Pagrindinis diskusijų puslapis

Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)

"Diskusijų forumas" ir "Enciklopedija" (elektroninė virtuali duomenų bazė)
Pagrindinis diskusijų puslapis
Dabar yra 23 Vas 2018 11:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė) - Naudojimosi sąlygos

Prisijungdami prie “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)” (toliau “mes”, “mūsų”, “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)”, “http://www.lndp.lt/diskusijos”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.

Mūsų diskusijos naudoja phpBB programinę įrangą (toliau “jie”, “jų”, “phpBB programinė įranga”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupė”, “phpBB Komanda”) išleistą po “Bendroji Vieša Licencija (GPL)” (toliau “GPL”). Ją galima atsisiųsti iš www.phpbb.com puslapio. phpBB programinė įranga tik palengvina Internetinį bendravimą, o GPL licencija užtikrina, kad jie neturi nieko bendro su tuo, ką mes leidžiame ir ko neleidžiame diskusijose. Daugiau informacijos apie phpBB galite rasti: http://www.phpbb.com/.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Nacionalistas - Tautininkas - Patriotas - Žygeivis - Laisvės karys (Kalba - Istorija - Tauta - Valstybė)”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.

Powereddd by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007