Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 09:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Lap 2012 21:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
Dėl Gen. Prokuratūros abejingumo ir pasyvumo


O čia dar paviešinsiu jevroiškrypėlių susineraminimus, vėliau pateiksiu analogišką savo pareiškimą viešajai internetinei erdvei:

-----------------------------------------------------------------------------------------

"Europos žmogaus teisių fondas ir toliau Lietuvoje vykdo kampaniją, kuria siekiama sustabdyti internetinėje erdvėje paplitusią neapykantą. Kartu Fondas norėtų išreikšti susirūpinimą dėl valdžios organų, kurie abejingai reaguoja į įstatymų nepaisymą ir nesantaikos kurstymą dėl asmens tautybės, rasės, etninės priklausomybės, religijos ar kitų požymių.

Europos žmogaus teisių fondas, vykdydamas kampaniją Lietuvos Generalinei Prokuratūrai išsiuntė jau dešimt prašymų pradėti baudžiamąją bylą dėl komentarų, kuriuose autorius kursto tautinę nesantaiką.

Internetinių komentarų autorius (pasirašantis slapyvardžiu Katastrofijus) viešai reiškia ir kursto neapykantą lenkų tautinių mažumų Lietuvoje atžvilgiu, ragina smurtą lenkų mažumų atžvilgiu, taip pat įžeidžia lenkų tautą: „Lenkų tauta neturi teisės egzistuoti. Stalino 1945 m. sukurtą Lenkiją Vokietijos ir Lietuvos žemėse tarp Oderio ir Lazdijų su visa lenkų tauta būtina sunaikinti fiziškai, nes tai parazitai. Lenkija – silpna valstybiūkštė, visad nė nesigindama išnykinėjanti iš žemėlapio ir pastoviai vėl įkūrinėjama Rusijos. Laikas galų gale baigti su ta lenkų tauta ir jos egzistavimu. Lenkų kalba – kiaulių slengas.”; „(…) Lenkų tautą būtina sunaikinti, nekęsk lenkų tautos, tai mūsų priešai.”

Europos žmogaus teisių fondas griežtai peikia šio autoriaus komentarus ir mano, kad tokio pobūdžio pasisakymai prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams, taigi turi būti baudžiami pagal LR baudžiamojo kodekso 170 str. dėl kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę.

Deja valdžios organų abejingumas šiuo klausimu verčia sunerimti. Fondas norėtų atkreipti dėmesį, kad ignoruodamos šią problemą teisėsaugos institucijos nevykdo Europos Sąjungos teisės aktų – Tarybos pamatinio sprendimo 2008/913/TVR 2008 m. lapkričio 28 d. dėl kovos su tam tikromis rasizmo ir ksenofobijos formomis bei apraiškomis baudžiamosios teisės priemonėmis ir leidžia komentarų autoriui ir toliau nebaudžiamam įžeidinėti tautinių mažumų orumą, kurstyti neapykantą ir raginanti fizinį susidorojimą.

Nukreipiant prašymus teisėsaugos organams, dėl pažeidžiančių teises įrašų, Fondas norėtų pasiekti, kad valstybės institucijos, atsakingos už teisėsaugą, pastebėtų situacijos rimtumą ir jos pavojų. Valstybė negali ignoruoti kylančios didelio masto neapykantos. Tokius veiksmus galime pastebėti apklausose, kur aiškiai matosi, kad žiniasklaidos ir politikų kampanija prieš etnines mažumas persikėlė į Lietuvos visuomenę ( http://www.efhr.eu/2012/01/06/europos-žmogaus-teisių-fondas-reiškia-susirūpinimą-apklausos-rezultatais/?lang=lt ).

Europos Žmogaus Teisių Fondo kampanija prieš didėjančią neapykantos bangą duoda pirmuosius apčiuopiamus rezultatus – teismo sprendimus ( http://www.efhr.eu/2012/03/15/pirmoji-b ... s/?lang=lt ).

Skatiname Jus informuoti mus apie neteisėtų straipsnių arba komentarų publikavimą interneto svetainėse. Iš anksto dėkojame.

Europos žmogaus teisių fondas"

-----------------------------------------------------------------------------------------

Pagal paskaitytą pavyzdį sukurpiau viešą pareiškimą, analogišką firmos ar netradicinės orientacijos klubo Europejska Fundacija Praw Clowieka iš Lenkijos ambasados pareiškimui dėl antišūdlenkiškų Katastrofijaus išsišokimų toleravimo, dėl kurių ta tūpa bailių lenkų tauta 10 kartų kreipėsi į Gen. Prokuratūrą.

Tiesa, jo dėl nelabai norminės leksikos, primenančios lenkų rašeivos Č.Iškausko stilių (tas pavartojo okupantų terminą „vidurio“ šalia valstybės pavadinimo ir išskyrė dalį šalies į specifinį istorinį – etninį vnt.), nesiųsiu.

Taigi, esu didžiai suneramintas, kad valstybinės institucijos ignoruoja daugkartinius mano asmens, statybininko betonuotojo - mūrininko ir tinkuotojo, paraiškas ir pranešimus dėl nusikalstamų paskirų svetimšalių kitataučių mažumų ir smulkmių, kaipo lenkų ir žydų „tautinės mažumos“, veikų.

Savo kreipimuose į valstybines institucijas, kurių pareiga ginti Lietuvos Konstituciją ir įstatymus, aš nurodžiau ne tik nusikalstamas vieno iš sionistinių vienetų „žydų tauta“ veikų, bet net ir konkrečias minėto sionistinio vnt. antivalstybines organizacijas, kaip kad „Lietuvos žydų sąjunga“.

Taip pat visiškai nereaguojama į akivaizdžią lenkų antilietuvišką veiklą, kuriant šūdlenkių autonomiją bei kiaulių slengu (lenkų kalba) parodijuojant lietuviškus vietovardžius.

Pareiškiu, kad valstybė negali toleruoti jokios opozicijos savo Konstitucijai jos viduje ir negali iš principo būti jokios opozicijos Lietuvoje Valstybinės kalbos įstatymui.

Taip pat negali būti jokio konflikto tarp įstatymų, pvz., kalbos įstatymo, ir kokios nors piliečių grupės, tautybės, bendrijos bei kompromisų tarp įstatymų ir supratimų.

Bet kokia asmenų grupė, tautybė ar pan., oponuojanti Konstitucijai ir įstatymams, yra Lietuvos valstybės priešai, nusikaltėliai ir turi būti izoliuoti, ištremti arba sunaikinti fiziškai.

Jei ta grupė žmonių save apibrėžia, kaip bendruomenę su kolektyviniais norais ir deklaruoja, kad veikia sutartinai ir su bendra vadovybe, tai jai turi būti taikomas ir kolektyvinės atsakomybės principas.

Pavyzdžiui, už kovą prieš Lietuvos Konstituciją turi būti baudžiami pagal BK (Tėvynės išdavimas, kolaboravimas, aktyvus antivalstybinių organizacijų kūrimas ir dalyvavimas jų veikloje) aplamai visi lenkai – Lietuvos piliečiai, o už siekimą užvaldyti valstybės turtą apgaulės būdu - aplamai visi save įvardinantys „litvakais“.

Sunaikinti 6 procentus gyventojų, jei jie valstybės priešai, neturėtų būti valstybei problema. Valstybei, turinčiai sąjungines gynybos sutartis, paremtas abipusiais interesais su užsienio valstybėmis ir didvalstybių teritorines garantijas bei savo patriotiškai nusiteikusių piliečių paramą. Ir tuo labiau, jei tų Lietuvos išdavikų neremia jokia didvalstybė, o kursto silpna, neįtakinga, Stalino bailių tautai – lenkams sukurta ir visad išnykinėjanti valstybiūkštė, kaip Lenkija.

Jei mes esami vienų vieni ir situacija iš tiesų yra tiek katastrofiška, kaip kad man atrodo, tai turi būti aiškūs ir visuomenei deklaruojami veiksmai problemoms spręsti. Ir tikrai neturi būti ignoruojama geranoriškai teisėsaugos atžvilgiu nusiteikusių piliečių pagalba. Jau buvo „viskas gerai“, o paskui Smetonos bėgimas per upelį į Vakarus.

O jei valstybinėms institucijoms administruoti valstybę ir užtikrinti jos funkcionavimą jau problemą, tai tegu tos valstybinių institucijų darbuotojai, tarp kurių dauguma vis dėlto lietuviai, bent jau nusikaltėliams nepadeda, vien bijodamos dėl savo darbo vietų.

Pasitikėjimas tarp valstybės ir jos piliečių turi būti abipusis, todėl aš viską atvirai ir rašau. Priedo, juk turi kažkas sakyti tai, ką galvoja daug kas, bet dėl kokių nors priežasčių pasakyti negali.

O jei valstybinės institucijos dėl kokių nors priežasčių savo tiesioginių funkcijų, kurioms jos sukurtos ir egzistuoja, atlikti negali, nors už tą darbą gauna nemažas algas, tai tegu nesimaišo po kojomis bei netrukdo tiems piliečiams, kurie tai gali, sugeba ir nori daryti, vedami tik pareigos jausmo bei eikvodami savo jėgas ir laisvalaikį. Bei gina savo šalies Konstituciją ne tik nemokamai, bet ir mokesčiais bei baudomis išlaikydami asmenis bei institucijas, kurios kaip tik ir turėtų Konstituciją ir įstatymus ginti.

Ir išvis tiesiog teisėsaugos parodija yra teismų atskaitingumas ir susirašinėjimas, pateikiant teismų nutartis, su pavienėmis antiįstatymiškomis užsienio jevroiškrypėlių kontoromis. O tie paskui, mano manymu, kompromisus (I Policijos komisariatas nedaro kratos, kurios metu „kas nors jei dings, galėsiu rašyt pareiškimus“, nekvies artimų giminių apklausai, nelaikys Lukiškėse 1 kvadr. m, bei pasitenkins bauda už savo sunkų atliktą triūsą iki 1000 Lt, be jokių papildomų mokesčių nuo 1000 Lt advokatams), skelbia kaip savo laimėjimus. Matyt už tai joms Lenkijos ambasada ir moka.

Tai akivaizdus pavyzdys mano kailiu, kad bet kokius nusileidimus, susvyravimus ar abejones lenkų organizacijos ir Lenkija iškart vertina, kaip savo pergalę, padarytą žingsnį ir eina toliau.

Mat kai sutikau su vienu teisėsaugos supratimu, po 2 savaičių (nutarties apskundimo terminui pasibaigus) man pareiškė dar apie 9 kažkokias kitokias rimtesnes bylas, prie kurių yra kitų dirbančių tyrėjų, kuriose yra taip pat daug žmonių ir kurių kol kas nerodys.

Todėl esu įsitikinęs – trumpint ir „vštyki“ reikia iš pat pradžių. Dėl pirmos bylos bendravau su tyrėjais – 2 lenkų tautybės asmenimis, kaip su gayšnikais (kelių policija). Esu įpratintas visad sutikt su bet kokiomis mane sustabdžiusios kelių policijos tauškiamomis, tame tarpe ir, nesąmonėmis, gailėtis ir prašyt minimalios baudos.

Priminsiu, kad teismų nutartyse yra nurodomi namų adresai, artimi giminės ir kiti asmeniniai duomenys.

Turiu perspėti, jeigu koks nors lenkas ar jevroiškrypėlis manęs palauks prie mano tėvų namų, tai aš palauksiu bet kokių 10 lenkų ar jevroiškrypėlių prie jų tėvų namų ar specifinių jų lankymosi vietų.

Priedo, nepastebėjau, kad valstybinės institucijos reaguotų į Lietuvos įstatymų priešus jų darbuotojų tarpe (pavardes nurodžiau ir VSD, ir Gen. Prokuratūrai), kurie šalia visko, darbo metu ir gaudami algą, vykdo Lietuvai priešiškų organizacijų ir valstybių nurodymus, ar iš lojalumo kitoms valstybėms kenkia Lietuvai.

Norėčiau primint valstybinių institucijų darbuotojams apie valstybės tarnybos įstatymą, valstybės tarnautojo etiką bei įstatymą apie nusikalstamą neveiklumą ir nusikalstamą tarnybinių pareigų neatlikimą.

Tai liečia VSD ir Gen. Prokuratūrą, kuriai nurodžiau nusikaltėlių vardus ir pavardes. Įstatymus galima rasti internete. Taip pat dar nesikreipiau, gindamas viešą interesą, į VRM dėl kai kurių lenkų tautybės tyrėjų I policijos komisariate kvalifikacijos, lojalumo Lietuvos Konstitucijai, įstatymams ir šališkumo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 03 Lap 2012 23:10 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Pastaba - visa Katastrofijaus susirašinėjimo su Gen. Prokuratūra ir policija medžiaga yra įdėta jo temoje:

Dialogai
viewtopic.php?f=123&t=9519

Taip pat kai kurie susiję pranešimai temoje:

Vagiama Lietuvos istorija
viewtopic.php?f=50&t=8352

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 08 Lap 2012 20:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
Nežinau, ar tai priskirtina prie mano, ar prie kai ko kurių kitų mano oponentų katastrofų. Bent jau ieškinio neatsiimsiu ir su taikos sutartimis nesutiksiu, kol tęsis Lenkijos ir Izraelio spaudimas Lietuvai. Nenuleisiu kovos lauke kardo :smile13: :smile12: :smile18: .

Atėjo 2 laiškai iš Vilniaus apygardos prokuratūros, kad mano pranešimas – lydraštis ir pranešimo Valstybės saugumo departamentui persiųstas Vilniaus apylinkės vyriausiajam prokurorui :smile38: .

Šalia to ant laiškų visokių numerių ir kodų. Taigi, kai kas už savo veikas ir bazarus tikrai atsakys, nes byla pradėta.

Pažymėta, kad jau 7 lapai, mano buvo 4. Spėju, kiti 3 – Vilniaus I apylinkės teismo, I policijos komisariato tyrėjos ir tos lenkų kovotojų kontoros.

Su nusistebėjimais, spėju, kad ką aš čia išsigalvoju, man ir taip gerai baigėsi, aš neteisus, savotiškais teisės supratimais ir pan. Bandys, spėju, dabar kreiptis administracine tvarka dėl šmeižto, papildomų įžeidimų, sionistinių vnt. „izraelis“ ir „litvakai“, bei GGW (dabar laikinai t.v. „lenkija“) negerbimo. Nusimato diskusijos, intelektualai galės pademonstruot savo erudicijas – juk tokius straipsnius rašo.

Dabar turėtų mane pakviesti tyrėjas į prokuratūrą duoti parodymų. Todėl rekomenduoju visus knygynus ir spaustuves, kurie iki šiol platina mano Generalinei prokuratūrai pranešime paminėtus leidinius, juos kuo skubiau išimti iš prekybos ir pagal galimybes sunaikinti.

Jau per pirmą parodymų davimą Generalinėje prokuratūroje pateiksiu papildytą įžeidžiančios ir propagandinės literatūros sąrašą su smulkiais paaiškinimais ir juos platinančių knygynų adresus.

Priminsiu, kad yra straipsnis „Įžeidžiančios literatūros platinimas“, o sunkinančios aplinkybės – siekiant pasipelnyti ir dideliais kiekiais. Taip pat rekomenduoju peržiūrėti savo repertuarą, gal ko nepastebėjau.

Paminėtini Fomos Šneiderio (Thimoty Snyder) veikalai. Nors galbūt įrodys, kad tas rašliavas su jidišlandu Lietuvos vietoje platina iš idėjos? Na tada bus straipsnis dėl antivalstybinių organizacijų rėmimo ir pagalbos užsienio valstybėms veikti prieš Lietuvą, retransliuojant jų propagandą.

Įrodys, kad tai ne propaganda, o alternatyvinė priimtina nuomonė?

Tada bet kokios nuomonės bus alternatyvios ir priimtinos, o manęs šioje srityje intelektualai neperspjaus. Prigūglint galima daug, ir viskas tinka. Nebent rastumėt argumentų, kuo netikiu ir kas būtų neįmanoma.

Jeigu dėl tekstų kažkaip dar sofistiškai galima išsisukti, tai žemėlapiai ir diagramos matomos vizualiai ir visų vienodai. Knygų autoriai, su išleista Paknio leidykloje imtinai, pasirūpinkit advokatais, kaip man sakė I komisariate, jie nuo 1000 Lt.

Prašykit iš LLRA bapkių savo kovojimams, nes ji gauna po 600 tūkst. kas pusmetį iš Lietuvos biudžeto, kaip Lietuvos politinė partija.

Suprantu, kad lenkų „kovotojams“ ir jidišlando tėvams – kūrėjams niekas bylų nekels. Bet pariteto pagrindais kai kuriems mano paminėtų pranešime leidinių rašeivoms gali kliūti.

Juk jei teismai baus vien lietuvius pagal lenkų paraiškas, tai bus aiškus šališkumas. O jei laikai pasikeistų?

Todėl galbūt Prokuratūra tik ir laukė bent vieno lietuvio pranešimo, kad pademonstruoti savo nešališkumą. O tam nešališkumo demonstravimui tikrai ne gaila bus poros UAB direktorių, ar poros I policijos komisariato darbuotojų, į kurių vietas daug norinčių. Manau juos informuoti laiškais, kad ramiau miegotų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 25 Lap 2012 14:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
Dėl neadekvataus realybei tikrovės suvokimo Vilniaus apylinkės prokuratūroje


Esu pasipiktinęs, kad mano ir kitų statybininkų mokesčiais išlaikomi Lietuvos pareigūnai nelaiko kovojimo prieš Lietuvos teritorinį vientisumą, prieš valstybinę kalbą, Lietuvos konstituciją nusikalstama veika ir nemato tuo kovojimu užsiimančių organizacijų veikloje nusikalstamos veikos požymių.

Ir išvis keista, kad tiki satanistų sektų šamanų postringavimais ir sionistinio vnt. okupuotoje Palestinoje „izraelis“ propagandiniais teiginiais apie lietuvių tautos skolą Lietuvos teritorijoje parazitavusioms tiurkų chazarų ordoms.

Pažymėsiu, kad „parazitavimas“ nėra vulgarus keiksmažodis ar nenorminė leksika, kaip kad pvz. „jidišlandas“, „šiaurės jeruzalė“, „krezas“, „vilnija“, o mokslinis terminas, naudojamas taip pat ir sociologijoje bei istorijoje.

I apylinkės prokuratūra atsisako pradėti ikiteisminį tyrimą net ten, kur nėra ką tirti.

Organizacija LLRA, remiama priešiškos užsienio valstybės – Generalgubernijos (šiuo metu t.v. „lenkija), jos nuomone nusikalstamų veikų nevykdo, kaip ir šią organizaciją remiantys ir jos nurodymus vykdantys asmenys.

Tai štai, kvaišos Vilniaus apylinkės prokuratūroje, nuvažiuokit į Vilniaus autobusų stotį iki 7 val. ryto darbo dieną ir pamatysit gal 10 autobusų prie išvažiavimo su kažkokiais šlykščiais slengais parodijuotais Lietuvos vietovardžiais jų iškabose.

JAV gamybos dokumentiniame filme „Indėnų karai“ vienoje serijų pasakojama, kaip JAV kariuomenės dalinys iš 2000 rinktinių kavaleristų 19 amžiaus gale padarė reidą po laukinius Vakarus, demonstruodamas JAV vėliavą ir susitikinėdamas su indėnų genčių vadais. Pranešinėjo indėnų vadams, kad tie dabar JAV globoje, rodė JAV vėliavą, pasakojo, kas dabar jų valdžia, kur kreiptis dėl problemų. Argumentai buvo įtikinantys – indėnų gentyse dar niekas nebuvo matęs tokios didelės kariuomenės.

O dabar paskaičiuokit, kas kelintas straipsnis „kurierwilenskyje“ apie Lenkiją ir jos kariuomenę. Ir aišku, kodėl taip svarbūs tie autobusai su lenkiškais užrašais. Jie juos demonstruoja nužymėtose, taip pat ir mokykloms rekomenduojamame „Naujajame pasaulio geografijos atlase“ teritorijose. Autobusai taip pat pravažiuoja ir per Vilnių, kad lietuviai justų, kad iškart už Vilniaus yra ne visai etniškai ir istoriškai integrali Lietuvos dalis.

Kai lapkričio 1 d. važiavau „un kapų“, kelis kartus prasilenkiau su tokiais autobusais Švenčionių rajone, kur aplamai nėra jokių lenkų, nebent „gudai“ ir „ruskiesies“.

Tai šiuose reiduose ten gyvenantiems vietiniams gyventojams kasdien primena (kaip kad JAV vėliavą laukiniuose Vakaruose demonstravę 2000 kavaleristų), kad Lenkijos okupacija, po kurios būta dar 3 okupacijų, yra pati tikriausia ir gali sugrįžti.

O Švenčionyse manęs pusę metų nematę giminaičiai pasakoja, kaip labai svarbų dalyką, kad Švenčionėlių bažnyčioje, statytoje Lietuvos patrioto – KGB nužudyto kunigo Laurinavičiaus, jau paskirtas lenkas kunigas. Tai supranta, kaip eilinį ir ne galutinį Lenkijos žingsnį į Lietuvą. Suprask – Lenkija artėja.

Ir kaip jaustis ten esantiems lietuviams, kai valdančioje koalicijoje taip pat lenkai.

Kodėl prieš Lietuvos įstatymus ir konstituciją atvirai kovojantys asmenys dar ne kalėjime?

Ar ne todėl, kad tie, kurie turi juos susodint, kažką gauna iš tų 600 000 Lt, kas pusmetį skiriamų iš Lietuvos biudžeto LLRA, kaip politinei partijai?

O kada paskutinį kartą buvote knygyne?

Atsimenu 1988 – 1990 m. Atgimimo laikus, kai iš visų knygynų ir bibliotekų, taip pat ir iš mano mokyklos bibliotekos, beveik per naktį dingo visos antilietuviškos ir komunistinės knygos. Nelabai domėtasi, kokia jų balansinė ar likutinė vertė.

O pastaruoju metu tokios antilietuviškos rašliavos pilni knygynai. Ir tame nematoma nusikalstamos veikos.

Tik įsiskaitykit į pavadinimus „LDK tautų rekonstrukcija“ (LDK – tai ne tas pats, kas Lietuva, joje būta daug neišlikusių tautų, kurių liekanos yra keliose valstybėse, ir kurias, kaip sinantropus, moksliškai galima rekonstruoti).

O joje sužinau, kad Lietuvoje žydai senesnė istorinė bendrija už baltų tautas. Arba „Lietuvos žydiška kultūra“.

Ar suprastų Vokietijoje knygos pavadinimą „Vokietijos lenkiška kultūra“? Arba Prancūzijoje „Prancūzijos čigoniška kultūra“?

Vilnius – Europos kultūros sostinė buvo pristatomas, kaip daugelio tautų nuosavybė ir daugelio tautų miestas.

Kažkodėl Paryžius ar Berlynas buvo ir yra pristatomi, tik kaip tų valstybių kultūros miestai. Niekas neakcentuoja, kaip privalumo, Berlyno turkiškumo ar Paryžiaus arabiškumo, angliškumo, amerikoniškumo ar čigoniškumo. Tie 2 miestai taip pat buvo užkariauti po keletą kartų, kaip ir Vilnius.

Ir gal jau visai normalu, kad Lietuvos priešams atiduota kone svarbiausia ministerija, o į kitas prikaišiota priešų viceministrų (priešų ryšio karininkai).

Vokiškame dokumentiniame filme „Stalingradas“ vokiečių karo veteranas pasakoja, kaip jis buvo šokiruotas, generolo Pauliaus štabe užuodęs kavos ir brendžio kvapą. Tai buvo tuo metu, kai kareiviai maitinosi šaldyta žmogiena.

O ką jis darytų, pamatęs, kad vokiečių generolai baliavoja vokiečių štabe su TSRS generolais, o vienas rusų, kad ir Žukovas, paskirtas atsakingu už vokiečių 6 armijos logistiką?

Tikriausia iškart mestų granatą ir išlėktų iš bunkerio rėkdamas „štabas užimtas rusų, nevykdykit jo įsakymų“.

Tai taip pasijuto daugelis lietuvių, kai „lenkų partija“ buvo pakviesta kartu spręsti Lietuvos likimo.

Lenkų „kova“ baigtųsi, kaip „Jedinstvo“ 1992 m., pasodinus Burokevičių ir Kuolelį.

Visas tas „kovojimas“ – tai Lenkijos motyvuojami Lietuvos išdavikai, kurie savaime išsilakstytų, pajutę bent minimalų baudžiamumą ar pavojų sau.

Rusijos įsikišimo estai nebijojo, kai per pora naktų baigė su „rusų revoliucija“ dėl „bronzinio kareivio“ Taline.

Tai ten ir rusų gyvenamos sritys su Rusija ribojasi, ir estų mažiau, nei lietuvių, ir rusui Rusijoje Lenkija ir Lietuva žemėlapyje šalia Rusijos atrodo vienodo dydžio.

Kas bendravo su rusais ir lenkais, žino, kad lenkai puola tik tada, kai mato, kad laimės ir kai žino, kad jiems niekas negresia. Taip, kaip girtas rusas, lenkas savo keistai suprantamos „teisybės“ niekad negins, jei jam už tai nors minimaliai kas grės.

Žmonės piktinasi valstybinių institucijų neveiklumu ir bando bent žodžiu ar raštu atsikirst jau bet kokį saiko jausmą praradusiems svetimšaliams, už tai susilaukia baudų nuo Lietuvos valstybinėse institucijose dirbančių lenkų, kurie naudojasi savo pareigybėmis ir įgaliojimais, talkininkaudami Lenkijai.

O lietuviai pareigūnai Lietuvos valstybinėse institucijose nemato tame jokios problemos. Jie pasirinkę stipresnę pusę ir pergyvena dėl savo darbo vietos už 2000-3000 Lt/mėn. ?

O pasirinkta lenkų pusė, kaip stipresnė, nes jiems. pvz., spėju, skaitliukų tikrintojų Avižieniuose ar Tarandėje užsiminta, kad gali nebijoti dėl savo nekilnojamo turto „lenkų žemėse“, kai čia bus „autonomija“, nes visi „vietiniai lenkai“ žino, kad tos prokurorės prieš „vietinius lenkus“ nieko neturi.

Juk tikrai ne dėl to, kad kovo 17 keli šimtai ginkluotų lenkų policininkų Gedimino prospekte paminėjo 1922 m. „referendumo“ ir 1938 m. ultimatumo dieną. Tada, kiek pamenu, kartu su prieš Lietuvą demonstravusiais lenkų policininkais ėjo keli šimtai autobusais iš kaimų suvežtų nugirdytų slavų bei lenkų turistų.
Ir Lietuvos teisėsaugos institucijai viskas normaliai.

Užsienio propagandos skleidėjus nurodžiau ir kaip savo bendrininkus, ir kaip pareiškėjas, kaltininkus, taigi dvigubai. Galvojau, kaip nors tai tikrai juos užkabins.

Ir še kad nori – nepamatė nusikalstamos veikos požymių knygose, kur atvirai savinamas Lietuvos palikimas ir kurios pilnos Lietuvą ir jos vietovardžius įžeidžiančius germaniškų (žydiškų) ir lenkiškų keiksmažodžių.

Tai traukit kaip mano bendrininkus, aš tai nusikaltėlis ir prisipažinau visko keliais aukštais.

Kyla pagrįstų abejonių ne tik prokurorų Vilniaus apylinkės prokuratūroje šališkumo, lojalumo Lietuvai ir kompetencijos, bet ir jų protinės būklės bei sugebėjimo adekvačiai suvokti realybę. Greičiausia tai jau ne VSD ar VRM, o medikų darbas, pasidomėti tomis Vilniaus apylinkės prokuratūroje dirbančiomis damomis.

Dar galiu paminėti straipsnius dėl nusikalstamo ir turinčio pasekmes aplaidumo, tarnybinių pareigų neatlikimo, kai nusikalstama veika akivaizdi. Kad ir šmeižikiškų įžeidžiančių gandų skleidimas, kuo galima kaltinti aplamai visą sionistinio vnt. „izraelis“ „litvakišką“ literatūrą.

Laikau etiškai pranešti I apylinkės policijos komisariato tyrėjoms, kad gavęs eilinį šaukimą į eilinę diskusiją, rašysiu pranešimą Generalinei prokuratūrai, jų tiesioginiams viršininkams arba VRM pagal prigūglintus BK straipsnius dėl mano pranešimuose nurodytos nusikalstamos veikos slėpimo ir tarnybinių pareigų neatlikimo.

Taigi tyrėjos, jeigu Jūsų nuomonė kitokia, nei mano, galite rašyti į Žygeivio forumą arba pakomentuoti mane, padiskutuosim. Žinau, kad gūglinot mane pagal mano niką ir esu nustebęs, kad dar neįvertinta materialine išraiška mano poezija.

Kodėl lietuviai turi kažką įrodinėti ir paneiginėti visokias svetimšalių – Lietuvoje gyvenančių lenkų ir žydų nesąmones?

O kai lietuviai. neapsikentę tų opusų apie Lenkijos „galybę“ ir „teises“ bei tariamas skolas už 4000 km esančiam sionistiniam vnt., su Lietuva nieko bendra neturinčiam, tai iškart man rodomi įstatymai, čia išvis netinkantys.

Apsilankęs pas tokias įstatymų parinkinėtojas parodysiu joms Lietuvos konstituciją ir Potsdamo nutarimus dėl t.v. „lenkijos“ sukūrimo Generalgubernijoje ir kitur, ant kurių Lietuvos atstovo parašo nėra.

Taigi pripažinti lenkų tautos egzistavimą man neprivaloma.

Pateiksiu vietoj to neatlikto ikiteisminio tyrimo tų 10 autobusų su lenkiškomis iškabomis, kuriuos nufotografuosiu Vilniaus autobusų stotyje iki 7 val. nuotrauką bei knygos „Žydai Lietuvoje“ įklijoje esantį „žemėlapį“.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 27 Lap 2012 20:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Lap 2010 18:26
Pranešimai: 357
Žygeivi, mane užbanink.

Mat nuo ryt ryto pradedu jau bendraut su teisėsauga, bent 2 institucijomis, kaip pareiškėjas. Taigi turėsiu būti geranoriškas, atviras ir nemeluoti.

O jie, spėju, gali paprašyti mano nikų su pasvordais, kaip abipusio pasitikėjimo ženklo. Dar netyčia tolerastiškai ką pakoreguos ir tada žvengs.

Taip pat pareiškiu, kad nuo šiol į savo niką "Katastrofijus" jau nieko nerašysiu, mat realus gyvenimas pasirodė juokingesnis, nei internetinė erdvė.

Pabandysiu kol kas su lenkų kova ir žydų kultūra susitvarkyti teisinėmis priemonėmis. Jei kada dar prisijunginėsiu, tai nusipirkęs kompą ir kitu niku, be abejo, būsiu atpažįstamas.

Lietuva bus laisva.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 05 Kov 2013 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Kov 2013 16:51
Pranešimai: 2
Labai teisingos įžvalgos. :)

_________________
logistika sandeliavimas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 07 Kov 2013 01:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Katastrofijus rašė:
Žygeivi, mane užbanink.
Mat nuo ryt ryto pradedu jau bendraut su teisėsauga, bent 2 institucijomis, kaip pareiškėjas. Taigi turėsiu būti geranoriškas, atviras ir nemeluoti.
Lietuva bus laisva.

Mane stebina tavo siekiai: nieko taip nepasieksi - tik pinigus pragrajinsi.

Atmink, žymiai daugiau nuveiktum, jei nepralaimėtum ir pinigų nepragrajintum.

Netgi galime, jei nori, apsvarstyti tavo ėjimus iš anksto, nes geras patarimas, patikėk, yra geriau nei krūva pinigų.

Bet kokiu atveju linkiu sėkmės, bet nesitikėk iš teisėsaugininkų geranoriškumo - tuo labiau vilnietiškų, nes ten pilna antilietuviškumo, kas yra išankstinis nusistatymas.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 12 Kov 2013 20:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Lap 2012 21:09
Pranešimai: 5
Miestas: Utena
Katastrofijau, palaikau tave ir tavo įsitikinimus. :smile44:
Už Lietuvą ir už tautą, visi turime remti vieni kitus.

BET nereikėtų šokti stačia galva į teismus ir pan.
Elkimės protingai :smile32:

_________________
Aš tikiu, aš kovoju!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 15 Gru 2014 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2014 09:48
Pranešimai: 1
Nesunku apskaičiuoti. Gamyklos sąmatinė projekto vertė - daugiau kaip 100 milijonų litų. 5-10 procentų šios sumos išleista viešiesiems ryšiams ir visuomenės mulkinimui bei politikų pamaloninimui.

_________________
Pass your Brain Dumps.com exam exams in first try by using our PK0-003 exam ccna wireless bgsp tutorials and best quality www.stevenson.edu dumps along with ccie Loyola University Maryland


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2015 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Aleksandras Abišala tikina, kad visą gyvenimą plaukė pasroviui ir niekada nekėlė sau didelių tikslų. Kalbėdamas su žurnalistu Rimvydu Valatka, jis atvirai prisipažino, kad nuo pat jaunystės buvo aferistas.
http://www.delfi.lt/video/aktualijos/ma ... d=68681258
Na, aš tai tuo niekada neabejojau. :smile58:
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007