Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 01:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Kov 2009 22:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Žygeivi, gal gali pamačyti?

    Į vieną svetainę ateidavau automatiškai su Opera, bet tai kažkas nutiko (kiek beperrašinėjau - vis tas pats: iš pradžių greitieji mygtukai atversdavo ne visą puslapį įrašyto tinklapio, paskui jau ir sąraše keletas tokių atsirado), todėl ištryniau ir galvoju be jos apsieiti.

    Bet čia atsirado problema - ateinu į tą svetainę per kitą naršyklę (Windows,Firefox ar Google) ir ta svetainė, nors mane lyg pažįsta - užrašius vardą tuojau išmeta slaptažodį - , bet toliau nebepraleidžia - rašo, kad klaida varde ar slaptažodyje (slaptažodį, kad ir parašau iš naujo).

    Kas čia galėtų būti ir ką reikėtų daryti? :smile34:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 00:54 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Žygeivi, gal gali pamačyti?

    Į vieną svetainę ateidavau automatiškai su Opera, bet tai kažkas nutiko (kiek beperrašinėjau - vis tas pats: iš pradžių greitieji mygtukai atversdavo ne visą puslapį įrašyto tinklapio, paskui jau ir sąraše keletas tokių atsirado), todėl ištryniau ir galvoju be jos apsieiti.

    Bet čia atsirado problema - ateinu į tą svetainę per kitą naršyklę (Windows, Firefox ar Google) ir ta svetainė, nors mane lyg pažįsta - užrašius vardą tuojau išmeta slaptažodį - , bet toliau nebepraleidžia - rašo, kad klaida varde ar slaptažodyje (slaptažodį, kad ir parašau iš naujo).

    Kas čia galėtų būti ir ką reikėtų daryti? :smile34:


    Turiu įtarimą, kad susigavai kokį virusą, kirminą ar pan. Reiktų su gera antivirusine pravalyti kompą - pvz., Kasperskiu.

    Aš tai dabar vartoju Avast! - neseniai ir man buvo kompas kiek užlūžęs, tai draugai įrašė. O prieš tai naudojau AVG free - bet ji ne viską pagauna.

   Kaip naršyklę jau seniai naudoju tik Firefox. Tikrai gera.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 09:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Betgi tai tik su Opera - su kitom naršyklėm tvarka.

     Matai, aš iš karto noriu, kad visos naršyklės veiktų. Opera gerai varto puslapius, turi ilgiausią greitų mygtukų kiekį ir didžiausią adresų sąrašą.

     Be to, minėtame  tinklapyje įsiregistravau per Operą ir, keisčiausia, kad iš kitų naršyklių prisijungti nebepavyksta. Jei galiu be Operos apsieiti, tai įeiti į tą tinklapį ir dar vieną kitą ne per ją nepavyksta. Štai kas man svarbiausia. :smile34: Kaip padaryti, kad galėčiau prisijungti iš kitų naršyklių? :smile34:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 09:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    P.S. Ar Avast yra nemokama? :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 13:42 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
    1. Dėl "Operos" nelabai galiu ką patarti - nesu su ją dirbęs. Bet vis tik, jei anksčiau veikė, tai reiškia kažkas įvyko - arba atsisiuntei (nors galėjo ir automatiškai atsisiųsti) kokį naują kurios nors programos papildymą (nebūtinai į "Operą", galėjai ir dar kur - kad ir į Windows), kuris "susipjovė" su kitom programom, arba vis tik pasigavai kažkokį virusiuką specifinį.

   2. Avast mokamas, bet, kiek žinau, galima gauti ir "nulaužtą".

   3. Nemokamas yra AVG free.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 16:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Praskanavau su Spyware terminator - nieko nėra.

     Gal, sakau, pernelyg prirašiau adresų į sąrašą- virš 50? Seniau tokiu atveju pirmi iš sąrašo dingdavo atitinkamas skaičius, gal pagal naują versiją išeina iš rikiuotės? Šiaip nebloga ta Opera - gerai varto. Matysim - gal reiks vėl įsirašyti.  :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2009 20:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Dar. Pasižiūrėjau, kad problema yra dar tokia - atverčia puslapį Opera, bet tekstą išdėsto ne pilnam lape ( kai kurių tinklapių), o iš viršaus į apačią. Manau, kad čia kažkokios reguliavimo problemos? Kaip galima būtų tekstą performuoti į plotį? :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2009 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Žygeiviui.

    Kol kas Operos atsisakiau - man ji buvo reikalinga tik dėl istorikų. Nežinai, kaip čia pasireguliavus, kad, gal būt, galėčiau per kitą naršyklę pas juos įeiti? O tai kitų naršyklių anie nepažįsta. Nepavyks - tiek to, nelabai ten įdomi liaudis. Kol dar apie Statkutę ir pan. ėjo kalba, arba Jogailą, tai dar buvo įdomu. Bet jei ką galėsi, tai patark - būtų įdomu.
:img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2009 02:55 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
    Žygeiviui.

    Kol kas Operos atsisakiau - man ji buvo reikalinga tik dėl istorikų. Nežinai, kaip čia pasireguliavus, kad, gal būt, galėčiau per kitą naršyklę pas juos įeiti? O tai kitų naršyklių anie nepažįsta. Nepavyks - tiek to, nelabai ten įdomi liaudis. Kol dar apie Statkutę ir pan. ėjo kalba, arba Jogailą, tai dar buvo įdomu. Bet jei ką galėsi, tai patark - būtų įdomu.
:img06:


  Aš jau seniai visur naudoju tik naršyklę Mozilla Firefox:

http://www.mozilla-europe.org/lt/firefox/

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bal 2009 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Kaip jau esu sakęs, aš irgi, bet norėjau iš karto naudoti keletą, nes tada visi adresai būna ant greitųjų mygtukų. Dėl Operos gal ką galėtum? :img06:O tai tik su Opera ir seniau pavykdavo ten prisijungti.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2009 23:26 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27136
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Kaip jau esu sakęs, aš irgi, bet norėjau iš karto naudoti keletą, nes tada visi adresai būna ant greitųjų mygtukų. Dėl Operos gal ką galėtum? :img06:O tai tik su Opera ir seniau pavykdavo ten prisijungti.


 Deja, apie Operą nieko neišmanau.  :smile7:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2009 01:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 10 Geg 2009 14:59
Pranešimai: 631
Miestas: KAUNAS
   APIE "OPERĄ"

   TEKO LIGONINĖJE IŠBANDYTI VISAS - BUVO KIEKVIENAS KAŽKĄ PADARĘS - VISO 5 PAIEŠKOS SISTEMOS.

   KOMPIUTERIS /STABILUS/ TAIP UŽLŪŽO, KAD KOMPIUTERISTAS VALO JAU VOS NE MĖNESĮ, BET NEPAVYKSTA IŠSAUGOTI VISOS INFORMACIJOS.

    MANO KOMPIUTERIUKAS JAU SULIETUVINTAS MAKSIMALIAI. SVARBU JO NEPERKRAUTI. BE TO AŠ DAR PARAŠAU LAIŠKUS MICROSOFTUI - PAGAL LIETUVIŠKĄ TEKSTĄ - RYTĄ DAŽNAI RANDU JAU SUTAISYTĄ.

    GALIMA RAŠYTI IR LIETUVIŠKAI - IŠ JAV JIE SUSIRANDA IR DAR PADĖKOJA, KAD PRANEŠEI APIE PROBLEMĄ.

    J.PR.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007