Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 10:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:41 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Kad aš seniai nesėdžiu ten. :img01: Lankausi tik Anarchijoj.


   Bičiuli, nežinai, kodėl Anarchijoje reguliariai dingsta komentarai - ir galimybė komentuoti? O po kiek laiko vėl atsiranda. :smile63:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Paprastai neskaitau komentarų, todėl nežinau.

Žygeivi, primygtinai siūlau "tikro lietuvio" slapyvardį pakeisti į "tikro maskviečio". Manau taip bus geriau - neklaidins žmonių.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 01:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Tai jau meilė komunizmas.org dingo? :img01: Kiek čia seniai buvai toks karštas jų gerbėjas, kad Žygeivis tave net tos kamurkos vyriausiu "paskyrė"? :smile38:

    Beje - kur ir kaip bei ką aš esu klaidinęs? Pabandyk atsakyti konkrečiai.
Ir dar. Kiek čia seniai sakei - mes tavo komentarus ištrynėme. Tai jau tave iš ten išmetė (bijo savo nesąmones parodyti, todėl ne visus įsileidžia - tik visokius asilus, kurie Rasiejos gudrumu tiki)? Ir iš šūdų gamintojos Pipedijos irgi?
:img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 01:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Žygeivis rašė:
 Bičiuli, nežinai, kodėl Anarchijoje reguliariai dingsta komentarai - ir galimybė komentuoti? O po kiek laiko vėl atsiranda.

Blokuoja tave. Matyt, jie yra draugai komunizmas org. ir patriotai.lt, kurie irgi taip elgiasi, nes bijo už save gudresnių? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tai Žygeivis mane paskyrė, bet ne aš pats. :img01: Ką aš kaltas, kad kažkas mane paskyrinėja tuo, kuo nesu. :img01:

Cituoti:
Beje - kur ir kaip bei ką aš esu klaidinęs? Pabandyk atsakyti konkrečiai.

O SSSR garbinimas ir nepriklausomos Lietuvos šmeižimas? Vargu, kad čia tikro lietuvio požymiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 11:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Ir kur aš "garbinau" bei "šmeižiau"?
Matau, kad tu visiškai nesigaudai - grįžk į pirmą klasę, o jei nori pamokslo, tai nurodyk ben kokį mano komentarą ir, garantuoju, tas pamokslas bus garantuotas - visiškai neturi jokio supratimo apie tai ką šneki. Ir nenuostabu - juk esi iš "komunistų" ir pipedininkų. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 11:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kartais ne milicininku dirbai SSSR laikais? Atrodo esu matęs tave aiškinant, kad "gyvent buvo labai gerai, tik reikėjo dirbt. Daug geriau, nei dabar". O jau vien palaikydamas SSSR savaime šmeiži laisvą Lietuvą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 11:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Konkrečiai šnekėk (randi komentarą, jį įkeli ir diskutuojam), o ne burbulus pūsk.

    O TSRS teigiamų pusių pasakymas yra tik objektyvus tikrovės atspindėjimas. Lygiai kaip ir dabartinės tvarkos minusų kėlimas. O šmeižtas, vaikeli, yra melavimas - t.y. tai kuo jūs užsiimate šūdų gamybos karalystėje - Pipedijoje.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 11:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tu ką, gal manai, kad knisiuosi po tavo tūkstantinius pranešimus kažko ieškodamas? Gi gali čia ir dabar skelt kokį teiginį apie SSSR ir viskas. Na, tai kas ten buvo geriau? Nežmoniška svetimšalių mums primesta santvarka ar kas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 12:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Aha - pripažįsti, kad tokių , atseit blogų, komentarų nežinai. Ko ir reikėjo tikėtis.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Geg 2010 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Rgp 2008 14:16
Pranešimai: 50
Miestas: Šiauliai
Paveikslėlis

_________________
Etninę Lietuvą - turime atgauti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2010 02:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2010 18:02 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
   Tikram lietuviui ir Bičiuliui

   Baikit jūs tą beprasmišką "diskusiją", kaltindami vienas kitą tarnavimu Maskvai bei kitomis "nuodėmėmis".

   P.S. Patikėkit -, tie, kas iš tikro Maskvai tarnauja, veikia visai kitaip. :smile89:

   Ir pamirškit savo stereotipinius įvaizdžius, suformuotus įvairios propagandos.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2010 18:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
    Žygeivi, negink to žydo.

    Jau jis pats pamatė, kad pliauškia niekus ir nieko iš to ką sako negali įrodyti.

    Be to, komunizmas. org buvau aš, o ne tu ir todėl nežinai, kas ten buvo šnekama - o šnekama ten, kad tik Rasiejos tvarka būtinai gali išgelbėti Lietuvą, todėl, atseit, Lietuva be reikalo išėjo iš Rasiejos sajūzo ir t.t, ir pan. Taip, kad tas, ką sakau, jokia ne propaganda: tai objektyvus faktas - tie žmonės dirba tam, kas moka, t.y Maskvai. Jų yra ne tik komunizmas.org, bet ir leftas.ru (vykdo Rasiejišką propagandą straipsniais, tik, įdomiausia, Vaintraubas jų pačių straipsnyje jų pačių darbą pavadino niekiniu - t.y. idėjiškai nereikšmingu, tačiau jie jį daro - kodėl? Ogi už kapeiką), pokaris.info, kur absoliučiai visi miškiniai yra vadinami banditais, neskiriami tikrieji partizanai, nėra to, kad sakytų, jog tikrieji partizanai buvo teisūs kovodami, o miškiniai, teroro kampanijos metu susitepę rankas krauju ir tapę nusikaltusiais asmenimis, iki tol dažnai vykdė tikrą partizanišką veiklą) ir t.t..
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Geg 2010 23:51 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  1. Neginu nei Bičiulį, nei tave - tik bandau sutramdyti jūsų įsiplieskusias "aistras".

   Jei, pvz., aš būčiau toks karštakošis, kaip judu, tai iš vis vos ne visus iš forumo išvaikyčiau ir likčiau vienas "ant kalvos" - kai tik kas nors kiek kitaip pasisakytų, nei man atrodytų teisinga. :img01:

   2. Bičiulis, beje, ne žydas (o jei ir būtų, tai irgi nieko (bent man) nereiškia - turėjau keletą labai gerų draugų žydų, studijuodamas (tik visi jie išvažiavo į Izraelį). Kaip, beje, ir karaimų, rusų, lenkų ir net totorių. Gyvenimas mane išmokė, jog svarbu visų pirma tai, ką kiekvienas sugeba ir kaip jis mąsto (netgi ne ką mąsto, o kaip - tai yra ar sugeba priimti loginius argumentus ir ko jis vertas apskritai, ypač sudėtingose situacijose).

   Man ne kartą teko būti ypač sunkiose ir pavojingose situacijose kalnuose, dykumose ir taigoje su labai įvairiais žmonėmis. Ir ten mūsų gyvybės priklausė tikrai ne nuo mūsų tautybių, ideologinių ar religinių įsitikinimų bei pažiūrų. O nuo mūsų visų sugebėjimo kartu veikti ir kartu priimti teisingus sprendimus, bei - ypač - nuo mūsų charakterių tvirtumo.

   Ta patirtis mane labai daug ko išmokė.

   3. Nemanau, kad Bičiulį reiktų tapatinti su Komunizm.org "vadais" ar tuo labiau su Lefto. Kiek žiūrėjau, tai jis labiau palinkęs į anarchijos idėjas. :img06:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010 09:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
1. Jokių aistrų čia nėra - su juo seniai viskas yra aišku;
2. kad jis žydas (be to, atitinka mano minėtai prasmei: žydas - blogas žmogus) pats prisipažino;
3. pats ir sutapatinai. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
   Žygeivi, sakei, kad klysti retai, bet manau, jog šį kartą dėl kai ko klysti.

    Tikras maskvietis tikrai labai įtartinas tipas ir aš beveik neabejoju, jog jis dirba Maskvai. Bet čia dar reikia pasikapstyt giliau ir būtinai tai padarysiu. Reikia jį demaskuot ir sustabdyt kuo greičiau, kol jis nepardavė svarbių Lietuvos Valstybės paslapčių Putinui už butą Maskvos centre. Sakau, čia reikia prasukt tyrimą ir galbūt pats imsiuosi. :smile38:

    Tu, tikras maskvieti, be reikalo aiškinai, jog Lietuvių Tauta pasiekusi nepriklausomybę gyvena daug blogiau: "iš TSRS ėjome siekdami GYVENTI GERIAU, BET GYVENAME BLOGIAU." - va ir tavo propaganda.

     Gyvename žymiai geriau, nei tame nežmoniškame kalėjime. Netikiu, kad pasakysi, bet vis tiek paklausiu: tau moka už valandas ar už žinutes, ar kaip?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Geg 2010 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Maskvos Bičiuli, žyde: kada kviečiat į Lietuvą aziatus? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 12:28 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
   Na gerai - matau, kad jus sutaikyti nėra šansų :smile89: . taigi, ginčykitės toliau, kuris iš jūsų didesnis Maskvos draugas. Paskaitysim. :smile38: :img01:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 17:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Tu, Žygeivi, irgi esi įtariamųjų sąraše: lankaisi Rasiejos draugų - patriotai.lt - tinklapyje. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 21:14 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Tu, Žygeivi, irgi esi įtariamųjų sąraše: lankaisi Rasiejos draugų - patriotai.lt - tinklapyje. :img01:


   Ne pirmas tai pastebėjai. :img01:

   Pipedija jau seniai dar "kiečiau" parašė:

http://pipedija.laikas.lt/index.php/%C5%BDygeivis

"Žygeivis - gi internetuose pagarsėjęs trolis. Galimai susijęs su patrijotu ir tikruoju lietuviu. Pagrindinė veikla - šikimas į komentarus, propagandinių svetainių (pvz. Nacionalistas-Tautininkas-Patriotas), videomedžiagos kėlimas. VLNDS narys beigi vienas įdėjinių lyderių. Kiti sako būktai ten pats vadas Mindė pasivadinęs Žygeiviu rašinėja, bet mes čionai paneigiam tokius gandus.

Kaip ir dauguma tokių patrijotų, dirba Latvių gatvėje."

   Aš netgi, pasirodo, esu "VLNDS narys beigi vienas įdėjinių lyderių...".

   Va taip...
:smile50:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 21:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Ale tavo ir skonis :img01:  smardinies juden - pederasten šd gamybininkų, trumpiau - interneto išvietės, "gaminiais".

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 21:34 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
  Na, tu irgi ten neužmirštas ir nepamirštas...  :img01:

Tikras lietuvis

http://pipedija.laikas.lt/index.php/Tikras_lietuvis

  Pasirodo, tu pasak Pipedijos, esi "žydlenkių kilmės"... :smile59:

  Aš net stipriai įsižeidžiau - tave taip plačiai "išgarbino", o mane - vos keliais žodžiais paminėjo... Kokia neteisybė. :smile89:  

  Beje, aš Pipedijoje minimas, kaip galimai su tavimi susijęs: "Galimai susijęs su patrijotu ir tikruoju lietuviu". :smile32:

  Ir juk tikrai susijęs. :smile78:

P.S. Gal žinai, kas tas "mano draugas patrijotas"?

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Geg 2010 22:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Žinau - yra toks komentatorius iš Kauno. Jis išdeda visuomeninę nuomonę, o gale visada priešininkams sako: pagiedokit! :img01:
P.S. tos interneto išvietės darbinykai sulauks savų kedžių: niekas nežino nei kada, nei kaip, bet, kad kažkada tai atsitiks, galima garantuoti (dėsnis - veiksmas visada iššaukia atoveiksmį, o blogas veiksmas - tuo labiau). :smile89:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Geg 2010 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Žygeivis rašė:
tu irgi nepamirštas

   Galvojau dėl ko tie šūdmaliai ten paminėjo Delfį, kuriame, būk, dažniausiai būnu (nors iš tikrųjų tai tikrai ne).

     Ale, matyt, dėl to, kad kaip tik ten yra tekę su jais (žydais įvairiom prasmėm, nelietuviais ir probanditiniais elementais) sukovoti, jie ten mane blokavo gal 20 kartų, galiausiai skundė (rašiau), mano komentarus padirbinėdavo ir t.t., ale vistiek aš išeidavau teisus ir juos išvilkdavau į dienos šviesą.

     Kadangi ten nepavyko, tai jie nors savo šikinyke pabandė kažką suvepezoti ant manęs, bet ir to deramai nesugeba - viskas yra aiškiai raudonais siūlais siūta. Glušpetriai.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Geg 2010 22:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ironiška, jog tikras maskvietis taip pasiaukojamai atidavęs visą gyvenimą kovai su žydais, pasirodo, jog pats yra žydlenkių kilmės. :img01: Kažko panašaus ir tikėjausi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Geg 2010 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Kas maskvietis, o kam bėda. Ir ko stebiesi, jei pats nesąmonių pripeizeliojai?
Ir nemanyk, kad tau tai kaip žąsiai vanduo. Nebus taip.  Dar jūs, snargliai, mane prisiminsite.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Rgs 2010 14:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
  Štai ką sako E.Eigirdas žurnale "Valstybė" apie tuos, kurie dergia rimtai analizuojančius Lietuvos gyvenimą:

  "tiems, kurie rimtai analizuoja valdžios darbus ir stabdo korumpuotus sprendimus, reikėtų teikti medalius, o tiems, kurie spjaudo ant Lietuvos, reikėtų duoti į snukį."

  http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/eei ... d=36210125

  Ypač patariu šitai įsisąmoninti visokiems pipedininkams su bičiuliais, taip norintiems pasibjauroti ant tokių kaip aš, besistengiančių rimtai analizuoti Lietuvos gyvenimą ir kovoti su negerovėmis.

  Šitai dabar pasakiau ne aš - gal dabar dašus kurioje pusėje yra tiesa?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2011 22:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Rimtas pareiškimas be jokio bjaurojimosi: vis galvojau, kas tau gali būti ir priėjau išvados - latentinė šizofrenija. Manau, kad labai realu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2011 22:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
tikras lietuvis rašė:
  Štai ką sako E.Eigirdas : tiems, kurie spjaudo ant Lietuvos, reikėtų duoti į snukį."
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2011 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Jei rimtai, tai ne aš tai sugalvojau. :img01: Nebuvau anksčiau net girdėjęs apie tokią ligą, bet kalbėjau su pažįstamu psichologu ir išėjo iš kalbos apie tave, o papasakojus simptomus, pasiūlė diagnozę. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 23 Geg 2011 00:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Juozas Prasauskas. rašė:
   
valstybėje turi būti remiamas kiekvienas siekiantis tvarkos
   J.vPR.LIETUVA PIRMIAUSIA.

Pritariu. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2011 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Bet tai nekeičia spėjimo, kad tau latentinė šizofrenija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Geg 2011 00:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Vėl apie save pašnekėjai. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Geg 2011 11:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ne apie save, bet apie tave. Bet normalu, kad nepripažįsti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2011 00:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Apie save, apie save. Nebesigink.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2011 21:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kitas galimas variantas: suvaikėjimas. Kažkada darželyje skaldydavom tokius bajerius kaip tu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2011 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Ir vėl apie save plepi. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2011 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
:img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2011 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ar tik nebus tikras lietuvis prisikasęs per arti tiesos, taigi šiuo metu sugautas ir kažkur rūsiuose masonų kankinamas? :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2011 18:41 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Ar tik nebus tikras lietuvis prisikasęs per arti tiesos, taigi šiuo metu sugautas ir kažkur rūsiuose masonų kankinamas? :img01:


    Manau, kad jis atostogauja - nebent masonų pakurstyta prokuratūra iš jo kompą atėmė...  :img06:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2011 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Žygeivis rašė:
Bičiulis rašė:
Ar tik nebus tikras lietuvis prisikasęs per arti tiesos, taigi šiuo metu sugautas ir kažkur rūsiuose masonų kankinamas? :img01:


    Manau, kad jis atostogauja - nebent masonų pakurstyta prokuratūra iš jo kompą atėmė...  :img06:

Neatmestina ir tai. Juk akivaizdu, kad tikras lietuvis didžiausias ir pavojingiausias masonų priešas, demaskavęs daugybę jų nusikaltimų ir paviešinęs visą veiklą. :img01: Normalu, kad visi pasaulinė masonų organizacija jau ilgą laiką ieškojo būdų juo atsikratyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgp 2011 23:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Tai rodo ir tavo nuolatiniai pezalai, žyde.
O mano nuopelnai yra gan nemaži - paskaitykite kiek mano pasiūlymų jau naudoja įvairūs veikėjai.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 08:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
    Nu va, atejau ir nuotaika pasikeliau is karto :D Suauge vyrai vienas kita zydu vadina :D

     Tikras lietuvi, man apie tuos veikejus gali daugiau ir konkreciau papasakoti? Koks cia spaliuku klubas kur atsidare? :D

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 14:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Buvo čia dar ne viena tema, kur tas ... prisipažino esąs žydas, varė žydomasoninę propagandą - kaltino lietuvių tautą, kad jie, būk, žydšaudčiai  ir t.t., ir pan.
Panašu, kad visa tai yra suderinta su Žygeiviu, nes tos temos dingo.
Taip, kad kreipiesi ne tuo adresu - paklausk Žygeivio,  kuo jis čia užsiima.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 16:20 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
    Na, matau, kad Tikram lietuviui jau akivaizdi paranoja "išsiskleidė" - pagal seną stalininį principą "kas tik man kuo nors paprieštarauja, tas mano priešas".  :img01:

   P.S. Niekas niekur nedingo, tik tu tingi paieškoti. :smile38:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 16:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Nešnekėk - globoji tu tą žydomasoną. :smile38:
Vienžo, esi žydas. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 16:53 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
Nešnekėk - globoji tu tą žydomasoną. :smile38:


     Na, tiesą sakant, mane dažniau kaltina, kad "globoju" Tikrą lietuvį - netgi Pipedija tai rašo http://www.pipedija.com/index.php/%C5%BDygeivis  :img01: :img02:

    P.S. Beje, kažkodėl labai jau daug kas norėtų, kad aš čia įvesčiau "juodą cenzūrą" - žinoma, "užraukdamas" būtent siūlančiojo "oponentus".

    "Siūlytojai" tyčia ar netyčia niekaip nesugeba (ir nenori) suvokti, kad taip elgiantis, labai greitai ne tik Lietuvių Tautos, bet ir paskutinės lietuviškos giminės nebeliktų...

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 17:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
O juk pipedininkai - žydomasonai.
Tavo draugai. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 17:10 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
O juk pipedininkai - žydomasonai.
Tavo draugai. :img01:


    Aš draugų turiu daug ir visur... :smile66:

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2011 18:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi. :smile89:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lap 2011 16:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Spa 2007 14:00
Pranešimai: 125
Miestas: Alytus
    Tikras lietuvi, sneki kaip vaikas :) Kad pateiktum svariu argumentu, svaidaisi visokiom nesamonem. Mano vienas geriausiu buvusiu draugu, kiek zinau, dabar stiprus anarcho-komunistas, o manes tai visiskai nekeicia ir netrukde bendrauti su juo :) Taip, kad su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi, senu bobuciu tauzijimas.

_________________
Waffen-SS

Lietuva-Lietuviams!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Lap 2011 17:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Kalbėk konkrečiai, o tai plepi kažką, o dėl ko, kas ir kaip - taip lieka neaišku.
Gal minčių suformuluoti nesugebi?
Sakyk - padėsim.
O tai pirsčioji kaip koks "žydas" - anie irgi amžinai manim nepatenkinti, betgi jiems yra dėl ko - nuolat traukiu juos į dienos šviesą, neleidžiu vogti iš Lietuvos.
Gal irgi esi koks nors ...? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 03 Gru 2013 19:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tikras lietuvis
StandartinėParašytas: 03 Gru 2013 19:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Radau tokį įdomesnį apibūdinimą:
misle grieztam vaikinui
2008-10-27 17:05
IP:194.78.216.138
grieztas vaikinas tikro lietuvio veidu su znakoriaus bruozais
http://www.alfa.lt/komentarai/straipsni ... -44&page=4

:img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tikras lietuvis
StandartinėParašytas: 16 Gru 2013 23:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Gru 2006 22:51
Pranešimai: 144
Miestas: Georgenburg
Paskaičiau tas pliurpalynes ir linksmiau pasidarė. Reiktų šias jūsų "diskusijas" pasiųst peliukams iš "Dviračio šou", labai tiktų.

_________________
Piktžolės auga greitai, ąžuolai lėtai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tikras lietuvis
StandartinėParašytas: 12 Geg 2014 07:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Šneki kaip suprasdamas apie ką eina kalba. :img01:
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Tikras lietuvis
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2014 16:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3775
Įkeliu aksiomas:
V.Landsbergis: Lietuvis yra tas, kuris tiki, kad Lietuva gali būti graži ir teisinga!
tikras lietuvis: Lietuva - TIK lietuviams!,
jei nebus Lietuvos, tai nebus ir lietuvių.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007