Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 11:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Naglio Puteikio kreipimasis
StandartinėParašytas: 16 Kov 2014 17:40 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Naglio Puteikio kreipimasis


Siunčiu platinimui:

Norėčiau asmeniškai paprašyti Jūsų pagalbos paremti mano kandidatavimą į Prezidentus. Padėkite man surinkti 20 000 Lietuvos piliečių parašų – pasirašykite už mano kandidatūrą elektroniniu būdu arba parašų lapuose.

Kandidatuoju į LR Prezidentus, nes siekiu, kad mūsų valstybėje būtų daugiau teisingumo.

Įspūdį apie mano pažiūras, prioritetus galite susidaryti, paskaitę apie vieną svarbiausių mano pasiekimų Seime - kaip pavyko atkovoti valstybines pensijas daugiavaikėms mamoms:
http://puteikis.blogspot.com/2014/03/ka ... mamas.html

Tęsti rinkiminę kovą, dalyvauti rinkimų debatuose galėsiu, kai iki kovo 27 dienos surinksiu reikiamą skaičių parašų.

Nesu partijos narys, neturiu man pavaldžių organizacinių struktūrų kiekvienoje savivaldybėje, todėl nuoširdžiai kviečiu už mane pasirašyti elektroniniu būdu.

Jei naudojatės el.bankininkyste ar el.parašu, už mane (ir už kitus kandidatus) galite pasirašyti šiame puslapyje: https://aikis.vrk.lt

Jei norite pasirašyti internetu, eikite TIK per šį puslapį, nes tik iš jo sistema nuves prie kandidatų be klystkelių.

Kaip pasirašyti internete parodyta paveikslėliais čia: http://tiny.lt/el-instrukcija

Jei jungsitės per banką „Swedbank“, suvedę prisijungimo kodus, rinkitės „Elektroninės valdžios vartus“.

Kiti bankai ir kiti prisijungimo būdai išsyk atveria kandidatų sąrašą.

Galima pasirašyti už kelis kandidatus.

Ten pat nurodyta, kur galima už mane pasirašyti ant popieriaus lapų.

Kaip kandidatams sekasi rinkti parašus internetu galite matyti čia (atnaujinama kasdien 9.00 ir 16.00): www.tiny.lt/el-kandidatai

Dėkoju Jums.

Pagarbiai, Naglis Puteikis,

kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus, Seimo narys, Afganistano karo 1979-89 m. dalyvis


www.puteikis.lt

P.S.: Gal galėtumėt šį laišką persiųsti tiems Jūsų draugams ar kolegoms, kurie sutiktų pasirašyti už mane?

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 16 Kov 2014 17:54 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Paveikslėlis

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007