Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 22:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Trojos karo nebuvo!!!
StandartinėParašytas: 29 Spa 2009 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Rgs 2009 12:07
Pranešimai: 388
Miestas: Kaunas
   Jeigu prieš dešimt metų šios temos užvardijime dar dėjau šauktuką su klaustuku, tai dabar vietoje šių dviejų ženklų jau dedu net tris šauktukus.

   Mat, dar ir dar kartą pasitikslinau šiek tiek abejotinas vietas ir niekur neradau bent menkiausio paliudijimo, kad Trojos pilyje ar jos prieigose prieš 32 šimtmečius būtų vykę karo veiksmai. O štai liudijimų, kad tuo metu buvo labai aukštas vandens lygis jūroje, yra daugiau nei pakankamai. Būtent Nojaus tvano bangos, o ne achajų karaliaus Agamemnono kariauna  nuo 1190 iki 1180m.pr.m.e. niokojo  Trojos pilį.

    Tuo metu, kaip liudija šaltiniai, Santarino salų vietoje buvo veikiantis ugnikalnis, jis karts nuo karto sproginėdamas terorizavo visą regioną. Tai liudija ir Platonas savo "Timajas ir Kritijas" darbe. Pagal epą "Iliadą", tuo metu Dzeusas jau turėjo  dievo rangą, tad jį pavadavo karalius Agamemnonas. Jis tame laikmetyje ir simbolizavo veikiantį Tero ugnikalnį. O štai kartas nuo karto sprogdamas, šis ugnikalnis "pagimdydavo" tai Diomedą, tai Patroklą.

   Anot Platono, šis ugnikalnis kadaise dar buvo vadinamas Atlantu, o regionas - Atlantida. Anot to paties Platono, Atlantas rėmė dangų. Kiti šaltiniai liudija, kad šis ugnies kalnas buvo lygiavertis Vezuvijui bei Etnai. Ši trijulė ir simbolizavo  dievo Dzeuso brolio jūrų dievo Poseidono trišakį. Tad "Trojos karo metu" Tero kalno aukštis prilygo Etnos bei Vezuvijaus aukščiams.

    Ir štai, Trojos "karo" pabaigoje šis ugnikalnis pagimdė ligi tol gana pasyvų, Achilą. O tai reiškia, kad pagimdė cunamį bangą. Kadangi "Iliadoje" teigiama, kad Achilas tuo metu net keletą kartų partrenkė ant žemės Trojos princą Hektorą, kuris, beje, simbolizavo potvynį nuo kalnų, tai galime daryti išvadą, kad cunamio bangų tais metais būtą net keletas.

   Iš epo "Iliadą" taip pat sužinome, kad Achilas buvo dievo Dzeuso gentainis. O tai reiškia, kad cunamį "Achilas" išprovokavo Tero ugnikalnio sprogimas.

   O sudėjus daugelyje šaltinių rastą informaciją į vieną visumą, galime drąsiai teigti, kad 1170 m.pr.m.e. Tero ugnikalnis susisprogdino pats save ir po šio sprogimo jo vietoje liko tiktai keletas Santarino salelių. Iš Trojos miesto bei karališkosios pilies taip pat liko tiktai prisiminimas ainiams apie tuos laikus.

_________________
Esu išspausdinęs knygas "Perkūnas", "Per praeitį į ateitį", "Pažadinta praeitis".
rzubinas@gmail.com, arba tel. 8 37 774675.
Su pagarba Romualdas Zubinas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007