Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 12 Geg 2024 21:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tikras lietuvis
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2008 17:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Nemėgstu žulikų - nesvarbu kuo jie bebūtų. Taip jau susiklostė - tenka su jais nuolat pakovoti. :img06:


Paskutinį kartą redagavo tikras lietuvis 04 Rgp 2009 05:27. Iš viso redaguota 5 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2008 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Lie 2007 17:18
Pranešimai: 442
Miestas: Vilnius - Birštonas
   Labai malonu, kad gražiai prisistatė ir Tikras lietuvis - tikrai valstybėje turi būti remiamas kiekvienas siekiantis tvarkos - aš labai mėgstu žodį DRAUSMĖS, nes tvarkos supratimas pas kaip kuriuos yra kitoks.

   AČIŪ TIKRAM LIETUVIUI UZ RYŽTINGĄ ŽINGSNĮ - dabar lengviau ir suprasti, ir bendradarbiauti. Mano nuomone, turime auklėti - ruošti kovoms jaunimą.

   J.vPR.LIETUVA PIRMIAUSIA.

_________________
J.PR. Lietuva pirmiausia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Tikras lietuvis 2
StandartinėParašytas: 16 Spa 2008 00:03 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
  Tikram lietuviui - kaip matau, jus iš savo forumų išmetė ir komunistai, ir patriotai. Taigi, teks ieškoti kažkokio "auksinio vidurio" tarp šių forumų. :img06:

   P.S. Beje, prašau bent jau šiame forume nenukrypti ir nesileisti į asmeniškumus, aiškinantis savo asmeninius santykius su kitais forumo dalyviais.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2008 22:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Žygeiviui.

    Ar Jums neatrodo, kad ir tie "komunistai", ir tie"patriotai" yra vieni kitų verti ? IR JIE TIKRAI NĖRA IŠ TŲ, KURIE DIRBTŲ LIETUVOS GYVENTOJŲ DAUGUMAI. :img06:

    Žygeivis, mano supratimu, yra tautinis patriotas ? Jam svarbu VISUOMENĖS DAUGUMOS GEROVĖ ? Jis ne už nusikaltėlius ?  :img06: Bent aš taip manau. Ir, jei pastebėjote, dėstau viską aiškiai, konkrečiai. Rinkimai eilinį kartą parodė, kad aš esu teisus - kraštutinis elgesys visuomenėje yra be perspektyvų. Sėkmės. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2008 22:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
     Beje, anarchija.lt yra komunizmas.org draugeliai.

     Visa tai yra politikos užribiai, visiškai nereikšmingi Lietuvos politiniame gyvenime. Bet mano patirtis, su jais pabendravus, manau, pačiam padėjo suprasti, kas yra kas. Daugiau apie tai kalbėti neverta - tuščia jų. :img06:

     Ir dabar, jei kas paklaustų, kokioje partijoje norėčiau būti šiais laikais, tai, bent kol kas, nematau nei vienos, kuri dirbtų VISUOMENĖS DAUGUMAI. :img06:

     AR TAUTINIAI PATRIOTAI, KURIE DIRBTŲ VISUOMENĖS DAUGUMAI IR SUGEBĖTŲ PASIŪLYTI KELIĄ LINK VISUOMENĖS DAUGUMOS GEROVĖS (kas automatiškai juos pastatytų į valdžią), LIETUVOJE YRA ?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2008 00:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Netikėliai. Taškas. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2008 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2006 22:44
Pranešimai: 502
Miestas: Kėdainiai
    Ar pasakytum jiems tai į veidą, slapyvardžiu prisidengęs baily?

Pagarbiai,
Marius Kundrotas

_________________
Kosmopolitas nėra tas žmogus, kuriam vienodai rūpi visi.
Kosmopolitas - tai tas, kuriam vienodai į visus nusispjaut.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2008 23:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Eilinį kartą pasitvirtina - tie žmonės yra pavojingi (žr. šios temos pradžią), todėl NIEKADA LIETUVOJE NEBUS PRILEISTI PRIE VALDŽIOS. Rinkėjai nebalsuos. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 02:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
  Mano atsakymas chuliganui ištrintas. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 02:39 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
  Mano atsakymas chuliganui ištrintas. :img06:


   Trinu tai, kas neatitinka forumo taisyklių. :smile89:

Forumo "Nacionalistas-Tautininkas-Patriotas" taisyklės
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 30 Spa 2008 02:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 02:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Pala - bet kurioje mandagių žmonių kalboje PATS PIRMAS NELEISTINAS DALYKAS YRA KEIKSMAI. Ar tai, nori pasakyti, negalioja rimtiems žmonėms - tautiniams patriotams ? :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 02:54 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Pala - bet kurioje mandagių žmonių kalboje PATS PIRMAS NELEISTINAS DALYKAS YRA KEIKSMAI. Ar tai, nori pasakyti, negalioja rimtiems žmonėms - tautiniams patriotams ? :img06:


  Kažkaip keiksmų niekur nepastebėjau - "bailys" (kaip ir "netikėlis" :img06: ) yra ne keiksmas, o apibūdinimas (daugiau ar mažiau subjektyvus).

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 03:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Be to, vyras esi ir žinai, kad žodį bailys reikia pagrįsti.  :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 03:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
tikras lietuvis rašė:
  Mano atsakymas chuliganui ištrintas. :img06:


   Trinu tai, kas neatitinka forumo taisyklių. :smile89:

Forumo "Nacionalistas-Tautininkas-Patriotas" taisyklės
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=2


     TOKIAIS VEIKSMAIS PROPAGUOJI NETIKĖLIUS. Tau rinktis. Sėkmės.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2008 22:49 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Be to, vyras esi ir žinai, kad žodį bailys reikia pagrįsti.  :img06:


   Manau. kad pagrindimas buvo pateiktas. Juk apibūdinimas buvo ne abstraktus, o susietas su konkrečia sąlyga:

Puritonas rašė:
    Ar pasakytum jiems tai į veidą, slapyvardžiu prisidengęs baily?

Pagarbiai,
Marius Kundrotas


   Pastaba: Visi (išskyrus vieną :smile59: ) aktyvūs šio forumo nariai jau seniai yra viešai paskelbę savo vardus ir pavardes.

   O tas vienas yra juk būtent Tikras lietuvis. Tai neginčytinas faktas. :smile38: Kaip tik todėl šiuo konkrečiu atveju sakinys "Ar pasakytum jiems tai į veidą, slapyvardžiu prisidengęs baily?" yra fakto konstatavimas, pateikiant to fakto asmeninį emocinį įvertinimą. Ir tai nėra joks keiksmažodis.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2008 01:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   Dėl asmens duomenų.

    Nesu Lietuvai žinomas, todėl tai nieko neduotų. Nebent tiems, kurie n kartų man yra grasinę, ir net nužudymu, duotų kažkokią paskatą. GAL TO IR SIEKIAMA ? Nemanau, kad dėl politinių dalykų reikėtų su kažkuo muštis iki užsimušimo ar sėdėti kalėjime. Tuo labiau, kad esu atsakingas už artimą seną žmogų, kuris be manęs pražūtų. GYVENIMAS YRA GRAŽUS.

    O jei ESI TEISYBININKAS, TAI TAVĘS, AIŠKU, KAŽKAS NEKĘS. Amžina tiesa. Bet tiesos nekenčia tie, kurie nėra teisingi. Jau rašiau apie tai, todėl nebesikartosiu. Tik pasakysiu, kad kiekvieną pavasarį visokį š potvyniai nuneša. Ir dabar bus tas pats. Todėl neverta veltis rankų. Nesolidu ir neišmintinga. :img06:

    P.S. kažkada Bernardinai.lt vadas irgi kažko kovojo prieš mane, vis klausė pavardės. Gali paskaityti "redakcijos žvilgsnis". Matyt, tinkamai atsakiau ir nebereikėjo. Visi kažkodėl įtaria, kad čia slepiasi kažkoks slaptas veikėjas. Nesu toks. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2008 01:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
   O, kad tie skinai yra - tai nėra ir ko sakyti: tai yra visuomenės nuomonė. Aš tik pakartojau. IR IŠ VISO, pasikartosiu, bet tai reikia pasakyti: kraštutiniai rinkėjų yra atmetami. IR TAIP BUS IR TOLIAU. Jei nori, kad tavo idėjos būtų kiek tai vertinamos, turi išeiti iš tų pozicijų (vidaus juk tau niekas nepakeis) ir stengtis konkuruoti su kitais rinkėjų akivaizdoje ne tariamu didesniu patriotiškumu (rinkėjai laiko visus kažkiek patriotiškais), o DIDESNIU IŠMANYMU VALSTYBĖS REIKALŲ. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lap 2008 01:16 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
   Dėl asmens duomenų.

    Nesu Lietuvai žinomas, todėl tai nieko neduotų. Nebent tiems, kurie n kartų man yra grasinę, ir net nužudymu, duotų kažkokią paskatą. GAL TO IR SIEKIAMA ? Nemanau, kad dėl politinių dalykų reikėtų su kažkuo muštis iki užsimušimo ar sėdėti kalėjime. Tuo labiau, kad esu atsakingas už artimą seną žmogų, kuris be manęs pražūtų. GYVENIMAS YRA GRAŽUS.

    O jei ESI TEISYBININKAS, TAI TAVĘS, AIŠKU, KAŽKAS NEKĘS. Amžina tiesa. Bet tiesos nekenčia tie, kurie nėra teisingi. Jau rašiau apie tai, todėl nebesikartosiu. Tik pasakysiu, kad kiekvieną pavasarį visokį š potvyniai nuneša. Ir dabar bus tas pats. Todėl neverta veltis rankų. Nesolidu ir neišmintinga. :img06:

    P.S. kažkada Bernardinai.lt vadas irgi kažko kovojo prieš mane, vis klausė pavardės. Gali paskaityti "redakcijos žvilgsnis". Matyt, tinkamai atsakiau ir nebereikėjo. Visi kažkodėl įtaria, kad čia slepiasi kažkoks slaptas veikėjas. Nesu toks. :img06:


   Aš ir neverčiu ką nors skelbti savo vardą bei pavardę - kiekvienas pats pasirenka, ar taip pasielgs.

   Tačiau mes, dauguma aktyvių šio forumo narių, taip padarėme. Nors irgi visi turime šeimas, ir praktiškai visi esame vienaip ar kitaip gąsdinti bei bauginti.

    Ir tai gana normalu - juk visi, kas aktyviau reiškiasi politinėje bei visuomeninėje veikloje, o ypač valdžios netoleruojamoje, yra daugelio valdžioje sėdinčių "veikėjų" atžvilgiu absoliutūs "blogiukai", todėl pastoviai keikiami mūsų "tolerantiškoje" kosmopolitinėje žiniasklaidoje.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lap 2008 22:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Vadinasi pripažįsti, kad nėra reikalo skelbtis. Todėl kalbos apie kažkokį "bailumą"yra vaikiškos.:img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lap 2008 00:50 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
tikras lietuvis rašė:
    Vadinasi pripažįsti, kad nėra reikalo skelbtis.


  Aš pripažįstu, kad tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas. Mes juk nereikalaujame, kad mūsų forumo dalyviai privalomai skelbtų savo vardus ir pavardes.

tikras lietuvis rašė:
  Todėl kalbos apie kažkokį "bailumą"yra vaikiškos.:img06:


  Kalbos tikrai nėra vaikiškos - tu ir pats labai aiškiai parašei, kad nenori skelbtis dėl labai realaus pavojaus tau ir tavo artimiesiems. Taigi, tai galima vadinti ir bailumu. Arba, jei nori, atsargumu. :img06:

  Tu laisva valia nusprendei būti "atsargus", o mes irgi laisva valia nusprendėme "žvelgti pavojui į akis".

  P.S. Beje, tu vis kažką rašinėji apie kažkokius "laipsnius". Pasižiūrėjau "Patriotų" forumą ir supratau, ką tu vis mini. Taigi, paaiškinu, jog daugumoje forumų, jų dalyviai automatiškai gauna įvairius "rangus" ar "laipsnius", priklausomai nuo to, kokį skaičių pranešimų jie parašė. Tu ten, manau, irgi jau būtum koks majoras, jei tavęs nebūtų pašalinę - labai jau daug rašai pranešimų. :img01:

  Kai kur rusų forumuose yra net įvairių "apdovanojimų ordinais ir medaliais" sistema - juos duoda automatiškai, jei surenki nustatytą skaičių "taškų" pagal kokią nors sistemą, užprogramuotą forume.

  Mūsų forume irgi yra užprogramuota tokia galimybė, bet ji išjungta.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lap 2008 05:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Žygeiviui.

    Tai labai gerai, kad išjungei - kam toks berazumizmas ?

    Dėl "atsargumo". Ne tik dėl to. Jei būtų privaloma, tai, ko gero, ir pasiskelbčiau. Dabar gi, mano manymu, tai (kitų šio forumo dalyvių prašau nesupykti) yra vaikiškas noras susireikšminti, kai esame, viso labo, tik komentatoriai. Netgi tie "patriotai" iš to forumo, begrasantys man, tėra tik politinės veiklos imitatoriai.

    Tikrieji politinio gyvenimo dalyviai ne grasina tokiems kaip aš (o aš, jei lankaisi internete, tikrai negailiu tikrųjų politikanų, žydomasonų ir kitų galingųjų, kurie su manimi kovoja visomis įmanomomis, netgi teisinėmis, priemonėmis, tik, kol kas, aš sugebu smūgiuoti, atgal negaudamas; taip, kad tie vaikinukai iš "patriotų" man tik šypseną sukelia, o tai, kad aš juos kritiškai vertinu, tai jiems nėra ko per daug pergyventi - tokios pat neigiamos charakteristikos iš manęs nusipelnė ir jų antipodai iš komunizmas.org; beje, patriotai yra dar ir silpni sporte - šachmatais patvarkiau juos tiktai taip - matyt ir visose kitose srityse jiems dar dirbti ir dirbti, kaip ir jų "draugeliams" iš minėto kito forumo), o dalyvauja rinkimuose. Todėl tie vaikinukai pilnai užsipelno pavadinimo, kurio nenori čia matyti Žygeivis. :img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Kov 2009 23:33 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
Tikro lietuvio "diskusijos " su komunistais :img01:  :img01:

http://www.komunizmas.org/search.php?se ... 0e0e31ca92 :img01:

O štai čia Tikrą lietuvį "išbanino" komunistai  :smile89: :smile32:
http://www.komunizmas.org/viewtopic.php ... c&start=16

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bal 2009 22:31 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
  Tikro lietuvio prašymu, kadangi kai kuriuose forumuose jam pradėjo grasinti fiziniu susidorojimu, jo prisistatymas ir biografiniai duomenys išimti iš viešo naudojimo erdvės.

    Taip pat ši tema išvalyta nuo asmeninių santykių aiškinimosi ir kitų pasisakymų, nesusijusių su šia tema
- beje, kas norėjo, jau perskaitė (buvau išvykęs porai savaičių).

    Ateityje tam prašau naudotis asmeniniais pranešimais ar savo asmeniniu paštu.

    Svetainės tvarkdarys

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Paskutinį kartą redagavo Žygeivis 06 Geg 2009 19:48. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2009 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
  Nepyk, bet nesi teisus - su niekuo aš čia nieko nesiaiškinu, o jei atsakau į užgauliojimus, tai kuo aš čia kaltas?

  Stebiuosi tavo pozicija.

  O gal mes turėtume laukti tvarkdario reakcijos?
:img06:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2010 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Ale, įdomus dalykas - lygiai vienodai mane blokuoja visiškai tartum priešingų nuomonių reiškėjai: komunizmas.org ir patriotai.lt. O gal jie yra tie patys? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2010 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tikras lietuvi, nori atskleisiu didžią paslaptį? :img06: Visas pasaulis - tai vienas didelis sąmokslas. :img06: tik niekam nesakyk šito, bet mes ištikro gyvename Matricoj, o tikrasis pasaulis yra paslėptas. :smile25: Dar bala žino kiek paslapčių slepią šitas pasaulis, tarkim galiu dar vieną paslaptį atskleist - pasaulį valdo 1 žmogus, tu gali įsivaizduot? :smile50: Tik daugiau niekam nesakyk. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2010 21:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Ir tas pats žulikas? Nieko naujo nepasakei, Maskvos Bičiuli. :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2010 17:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2010 17:29
Pranešimai: 20
    Mane irgi prieš porą metelių išbanino iš Komunizmas.org.

    Oi kaip jie nemėgsta teisybės :)

    Beje, ten susirinkę žiauriai riboti žmonės. Nenoriu jų įžeisti, bet tai, ką jie veikia ir kalba, kalba už juos pačius :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Kov 2010 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Jie tiesiog dirba už algą. Jiems dar priklauso leftas ir www.pokaris.info. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Kov 2010 01:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
tikras lietuvis rašė:
Jie tiesiog dirba už algą. Jiems dar priklauso leftas ir www.pokaris.info. :smile38:

Tikras lietuvis iki šiol negali atleisti, jog buvo išspirtas už flood'ą. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Kov 2010 01:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Nebeišsimįslyk - labai aiškiai pasakiau, kad ne kurie piliečiai tarnauja Maskvai. Tai ir nepatiko. Kitąkart prieš rašydamas pasitikrink, o tai pripratai nusišnekėti savo promaskvietiškoj kamurkoj ir įsivaizduoji, kad ir čia tai praeis.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Kov 2010 02:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
   Gerai gerai, gana čia skiest. :img01: Aš suprantu, kad tu tai laikai asmeniniu įžeidimu, bet pats laikas susitaikyt, juk gavai, ko nusipelnei - flood'eriams internete tarp kultūringų diskutuotojų ne vieta.

    Juokinga, kad net tame forume žmonės visai ne kairiųjų pažiūrų, bet ir tie tikrą lietuvį laikė flood'eriu. :img01:

Alanas

Tai pala cia reiskia, kad tikro lietuvio forume nebebus? pagaliau. Dabar bent bus galima paskaityt protingu zmoniu mintis ir nematyti floodo. Nors dabar forumas apmirs del tikro lietuvio nebuvimo, taciau manau, kad tai forumui visgi yra i gera.

:img02:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 02:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
1.Ne tą cituoji. Cituok tą, kur vienam pasiūliau kai ką užsilipinti ant kaktos;
2. ir kiek kartų reikės kartoti - jei jau netinkami komentarai, tai ko laikote, ko neištrinate?
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
    1. Ir kas nuo to pasikeis, kad jį pacituosiu? Nebent tiek, kad aš galiu pacituot keletą priešpaskutinių postų, kur nėra apie jokius "Maskvos agentus" ir paskutinį, kur labai staigiai sužinai, kad forumas "Maskvos agentų" ir būtent sužinai tada, kai gauni pirmą įspėjimą. Matyt, kad sutapimas. :img01: :img01:

    2. Todėl, kad nemažai tavo postų yra pacituota įvairiose diskusijose, nemažai parašyta atsakymų, taigi ištrynus visus postus, tektų dar tvarkyt krūvas pranešimų, tam, kad logiškai atrodytų diskusijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2010 23:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
1. tiesiog nebėra ko slėpti - atverti kortas. :img01: Neilgai buvau (gal porą mėn.), tai neilgai laukdamas ir išdėjau tai ką galvojau - pykit nepykit, bet esat žydukai ir tarnaujat Maskvai.
2. jei jau blogi, tai reikėjo iš karto trinti ir iš karto blokuoti. Kaip čia po demaskavimo pasidarė komentarai blogi, o iki tol buvo geri? :img01:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2010 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896

1. Kurgi ne. :img01: Nebent "žydukai" pagal tave yra profesija, o ne tautybė, nes kitokiu atveju būtų visiškas absurdas, nors ir tokiu atveju, tai nė kiek ne geriau. :img01:

2. Kiekviename forume, kad ir kiek būtų skelbiama, kad visiems galioja vienodos taisyklės, iš tikro nė velnio jos nevienodos. Ir k.org, jei tu būtum savęs nelaikęs komunistu, seniausiai būtum išspirtas, bet kadangi buvai ideologiškai artimas, buvo žiūrima pro pirštus. Nors ir šiaip, to forumo tvarkdariai labai jau pro pirštus žiūri į taisyklių pažeidinėjimus.

P.S. Po teisybei, tai žinau tik 1 forumą, kuriame iš tikro VISIEMS (įskaitant ir administratorius, ir moderatorius) galioja vienodos taisyklės, bet čia jo neminėsiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2010 19:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
     1. lkz.lt yra vos ne 20 žodžio žydas reikšmių, iš kurių viena tik yra apie tautą. Pasirink kurią nori. Rekomenduoju reikšmę: žydas - snarglys. :img01:

     2. Kokia ten ideologija: jūs - paprasčiausi snargliai esat ir nieko apie tai nenuraukiat. Šitai ten aišku kaip diena.

     Ir svarbiausia visokių "marksistų" (kiti ten buvo tiesiog žuvys, vandens į burną prisisėmę) išvada buvo ta, kad komunizmas - tai Rasiejos (kitaip - TSRS) tvarka. Taip, kad išsišifravot, vaikūzai, - dirbat už algą Rasiejai.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2010 19:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Kadangi bijot manęs (lygiai kaip jūsų draugeliai iš patriotai.lt :)  ), tai blokuojat ir negaliu pasižiūrėti ar jūs kiek pasikeitėt, ar ne. Gal kiek pragudrėjot? Bet, sprendžiant iš tavo kalbų, tai nepanašu. Ar dar svajojat apie komunizmą? Aš, turiu prisipažinti, po trumpo pabuvimo tarp jūsų  supratau, kad tai - fikcija, tiesiog teoretikų išmįslas. Tai tiek naudos.  :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2010 19:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Cituoti:
Taip, kad išsišifravot, vaikūzai, - dirbat už algą Rasiejai.

Aš asmeniškai nemanau, kad tu tiki tuo, ką sakai. :img06: Tiesiog principai. :img06:

Kokie mūsų draugeliai iš patriotai.lt?

Dar kartą kartoju, buvai užblokuotas dėl to, kad nekreipei dėmesio į oponento argumentus. :img06: Nors galėjai būti seniausiai užblokuotas už floodą, bet moderatoriai toleravo. :img06:


Cituoti:
teoretikų išmįslas

Taip, sugalvojo teoretikai. Ir kas nuo to keičiasi? :img01: Juk ir tavo "gerovės valstybė" ne iš užpakalio ištraukta (nors būtent ten jai ir vieta). :img01:

Cituoti:
2. Kokia ten ideologija: jūs - paprasčiausi snargliai esat ir nieko apie tai nenuraukiat.

Realiai, tai tu, tikras lietuvi, tiesiog esi senas kvailys, bet dar ne bet koks, o tikras krienas. :img06: Į pirmą vietą keliantis ne žinias, o gyvenimišką patirtį. Bet nesirūpink, tikras lietuvi, kadangi žalos niekam nedarai, tai ir tokio menko padaro buvimas ant svieto niekam netrukdo. :img06: Beveik neabejoju, jog iš patriotai.lt buvai išmestas už floodą arba visiems nusibodusius pezalus. :img06:

Cituoti:
komunizmas - tai Rasiejos (kitaip - TSRS) tvarka.

Čia jau meluoji. Nieks ten taip nėra sakęs. Ne kartą buvo ginčijamasi, ar TSRS buvo socializmas, ar ne, o ką jau kalbėti apie komunizmą.

Cituoti:
Ar dar svajojat apie komunizmą?

Visi svajoja apie Rojų. :img01: O draudžia kas svajot? :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2010 01:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
1. O ne? :img01: Juk veiksmai tai tokie pat. Išvada: esat tokie pat, o gal net iš vienos rankos mintat? :img01:

2. Kartok nekartojęs - nieko panašaus nebuvo. Jei tas "oponentas" asilas ir mala niekus, tai aš jį pastatau į vietą. Komentaru. Jei jis po to pradeda išsidirbinėti su visokiais grasinimais ar "įspėjimais", tai aš jam pasakau tai ką reikia pasakyti - tiesą.

3. Sugalvojo teoretikai ir tikrovėje nebuvo, ir būti negali, nes tokie kaip jūs - Maskvos bičiuliai - tempiate tą sąvoką ne į ten, kur ji turėtų būti pagal pradinę ir esminę prasmę (Kristus - pirmas komunistas, nes yra nesavanaudiškumo pavyzdys), o link tarnavimo Maskvai.  O gerovės valstybė yra arčiau šiuolaikinio gyvenimo (pvz., Švedija).

4. Visai ne - irgi už tiesą - kaip ir iš jūsų artelės (o gal greičiau ragų - nagų valdybos? :) ), nes ten nepraėjo pagrindinis mano teiginys, kuris jiems "gadino" kraują: ne visi miškiniai buvo herojai. O kai dar užvedžiau temą "Ar buvo miškinių tarpe žydšaudčių?", tai mano karjera kaip mat ten ir baigėsi. :img01:

5. Nemeluoju anei kiek, bet, kadangi man neleidžiate įeiti ir skaityti (kitur vaikščioti aš tiesiog tingiu :img01: ), tai jūsiškių komentarų tokių nebenurodysiu. Bet tai niekam ne naujiena ir gali nebeapsimetinėti šlanga - visiems seniai esat žinomi ir seimo komisija jus už tarnavimą Maskvai birbino (kartu su tuo ablavuku Andrium iš labaslietuva, kuriam nurodžiau nueiti į Grubliausko tinklapį ir žmoniškai pasikalbėti - Grubliauskas yra labai korekt žmogus, su kuriuo galima labai nuoširdžiai pasikalbėti, nes skundėsi būk jį Grubliauskas persekioja. O jis, avino kalnierius, nuėjo ten ir prirašė kolionių - kas su tokiu ir apie ką kalbėsis? Taip kaip yra įpratęs savo kvailame tinklapyje. Va tokie ten pas jus). Pridėjot į kelnes iš baimės. :img01:

6. Komunizmas - nerealus dalykas. Ne dėl to, kad schema būtų visai netikusi kaip teigia priešininkai, bet dėl to, kad jūs supaškūdijat. Todėl praktiškai, bent jau esamo gyvenimo laiko rėmuose, atmestinas kaip nerealus (kol tokie kaip jūs išnyksite iš Lietuvos padangės kaip dūmas neblaškomas vėjo :) ).

Išvada: slabakai ir varliūzai buvot ir likot. Protingesnis iš jūsų buvo vienas toks, kuris buvo pasivadinęs patriotuose Sokratu, bet ten aš jį pliekdavau idėjine prasme.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2010 18:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tingisi eikvot laiką skaitant tikro liurb... oi, lietuvio pezalus ir jam atsakinėjant.

Beje, pasiūlysiu tau eit ir įkurt kompartiją su Jėzum Kristum. Jėzus galės būti LKP CK generalinis sekretorius, o tu - jo koks nors patarėjas. Arba atvirkščiai. Neabejoju, jog kartu įvestumėt tvarką. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2010 13:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
To ir tikėjausi - argumentų neturi. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Kov 2010 19:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kokių dar čia argumentų reikia? Jei galva tuščia, tai nors kaip iš kibiro pilk, bet naudos 0.

Pats Žygeivis (ir ne jis vienas) manau gali patvirtint, kad kai įsikali į galvą kokią nesąmonę, tai kartoji per krūvas postų nė karto neargumentuodamas. Ir gali atrašinėt ką nori į tavo nesąmones, bet kaip žirnius į sieną.

Galiu sąžiningai pasakyti, kad nesuprantu tavo teiginių: "ES ir NATO - vienas darinys" ir "nacionalizmas = kosmopolitizmas". Taip pat iki šiol nesuprantu, kodėl tu visur matai žydmasonių sąmokslus. :smile34:

Jei tave išspiria iš forumo už trolinimą - visi kalti, tik ne tu.

Taigi, išvadoje: primygtinai reikalauju "tikro lietuvio" slapyvardį pasikeisti į pvz.: "tikro kvailio" arba panašiai (galiu parinkti pavyzdžių, jei nori), kadangi "tikro lietuvio" dar nenusipelnei. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Kov 2010 21:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Paaiškinu trumpai: pagal lkz.lt duotas prasmes žodis žydas reiškia blogį (daugumoje prasmių). Va tokie ir esat - blogi. Nes negavot tada, kada reikėjo, kaip reikiant beržinės košės. Todėl ir gadinat orą Lietuvoje. Betgi neamžina tai. Į visa kita jau buvo atsakyta ir ne kartą. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2010 21:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Beje, kurių galų nuolatos šiki į komentarus aiškindamas, kad kalbėti reikia lietuviškai, nes esam lietuviai, bet pats Rusiją vadini visai ne lietuviškai, t.y. "Rasieja"?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2010 21:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Bičiulis rašė:
Beje, kurių galų nuolatos šiki į komentarus aiškindamas, kad kalbėti reikia lietuviškai, nes esam lietuviai, bet pats Rusiją vadini visai ne lietuviškai, t.y. "Rasieja"?

O kur ta Rusija yra? Ar gali parodyti žemėlapyje? :img01: Nėra tokios. Yra Российская Федерация, o ne Руссия. Taigi:  россияние yra nuo žodžio россеять, o ne nuo žodžio русский. Supratai?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2010 21:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Ai, supratau. Būtų smagu pravažiuoti pro Europą, plankyti Eladą, Ynglandą (Junaited Kingdomą), Deučlandą, Espaną, Italianą ir t.t. :img06: Lietuviškai. :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2010 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Bičiulis rašė:
Ai, supratau. Būtų smagu pravažiuoti pro Europą, plankyti Eladą, Ynglandą (Junaited Kingdomą), Deučlandą, Espaną, Italianą ir t.t.

Русский - Русия, грузин - Грузия  ir t.t. Senais laikais Kijevo ir apylinkių gyventojai buvo руские, o jų šalis vadinosi Русь.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2010 17:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Nesupratai, ką norėjau pasakyt. Sakai žemėlapyje nėra "Rusijos", tai aš sakau, kad lygiai taip pat nėra ir Prancūzijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, ir t.t. Yra République Française, Reino de España, United Kingdom ir t.t. Ir ką tai reiškia? Kad turėtume taip vadint?


Paskutinį kartą redagavo Bičiulis 11 Bal 2010 21:40. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2010 20:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Tu, kaip ir visi žydai, bandai nusukti kalbą nuo esmės: Prancūzija, kad ir kaip ją bepavadintum, žemėlapyje yra, o kur yra Rusija? Rusijos žemėlapyje nėra.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2010 21:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Paveikslėlis

Ką dar parodyt? Kur parašyta, kad tu pusgalvis? Jei taip, tai žinok, jog šito rodyt nereikia.

P.S. Nujaučiu, kad gausiu atsakymą: "šitą žemėlapį nupiešė žydomasonai". :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2010 23:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Kodėl tau reikia kartoti? Juk tai ne Rusija (Руссия), o Российская федерация. Ar jūs, žydeliai, kokias nors mokyklas lankote, ar užtenka pasiskaityti Talmudą?

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2010 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Nukreipinėji kalbą, kaip tikras žydas. :img01: Gi daviau tau žemėlapį. Sakei, kad žemėlapyje jokios "Rusijos" nėra. Daviau, kur yra, tai kokios dar bėdos?

Pagal tokią logiką, tai nėra tada ir jokios Š. Korėjos, kadangi pilnas pavadinimas Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika. Nebuvo ir jokios R. Vokietijos, nes VDR. Nėra jokios Kinijos, nes Kinijos Liaudies Respublika, nėra Vokietijos, nes VFR. Nėra ir Čekijos, nes Čekijos Respublika. Galiu numest daugybę žemėlapių, kur Rusija ir yra tiesiog Rusija, o ne Rusijos Federacija, ir tikrai ne "Rasieja".

Gana malt š, geriau pripažink, kad "Rasieją" sugalvojai pats (beje, tu ne kalbininkas) ir pats nusižengei savo šventai taisyklei "kalbėkime lietuviškai". :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2010 17:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Tas tavo žemėlapis - chaltūra. Pavadinimai irgi tokie pat, nes tikri yra tik tie, kuriais pasivadina pati šalis.
Susišukuok taukuotus peisus, užsidėk apibrizgusią jarmulką ir skaityk pelių sugraužtą talmudą, nelindęs į lietuvių reikalus.
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2010 20:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tai tada visi žemėlapiai pagal tave chaltūra. :img01:

Važiuok į Maskvą premijos atsiimt, "lietuvi". :img01: :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2010 22:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Jūs, žydukai, nuolat bandot kalbą nuvesti į šoną, bet nepavyks: vertinys, kurį tu pateikei, yra neteisingas. O gal tu rusiškai nemoki, betgi tu - chasidas? Turėtum mokėti.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2010 17:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kada premijos už šnipinėjimą važiuosi pas Putiną atsiimt, Maskvos agentėli? :img01:

Žygeivi, kaip tu sakai, lietuviškai "Rusija" ar "Rasieja"?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2010 19:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Pasakyk, kad pervestų - kas tik mokės, iš visų priimsiu.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2010 22:43 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
Bičiulis rašė:
Kada premijos už šnipinėjimą važiuosi pas Putiną atsiimt, Maskvos agentėli? :img01:

Žygeivi, kaip tu sakai, lietuviškai "Rusija" ar "Rasieja"?


   Dabar bendrine literatūrine lietuvių kalba, be abejo, Rusija. Tarmiškai sakoma įvairiai.

   P.S. Man atrodo, Tikras lietuvis gal būt šneka apie tai, kad tikroji - etninė Rusija - tai toli gražu ne Rusijos imperija.

  Beje, žodis "russkij" rusiškai istoriškai ir reiškė "rusiškas", nes tada sakydavo pilnai: "ja russkij čieloviek" - "aš rusiškas (rusų) žmogus".

  Tik vėliau sutrumpėjo šis posakis ir liko tik "russkij".
:img06:

   Analogiškai mes sakome, ką nors sutikę, "labas", nors tai jau "sudilęs" posakis - pilnas buvo "laba dieną" ar laba vakarą", kas reiškia "geros dienos" arba "gero vakaro",  arba "labanakt" - "geros nakties".

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bal 2010 10:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Pakartoju: Rusija ir Россия  nėra tas pats. Rusija (Руссия) būtų nuo žodžio (šaknis - русск) русский (artimos,pvz.,  reikšmės, nors ir netapačios: руский - Русь), o nuo ko žodis Россия?

     Rusiškų portalų komentatoriai aiškina (ir šią nuomonę kartą parašiau Baranausko tinklapyje, tai tas iš karto mane užblokavo - toks, tad, "istorikų" supratimas yra apie istoriją, kad ginkdie kas neapkaltintų kuo nors, pvz., kad apie kažką pasakei gal ne tą ko kokie nors ruskių imperialistai trokšta), kad tas žodis yra nuo žodžio россеять (išsėti), nes Maskvos valstybė buvo kuriama ne rusų tautos, o užgrobtų žemių pagrindu ir Maskvos vadai tarsi išsėdavo tam tikrose vietose savus, kad būtų galima valdyti tokią valstybę. Ir todėl РФ piliečio bendrinis pavadinimas yra ne  русский, о росссиянин.

    Taigi: šalies, vardu Руссия (Rusija), nėra ir niekada nebuvo.
Buvo šalis, vardu Русь, bet tai buvo kita šalis - Kijevo valstybė, kurią sukūrė tos šalies žmonės rusėnai (руские), šiais laikais vadinami ukrainiečiais (rusiško imperializmo metu pavadinti taip nuo žodžio крайний -  kraštinis (suprask - atsilikėlis, keistuolis, kitoks).
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bal 2010 13:49 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
   Pavadinimas Россия yra kilęs iš graikiškai parašyto Rusijos vardo (pirmieji vienuoliai Kijevo Rusioje buvo graikiškai kalbantys ir rašantys).

   Apie 15 amžių šį pavadinimą jau pradėjo vartoti ir Maskvos kunigaikščiai, kadangi Kijevo metropolitas kartus su vienuoliais persikėlė į Maskvą, kurią pradėjo vadinti Trečiąją Roma, o Maskvos kunigaikštystę dėl politinių sumetimų pradėjo įvardyti kaip Kijevo Rusios "teisėtą įpėdinę".

  Oficialiai, kiek atsimenu, terminą "Rossijskaja imperija" įvedė Petras 1.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bal 2010 17:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Žygeivis rašė:
   Pavadinimas Россия yra kilęs iš graikiškai parašyto Rusijos vardo (pirmieji vienuoliai Kijevo Rusioje buvo graikiškai kalbantys ir rašantys).

    Ale, Kijevo Rusios Россия kažkodėl nepavadino (jei jau tai būtų tas pats pavadinimas ar tie patys rašytojai)? Čia yra Rasiejos imperialistų kėslus prastūminėjančių "istorikų" išmįslas. Tokių "istorikų" pilna ir Lietuvoje (pasižiūrėk Baranausko tinklapyje), kurie visada kažką randa ko reikia valdžiai, kad būtų.

    Rusija (Руссия) gal būtų galima pavadinti tas sritis, kuriose, iki sukuriant Maskvos valstybę, gyveno slavai (rusai), betgi tokio susivienijimo niekada nebuvo, o po Maskvos valstybės sukūrimo toje valstybėje buvo košė tautų ir tautelių, todėl dažniausiai visi ten save vadina rusais, nors yra, iš tikrųjų, "смесь бульдога с носорогом", rusiškai tariant, nes nėra jokios aiškiai prasišviečiančios tautybės kokio tai žmogelio istorijoje.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bal 2010 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Maskvos Bičiuliui. :img01:
Štai gabalėlis, įrodantis , kad jūsų Rasiejiški siekiai yra pasmerkti žlugti - kaip aš ir sakiau:
http://leftas.info/lefto-tikslai-ir-kod ... -pasiekti/     .

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 19:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tikras maskvieti, apie ką konkrečiai kalbi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Skaityk straipsnį (jums gi sako - viskas, ką jūs esate sumįslyję, yra niekai). O dėl manęs klysti - net nesu ten buvęs. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 22:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Perskaičiau pirmą dalį. Kitas tingiu. Bet kokiu atveju, kažką nusipezi, nes vis tiek nesuprantu, apie ką kalbi. Kalbi gal apie Vaintraubo pirmą straipsnį? Nepažįsti su Vaintraubo... :img01:

Tai kurjeris perduoda pinigus iš Maskvos už šnipinėjimą Kremliui? Ar banku gauni?

Beje, gal ryt kas būsit Grūto parke? :img01:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 23:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Visos neįveiki? Štai koks jūsų kontingentas - три класса при тюрьме.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Tai jūsų visi tinklapiai (ir vadukai) yra išlaikomi Maskvos. Man savo ligų nepiršk. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bal 2010 23:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kaip tai savo ligų? Gi tu, tikras maskvieti, gauni pinigus iš Putino kanceliarijos už šnipinėjimą Rusijai ir prorusiškos propagandos skleidimą lietuviškame internete. :img06:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 00:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Tai jūs vykdote Rasiejos uždavinius, o aš vykdau lietuvišką propagandą, bet ne jums su tokiais išsilavinimais tai suprasti. Sėkmės moksle, žyde.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 00:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Tu dirbi Putino nurodymu vardan "didingosios motulės" Rusijos įtakos atkūrimo Lietuvoje, o aš esu tikras lietuvis ir skelbiu tik lietuvišką žodį ir tiesą, Maskvos agentėli.

Bepigu gražiai šnekėti, kai jau užsitikrinta rami senatvė dosniomis Maskvos dotacijomis. Gal dar kokį ir butelį šalia Kremliaus įsitaisei jei netyčia Lietuvoje demaskuotų ir reiktų maut į rytus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 03:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Čia apie save papliurpei. Įrodymas - dirbi toj Rasiejos kontoroj, aukštinančioj Rasiejos imperialistus ir besvajojančioj į Rasiejos glėbį papulti, o savo pagamintą šūdą lieji interneto išvietėj - Pipedijoj. Su kuo ir sveikinu.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Čia viskas apie tave, Maskvos šnipe. Bet žinok, kad tau tokie dalykai nepraeis. :smile38: Gali perduot ir savo šefams, kad Rusijos imperijos atkurt neleisim.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 16:41 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27145
Miestas: Ignalina
   Keturi lietuviai - keturios partijos. :smile7:

    Tikras cirkas - du "dešinieji": TRA ir Legionierius tarpusavyje "mušasi" ir "į grabą varo", kaltindami vienas kitą antilietuvybe, o du "kairieji": Tikras lietuvis ir Bičiulis, daro tą patį, tik "vartydami Maskvos kortą", kaip kokie Landsbergio "anūkai". :img01:

   Ir kaip man jus visus sutelkti ir "pastumti" teisinga kryptimi?

   Siūlau: eikite atskirai, kiekvienas savo "keliu", kad nesimuštumėte, bet ta pačia kryptimi.
:smile95:

   Jei vadovausitės tik savo simpatijomis-antipatijomis bei emocijomis, o ne racionalia logika ir realiu esamos situacijos įvertinimu, tai niekada nieko gero nepasieksite.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 22:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
    Laba diena - nei joks aš ne kairysis, nes tie skirstymai yra žydomasonų išmįslas kvailiams apgaudinėti. Yra tik toks esmės apibūdinimas: arba tu dirbi visuomenės daugumai, arba ne (=esi parazitas).

    Ir niekaip kitaip.    
:smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Taigi pagal šitą apibrėžimą tu esi parazitas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Aš dirbu visuomenės daugumai. :smile38:

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Na žinoma, kad daugumai. Tik, kad Rusijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bal 2008 09:46
Pranešimai: 3774
Tai, kad ne - tai jums būdinga. Kitaip nesėdėtum ten, kur manoma, kad Rasiejos tvarka - išsigelbėjimas Lietuvai.

_________________
K.Čapekas: Įsivaizduokite, kokia būtų tyla, jeigu žmogus kalbėtų tik tai, ką žino.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Geg 2010 23:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Lap 2009 15:41
Pranešimai: 896
Kad aš seniai nesėdžiu ten. :img01: Lankausi tik Anarchijoj. Ale štai tu, tai sėkmingai toliau šiki prorusiška propaganda įvairiuose komentaruose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 137 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007