Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 10 Geg 2024 21:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Rgp 2010 22:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Rgp 2010 22:18
Pranešimai: 2
Miestas: Kauno rajonas
   Sveiki, esu jau 61 metų gyvenu Kauno rajone,- dirbu neformalaus ugdymo pedagogu. Mano hobis - išradimai ir technologijų kūrimas. Šiuo metu esu užpatentavęs 2 išradimus ir turiu sukūręs virš 70 techninių sprendimų, kurių kiekvienas galėtų gyventi atskiru išradimu.

   Rašau Delfio komentarus Stanislovo slapyvardžiu, stengiuosi pasiremdamas sveiku protu ir logika išdėti į šuns dienas netikusius ir korumpuotus valdžios sumanymus ir sužlugdyti Delfistų bandymus suformuoti jiems palankią viešąją nuomonę.

   Mano giminaitis - Jurgis Kalvaitis - buvo tarpukario Lietuvos generalinis prokuroras ir žymus teisininkas - pas mane dar yra likusios jo nuotraukos ir rašomasis stalas, prie kurio jis priiminėjo baudžiamuosius teisinius reikalavimus komunistams ir kitiems kriminaliniams nusikaltėliams. Jo Kudrėnų dvarą sudegino 1993 metais Lietuvos politiniai banditai, tam, kad suverstų kaltę ant manęs, jo antros eilės vaikaičio, bet jiems nepavyko ši provokacija.

   Daug metų kaunuosi su valdžios mafija dėl mūsų žemių nuosavybės atstatymo ir paskutiniu metu pralaužiau jų gynybos pozicijas, - laimėjau esmines bylas aukščiausiame teisme.

   Kol kas tiek apie save.

_________________
Prancūzijos karalienė Marija-Antuanetė ciniškai pareiškė, kad jei tauta neturi duonos, lai valgo pyragus. Už tai ji buvo giljotinuota.

Užmiršusiems istorijos pamokas gali tekti jas pakartoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007