Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 08 Geg 2024 12:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Gru 2008 00:33 
Atsijungęs
Svetainės tvarkdarys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Spa 2006 01:16
Pranešimai: 27135
Miestas: Ignalina
Atsiuntė Albinas < albinas@dokeda.lt >

data 2008 m. gruodžio 16 d. 22:43
tema Etnokultura.lt

   Sveiki,

   Jau septyni mėnesiai kaip aš visuomeniniais pagrindais administruoju „Lietuvių etninės kultūros draugijos“ internetinę svetainę www.etnokultura.lt . 2008-12-14 svetainėje paskelbiau šimtąjį etnokultūrinio renginio skelbimą. Nemaža dalis skelbimų yra paskelbta Jūsų – 690 adresatų atsiųstų laiškų dėka. Noriu padėkoti Jums už aktyvumą siunčiant ne tik skelbimus apie etnokultūrinius renginius, bet ir įvairius bendrakultūrinius, jumoristinius, pilietiškus, padėkos, o kartais ir kandžius laiškus. Kartais per dieną gaunu net 20 laiškų. Tas šimtas skelbimų tai yra bendro Jūsų ir mano darbo rezultatas. Įeikite į svetainę, patikrinkite ar patogu ja naudotis ir parašykite kas gerai, kas blogai, o ką reiktų keisti.

   Aš pasigendu informacijos apie mažiau garsių folkloro ansamblių, folkloro klubų, žygeivių klubų, muziejų, aukštųjų mokyklų ir etnografinių ansamblių etnokultūrinius renginius. Noriu ypač paraginti kolektyvų vadovus daugiau rašyti apie savo ne tik atvirus, bet ir uždarus renginius. Kas labai norės, tai ir į uždarus renginius per adatos skylutę pateks. Ši svetainė skirta  Jums, kad apie Jus sužinotų, į Jūsų renginius atvyktų, o galų gale ir Jus pasikviestų. Vien Vilniuje yra apie 50 folkloro ansamblių, o informacijos apie jų renginius negaunu. O kur visa Lietuva? Net ir penkių žmonių folkloro ansamblio vakaronė dešimčiai vakaronės dalyvių turi teisę būti pagarsinta www.etnokultura.lt . Paraginkite Jums pažįstamus kolektyvų vadovus, kad rašytų man apie savo renginius. Žinoma geriausia, kai užmezgi asmeninius kontaktus, tada ir prasideda vaisingas bendradarbiavimas.

   Artėja Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetis. Žinoma Lietuva nėra tokia jauna – tik 1000-čio metų, kaip jos vardas „Lietuva“ – ji yra žymiai senesnė ir gal kitaip vadinosi. Tad mes visi ta proga turime tapti lietuviškesniais. O lietuviškesniais galime tapti besimokydami šokti senuosius lietuviškus šokius, ratelius, žaidimus; besimokydami lietuvių liaudies dainas; keliaudami po Lietuvą ir gyvai besimokydami jos istorijos, švęsdami lietuviškas tradicines šventes su folkloro, kraštotyros, žygeivių kolektyvais. Tam pirmiausia reikalinga informacija apie renginius. Skelbimai svetainėje www.etnokultura.lt ir mano laiškai, tai nemokama reklama mūsų etnokultūrai.

   Išsiųskite šį laišką visiems Jums  žinomiems etnokultūrą puoselėjančių kolektyvų vadovams, o jei turite tik narių adresus, tai nariams, o jie persiųs vadovams.

--
Pagarbiai Albinas :)
Mano ir sūnaus skype: forkik. Laiško koduotė: Baltic (Windows) LT testas: ąčęėįšųūž.
690-čiai adresatų.

_________________
Tautos jėga ne jos narių vienodume, o vienybėje siekiant pagrindinio tikslo - Tautos klestėjimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007