventi. Ir tada, garantuoju, kur kas rečiau būtumėte keikiami ir mušami. Jūsų tiesiog nepastebėtų. Ir tai jums, patikėk manimi, būtų išsigelbėjimas. Žemiau žolės, tyliau vandens. Nesikišk! O kaip ištikrųjų viskas gavosi? Rusijoj revoliucija, kraujas teka upeliais. Kas visą tą pradėjo, kas ČK kapoja galvas? Žydai. Na, ir užsižaidėte ant rusų kraujo. Net ir savo gyvybių nepagailėjote. Pačiose viršūnėse pozicijas užėmėte. Ir armijoj, ir vyriausybėje. Aš nesakau, tarp jų buvo nemažai protingų ir garbingų komunistų, tarkim, Jakovas Sverdlovas, mūsų pirmasis prezidentas. Arba tas pats Trockis... Tariant šį vardą jis pažemino balsą ir apsidairė aplinkui. Arba, tarkim, pilietinio karo didvyris Jakiras. Revoliucija toks reikalas: kas buvo niekuo, tas taps viskuo, ir atvirkščiai. Taigi, štai tie, kas tapo niekuo, pralaimėjusi pusė, baltoji Rusija, visą kaltę už pralaimėjimą žydams suvertė, ir taip jų pradėjo nekęsti, taip kaip niekada anksčiau. Jiems vaidenosi, kad visi komunistai - vieni žydai. O nugalėtojai? Darbininkų ir valstiečių klasės? Jie manai, pamilo žydus? Už taigi. Jiems taip pat žydai akis išgraužė. Kuriama nauja Rusija, o kur be pažiūrėsi - visoje vadovybėje vien žydų nosys. Litvinovas, tvarko išorės reikalus reikalus, Rusijos užsienio reikalų ministras. Jagoda vidaus reikalų liaudies komisaras, kerta galvas į kairę ir į dešinę, moko rusų tauta mylėti sovietų valdžią. O tautai tai nepatiko. Ir pirmiausia kas nepatiko? Tie patys žydai. O kodėl? Kadangi žydams lengviausia suversti visas bėdas. Ir savo, ir kitų žmonių. Žydai nuo seniausių amžių prie visų valdžių buvo atpirkimo ožiais. O sovietų valdžia, manai, kvailesnė nei kitos? Atsisakyti nuo tokio patogaus kozirio? Atsiprašau! Durnių nėra! Paklausk žmonių, jie tau pasakys, žydai - gudri tauta, jų lengvai neapgausi. O paklausk manęs, ir aš tau pasakysiu – kvaili tie tavo žydai. Net kvailesni už mus, slavus. Žiūrėk, kaip Stalinas su jais sužaidė? Visose šalyse, kur komunistai atėjo, jis žydus pasodino valdžioje. Iš vietinių. Kurie iki reikiamo momento Maskvoje sėdėjo. Čekoslovakijoje šis, kaip jis ten... Rudolfas Slanskis. Vengrijoje – Matias Rakošis. Lenkijoje - na, kaip jis?.. Bermanas... ir dar kiti... Rumunijoje, Bulgarijoje. Žydų rankomis bet koks vietinių gyventojų pasipriešinimas buvo palaužtas, o kai darbas atliktas žydus su šluota..... Paskelbė šnipais ir sionistais... Ką į kilpą, ką į kalėjimą. Tačiau svarbiausia, ką pasiekė, - gyventojai - tai ne komunistus kaltino dėl savo rūpesčių, o "

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/ar ... 3663&com=1®=1

Sevela Efraim (Efraimas Sevelà), tikr. Jefim Drabkin 1928 03 08Babruisk (Baltarusija) 2010 08 19Maskva, rusų ir žydų rašytojas, scenaristas, režisierius. Rašė rusų kalba. 1948 baigė Baltarusijos universitetą. 1948–56 gyveno Vilniuje, dirbo žurnalistu. 1971 dalyvavo protesto akcijoje SSRS Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumo pirmininko priimamajame, kur buvo reikalaujama suteikti žydams teisę emigruoti į Izraelį. 1971–77 gyveno Izraelyje, 1977–90 – Jungtinėse Amerikos Valstijose, nuo 1990 – Rusijoje. Kūrybos pagrindinės temos – II pasaulinis karas, žydų gyvenimas, emigracija. Išleido autobiografinių apsakymų rinkinį Invalidų gatvės legendos (Legendy Invalidnoj ulicy 1975), apsakymų rinkinį Jidiš kalbanti papūga (Popugaj, govorjaščij na idiš 1982). Parašė apysakų (Sustabdykite lėktuvą – aš išlipsiu / Ostanovite samolet – ja slezu 1977, Kodėl Žemėje nėra rojaus / Počemu net raja na Zemle 1981, Mama 1982, filmas pavadinimu Jidiš kalbanti papūga 1990, pats režisavo), romanų (Monia Cackesas – vėliavnešys / Monja Cackes – znamenosec 1977, Vikingas / Viking 1982, Tojota Korola / Tojota Korolla 1984). Parašė scenarijų apie 10 filmų, režisavo filmų (Lopšinė / Kolybelnaja 1986, Šopeno noktiurnas / Noktjurn Šopena 1992).
https://www.vle.lt/straipsnis/efraim-sevela/
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Kov 2021 03:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=5dXAOGv1Zkg

Геи и евреи - названы 5 общих качеств
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 23 Kov 2021 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Deja, galbūt veikiami būtent „pažangios ir radikalios Europos inteligentijos“, iš šios antibolševikinės „vieningos grandinės“ iškrito ir dauguma Lietuvos žydų, išsižadėjusių šalies, kurioje gyveno ir kurios piliečiai buvo, stojusių ir veikusių baisiausio žmonijos priešo pusėje. Nors Lietuva beveik penkis šimtmečius teikė jiems prieglobstį apsaugodama nuo persekiojimų Vakarų Europoje ir pogromų Rusijoje, o tarpukariu žydams sukūrė sąlygas, kurios buvo išskirtinės visoje Europoje"...

http://pogon.lt/lietuviskai/2716-juliju ... v9Hu2OtImM :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Kov 2021 02:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=0WrXIP694so
Почему иудеи ненавидели самаритян? История возникновения Самарии
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Bal 2021 00:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.youtube.com/watch?v=eMUVdgRe_DM

Рав М.Финкель: На каком языке проповедовал Иисус Христос? :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Bal 2021 23:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Citata:

"Vokietijos fiureris 1939 m. sausio 30 d., dar iki Klaipėdos krašto atplėšimo, Reichstage pasakė kalbą, kurioje be kita ko pažymėjo, kad jeigu „tarptautinei finansininkų žydijai pavyktų dar kartą pastūmėti tautas į pasaulinį karą, tai jo pasekmė būtų ne pasaulio subolševikinimas ir žydų laimėjimas, bet žydų rasės išnaikinimas Europoje“.
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/v- ... vKQdeOP8LI :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Hitleris ir žydai
StandartinėParašytas: 30 Bal 2021 12:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Muziejininką įskundė ir mirčiai pasmerkė jo paties išgelbėtieji žydai.

http://www.voruta.lt/nutyleta-holokaust ... 04WqNRBogw
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Bir 2021 10:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://www.facebook.com/watch/?v=500547491274122
Михаэль Лайтман Gegužė 31 d., 20:29 ·
Что евреи должны миру
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2021 23:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774

https://www.youtube.com/watch?v=a7Xo7bden7w
Стрелков о Евреях
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Spa 2021 08:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Смотрич объявил, что Израиль не зря обвиняют в этнических чистках

Депутат Кнессета Бецалель Смотрич объявил сегодня с трибуны Кнессета, что арабские депутаты находятся в зале заседаний «по ошибке» — только из-за того, что «Бен-Гурион не закончил работу и не вышвырнул их отсюда» в 1948 году. «Это правда! Это правда!» — кричал депутат в ответ на возмущение в зале.

Лидер партии «Религиозный сионизм» утверждает то, что Израиль категорически отрицает со всех международных трибун, — что поток арабских беженцев во время Войны за независимость был не только следствием военных бедствий, но и результатом целенаправленной политики «вышвыривания» арабов. На языке международного права такая политика называется этническими чистками и считается военным преступлением.

Архивные документы, которые могли бы полностью прояснить мотивы правительственных решений той поры, до сих пор засекречены. Специальная министерская комиссия время от времени продлевает гриф секретности во избежание ущерба имиджу Государства Израиль и его положению на международной арене.

https://news.israelinfo.co.il/politics/ ... rdVHETOKoc
https://twitter.com/KnessetT/status/144 ... cs%2F98011
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Lap 2021 12:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žodis žydas yra papeikiamasis ir lietuvių kalboje,
ir tai šįkart įrodom, studijuodami
http://lkz.lt/?zodis=žydas&id=32035860000
esančius įrašus:

1. nuo 2 - o punkto iki galo tai įrodo įrašai tiesiogiai;
2. pirmame punkte rašoma: žydas - žydų tautybės žmogus .
Tačiau įrašai rodo ką kita:
- "Aš panašus toks į žỹdą, juodas buvau" - visokiose tautose būna ir juočbruvių;
- tolesni įrašai apie prekybą rodo kuo jie užsiima, kas yra ne tautos, o tam tikro sluoksnio požymis;
- "Sml. Žỹdas nevogs, ale nusuks" - rodo suktumą, kas irgi ne tautos, o tam tikro sluoksnio požymis;
- " Gsč. Žỹdai tokie amatnykai, kur nereikia iš peties dirbt", " Užp. Tik žỹdai nenori ir krutėt Nmč. Žỹdo rugių pjaunant nematysi",Šts. Nesakei, berneli, kur turtus padėjai, kad žỹdo kešenėn visi jie nuejo (d.) JT469. Vaikai, nelįskiat, neikiat, sėdėkiat pri pečiaus, žỹdas pagaus (taip gąsdindavo vaikus)","Rk. Jei žydą matei sapny, tai saugokis, kad tavęs kas nors neapgautų","JD294. Žydai ir čigonai procios neišmano, par savo suktybes lengvai pragyvena","KlvD147. Žydai stengiasi mus išsprausti iš visų vietų","End. Gyvenkim kap broliai, rokuokimės kap žỹdai","End. Surūgęs kai žỹdo barščiai","Jrk121. Virsta kaip žỹdas į ratus (akiplėšiškai braunasi)","Gs. Vis tu kaip žydas atbulai darai","Pnd. Esi kaip žỹdo vaikas (įkyrus)","Šk. Žydas muša, žydas rėkia", "Dr. Žỹdas žydù lieka","Šk. Žyde, savęs neapgauk!", "Sug. Alus ne [v]anduo, ožka ne gyvolis, motriška ne šeimyna, žydas ne brolis","Lp. Žydas ne dėdė, ne vieną nurėdė" - irgi požymiai tam tikro sluoksnio, o ne tautos;
- "K.Donel. Žydai įsikūrė lenkų žemėj, antplūdo į Lietuvą ir į Žemaičius" - tautos gyvena savo žemėje, o klajokliai nėra tautos ( http://filosof.historic.ru/enc/item/f00 ... 0727.shtml "Для Н. характерны замена прежних кровнородственных связей территориальной общностью, племенных языков - единым языком наряду c существованием ряда диалектов. Каждая Н. имеет свое собирательное название, внутри нее возникают элементы общей культуры").

3. 13 - ame punkte yra toks papeikiamasis įrašas: "ti̇̀kras žỹdas apie įkyrų žmogų: Tas mažasis tai ti̇̀kras žỹdas Žg".
Tik išaiškinimas, kad tai apie įkyrų žmogų nėra taip - taip yra sakoma apie suktumą (aš kaip tik esu iš to paties rajono ir žinau: prie sakinio yra parašyta: Žg. - Žagarė).

Visi tie įrašai rodo, kad žodis žydas reiškia suktą žmogų, o ne tautos žmogų (nes ir tokios šalies kaip Žydija nėra - kadaise iš Judėjos judėjai pasklido po pasaulį, o izraelitai save vadina jehudimais).

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Lap 2021 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žydų stebuklinės pasakos:

https://www.youtube.com/watch?v=80mQaATXbTU :smile38:


_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Lie 2022 03:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Čia dar kartą matome, kad netinka judėjų palikuonis vadinti žydais, nes tai yra papeikiamasis žodis:
"Hitlerio širdį pavergusios mažos žydų mergaitės likimas buvo negailestingas".
https://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijo ... zi7ALo_XxQ
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2022 09:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Apie žydus (papeikiamasis žodis, kalba ne apie tuos, kurių propro...tėviai buvo kilę iš kadaise buvusios Judėjos ir ne apie jehudimus, kaip save vadina izraelitai) pirmuoju bolševikmečiu: viewtopic.php?f=166&t=14896
"Kunigo Mykolo Krupavičiaus parengtas 1946 metų dokumentas Vyriausiajam Lietuvos Išlaisvinimo komitetui".
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2022 16:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Baltųjų požiūris užsienyje į žydus - citata:

"Kada aš pasakiau,kad baltieji turi pasikeisti, gavau atsakymą - tu ne baltasis, tu - žydas"

(On June 1, Mark Cuban, the Dallas Mavericks owner and “Shark Tank” staple made a direct appeal to white people on Twitter, asking them to change their ways to improve the world for people of color.

Dear White People: We are the ones that need to change. This is not one man’s story. This is almost every black man’s story. Which is why the problem is ours. We need to find OUR way to change what we do.
The blowback was immediate. “When I say ‘It’s white people that need to change’ I had so many — if you read my mentions it was crazy — I had so many people saying ‘You’re not white, you’re Jewish,’” Cuban said on a new episode of “The Jordan Harbinger Show.”
https://forward.com/culture/448425/mark ... mpathetic/ ).

Nors pats M.Kubanas, lyg ir, yra palankus Lietuvai - citata: "„Turėjau sirgti už Luką, bet dalis manęs palaikė Lietuvą“ https://www.basketnews.lt/news-177258-m ... etuva.html
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2022 08:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Požymiai, pagal kuriuos atpažįstame pokalbio dalyvių žydiškumą, - citata:

Олександр Бєліков
Rugsėjo 25 d., 11:56 ·
Вечер. Одесса. Разговор двух евреев:
– Яша! Здравствуйте вам!
– Наконец-то, я вас таки серьезно дождался!
– А не желаете ли, заглянуть к нам на огонек, отведать наваристого,
куриного супчика, да под перцовочку? Там моя Циля уже готовится и стелет праздничную скатерть!
– Ой, да таки с удовольствием!
– Тогда, Яша, держите список продуктов, ступайте до рынка! А
за деньги совершенно не переживайте, мы непременно вернем их вам как-нибудь, уже таки позже и при первом же удобном случае!

https://www.facebook.com/groups/2353497 ... 2032303111
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 29 Spa 2022 23:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Skiria judėjų kilmės asmenis nuo žydų:
Савченко: При власти в Украине жиды: Гройсман, Вальцман и Тимошенко
https://www.youtube.com/watch?v=4Q4sNBpvDd0&t=7s
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Spa 2022 17:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774

Žydomasonai ir jų šiknabirbiai prieš tiesą - citata:
"Žurnalas „Rolling Stone“ penktadienį paskelbė, jog Irvingas pasidalijo filmo „Hebrews to Negroes: Wake Up Black America“ reklama. Pažymima, jog filme – apstu antisemitinių detalių.
Irvingas skelbė nuorodą į filmų platintojo platformą. Filmas buvo išleistas 2018 metais, o knyga su tokiu pavadinimu dienos šviesą išvydo kiek anksčiau – 2015 metais".
https://www.basketnews.lt/news-180080-n ... ndima.html
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Gru 2022 01:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
"Что означает фамилия Винокур?
Фамилия Винокур произошла от русского слова винокур, которое обозначает человека, изготовляющего спиртные напитки. Очевидно, это было занятием предка носителя этой фамилии". https://toldot.com/life/lnames/lnames_12165.html

Lietuviškai - samogonščikas.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 14 Gru 2022 18:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Judėjai į Lietuvą atėjo iš ruskų kraštų.

Kokia ten buvo prasmė žodžio žid'as?

Citata: "Жид в русском языке - это не обязательно иудей
- Жид, это ещё и синоним слова „скряга”
- Образ, конечно, негативный, но ведь и реальная жизнь не состоит лишь из одного позитива, не так ли?
- И в русском языке слово „жид” совершенно не обязательно привязывалось к евреям
- Яркий пример - известная поговорка „Родом дворянин, а делами жидовин”.
- Так что не по происхождению, не по одёжке, не по паспорту, а по делам судить людей надобно.
- И совсем уж непонятно, отчего иудеи примеряют слово „жид” исключительно к себе?
- отчего от нас навязчиво отрывают целый пласт нашей речевой культуры?
- На свете много щедрых иудеев, жертвующих честным ростовщическим трудом заработанные деньги
- на финансирование различных некоммерческих организаций, разных НКО-НГО.
- Значит не все иудеи - скряги.
- Поэтому им не следует обижаться на употребление русскими древнего славянского слова „жид”.

https://hojja-nusreddin.livejournal.com ... g9PUhF3ZYk :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 21 Gru 2022 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žydai (kurių nereikėtų maišyti su judėjais - išeiviais iš kadu kady buvusios Judėjos ir jehudimais - izraelitais) yra vieni iš rusiškų, su tokiu pavadinimu - žydai iš rusiškų kraštų atėję į Lietuvą ir jie toliau demonstruoja vieningumą su Maskolistanu:

https://www.lrytas.lt/it/ismanyk/2022/1 ... d=25566342

Taip žydomasonų organas Facebook blokuoja už žodžius maskoliai, kacapai, orkai ir pan. :smile38:


_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 22 Gru 2022 00:14 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27008
Miestas: Ignalina
Žiūrėk temą:

Cenzūra veidaknygėje
viewtopic.php?f=115&t=14992

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 28 Gru 2022 13:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
O ko kito galima būtų laukti iš Lietuvos priešų - žydomasonų organo:
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/ma ... d=92127903

Citata: "greičiau jau Ukrainos karinės pajėgos sulaužys Rusijos kariuomenę mūšio lauke, nei „Facebook“ bus priverstas atsižvelgti į Lietuvos valstybinių institucijų reikalavimus ir vartotojų nepasitenkinimą. Vartotojams paliekama galimybė tik spausti „like“, dalytis ir komentuoti".
Deja - nei dalintis, nei komentuoti nėra leidžiama tuo ir taip, kas nepatinka tam žydomasonų lizdui.

:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Gru 2022 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žydomasonai toliau varo ardomąją veiklą prieš Lietuvą:

"Komisija informavo prokuratūrą nustačiusi, kad dalijimosi vaizdo medžiaga platformos „YouTube“ kanalas, kuris paskelbė už šnipinėjimą Rusijai nuteisto A. Paleckio pasisakymus, užsakomąsias audiovizualines žiniasklaidos paslaugas teikia neteisėtai, nepranešęs komisijai apie tokios veiklos pradžią".

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/akt ... s-25650373
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 07 Sau 2023 00:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Visuomenė pastebi žydomasoninę Facebook veiklą - citata:

"Facebook“ apsimeta esąs „neutralus“, bet iš tikrųjų remia agresorių ir blokuoja tuos, kurie bando atskleisti puolimą prieš demokratiją ir bando padėti aukoms. Ar ne laikas pokyčiams ir kad „Facebook“ būtų patrauktas atsakomybėn už tai, kuo jis skelbiasi esąs – pagrindiniu šiuolaikinio pasaulio komunikacijos kanalu?"

https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas-ir ... -neutralus
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Sau 2023 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Citata: "Gorbačiovas uždraudė tirti Jakovlevo veiklą, nes taip būtų vykdomas žydomasonų suokalbio užmanymas."
https://www.youtube.com/watch?v=MRvnpF1mJ94
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 24 Sau 2023 11:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Judėjai patys įvardija žydų organizacijas:
Dovid Rothschild
American Jewish Committee = masons
vertimas: Dovidas Rotšildas
Amerikos žydų komitetas = masonai

Straipsnyje apie žydų piktnaudžiavimus Vilniuje skaitytojų komentarai:
originalus straipsnis - https://www.ynetnews.com/article/byusg0 ... ovK6Dca7O8
lryto - https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/svi ... o-25864277
Buvusiai sostinės žydų gimnazijos vadovei – grėsmė sėsti už grotų: aiškinasi, ar tyčia mokyklą privedė prie bankroto. Viename iš sostinės teismų atsidūrė byla dėl Vilniuje prieš keletą metų veikusios žydų gimnazijos ir buvusios jos vadovės Dinos Krinsky – moteriai gresia kalėjimas dėl to, kad slėpusi mokesčius ir finansines ataskaitas ji praskolino mokyklą ir galimai privedė ją prie bankroto.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Bal 2023 01:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
https://en.wikipedia.org/wiki/Bnei_Baruch
Laitmanas moko, kad Abraomas buvo ne žydas, o babilonietis.
Anot Laitmano, nedidelė studentų grupė, susirinkusi aplink Abraomą, galiausiai buvo pavadinta „Izraeliu“ dėl troškimo prisirišti prie Kūrėjo (iš žodžių Yashar El, reiškiančių „tiesiai link Kūrėjo“). Kaip apibendrino Myersas, Bnei Baruchas moko, kad ši grupė turėjo „dvasinį pavadinimą“, o ne etninį ar religinį, o tai rodo, kad Abraomo metodu pagrįsta praktika, kurios centre yra vienybė virš augančio ego.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 17 Bal 2023 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Kuo skiriasi žydai nuo kitų?

Citata: "„Niekas nekalba, kad kažkuri religija geresnė ar dar kažkas. Tiesiog tai yra gyvenimo būdo pasirinkimas ir nėra jokių išsižadėjimų“, – aiškino žydas.

https://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis ... m-26755970
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007