Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 06 Geg 2024 18:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Armantas - prisistatymas
StandartinėParašytas: 07 Vas 2009 10:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Sau 2009 07:35
Pranešimai: 2
Miestas: Šiauliai - Rokiškio raj. Onuškio kaimas
   Sveiki, mano vardas Armantas (netikras). Man 19 metų. Šiuo metu gyvenu užsienyje. Esu pastatų inžinierinės įrangos montuotojas. Užsiimu sunkiają atletika, boksu. Tobulinu šaudymą iš pistoleto.

    Kiek save bepamenu visada susigraudindavau klausant Lietuvos himną, visą laiką susimastydavau kodėl. Juk mano tevai tiesiog buvo Maskvos fanatikai, net namuose kalbėdavo rusiškai. Jie užsiiminėjo prekyba Maskvoje. Tais laikais buvo populiaru džinsai ir maikės.

    Aš dauguma laiko praleisdavau su seneliais. Vakarais klausydavau pasakojimų apie partizanus, man jie buvo tarsi didvyriai - visų išduoti, bet mirdavę dėl laisvo artojėlio. Niekados neturėjau daug draugų, nes vieni svajodavo apie automobilius ir vakarėlius, o mano svajonė buvo šviesi Lietuva. Dabar bendrauju su Italijos Fašistais, taip pat palaikau ryšius su ultraradikalais.

   Turiu savo asmeninę Lietuvos viziją:

   Prezidentinis valdymas, visiškai pažabojant korupciją, stiprinant slaptasias tarnybas. Už dezinformaciją ir korupciją baudžiama laisvės atėmimo bausme, be galimybės apskųsti. Priverčiant valstybę dirbti Lietuvos piliečiams, taip  atgaunant jų pasitikėjima ja. Priimti istatymus varžančius Seimo narių teises. Stiprinant ekonomiką, finansuojant pertvarkyti švietimo sistemą, taip auginant naujasias patriotų kartas. Įsteigti patriotines/nacionalistines organizacijas, kurios prisiekusiems nariams būtų taikomos lengvatos visuomeniniame gyvenime, taip stiprinant patriotizmo dvasią tarp Lietuvos piliečių. Taip pat valstybės priešus teisti laisvės atemimu be galimybės apskųsti nuosprendį.

   Galite nekęsti, išjuokti, bet aš šventai tuo tikiu. Noriu parodyti, kad be taikių nacionalistų yra visai kito plauko žmonių (bet taip pat patriotų).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2009 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Sau 2009 07:35
Pranešimai: 2
Miestas: Šiauliai - Rokiškio raj. Onuškio kaimas
   Neparašiau viską, ką norėjau, taip pat ir komentarų nerašysiu. Nepykit :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 10 Vas 2009 00:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
    SVEIKINU UŽ DRASĄ IR RYŽTĄ PRISISTATYTI. Taip, fašizmas įdomu, bet aš, nors ir grynas nepersidažes nacionalistas-monarchistas, nesu gerai galvojantis apie fašizmą.
   
    TAD BŪK MŪSŲ AKIMIS IR AUSIMIS ITALIJOJE - TAIP LABAI PASITARNAUSI LIETUVAI, ĮGAUSI NAUJŲ ŽINIŲ, YPAČ MOKYK MŪSŲ JAUNIMĄ. IR AŠ BANDAU PERTEIKTI KA ŽINAU.

    SĖKMĖS TAU. LIETUVA LAUKS TAVĘS - NES PARAZITUOJANČIUS VALSTYBĖS PILIEČIUS, KORUMPUOTUS - PADARYSIME, KAD JIEMS VIETOS NEBŪTŲ ŽEMĖJE, O LIETUVĄ TIKRAI TIKĖKIME, KAD ATGIMS KAIP STIPRI IR GINKLU, IR DVASIA TAUTINĖ VALSTYBĖ. AŠ UŽ KARALYSTĖS RANGĄ, SUTEIKTĄ POPIEŽIAUS INOCENTIJAUS 4 DAR 1251 05 17 POPIEŽIAUS BULE.

   IKI IR SĖKMĖS TAU.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2009 02:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Kad prisistatei - yra gerai, tačiau visada reikėtų nepamiršti, kad gyvenime svarbiausia visada buvo, yra ir bus ekonomika. Todėl jokie vadai nieko nepadarys - tik gerai užvestas ekonomikos variklis pakels Lietuvos valstybę į reikiamą lygį. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2009 21:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 22:44
Pranešimai: 502
Miestas: Kėdainiai
   Pilvažmogiams ji svarbiausia, dvasingiesiems - ne.

   Markso virusas veikia?

_________________
Kosmopolitas nėra tas žmogus, kuriam vienodai rūpi visi.
Kosmopolitas - tai tas, kuriam vienodai į visus nusispjaut.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2009 02:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
:smile58:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 18 Vas 2009 18:36 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27132
Miestas: Ignalina
Armantas rašė:
   Sveiki, mano vardas Armantas (netikras). Man 19 metų. Šiuo metu gyvenu užsienyje. Esu pastatų inžinierinės įrangos montuotojas. Užsiimu sunkiają atletika, boksu. Tobulinu šaudymą iš pistoleto.

    Aš dauguma laiko praleisdavau su seneliais. Vakarais klausydavau pasakojimų apie partizanus, man jie buvo tarsi didvyriai - visų išduoti, bet mirdavę dėl laisvo artojėlio. Niekados neturėjau daug draugų, nes vieni svajodavo apie automobilius ir vakarėlius, o mano svajonė buvo šviesi Lietuva. Dabar bendrauju su Italijos Fašistais, taip pat palaikau ryšius su ultraradikalais.

   Turiu savo asmeninę Lietuvos viziją:

   Prezidentinis valdymas, visiškai pažabojant korupciją, stiprinant slaptasias tarnybas. Už dezinformaciją ir korupciją baudžiama laisvės atėmimo bausme, be galimybės apskųsti. Priverčiant valstybę dirbti Lietuvos piliečiams, taip  atgaunant jų pasitikėjima ja. Priimti istatymus varžančius Seimo narių teises. Stiprinant ekonomiką, finansuojant pertvarkyti švietimo sistemą, taip auginant naujasias patriotų kartas. Įsteigti patriotines/nacionalistines organizacijas, kurios prisiekusiems nariams būtų taikomos lengvatos visuomeniniame gyvenime, taip stiprinant patriotizmo dvasią tarp Lietuvos piliečių. Taip pat valstybės priešus teisti laisvės atemimu be galimybės apskųsti nuosprendį.

   Galite nekęsti, išjuokti, bet aš šventai tuo tikiu. Noriu parodyti, kad be taikių nacionalistų yra visai kito plauko žmonių (bet taip pat patriotų).


juozasprasauskas rašė:
    SVEIKINU UŽ DRASĄ IR RYŽTĄ PRISISTATYTI. Taip, fašizmas įdomu, bet aš, nors ir grynas nepersidažes nacionalistas-monarchistas, nesu gerai galvojantis apie fašizmą.


   Vartojant bet kokius terminus - tame tarpe ir politologinius, verta labai aiškiai juos apibrėžti. Deja, dauguma terminų yra labai įvairiai suprantami skirtingose valstybėse ir skirtingų žmonių. Pvz., jei pradėsime aiškintis, ką reiškia terminas "fašizmas", tai neabejoju, jog bus daugybė nuomonių.  :img01:

   Šiame forume jau bandėme tai padaryti:

Nacionalizmas, šovinizmas, nacizmas, fašizmas - kuo skiriasi šios ideologijos?
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=7

Nacionalistai, tautiniai patriotai, nacistai, komunistai, kosmopolitai, internacionalistai - sąvokos
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2562

  Taip pat ir kitose temose jau ne kartą diskutavome.

  Deja, net pats fašizmo kūrėjas Musolinis neapibrėžė pakankamai aiškiai, ką šis terminas reiškia.  :smile7:

  O vėliau šį terminą jau interpretuodavo visi kas tik netingėjo - pagal savo supratimą ir "politinius poreikius".

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2009 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
   Neigiamas tas fašizmas. Nėra ko išvedinėti. :smile89:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2009 20:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 22:44
Pranešimai: 502
Miestas: Kėdainiai
    Neigiamas, tačiau kas jis yra..?

    Pasak tamstos užsakovų, fašizmas yra bet koks tautiškumas, nacionalizmas, konservatizmas, o išplėstine prasme - bet kas, kas prieštarauja bolševizmui.

_________________
Kosmopolitas nėra tas žmogus, kuriam vienodai rūpi visi.
Kosmopolitas - tai tas, kuriam vienodai į visus nusispjaut.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Vas 2009 21:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Rinkėjų nuomonė -  :smile58: .

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007